Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1197692 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi sEuL

bence artık bi merkezde ghezzal sağda n'kodou da denenmeli.

Bugun zaten ozellikle 10 kisi kaldiktan sonra merkeze daha yakin oynadi. Bir ara Larin ve Ghezzal sol kanatta paslasiyorlardi hatta. Umarim dedigin gibi Ghezzal'i ortada kullanmak teknik ekibin aklina gelir. Bugun Ghezzal sahanin her yerindeydi, oyuncularimiz son vuruslarda biraz daha becerikli olabilseler bugun duran toplardan en az 3 tane asisti vardi adamin. Zar zor girdigimiz pozisyonlari hunharca harcamaya devam ediyoruz.

Çevrimiçi sEuL

oğuzhan utanıyor mudur acaba
mensah yok dorukhan yok atiba bitik yine de tercih edilmiyor
yazık şu yeteneğe insanın azıcık işine saygısı olur be !

Benim en cok sinirlendigim nokta Oguzhan takimda diye son 5 yildir yerine dogru duzgun adamda bakmiyoruz. Gitsinde sayisal olarak bir eksikligimiz olsun ortada, ondan sonra belki birini alirlar. Josef'i tam bulmusuz, yanina Guinti gibi tatli sert ve teknigi iyi olan bir oyuncu ve onlerinede iyi bir 10 numara ile cok yol aliriz.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Welinton da bugün ne oynadı valla. İlk yaptığı pas hatası da ekstra konsantrasyondan. Şimdi Montero oynamalı diyenlerin hiç umudu kalmamıştır :D
Hala el bombası abi

Bi sutu var evlere senlik , bir ara pası var ki Sut çeker gibi adam hep tersini yapıyor :lol: :lol:

Sut hızında pas verip , pas hızında sut cekiyor :lol: :lol:

Eger geriden topla çıkmak ve pas oyunu oynamak istiyorsak Rıdvan ve Montero sahada olacak , yoksa onde baskıyı yedimi ya sisiririz yada bireysel hata yapıp Gol yeriz , sıkışıp kalırız 30 pas yapıp anca orta sahaya geliriz..

Eger Konyanin on taraftaki elemanlari hızlı ve önde baski yapan futbolcular olsaydı en az 2 Gol yerdik.
[ Son Düzenleme: 08 Şubat 2021, 00:27:10 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi MUSTAFA_

Welinton da bugün ne oynadı valla. İlk yaptığı pas hatası da ekstra konsantrasyondan. Şimdi Montero oynamalı diyenlerin hiç umudu kalmamıştır :D
Benim için ağzıyla 2 kuş tutması lazım. Özellikle Nsakala ile ikisi aynı anda oynadığında kanser oluyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Benim için ağzıyla 2 kuş tutması lazım. Özellikle Nsakala ile ikisi aynı anda oynadığında kanser oluyorum  :tabe:
+ Ersini de ekleyince Kombo oluyor

Sikisip kalıyoruz , çıkamıyoruz bunu anlatamıyorum arkadaşlara bi turlu

Hadi Nsakala mecburetten oynuyor bari Monteroyu oynatta ileri çabuk çıkabilelim ama yok olur mu Welinton mükemmel oynuyor

Eger Konyanin ileri uc elemanlari hızlı ve önde baski yapan oyunculardan kurulu olsaydı en az 2 Gol yemiştik bugün , şanslıydik bu açıdan

Rıdvan-Montero savunmada oldugu zaman kafam rahat oluyor hem pas yapabiliyoruz hem topla çıkabiliyoruz , bireysel hata da yapmıyoruz kolay kolay

Çevrimiçi sEuL

Adamin standardi yok, bir mac seni tasirken bir mac seni tamamen yok edebilecek kapasiteye sahip. Birde Wellinton'un oynamasi demek Vida'nin sol stopere cekilmesi demek, Vida'nin sol stoper performansini hepimiz cok iyi biliyoruz - adam yapamiyor orada. Tam Vida ritmini bulmusken ve form tutmusken adami yine oynayamadigi sol stopere koyup kendi bacagimiza sikiyoruz. Bakma bugun Vida'da fena gorunmedi ama bunda Konya'nin oyun anlayisininda etkisi var - sahada 8 kisi kalmis bile olsaydik adamlarin gelmeye niyeti yoktu. Elimizde origin olarak iyi bir sol stoper var ama israrla orada farkli isimleri deniyoruz - tek istegimiz Wellinton oynayacaksa eger yaninda ki partnerinin Montero olmasi. Rotasyona ugramasi gereken oyuncular Wellinton ile Vida - ama seninde dedigin gibi bugun ki mactan sonra sittin sene....

