Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1207997 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Cenk yine antremanda yok ???
Noldu bu adama abi, niye kimse bir şey açıklamıyor ???
Montero daha kötü sakatlanmıştı, o bile iyileşeli çok oldu.
Allah Sergen'e kolaylık versin.

Çevrimiçi levitate

Ben böyle açıklamalara falan bakmıyorum, herkes bunu der, kimse biz bu hafta şampiyon olduk veyahut kaybettik demez zaten. Saha için durumuna bakarım. Denizli maçı ile başlayan bir laubalilik var sanki, aboubakarın çıkarken hareket yapması, nkodounun sorumsuz hareketleri, gökhan töre ve mensahın son maçlardaki hareketleri. Biraz şımarıklık var, umarım bu zorlu fikstür akıllarını başına getirir.

@worns çok güzel yazmış, bu avantajı 3 günde kaybettiğimizi unutmayalım. 1 hafta içerisinde nerdeyse moralman 0a iniyorduk. 2 maç puan kaybı, konya karşısında kırmızıyla maça başlamak falan, güler ederiz, laubaliliğe devam edersek bir bakarız trabzon bile geçmiş. Özgüven iyidir ama şuan gevşekliği kaldırmaz, ne takımın kalitesi ne de lig olarak.

ikinci kısım +1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Kesinlikle bugün herkes uçmuş, hala avantajlı değiliz bence. Çok zor maçlarımız var. Adım adım gitmeliyiz.
Umarım hoca ve oyuncularda aynı laubalilik olmaz, ts maçındaki gibi ve son zamanlarda oyuna sonradan giren oyuncularımızda olan laubalilik gibi.
Dün son dakika o top girse, burda hepimiz gökhana falan neler söylüyorduk, Allah korudu resmen...

Neyse, sakin olun öncelikle, Mario Gomez bir winnerdı. Coşmayalım, 1 maç yenilince bizde tepetakla oluyorduk az kalsın, konya maçında rosierin golü olmasa. Sakin olalım, büyük konuşmayalım.
çok büyük avantaj sahibiyiz ama bu şampiyon olduk demek değil avantajımızda puan farkı değil rakipleri kırdık hele şu önümüzdeki iki maçı kayıpsız geçersek ümitleri tükenir

Çevrimdışı can1903

Başak maçından umutları çok yüksek renklilerin, yenersek ağlayabilirler  :tabe:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Necmi

Bence de şampiyonluk havasına girmek için henüz erken. Geride bıraktığımız haftayı rakiplerimize karşı avantajlı konuma gelerek kapattık. Bu avantajı koruyarak ilerlemeye odaklanmak gerekir. Puan kaybedilecektir bunda şüphe yok ama rakipler de gördüğümüz üzere o kadar pürüzsüz gidemeyecekler artık. Saha içinde daha az sorunu olan takım olarak bunu skorlara yansıtıp önde ilerlemeyi sürdürürsek rakiplerden beklenenlerin ötesine geçen puan kayıpları gelebilir. Tersinden şunu da unutmayalım ki bu avantajı daha önce de almıştık ve kaybetmemiz üç gün sürmüştü.

Rakiplerin bir tık daha sıkı olduğu bir fikstürden geçeceğiz şimdi. Bu bölümün avantajları ise fikstürün sıkışık olmaması ve bizim 11 nisan'a kadar istanbul'dan çıkmayacak olmamız. Fizik olarak çoğu takımın diriliğini korumakta zorlandığı sezonda avantajlı taraflarımız da dikkate değer şeyler aslında.

Fikstürün en gıcık yeri ise son dört maç olabilir. Oraya rakiplerle kafa kafaya girmemek lazım, aşırı stresli maçlar oynamak zorunda kalırız. Şu an kazandığımız avantajı olduğu gibi hatta mümkünse iki puan geliştirerek oraya gitmeyi başarırsak o dört maç da gözümüze daha kolay görünür tabi.
şampiyonluk havasına girmekle şampiyon olduk demek aynı şey değil bu havaya girersen takımıda sokarsan bu takımı iter havaya girmek hedef belirlemektir hedefin varsa ilerlemek daha kolay olur biliç sezonu keşke hedefleseydik esas sıkıntı hedef koymamak olmuştu

Çevrimiçi Necmi

Başak maçından umutları çok yüksek renklilerin, yenersek ağlayabilirler  :tabe:
umut ne kadar yüksek olursa kırılmada o kadar kolay olur onların esas umudu antepdi 😂

