Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1223507 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi ferdi1903

Saha içerisindeki 4 hakem, Var, VAR... şu pozisyonu gözden kaçırabilir mi? KAÇIRAMAZ.
O zaman bunu çıkıp açıklamak zorundalar.
Maçı kazanmak bir şeyi değiştirmez. Bugün yapamadıklarını yarın yine deneyecekler.
Yönetim yarın video görüntüleriyle birlikte çıkıp basın toplantısı yapsın, VAR da oturanların hakemlik hayatlarını bitirtmezlerse de biz bu savaşı kazanamayız. Cesurca yapmalarına engel olmak zorundayız. Yönetimden beklentimiz gereğini yapmalarıdır. Efendilikle, iğnelemeyle değil başkanımızın dediği gibi “ taş üstünde taş bırakmayarak “ olur bu iş. Beşiktaş’ın bu akşam göz göre göre hakkı yendi. Gereğinin yapılmasını bekliyoruz.

(besiktas istihbarat) alinti

yapilmasi gereken bu ama biliyoruzki ses cikmayacak

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi ferdi1903

Eski hakem Erman Toroğlu, pozisyonla ilgili ,"Diyorlar ki, 'Formayı tuttu bıraktı artık penaltı değil'. Ben de diyorum ki; 'Sizin anneniz güzel mi?' Kafa karıştırıyorlar. Welinton'un pozisyon çok net penaltı. Bunun gri olanı yok. Palamut gibi pozisyon. Net penaltı." dedi.

Eski Hakem Selçuk Dereli: "Welinton'ın pozisyonu açık penaltı."

Eski Hakem Deniz Ateş Bitnel: "Net penaltı. VAR neden var?"

Eski futbolcu Ali Gültiken: "Devam kararı doğru."

Ayhan Akman: "Devam kararı doğru."

Tümer Metin: "Penaltı."

ali gülteken yaziklar olsun ayiptir lan, objektif olacam diye niye kiviriyorsunuz, penalti lan penalti ayiptir

seni ali gültiken yapan camiana kulübüne niye ihanet ediyorsun yaziklar olsun. ayhan akman sana bisey demeye gerek yok gs nin köpegisin zaten
[ Son Düzenleme: 07 Şubat 2021, 23:11:10 ferdi1903 ]

Erman Toroğlu:

"Diyorlar ki, 'Formayı tuttu bıraktı artık penaltı değil'. Ben de diyorum ki; 'Sizin anneniz güzel mi?' Kafa karıştırıyorlar. Welinton'un pozisyon çok net penaltı. Bunun gri olanı yok. Palamut gibi pozisyon. Net penaltı."

Doberman bile net penaltı diyorsa pozisyon tartışmaya kapalıdır

Çevrimiçi murat

Ljajic denen adamın asla ama asla bu takımda yeri yok!!

İstatistikleri paylaşıyorum ;

Ghezzal'in 7 top kapma girişimiyle oynayıp 16 2li mücadeleye girmiş
Ljajic  0 top kapma girişimine sadece 4 2li mücadele girmiş
Ghezzal 18e atılan topların neredeyse tamamını atan oyuncumuz
Ljajic ise  0

Ljajic denen adamın bu takımda yeri yok.

Önce güneşi sonra avcıyı harcadı. Böyle giderse sergeni de harcar. Benden söylemesi
güneş ve avcı harcanmadı ikisi de paralarını aldılar harcanan beşiktaş oldu.

Çevrimdışı worns

bence artık bi merkezde ghezzal sağda n'kodou da denenmeli.

Çevrimdışı tuncaboylu

Maç sonu paylaşımlarında Ljajic'in bu kadar fazla neşeli olması şaşırtıcı. Gerçi donuk surat Ghezzal bile gülüyordu  :ebebe:

Bir kavgaya karışırsak, Larin'i çağırmak lazım.

Çevrimiçi murat

Maç sonu paylaşımlarında Ljajic'in bu kadar fazla neşeli olması şaşırtıcı. Gerçi donuk surat Ghezzal bile gülüyordu  :ebebe:

kafasını beşiktaşa vermeye başladı ama henüz ayaklara hükmedemiyor.asıp kesmek kolay biraz sabretmek lazım.

