Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1208041 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi MUSTAFA_

Oran düşmeye devam ediyor...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Evet. Ligin boyu çok uzun. 13 hafta daha var, nerdeyse eskinin yarım sezonu. Bir maç eksiğimizi 3 puan gibide görmeyelim daha oynamadık o maçı.
7-8-9 puan fark bile olsa 13 hafta varken kimse umudunu tüketmez kazanacak bu kadar puan varken.
bir maç değil malesef iki rakibimiz var iki maç oluyor her ikisininde bay geçtiği hafta kazanmamız şart biri alanya içerde diğeride deplasman sivas olması lazım ikiside zorlayıcı maç
puan farkına güvenerek söylemedim önümüzdeki iki maçı geçersek sonrasında yolumuz açılıyor hem takım iyice istim üzerinde olur hemde rakipler psikolojik olarak yıpranır iki maçtan beklentileri çok yüksek çünkü zaten iki maçı alırsak feneri dış kapıya atarız. fener daha kolay bırakacak gibi duruyor

Çevrimiçi Necmi

Oran düşmeye devam ediyor...

nihayet lütfetmişler

Çevrimiçi MUSTAFA_

nihayet lütfetmişler
Bir zahmet lütfetsinler. Bugün biraz istatistiklerimize baktım. Bizim ligi geçtim bazı istatistiklerde 5 büyük lige fark atmışız. Mesela bu sene isabetli orta konusunda devrim yapmışız. İsabetli orta oranımız yüzde 38. İnanılmaz bir başarı yüzdesi bu. Bizden sonra en yüksek Leeds United ve yüzde 28  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Bir zahmet lütfetsinler. Bugün biraz istatistiklerimize baktım. Bizim ligi geçtim bazı istatistiklerde 5 büyük lige fark atmışız. Mesela bu sene isabetli orta konusunda devrim yapmışız. İsabetli orta oranımız yüzde 38. İnanılmaz bir başarı yüzdesi bu. Bizden sonra en yüksek yüzde 28  :tabe:
ama işde puana yansımıyor bu
sezon girişinde çok şey kaybettik biraz düzgün giriş yapsak açık ara götürecekmişiz ligi
şimdi telafi etmek için başka yerden nefes alıyoruz.
önümüzdeki dört maçta bir 3 puan daha fark koyabilsek çok iyi olur

Çevrimdışı Nartallo

Birer tanesi FB ve GS'ye olmak kaydıyla toplam 3 beraberlik opsiyonumuz var kalan 13 maçta.

Bunun haricinde rakiplerin her puan kaybı da artı opsiyon sağlar ve muhtemelen kalan 12 maçta puan kaybederler.

Bizim açımızdan avantajlı bir durum ama bir haftada, işler olmadık yerlere gidiyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Birer tanesi FB ve GS'ye olmak kaydıyla toplam 3 beraberlik opsiyonumuz var kalan 13 maçta.

Bunun haricinde rakiplerin her puan kaybı da artı opsiyon sağlar ve muhtemelen kalan 12 maçta puan kaybederler.

Bizim açımızdan avantajlı bir durum ama bir haftada, işler olmadık yerlere gidiyor.
Düşme hattındaki takımlarla oynayacağımız maçlar çok sıkıntılı olacak. Orta sıra takımları da rahatlıkları ile başımıza bela olabilirler. Bir de ligin en iyi takımı olduğumuzdan tüm takımlar bize karşı farklı motive olacaklardır. Onun için 80+ puanlara gelmeden şampiyonluk hesabı yapmak bana saçma geliyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şimdi tüm takımların fikstürüne bakınca herkesin aynı fikstüre sahip olduğunu anladım  :ebebe: Herkes takımlarla aynı sırada maç yapıyor. Bu da demek oluyor ki GS fikstürünün sonu bizim fikstürümüzün başı ile aynı. FB de bizi 5 maç geriden takip ediyor. Burada fikstür avantajına sahip takım net FB. GS'nin fikstürü çok da rahat değil. Önümüzdeki 4 haftayı minimum 10 puan ile geçersek önümüz açılır  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Şimdi tüm takımların fikstürüne bakınca herkesin aynı fikstüre sahip olduğunu anladım  :ebebe: Herkes takımlarla aynı sırada maç yapıyor. Bu da demek oluyor ki GS fikstürünün sonu bizim fikstürümüzün başı ile aynı. FB de bizi 5 maç geriden takip ediyor. Burada fikstür avantajına sahip takım net FB. GS'nin fikstürü çok da rahat değil. Önümüzdeki 4 haftayı minimum 10 puan ile geçersek önümüz açılır  :tabe:
fener ligin sonu yaklaştıkça ateş içindeki takımlarla oynayacak ve istanbul dışında en fazla maçı olan takım bizim ve gs nin dört maçı var ist dışında fener içerde bile üstünlük kuramıyorken seplasmanda işi zor bence fener kopar gs ile sonuna kadar savaşırız gs bu aralar düşüşde milli ara her takım için var sonra bay geçiyor dinlenmenin üstüne dinlenecek sonra uzun maraton yani işine yaramayacak bay olmak büyük ihtimal