Ahmet Çakar:

"Bu söylediklerim pozitif anlamda. Sahada 10 tane Beşiktaşlı futbolcunun insanlıktan çıkıp, vahşi hayvanlaştığını gördüm. Bir kartal, bir boğa gibi mücadele ettiler. Hakeme rağmen söke söke kazandılar. Bu galibiyet bir kırılma noktası ve şampiyonluk habercisidir!”👏👏

Çevrimiçi murat baltacı

Altayin 3.cu sezonu o bile daha yeni yeni oluyor

Keza Ugurcan da öyle 2.ci sezonundan sonra olmaya başladı

Ersinin de kumaşı var , yetenegi var ama ayagi yok , bugün yine topu dikecegine veya arkadaşlarına vereceğine Taca atti

Ayaksiz resmen , inanilmaz kotu ayakları bizim gibi savunmayı onde kuran ve pas oyunu oynayan bir takimin kalecisi olamaz o yüzden , bizim oyun stilimize uygun değil yani

Savunmayı onde kuruyorsan , pas oyunu oynuyorsan kalecinin ayagi iyi olacak bu kadar basit

(...)
Ersinde ben o ışığı göremiyorum altayda ugurcanda hatalar yaptı ama ışık vardı Ersin çok tutuk çizgiden ayrılmıyor geçen hafta anlatalyadan yediğimiz golde bile başka kaleci olsa çıkar alır yirmi metreden havadan orta geliyor üstünlüğün var sana dokunsa faul el avantajın var çıkmıyorsun golü yiyorsun. Trabzon maçında yanından geçen topa refleks yapamadı konturpiyede kalabilirsin ama zorla kendini. Ayrıca ayağı çok kötü bu ayakla Avrupa'ya falan gidemez.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Konyaspor maçında Beşiktaş'ın en fazla sahipsiz top kazanan oyuncusu Josef de Souza oldu (11).

Beşiktaş'ta:

En çok top kapan: Welinton
En çok ikili mücadele kazanan: Welinton
En çok top uzaklaştıran: Welinton
welinton uzun zamandır iyi oynuyor maç önceside söylemişdim hakkı yeniyor sezon başının ön yargısı var isteniyorki herkes her maç sıfır hatayla oynayacak böyle bir dünya yok ben maç sonunda yüzünü gördüm o mutluluk gerçekti kazanma mutluluğu değil o mücadelenin istemenin sonunda elde etmenin huzuruydu bu geceki maçın sonu şampiyonluk isteyen bir topluluğun sevinciydi

Çevrimdışı Erman1903

Hala el bombası abi

Bi sutu var evlere senlik , bir ara pası var ki Sut çeker gibi adam hep tersini yapıyor :lol: :lol:

Sut hızında pas verip , pas hızında sut cekiyor :lol: :lol:

Eger geriden topla çıkmak ve pas oyunu oynamak istiyorsak Rıdvan ve Montero sahada olacak , yoksa onde baskıyı yedimi ya sisiririz yada bireysel hata yapıp Gol yeriz , sıkışıp kalırız 30 pas yapıp anca orta sahaya geliriz..

Eger Konyanin on taraftaki elemanlari hızlı ve önde baski yapan futbolcular olsaydı en az 2 Gol yerdik.

Yahu o zaten her maçı böyle oynasa insanlar şikayet etmez, bugünkü gibi hücumda yaptığı tercih hataları asıl problemi değil. Konsantrasyonu olmadığında, çok baskı yediginde kendi sahasında bombalar bırakabiliyor. Standart sapması yüksek bir stoper, bazen vay be diyorsun bazen olmayacak işler yapıyor tarzı bu 🙂.

Normalde stoper dişli oyunculara karşı değerlendirilir ama bugün önemli müdahaleleri oldu ve öne çıktı bu yüzden hakkını vermek lazım. Ben tüm stoperlerimizi birbirine yakın görüyorum Montero'nun da bazı belirgin defoları var bu yüzden as adam şu olmalı diyemem.

Çevrimiçi Necmi

Ersin bugün 13 uzun top kullanmış ve 8'i başarılı olmuş.

Ben demiyorum bunu, istatistikler söylüyor.

Daha ne bekliyorsunuz kaleciden?

birde şöyle bak attığı pasların %40 ı başarısız olmuş yani nerdeyse yarısı rakibe avantaj sağlamış artı takımın o topları kapmak için harcadığı eforda düşünüldüğünde çok kötü rakam bu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yahu o zaten her maçı böyle oynasa insanlar şikayet etmez, bugünkü gibi hücumda yaptığı tercih hataları asıl problemi değil. Konsantrasyonu olmadığında, çok baskı yediginde kendi sahasında bombalar bırakabiliyor. Standart sapması yüksek bir stoper, bazen vay be diyorsun bazen olmayacak işler yapıyor tarzı bu 🙂.

