Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1229362 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi ferdi1903

Bu arada gerçeğe dönelim yönetim hiç ortalıkta gezip boş boş konuşmasın.
Bu takım kusura bakmasınlar ama onlara rağmen şampiyon oldu, onların desteğiyle değil.
Mac bitikten sonra ilk yazmak istedigim aslinda Yönetim gitsin﹗ kelimeleriydi. Sampiyonluk gitti gidiyordu gözümüzün önünde
[ Son Düzenleme: 16 Mayıs 2021, 03:12:47 ferdi1903 ]

Çevrimdışı Erman1903

Transferde resmen zar attık ve genelde tuttu ama seneye işin içine CL de girecek, saçma bir kadro olursa ne olduğunu bile anlayamadan sezonu tamamlarız.

Aslında çok da tuttu diyemem risk aldığımız konuların çoğunda sıkıntı yaşadık. Transfer dışında kulüpler birliği başkanlığı, yabancı sınırlaması ve söylemlerle rakiplere can verme gibi birçok hatamız oldu ama artık bunlardan ders çıkarmışızdır herhalde.

Çevrimdışı Çağrı Öz

İşte insan biraz da kendi kendine yaratıyor şansını Çağrı. Bu hayatta insanın başına ne gelirse öncelikle kendi içinde olduğu durumlardan dolayı gelirmiş. İşler iyi giderken şansımıza çok güvendik. Sezon içinde kendimize ateş ettiğimiz durumlar çok oldu ama artık hepsi bitti. Kalanlar olur, gidenler olur ama şu saatten sonra artık hepsi iyi sporcular denmeyi hak etmiştir. Hepsi bizim gözümüzde birer süperstar. Bir iki istisna hariç.

Bundan sonra yönetim de artık daha tecrübeli, eğer şanslı olsaydık ve sezon bu kadar zor geçmeseydi aynı hatalara tekrar düşmemiz muhtemel olacaktı. Artık onlar da daha planlı vakitli iş yapacaklardır.

Seninle aramızdaki didişme olayları falan da bu geceden itibaren benim için bitmiştir. Zaten Ghezzal'da golü ezan okunurken attı, Allah lütfetmeseydi şimdi çok farklı şeyleri konuşacak, sıkıntıya girecektik. Camia içinde dargınlıkların bittiği ve başarılarla dolu bir geleceğin başlangıcı olur İnşAllah.

Bitmezse Egos atacak zaten ikimizi de. İsabet oldu  :lol:

Çevrimdışı 38life

Salı akşamı Beşiktaş için kupa finalinden daha önemli bir maç var bence. Chelsea - Leicester maçı. Chelsea mutlaka kazanması lazım. ŞL finaline kalmamalı bu iş.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bu arada gerçeğe dönelim yönetim hiç ortalıkta gezip boş boş konuşmasın.
Bu takım kusura bakmasınlar ama onlara rağmen şampiyon oldu, onların desteğiyle değil.

Kupa finali sonra bombardımana başlıyoruz. Hiç öyle gülüp durmasınlar, haklısın. Bu  takımı çekebildikleri kadar aşağıya çektiler.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Salı akşamı Beşiktaş için kupa finalinden daha önemli bir maç var bence. Chelsea - Leicester maçı. Chelsea mutlaka kazanması lazım. ŞL finaline kalmamalı bu iş.

Beşiktaş hiç bir zaman kolaylıkla kazandırmaz. Hemen yeni kanser maçımıza bakacağız  :evillol: Katılıyorum kupayı chelsea alacaak gibi geliyor, ilk 4te bitiremeyebilirler.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

CL finalinde pep'in takımına gol dahi atamazlar, sakin.

Çevrimdışı worns

valla tek maç. her şey olabilir. ilk 4'te bitirsinler de bi de onun stresini yaşamayalım.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

valla tek maç. her şey olabilir. ilk 4'te bitirsinler de bi de onun stresini yaşamayalım.