Çevrimdışı Erman1903

Hocanın içeride oyunculara gösterdiği büyük hedef şampiyonluktur zaten, 2. olalım demiyordur. Gereksiz baskının da arkaya dönüp rakipleri izlemenin, şunu bunu diyorlar diye taraftarlarına bakmanın bize faydası yok, kendi işimize odaklanmamız lazım. En zor fikstür bizde, kolay gibi gözüken maçlara bile dikkat etmemiz gerekiyor: Kasımpaşa puanlarının çoğunu güçlü rakiplerden aldı, kaldı ki bize düşmanlığı olan bir başkanları var. Hatay'a 3 atan Kayseri ile biz de maç yapacağız, Rize'nin as santraforu da bizim maça kadar dönmüş olacaktır. Ankara üst üste Gs ve Karagümrük'den 3 puan aldı. Kolay maçımız yok, herkes lidere karşı oynarken ekstra motive olur.

Çevrimdışı sozkul

Bu yıl genel ortalama olarak beklentilerin ötesine geçtik. Taraftarın ortalama beklentisinden bahsediyorum.
Sezon başını hatırladım, yeterince transfer yapamamıştık, abu'nun sakatlık durumu belli değildi.
Bir iki Caner haberi görünce orda burda aklıma sezon başı geldi.
Caner ve Gökhan'ı göndermekle çok iyi bir iş yapmışız. Bugün anlıyorum bunu.
Sergen onların olduğu bir takımda bu kolej ve arkadaşlık ortamını oluşturamaz, disiplin yaratamazdı diye düşündüm.

Çevrimiçi murat

Bu yıl genel ortalama olarak beklentilerin ötesine geçtik. Taraftarın ortalama beklentisinden bahsediyorum.
Sezon başını hatırladım, yeterince transfer yapamamıştık, abu'nun sakatlık durumu belli değildi.
Sergen onların olduğu bir takımda bu kolej ve arkadaşlık ortamını oluşturamaz, disiplin yaratamazdı diye düşündüm.
caner neysede gökhanın ağlak suratı hiç çekilmezdi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

caner neysede gökhanın ağlak suratı hiç çekilmezdi.
Lens ve Boyd'un da yüzü sirke satıyordu. Hala sorunlarımızla devam ediyoruz. Geçici çözümlerle rahatladık. Bu sezon bitince asıl sıkıntı başlayacak. Umarım şampiyon tamamlarız da biraz da olsa elimiz rahatlar.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı can1903

umut ne kadar yüksek olursa kırılmada o kadar kolay olur onların esas umudu antepdi 😂
Hele fener bize umudu yüksek gelir, hücüm oynamaya kalkarsa çok büyük sıkıntı oluruz fenere  :D :D
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı worns

çok büyük avantaj sahibiyiz ama bu şampiyon olduk demek değil avantajımızda puan farkı değil rakipleri kırdık hele şu önümüzdeki iki maçı kayıpsız geçersek ümitleri tükenir

avantajlıyız katılıyorum da daha uzun bir fikstür var, iki üç maçta tükenmezler.

nisan sonunda (son 4 maç kala) iki maç farkla önde olacağımızı tahmin ediyorum. daha doğrusu umuyorum diyeyim. :)
[ Son Düzenleme: 08 Mart 2021, 19:49:34 worns ]

Çevrimdışı sozkul

Hele fener bize umudu yüksek gelir, hücüm oynamaya kalkarsa çok büyük sıkıntı oluruz fenere  :D :D

Empati yapıp kendimi onların yerine koymaya çalışıyorum, çok korkardım çoook ama belli etmemeye çalışırdım.  :icool:

Çevrimdışı worns

performansı kötü olmasa da takım içi dinamikler açısından burak'ın gitmesine de hayırlı oldu diyorum ben o ikisiyle birlikte.

ayrıca caner-gökhandan kurtulmamız saha içi adına da çok iyi oldu.

Çevrimdışı sozkul

avantajlıyız katılıyorum da daha uzun bir fikstür var, iki maçta filan tükenmezler.

Evet. Ligin boyu çok uzun. 13 hafta daha var, nerdeyse eskinin yarım sezonu. Bir maç eksiğimizi 3 puan gibide görmeyelim daha oynamadık o maçı.
7-8-9 puan fark bile olsa 13 hafta varken kimse umudunu tüketmez kazanacak bu kadar puan varken.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Evet. Ligin boyu çok uzun. 13 hafta daha var, nerdeyse eskinin yarım sezonu. Bir maç eksiğimizi 3 puan gibide görmeyelim daha oynamadık o maçı.
7-8-9 puan fark bile olsa 13 hafta varken kimse umudunu tüketmez kazanacak bu kadar puan varken.
80+ puanlara gelmeden şampiyonluk hesapları yapmak yanlış olur zaten  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı sozkul

performansı kötü olmasa da takım içi dinamikler açısından burak'ın gitmesine de hayırlı oldu diyorum ben o ikisiyle birlikte.

ayrıca caner-gökhandan kurtulmamız saha içi adına da çok iyi oldu.