Çevrimiçi Necmi

Her takım minimum 5 puan bırakır alabilecekleri maksimum puan 89 olur biz 90 puanı aldıkmı tamamdır buda 10 galibiyet demektir 3 kez mağlupda olsak şampiyon oluruz ga iki haftada hesapda olmayan 5 puan bıraktı kimsenin hesabında yoktur bu kayıp ilaç gibi oldu belki gs ye şampiyonluğu kaybettirdi son iki maç hem bizden bir maç eksik oynayacaklar hem iki puan gerideler biz kaybetmeden bir kayıp daha yaparlarsa bence iş biter

Çevrimiçi MUSTAFA_

fener ligin sonu yaklaştıkça ateş içindeki takımlarla oynayacak ve istanbul dışında en fazla maçı olan takım bizim ve gs nin dört maçı var ist dışında fener içerde bile üstünlük kuramıyorken seplasmanda işi zor bence fener kopar gs ile sonuna kadar savaşırız gs bu aralar düşüşde milli ara her takım için var sonra bay geçiyor dinlenmenin üstüne dinlenecek sonra uzun maraton yani işine yaramayacak bay olmak büyük ihtimal
Fener tipik deplasman takımı. Ben evlerinde oynamalarını tercih ederim. Deplasmanda 14 maçta 35 puan toplamışlar. Bu bizim 2015 yılinda yakaladığımız istatistik. Ben ne GS ne de FB'nin yarıştan çabuk düşeceğini zannetmiyorum. Onların yarıştan düşmesini istiyorsak önümüzdeki 7 maçı kayıpsız geçmemiz lazım. Sonra 7 maç kalıyor. O maçları rahat rahat oynarız. O maçlarda kazanacağımız 10-12 puan bizi şampiyon yapmaya yeter. Ben şampiyonun 85-95 arası bir puanla ligi bitireceğini düşünüyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Her takım minimum 5 puan bırakır alabilecekleri maksimum puan 89 olur biz 90 puanı aldıkmı tamamdır buda 10 galibiyet demektir 3 kez mağlupda olsak şampiyon oluruz ga iki haftada hesapda olmayan 5 puan bıraktı kimsenin hesabında yoktur bu kayıp ilaç gibi oldu belki gs ye şampiyonluğu kaybettirdi son iki maç hem bizden bir maç eksik oynayacaklar hem iki puan gerideler biz kaybetmeden bir kayıp daha yaparlarsa bence iş biter
FB ve GS ikilisini yenersek lig biter zaten. Ben GS maçımıza kadar şampiyonun belli olacağını düşünüyorum. Ligde sıkışık fikstüre henüz girmedik. Ligin sonu çok kırıcı olacak. Ocak ayındaki fikstürü göreceğiz. 90+ kesin şampiyon yapar dediğin gibi.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Hocanın motivasyonunu düşürmeye devam, akılsızlar.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Samet Demir

Hocanın motivasyonunu düşürmeye devam, akılsızlar.

Neden motivasyonu düşsün ki. Hocada aynı açıklamayı yaptı zaten. Öncelik şampiyonluk kontrat önemli değil demedi mi.