Haklısın bizdeki şans durumuna bakınca riskli ama oyunun ne olacağını ve Chelsea'ye ne kadar izin vereceğini belirleyecek olan Pep.
Takımda vidaları fena sıktılar ve savunma anlamında istediklerinde ayrı bir levela çıkıyorlar.

Çevrimdışı 38life

Ben de Pep'çiyimdir ama Tuchel'i hafife almayın. Tuchel tıpkı Pep gibi çok iyi taktisyen. Finalde ne olacağını kimse bilemez.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ben de Pep'çiyimdir ama Tuchel'i hafife almayın. Tuchel tıpkı Pep gibi çok iyi taktisyen. Finalde ne olacağını kimse bilemez.

Tuchel çok iyi bir hoca ve taktisyen ama City artık bitmiş bir ürün. Kendi transferlerini yaptığında takımı iyi bir seviyeye taşıyacaktır ama şu an ileride Werner, Havertz, Pulisic, Odoi gibi acemi oyuncuları var. O defansta top dahi alabileceklerini düşünmüyorum.

Çevrimdışı Erman1903

Bitmezse Egos atacak zaten ikimizi de. İsabet oldu  :lol:

Necmi abi de ayar oluyor.

[ Son Düzenleme: 16 Mayıs 2021, 03:43:46 Erman1903 ]

Çevrimdışı 38life

Tuchel çok iyi bir hoca ve taktisyen ama City artık bitmiş bir ürün. Kendi transferlerini yaptığında takımı iyi bir seviyeye taşıyacaktır ama şu an ileride Werner, Havertz, Pulisic, Odoi gibi acemi oyuncuları var. O defansta top dahi alabileceklerini düşünmüyorum.

İnşallah öyle olur ama ben yine de stresliyim. O yüzden Tuchel Leicester'a saplasın da hiç stres yaşamayalım boşa.  :)

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hala şansını zorluyor.

Beşiktaş, İzmir deplasmanında Göztepe’yi 2-1 yenerek 16. lig şampiyonluğuna ulaştı. Mücadele sonrası Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğlulları, duygularının tarifsiz olduğunu belirterek, "Kelimelerle anlatılacak gibi değil. Büyük bir duygu. Bunu yaşamak gerekiyor. Eşim ve çocuklarımdan özür diliyorum. Bayramda onların yanında olamadım, takımla kaldım. Umarım beni affederler. Başkanımız emeği çok büyük. Hocamızın emeği çok büyük. Tabii ki yönetim kurulunun da katkısı büyük. Sergen hocama, oyunculara çok teşekkür ediyorum. Demek ki kısıtlı imkanlarla güzel işler de yapılıyormuş" dedi.

Çevrimdışı 38life

Yalnız bizim şampiyonlukta Ertaç'ın da payı varmış baya. Şimdi gs maçını seyrettim de ne oynamış öyle :)

Adem'in golünde de Muslera şike yapmış. Kara Kartalım benim. :)

Çevrimdışı savaş altay

Yalnız bizim şampiyonlukta Ertaç'ın da payı varmış baya. Şimdi gs maçını seyrettim de ne oynamış öyle :)

Adem'in golünde de Muslera şike yapmış. Kara Kartalım benim. :)
Tam buyuk takim kalecisi gibi oynadi. Rakip, daha kaleye dogru topu surerken o kendinden emin hallleri, vucudunu hazirlamasi, ozguveni.. Hayran kaldim.

Çevrimiçi ferdi1903

Daha gecen güne kadar üzüntüden uyuyamiyordum simdi ise sevincten ne bicim dünya bu ya. Bu arada gs macindan sonra ortaligi yangin yerine ceviren 1-2 arkadas vardi isimleri aklimda deil sükrümüydü birinin ismi. Onlar geldimi macdan sonra sevinmeye

Çevrimdışı 38life

Tam buyuk takim kalecisi gibi oynadi. Rakip, daha kaleye dogru topu surerken o kendinden emin hallleri, vucudunu hazirlamasi, ozguveni.. Hayran kaldim.