Demek istediğimi çok güzel ifade etmişsin. Bunların piyasa deyimiyle  karizması vardı, egoları yüksekti. Birşeyler yapıp takımı bozarlardı, Türkiyedeki abilik müessesesi çok zararlı, kalkar abilik yapmaya çalışırlardı. Millete ahlak dersi verip nasihatte bulunmak gibi... Ellerinde bir tespih eksik olurdu.
Gittikleri için rahatça söyleyebilirim Gökhan haricinde birazcıkda hanzo tiplerdi.
Şimdi bizde Abuş'un egosu yüksek olmalı değil mi? Çocukcağız bişey yaptı ama kibar çocuk olduğu için üç defa özür diledi. Bize kibar uyumlu adam lazım.  :)

Çevrimdışı mrred

Demek istediğimi çok güzel ifade etmişsin. Bunların piyasa deyimiyle  karizması vardı, egoları yüksekti. Birşeyler yapıp takımı bozarlardı, Türkiyedeki abilik müessesesi çok zararlı, kalkar abilik yapmaya çalışırlardı. Millete ahlak dersi verip nasihatte bulunmak gibi... Ellerinde bir tespih eksik olurdu.
Gittikleri için rahatça söyleyebilirim Gökhan haricinde birazcıkda hanzo tiplerdi.
Şimdi bizde Abuş'un egosu yüksek olmalı değil mi? Çocukcağız bişey yaptı ama kibar çocuk olduğu için üç defa özür diledi. Bize kibar uyumlu adam lazım.  :)
+1903
Karakteri düzgün insan her yere lazım
The great gig in the sky

Çevrimdışı worns

evet abi bu tür papaz tiplerin kadro içinde bir hiyerarşi peşinde oldukları hep hissediliyor ve epey samimi emek döken yabancı oyuncuların da aidiyet hissini düşürüyor bu durumlar. formayı sahiplenecek bir atmosfer yaratmak zor onlarla. egosu yüksek türk oyuncuların "karizmalarını" takıma liderlik etmek için değil takıma güç gösterisi yapmak için kullandıklarını çok gördük. caner geçenlerde fb kariyerinde bilmem kaçıncı kez kadro dışı kaldı mesela yine kavga gürültü olayları. bugün bizim takımın saha içi saha dışı liderleri yabancı oyuncular. zaten çok bi hiyerarşi görüntüsü de yok, dostça bir ortam olduğu hissediliyor. yerliler de bunlara uyum sağlayabilen genç ve mütevazi adamlar. bu atmosfer normalde iplemez gözüken oyuncuların psikolojik durumlarını da değiştiriyor. vida örneğin geldiğinden beri en iyi oyununu oynuyor. en büyük sorunu konsantrasyon olan bir adamken bu sene odaklanmış bir oyuncu izliyorum.

böyle yapılar bize uyuyor, sonuç da getiriyor. bu takımı da gelecekte iyi bir takım olarak hatırlayacağımızdan eminim.

Çevrimdışı worns

evet. başakşehir'i yenip fb'yi kazanmak zorundayız kafasıyla getirmek önemli bu yüzden.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

evet. başakşehir'i yenip fb'yi kazanmak zorundayız kafasıyla getirmek önemli bu yüzden.

Valla benim en büyük korkum pelkas ve şu yeni kanatları. Pelkas kaliteli oyuncu zaten ama sağ kanatları hızlı olduğundan bize sıkıntı yaratabilir.

Çevrimiçi mellfred

ilk maçta rıdvan pelkas'a adım attırmamıştı kanat oynamıştı o zaman

Çevrimdışı murat baltacı

Başakşehir maçına sagbek necip orta sahada atiba dorukhan sağda nkoudu veya töre çıksak derbi öncesi kritik oyuncularımız dinlense cezalı duruma düşmese cokmu riskli olur.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi MUSTAFA_

Başakşehir maçına sagbek necip orta sahada atiba dorukhan sağda nkoudu veya töre çıksak derbi öncesi kritik oyuncularımız dinlense cezalı duruma düşmese cokmu riskli olur.
Dorukhan ve Töre'nin ana planda yer aldığı herhangi bi oyun riskli olur. İkisinin de kafa olarak aramızda olduğunu düşünmüyorum. Sadece bedenleri iş görmüyor maalesef.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Sinan23

Dün çaktırmadan bir oyuncuları 4. sarıyı gördü. Daha önce ambulansla milli maçta polisten kaçan oyuncusu.