Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1225214 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi levitate

Beşiktaşın deplasman forması sızmış.Efsane duruyor gerçekten bu site yanılmıyor genelde.

https://www.footyheadlines.com/2021/04/exclusive-besiktas-21-22-away-kit-info.html
10/10

kanatlar aşırı hoş duruyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Lig rekoru diye biliyorum.
O sene de ligte 21 takım mı varmış?

Çevrimdışı Çağrı Öz

Biraz önce Mehmet Demirkol’u izledim. Sene başında Çağdaş Atan hakkında söylediği her şey dünkü maçta kursağında kalmasına rağmen lafı döndü dolaştırdı yine zeytinyağı gibi üste çıktı.

Davulun sesi uzaktan hoş gelir derler ya.. Bir işin sorumluluğunu alan ile uzaktan uzağa kuş kadar beyniyle akıl veren arasında ne kadar fark var bu adamla canlı görüyorum. Lig başında söylediği hemen her şeyin lig sonunda tersi yaşandı ama iki üç süslü lafla sümen altı edip boş boş konuşmaya devam ediyor.

Sorumluluğu olmayanların böyle bir lüksü var. Kimse çıkıp hesap sormuyor. Böyle olunca da yüzsüzlüğün de dibini görüyorsun.

Diğer yandan sene başından beri hemen her programda Sergen’e akıl veriyor. Hiçbirisini dikkate almamasına rağmen bu hadsiz tavırlara sürekli devam ediyor. Bu adam Sergen’in yaptığı ve yapmadığı her şey ile Sergen olduğunu bir türlü anlamıyor.

Bu tip insanlara hem şaşırıyorum hem gülüyorum. Bazı insanlar o kadar boş bir özgüvene sahip ki hadsizliğin sonu bir türlü gelmiyor. Bekara karı boşamak kolay derler ya, bunun gibi insanların genel özeti de bu sözdür.

Sorumluluk yok, risk yok, insiyatif yok ama bol laf var. Nasıl olsa kaydı kuydu tutulmuyor. Tohumuna para da sayılmıyor. Bol keseden salla grisin.

Yanıldın mı ? Hiç önemli değil üç beş süslü kaypak lafla onu da aşıyorsun.

[ Son Düzenleme: 30 Nisan 2021, 21:58:10 Çağrı Öz ]

Çevrimiçi Samet Ç

Beşiktaşın deplasman forması sızmış.Efsane duruyor gerçekten bu site yanılmıyor genelde.

https://www.footyheadlines.com/2021/04/exclusive-besiktas-21-22-away-kit-info.html
sonunda adamakıllı bir tasarım

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Aboubakar konusunun sakatlık değil sözleşme olduğu söyleniyor ve kesinlikle haklılar. Otomatik uzamasın diyerek , daha fazla ücret kovalıyor Abou. Orta yol bulunmaz ise gidecek gibi.

Çevrimdışı Orhan_

şenolun ilk sene hariç çıldırttığı kadar çıldırtmıyor
Üstelik takımın kondisyonuda çok iyi demek iyi çalışıyor takım
Eksik olan tarafı zar zor bir plan koydu ama b planı yok takımın tek plan saldırmak ama savunmaya geçince ağır saçmalıyoruz hücum planımız var hücum ederken savunma planımızda var oturdu ama savunmaya geçince plan hak getire herkes başı kesik tavuk gibi oluyor
Birde son zamanlar temaslı oyundan kaçıyoruz
Sanırım oyuncular kart yememek için psikolojik yapıyor ama buda bize pahalıya patlıyor özellikle savunma yaparken yakın durmadıkları için temas ettiklerinde faul yapıyorlar bu saatten sonra ceza sahası civarında faul yapmamayı öğrenmişlerdir umarım

Kesinlikle Şenol Güneş kadar çıldırtmıyor, çıldırtamaz ama Töre'ye kenar ortalarıyla gol attırmaya çalışırsa yine tartışırız bunu :).
B planımız yok ama çok kuvvetli bir A planı var, en azından bu lig için. Ligin de kalitesi belli. Defans yaptığımız zamanlar çok zorlanıyoruz ve nispeten kolay ve anlamsız faullerden gol yiyoruz, kart ve temassız oyun konusunda %100 katılıyorum, ama takım en kötü zamanında bile gol çıkarabilecek bir kapasiteye sahip. Sabırsız bekleyişteyiz artık (:

Çevrimdışı Can Sungur

Aboubakar konusunun sakatlık değil sözleşme olduğu söyleniyor ve kesinlikle haklılar. Otomatik uzamasın diyerek , daha fazla ücret kovalıyor Abou. Orta yol bulunmaz ise gidecek gibi.