Bizim maçta atağı kesip topu 50 metre sürüp kontraya kaldırmıştı ya takımı.  :D İyi kaleci. Bir ara da bizimle baya anılmıştı adı.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ertac iyi kaleci , sene başı Gökhan Akkanla birlikte baya gündeme gelmişti ama Bizim taraftar burun kivirmisti , Sonra Hoca da Ersin ve Utkuyla devam edicem dedi
[ Son Düzenleme: 16 Mayıs 2021, 04:48:43 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Karabay

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Saat 05:35 uyku yok

Kazanırız sevinçten uyku yok

Kaybederiz Üzüntüden uyku yok

Şampiyon oluruz mutluluktan uyku yok :biggrinking:

Bir Besiktasimiz var Gücü yeten Gelip alsın :halay: :halay:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı haluk.m

Gereksiz şekilde uzun, yorucu bir sezon oldu ama ödülü de güzel oldu. 

Bize başta Sergen Hocamız olmak üzere emeği bulunan tüm oyuncuları, yöneticileri  gönülden alkışlamak düşüyor.  :claps:

Sezon başındaki sonuçlardan sonra takımdan ümidi kesmiş ve çokça sitemkar girdiler atmıştım, çok şükür beni yazdıklarım için utandırdılar:D

Ben dahil birçok kişi bu dönüşü beklemiyordu, hemen herkesin belirttiği üzere ciddi yanlışlar yapıldı.  Günün sonunda her şeye rağmen şampiyon olmak harika. 

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ.
[ Son Düzenleme: 16 Mayıs 2021, 06:12:10 haluk.m ]

Çevrimdışı yaço58

Burada hep olumsuz konuşan bir arkadaş vardı nerede acaba bu gece onu merak ettim gs winner falan diyordu bizi fb gibi looser görüyordu biz Beşiktaşız sancılı oldu çok emek harcsndı son haftalar oyuncular sakat sakat oynadı yedekten rakipler tonla hücumcu sokarken biz ilk 11 gibi kamp kadrosu ile çıktık yeri geldi gümrük maçındaki gibi sinirlerimizke oynadı takım ama çok şükür sonu güzel bitti gözümün önüne Konya Antep deplasmanlarıı geliyor o zamanlar kimse bu takım şampiyon olur diyemezdi inancımız yokty hoca oradan aldı bu takımı şampiyon yaptı helal olsun sezonun mvpsi açık ara rachid ghezzal inşallah takımda tutabiliriz gerçekten büyük karakter koydu Erzurum deplasmanında attığı gol falan birde bizi alıştırdı her maç 1 gol 1 asist ile muhteşemdi roiser ile birlikte ikisini mutlaka tutmamız lazım sözleşmesi bitecek yerli oyuncular ile de kadroyu güçlendirmeliyşz bu arada bu takım 10 numarasız şampiyon oldu gerçekten inanılmaz hiç berim gelmedi ljajic falan tek maç kıpırdandı o kadar yinede herkesin emeğine sağlık çok şükür

Çevrimiçi Necmi

Mac bitikten sonra ilk yazmak istedigim aslinda Yönetim gitsin﹗ kelimeleriydi. Sampiyonluk gitti gidiyordu gözümüzün önünde
yönetimin en büyük şansı bizden daha kötü yönetilen iki takımla yarışmamız oldu 😂

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi de ayar oluyor.
bıktırdınız ama
Sonunda sulh yapmanız herkesin yararına oldu iki iyi üyeyi kaybetmek üzücü olurdu
Egosada laf etmeyin onun sayesinde hala yazıyorsunuz biz bıktık dediğimizde hep siper oldu 🤣
Bütün forum yönetimine fazla mesai yaptırdınız bir taraftan şampiyonluk heyecanıyla dağılanları toplamaya uğraşıyorduk birde ikinizle
En uyuz olduğumda anketi açar açmaz beşiktaşın mağlubiyetini tıklayan iki kişi varya bir yakalasam onları tıklama nasıl olurmuş göstereceğim totem yapan varsa itiraf etmesin onu totem olarak forumun başına asarım 🤨