Normalde stoper dişli oyunculara karşı değerlendirilir ama bugün önemli müdahaleleri oldu ve öne çıktı bu yüzden hakkını vermek lazım. Ben tüm stoperlerimizi birbirine yakın görüyorum Montero'nun da bazı belirgin defoları var bu yüzden as adam şu olmalı diyemem.
Zaten öyle bir planlamamız var ki stoper bölgesinde sadece 3 oyuncumuz var. Birine bir şey olsa tercih hakkımız kalmayacak. Ben o oynasın bu oynamasın diyemiyorum ama tek isteğim sahadaki bombacıların sayısının az olması. Nsakala yetiyor bize bir de Welinton fazla diyorum sadece  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

birde şöyle bak attığı pasların %40 ı başarısız olmuş yani nerdeyse yarısı rakibe avantaj sağlamış artı takımın o topları kapmak için harcadığı eforda düşünüldüğünde çok kötü rakam bu
Abi anlatamıyorum bunu Onur abiye

Cok sabit fikirli

Çevrimdışı ALDENYX

Koca forumun yuzde 90 i elestiri bu takim neyi iyi yapiyor birde onu analiz edip anlatin BOL BOL ...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Koca forumun yuzde 90 i elestiri bu takim neyi iyi yapiyor birde onu analiz edip anlatin BOL BOL ...
Kazandığımızda kendimizi eleştirmezsek ileri gidemeyiz. Sezon bittiğinde bol bol iyi yönlerimizi konuşuruz. Sezonun ilk yarsını lider bitirdiğimizde de konuştuk zaten. İyi futbol ve net skor aldığımızda da iyi yaptığımız şeyleri fazlasıyla sayıyoruz. Forumu sürekli okursan görürsün. Sürekli övgü okumak istiyorsan rakiplerimizin forumlarını da okuyabilirsin. Onlar bize çok imreniyorlar  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mellfred

welinton uzun zamandır iyi oynuyor maç önceside söylemişdim hakkı yeniyor sezon başının ön yargısı var isteniyorki herkes her maç sıfır hatayla oynayacak böyle bir dünya yok ben maç sonunda yüzünü gördüm o mutluluk gerçekti kazanma mutluluğu değil o mücadelenin istemenin sonunda elde etmenin huzuruydu bu geceki maçın sonu şampiyonluk isteyen bir topluluğun sevinciydi
geçen hafta da çok kötüydü, rezildi

Çevrimiçi Necmi

Lequipe Rosieri manset yapmış , bizim taraftar da bonservisi yukselmesin diye yorumlarda Gömmeye başlamış Rosieri :kop: :kop: :kop: :kop:

Dünya’da böylesi görüldü mü? Bilmiyorum!
Fransız L’EQUİPE gecenin yıldızı Rosier’i övünce
Beşiktaş taraftarı “Yıldızı giderek parlayan kiralık oyuncusunu seneye kaybetmemek için” KARALAMAYA çalışıyor.

Oyuncuya küfürler, hakaretler, gömmeler 😁😁
yalnız bizim yönetim taraftarı fazla dinliyor mesajları okuyup almazlar 🙄

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ljajic - Ghezzal ikilisi birbirini iyi tamamlıyor gibi görünüyor. Ljajic azıcık kondisyonunu arttırsa daha da iyi olacak gibi görünüyor. Ancak Ljajic'e güvenemiyrum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Şu nsakala ve dorukhana giydikleri formalarından dolayı saygı duyuyorum ama çok ağır konuşacağım. Bu ne laubalilik YA!!! NSKALA CEZALANDIRILMALI! 
maçın özetine gelirsek ghezzal maçı aldı, josefte katkı sağladı. Larin çabaladı. Abou kırmızı alarm veriyor.
Nskala ve dorukhanın ghezzal josef ve larinin iç çamaşırlarını falan yıkaması lazım.
JOSEF DE SOUZAAA MÜKKEMEL ADAM! Bu adamın bize düşmesine ilk gelirken de inanamadım ama bu kadar da iyi performans beklemiyordum.
Atiba reiste biraz dinlenip kendine geldiğinde sonradan girdiğinde katkı verebileceğinin sinyalini gösterdi. 1 sene daha oynamalı AMA YEDEK OLARAK. Kendisi EFSANE!

Çevrimiçi mellfred

maçın tekrarı başlıyor bein 1’de

Çevrimiçi MUSTAFA_

maçın tekrarı başlıyor bein 1’de

Super Bowl'a kadar izleyeyim  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ljajic bakıp utanabilir. Ljajic hala kaçak dövüşüyor. İşte bugün GHEZZAL  gibi sorumluluk alınır. Ders olarak çalışmalı.

Çevrimiçi Necmi

artık bu totem oldu bu sene kime tepki göstersem maçı kurtarıyor bir abuşa kıyamıyorum sövemiyorum sövsem golleri atmaya başlayacak

Çevrimiçi Necmi

Ljajic - Ghezzal ikilisi birbirini iyi tamamlıyor gibi görünüyor. Ljajic azıcık kondisyonunu arttırsa daha da iyi olacak gibi görünüyor. Ancak Ljajic'e güvenemiyrum.

ısı haritalarını gösteriyor herkes ortak tarafı rakip ceza sahasının buz gibi olması 🙄

Çevrimiçi MUSTAFA_

ısı haritalarını gösteriyor herkes ortak tarafı rakip ceza sahasının buz gibi olması 🙄
Ljajic ve Ghezzal'ın ısı haritası bunlar. Takımın tamamının ısı haritasında ceza sahası da doludur  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★