[ Son Düzenleme: 09 Mart 2021, 23:11:13 Samet Demir ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı worns

bence fikstürler fb-gs maçının geçilmiş olması haricinde dengeli. bizim dezavantajımız iki derbi oynayacak olmamız. ama işler umduğumuz gibi giderse ikincisine rahat çıkabiliriz. böyle bir şey söylememin nedeni ligin boyu kısaldıkça zorlu maç-kolay maç dengesinin değişecek olması. şu bir kaç haftada da ufak ufak görülmeye başlandı. alt gruptaki, bugüne kadar herkesin kolayca geçtiği rakipler son bi gayret maçlara asılmaya başladılar. ne var ne yok ortaya koyacaklar. çantada keklik gibi görülen denizli, gençler, kayseri, agücü vb takımlar sürpriz puanlar çıkarmaya başladı, daha fazlası da gelecektir. öte yandan fiziksel olarak oldukça yıpratıcı olan bu sezon hedefsiz kalmaya başlayan takımların yavaş yavaş ritm kaybetmelerine neden olacak. sıkıntılı gözüken orta-üst grup takımlarıyla maçlar beklenildiğinden bir tık daha kolay geçmeye başlayabilir. onların sezonu nerede bitirecekleri yavaştan belli olmaya başladı çünkü. fiziksel yorgunlukla motivasyonsuzluk birleşecek. pek bir avantaj-dezavantaj görmüyorum bu nedenlerle fikstürlere bakınca.

Çevrimdışı murat baltacı

ama işde puana yansımıyor bu
sezon girişinde çok şey kaybettik biraz düzgün giriş yapsak açık ara götürecekmişiz ligi
şimdi telafi etmek için başka yerden nefes alıyoruz.
önümüzdeki dört maçta bir 3 puan daha fark koyabilsek çok iyi olur
Sezon başı değil ligin ikinci yarısına  bile cenki yetistirsek ts ve Antalya maçlarında takilmazdik iyi bitirici sıkıntısı çektik o maçlarda
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi MUSTAFA_

bence fikstürler fb-gs maçının geçilmiş olması haricinde dengeli. bizim dezavantajımız iki derbi oynayacak olmamız. ama işler umduğumuz gibi giderse ikincisine rahat çıkabiliriz. böyle bir şey söylememin nedeni ligin boyu kısaldıkça zorlu maç-kolay maç dengesinin değişecek olması. şu bir kaç haftada da ufak ufak görülmeye başlandı. alt gruptaki, bugüne kadar herkesin kolayca geçtiği rakipler son bi gayret maçlara asılmaya başladılar. ne var ne yok ortaya koyacaklar. çantada keklik gibi görülen denizli, gençler, kayseri, agücü vb takımlar sürpriz puanlar çıkarmaya başladı, daha fazlası da gelecektir. öte yandan fiziksel olarak oldukça yıpratıcı olan bu sezon hedefsiz kalmaya başlayan takımların yavaş yavaş ritm kaybetmelerine neden olacak. sıkıntılı gözüken orta-üst grup takımlarıyla maçlar beklenildiğinden bir tık daha kolay geçmeye başlayabilir. onların sezonu nerede bitirecekleri yavaştan belli olmaya başladı çünkü. fiziksel yorgunlukla motivasyonsuzluk birleşecek. pek bir avantaj-dezavantaj görmüyorum bu nedenlerle fikstürlere bakınca.

Bizim fikstüre kesinlikle çok kötü diyemeyiz. Ben yorgunluğun ligin sonunda tüm takımları etkileyeceğini düşünüyorum. Onun için en azında bazı kritik bölgelerde alternatif oyuncularımızın form tutması lazım. Rakiplerimizden çok bizim ne yapacağımız belirleyecek ligi. Umarım talihsiz olaylar silsilesi içine düşmeyiz. Cenk'in de bir an önce dönmesi lazım artık. Maçları kapatmamız için bize lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi blackeagle35

88 puan şampiyonluk için yeterli gibi duruyor. Rakiplere yenilmemek bile yeterli olacaktır. Ancak gerçekten 3 deplasman hariç Fb'nin fikstürü en kolayı gibi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Töre hiç şaşırtmıyor. Sezonu kapatalı çok oldu benim gözümde. Umarım sözleşmesi uzatılmaz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Töre hiç şaşırtmıyor. Sezonu kapatalı çok oldu benim gözümde. Umarım sözleşmesi uzatılmaz.

Bir de kronik sakat diye iftira atanlar oldu bu çocuğa.

Çevrimiçi underworld

Töre at olsaydı çoktan vurulmuştu.
Bile Bile lades...