Bencede öyle sivas maçında 45 dakika tamamlanmadan çıkmak istedi.2 tane daha 45 dakika oyunda kalırsa otomatik uzuyormuş 1.5 milyon €'dan.Ebubekir 3 milyon € istiyormuş.Eğer öyleyse gerçekten çok yazık..Soğudum ebubekirden..Arkadaşlarını yarı yolda bırakıyor..
[ Son Düzenleme: 30 Nisan 2021, 22:41:08 Can Sungur ]

Çevrimdışı Orhan_

Ne yalan söyleyim, ben beğenemedim formayı. Özellikle o kanat detayı  :bandit: ... Nihayetinde zevk meselesi (:

Çevrimdışı Orhan_

Söyleyenlerin kim olduğu önemli. Ben çok takip edemediğim için gündemi durumu pek bilmiyorum.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Ne yalan söyleyim, ben beğenemedim formayı. Özellikle o kanat detayı  :bandit: ... Nihayetinde zevk meselesi (:

Büyük kulüplerin böyle forması olmaz. İki tane net forması olur, onunla yılları götürür.

Beşiktaş’ın düz beyaz forma ve siyah şort kombinasyonu Demirören döneminden beri kasıtlı bir şekilde unutturuluyor. Bir ara sade beyaz formaya geri dönmüştük ki yine deneme tahtasına döndü formalar.

Hayati derecede önemli bir konu olan bu husus ne yazık ki kulüpte yeterli düzeyde gündem olmuyor.

Bir de yıllardır formaya kanat çizme hastalığı doğdu. Kartal kanatlı stadyum yapma hastalığı atlatıldı derken başka bir hastalığa kapıldı kulüp.

[ Son Düzenleme: 30 Nisan 2021, 22:53:33 Çağrı Öz ]

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

sonunda adamakıllı bir tasarım
Bu tasarima aşık oldum bende

Beyaz ağırlıklı çubuklu her zaman favorim , siyah agilrikli çubukluya göre
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Can Sungur

Büyük kulüplerin böyle forması olmaz. İki tane net forması olur, onunla yılları götürür.

Beşiktaş’ın düz beyaz forma ve siyah şort kombinasyonu Demirören döneminden beri kasıtlı bir şekilde unutturuluyor. Bir ara sade beyaz formaya geri dönmüştük ki yine deneme tahtasına döndü formalar.

Hayati derecede önemli bir konu olan bu husus ne yazık ki kulüpte yeterli düzeyde gündem olmuyor.

Bir de yıllardır formaya kanat çizme hastalığı doğdu. Kartal kanatlı stadyum yapma hastalığı atlatıldı derken başka bir hastalığa kapıldı kulüp.

Acun ılıcalımıyız biz ? O zaman bütün dolabımızı siyah T-Shirt ile dolduralım her sene yenilik olmadan millet neyine para verip yeni forma alacak ? Ben yenilikçiyim hatta şampiyonlar ligi için mor forma filan bile istiyorum farklılık iyidir.Koyu gride olabilir.Şu forma efsaneydi mesala.

Ne mor forması biz renklimiyiz diyen olmasın diye şunu buraya bırakayımda.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Acun ılıcalımıyız biz ? O zaman bütün dolabımızı siyah T-Shirt ile dolduralım her sene yenilik olmadan millet neyine para verip yeni forma alacak ? Ben yenilikçiyim hatta şampiyonlar ligi için mor forma filan bile istiyorum farklılık iyidir.Koyu gride olabilir.Şu forma efsaneydi mesala.
[

Ne mor forması biz renklimiyiz diyen olmasın diye şunu buraya bırakayımda.

Yahu forma dediğin şey takımın yüzüdür ve hatta kimliğidir.

Bugün Liverpool ve Manu denince aklına direkt düz kırmızı forma gelir. Juventus diyince kalın çizgili forma gelir. Celtic denince yatay çizgili yeşil forma gelir. 100 tane takım sayarız böyle.

Bu kulüpler sence forma satmaktan anlamıyor mu da her sene aynı formayı çıkarıyorlar?

Kaldı ki ben sadece iki tane klasik formanın her sene çıkarılması gerektiğini söylüyorum. Üçüncü formayı istersen yeşil yap kimse umursamaz.

Beşiktaş kimliğini bulamıyor. Fenerbahçe ve Galatasaray bile çubuklu ve parçalıyla 10 yıl önce bu işin farkına vardı ama Beşiktaş’ın çıkardığı formaların hiçbirisi birbirine benzemiyor.

Düz beyaz forma bile ağır rotasyonla çıkar oldu. Bu tarihi bir stratejik hatadır.

Beyaz forma, Siyah şort. Hepi topu bu kadar. Sen bu kimliği bozmamalısın.

[ Son Düzenleme: 30 Nisan 2021, 23:43:32 Çağrı Öz ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı yigiter38

Aboubakar hakkında söylenenler doğru ise,çok büyük (Hakaret Yasak)₅ bu....umarım öyle değildir

Çevrimiçi murat

:aman:

egleniyormuyuz ?
istanbula gel eğleniriz.hayay maçını alalım eğlence başlar.

Çevrimiçi murat

Bencede öyle sivas maçında 45 dakika tamamlanmadan çıkmak istedi.2 tane daha 45 dakika oyunda kalırsa otomatik uzuyormuş 1.5 milyon €'dan.Ebubekir 3 milyon € istiyormuş.Eğer öyleyse gerçekten çok yazık..Soğudum ebubekirden..Arkadaşlarını yarı yolda bırakıyor..
maçın 43. dakikasıydı sanırım çıkmak istedi sergen hoca 2 dk daha dur dedi. sanki lrada ipler kopmuş gibi. maç sonuda abubakar sezon sonuna kadar yok gibi birşeyler söylendi doğru veya yanlış. ikide 2 yaparsak abubakarı son iki maç at sahaya kontratı uzasın. çıkmazsa yüklü bir ceza. tabi gerçekten sakat değil ve sözleşme nedeniyle sahaya çıkmıyorsa.

Çevrimiçi murat

galiba ortayaş üstüne hitap etmiyor  :icool::icool:

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi Necmi

maçın 43. dakikasıydı sanırım çıkmak istedi sergen hoca 2 dk daha dur dedi. sanki lrada ipler kopmuş gibi. maç sonuda abubakar sezon sonuna kadar yok gibi birşeyler söylendi doğru veya yanlış. ikide 2 yaparsak abubakarı son iki maç at sahaya kontratı uzasın. çıkmazsa yüklü bir ceza. tabi gerçekten sakat değil ve sözleşme nedeniyle sahaya çıkmıyorsa.
böyle zorlayarak sözleşme uzatacağın oyuncudan ne fayda sağlarsın
Öncelikle böyle birşey olduğunu sanmıyorum
Tut ki var yolu açık olsun
Ama bu sanki ritmimizi bozmak ve şampiyonluk havasından camiayı uzaklaştırmak için ortaya atılmış birşey gibi duruyor
Tamamen odaklanmayı engellemek taraftar abouya ileri geri yüklensin
Diye yapılmış sanki şu an takımı taşıyan oyuncularında abuşla bağı kuvvetli abuşa girişirse taraftar onlarında ritmi bozulur
Bizim için önemli olan şampiyonluk sonrasında giden gider kalan sağlar bizimdir

Çevrimiçi ferdi1903

Bu tasarima aşık oldum bende

Beyaz ağırlıklı çubuklu her zaman favorim , siyah agilrikli çubukluya göre
Buda cok güzel

Çevrimiçi Necmi

Yahu forma dediğin şey takımın yüzüdür ve hatta kimliğidir.

Bugün Liverpool ve Manu denince aklına direkt düz kırmızı forma gelir. Juventus diyince kalın çizgili forma gelir. Celtic denince yatay çizgili yeşil forma gelir. 100 tane takım sayarız böyle.

Bu kulüpler sence forma satmaktan anlamıyor mu da her sene aynı formayı çıkarıyorlar?

Kaldı ki ben sadece iki tane klasik formanın her sene çıkarılması gerektiğini söylüyorum. Üçüncü formayı istersen yeşil yap kimse umursamaz.

Beşiktaş kimliğini bulamıyor. Fenerbahçe ve Galatasaray bile çubuklu ve parçalıyla 10 yıl önce bu işin farkına vardı ama Beşiktaş’ın çıkardığı formaların hiçbirisi birbirine benzemiyor.

Düz beyaz forma bile ağır rotasyonla çıkar oldu. Bu tarihi bir stratejik hatadır.

Beyaz forma, Siyah şort. Hepi topu bu kadar. Sen bu kimliği bozmamalısın.
katılıyorum beyaz ve siyah forma sabit olacak detaylarda oynarsın en fazla üçüncü formayı istediğin tasarımda yap
Mor olmasın tabi renkli işi olduğu için değil o olumsuzun en olumlu hali 😂

Çevrimiçi ferdi1903

böyle zorlayarak sözleşme uzatacağın oyuncudan ne fayda sağlarsın
Öncelikle böyle birşey olduğunu sanmıyorum
Tut ki var yolu açık olsun
Ama bu sanki ritmimizi bozmak ve şampiyonluk havasından camiayı uzaklaştırmak için ortaya atılmış birşey gibi duruyor
Tamamen odaklanmayı engellemek taraftar abouya ileri geri yüklensin
Diye yapılmış sanki şu an takımı taşıyan oyuncularında abuşla bağı kuvvetli abuşa girişirse taraftar onlarında ritmi bozulur
Bizim için önemli olan şampiyonluk sonrasında giden gider kalan sağlar bizimdir
Aynen öle abi, meseleyi fazla dilendirmemek lazim. Ilk önce sampiyonluk varsa öle bisey sezon sonu konusulur abu para icin sakatim numarasi yaptiysa yolu acik olsun ama ben öyle bisey oldunu sanmiyorum

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Aboubakar konusunda haksızlık ediyorsunuz(Büyük ihtimal). Bu adam Porto’da oynarken gelip 3lü çektirmiş adam. Gidipte bizim kadar Beşiktaşlı olmasını falan beklemem tabi ama bütün sezon gayet güzel oynadı. Eğer böyle bir fikri olsa son haftaları mı beklerdi, parça parça oynamamazlık yapardı? Tamam pek mantıklı düşünebilen biri değil, gerek yediği kırmızı kartta gerek Porto maçında gördük fakat son geldiğinde iyice akıllanmıştı.

Rosier falan kendini yırtarken takımın abisi rolündeyken gidip arkadaşlarını yalnız bırakacak bir karakterde olduğuna inanmıyorum.

Diyelim ki doğru, bu adama biri gelip 2.5 m falan mı vericekler? Bu adam sakat yahu sakat, hepimiz bunu biliyorduk. İyi bile dayandı, biri görüp 29 maç oynamış hadi alalım mı diyecek??? Bunu yapacak tek takım fb olur.

Özet: aboubakar öyle bir şey yaptığına inanmıyorum, 50 maç oynayabilecek potansiyeli olan bir adam değil. Maksimum verimi de aldık, iyi bile taşıdı. Oynamaması abounun suçu değil yönetimin alternatif olarak gidip başka sakatlık riski yüksek oyuncu alması. Bir kaç tık almak için bir taraflarından uydurmuş insanlara inanmayın, kendi oyuncumuzu yedirmeyelim. Ben inanıyorum ki aboubakar çıkıp gs maçında oynayacak.