Çevrimdışı tuncaboylu

Eski hakem Erman Toroğlu, pozisyonla ilgili ,"Diyorlar ki, 'Formayı tuttu bıraktı artık penaltı değil'. Ben de diyorum ki; 'Sizin anneniz güzel mi?' Kafa karıştırıyorlar. Welinton'un pozisyon çok net penaltı. Bunun gri olanı yok. Palamut gibi pozisyon. Net penaltı." dedi.

ali gülteken yaziklar olsun ayiptir lan, objektif olacam diye niye kiviriyorsunuz, penalti lan penalti ayiptir

seni ali gültiken yapan camiana kulübüne niye ihanet ediyorsun yaziklar olsun. ayhan akman sana bisey demeye gerek yok gs nin köpegisin zaten
Ali'ye laf yok bizden biri, kurnazca davranıyor.

Yarın başka pozisyonda bizi savununca, bakın ona penaltı demedi diyeceğiz.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ersin'i eleştirenler, Liverpool-Manchester City maçında 100 milyonluk kalecinin yaptıklarını izlesinler.

Kaleciden yana en az şikayet edecek takım biziz. Çocuk bedava oynuyor, aylardır hatalı gol yemiyor. Son 12 maçta 7 gol yemiş ve biri penaltı.

Çevrimiçi murat

ayıp kardeşim  ya yakışıyormu ?güzelim köpeğe hakeret etmeye utanmıyormusun? :D

Lequipe Rosieri manset yapmış , bizim taraftar da bonservisi yukselmesin diye yorumlarda Gömmeye başlamış Rosieri :kop: :kop: :kop: :kop:

Dünya’da böylesi görüldü mü? Bilmiyorum!
Fransız L’EQUİPE gecenin yıldızı Rosier’i övünce
Beşiktaş taraftarı “Yıldızı giderek parlayan kiralık oyuncusunu seneye kaybetmemek için” KARALAMAYA çalışıyor.

Oyuncuya küfürler, hakaretler, gömmeler 😁😁

Ersin'i eleştirenler, Liverpool-Manchester City maçında 100 milyonluk kalecinin yaptıklarını izlesinler.

Kaleciden yana en az şikayet edecek takım biziz. Çocuk bedava oynuyor, aylardır hatalı gol yemiyor. Son 12 maçta 7 gol yemiş ve biri penaltı.

Ersin konusunda asla anlaşamayız seninle

Hala ayni yerdeyim , bugünde topu ileriye göndermek veya pas vermek yerine taca atti topu

Yaptığı butun degajlar taca gidiyor , bizim oyun yapımıza uygun bir kaleci değil bunu neden anlamamakta ısrar ediyorsun ? Iyi kaleci olsa da oyunumuza uygun değil

Sen savunmayı onde kuruyorsun ve pas oyunu oynuyorsun bu oyunu oynuyorsan kalecinin ayagi iyi olacak , olmak zorunda , olmadigi zaman sikinti yaşarsın , yaşıyorsun da.....

Keza Welinton ve Vida da bu oyun yapısının stoperleri degil bu yüzden israrla Montero oynamalı diyoruz..

Savunmayi önde kurup pas oyunu oynuyoruz ama ne stoperlerimiz nede kalecimiz bu oyun yapısına uygun değil sikinti tamda burada..
[ Son Düzenleme: 07 Şubat 2021, 23:36:12 Yunus Emre Dökmeci ]

Bunu bende sürekli dile getiriyorum

Nkoudu ile Ghazzel ayni anda sahada olabilir , Ghazzal oyun yapısı gereği 10 numara mevkiinde cok rahat oynar mutlaka denemek lazım ama hoca hic denemiyor nedense

Sanirim kenardan Hamle sansi azaldığı için denemiyor :money:

Alinti

Necip Uysal'ın mevkileri : Sol bek, sağ bek, stoper, 6 numara, 8 numara...

Çok büyük saygıyı hakediyorsun kaptan..

Çevrimdışı mellfred

oğuzhan utanıyor mudur acaba
mensah yok dorukhan yok atiba bitik yine de tercih edilmiyor
yazık şu yeteneğe insanın azıcık işine saygısı olur be !

Çevrimiçi MUSTAFA_

oğuzhan utanıyor mudur acaba
mensah yok dorukhan yok atiba bitik yine de tercih edilmiyor
yazık şu yeteneğe insanın azıcık işine saygısı olur be !

Bunları sezon sonu düşüneceğiz artık. İş işten geçti  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Ersin konusunda asla anlaşamayız seninle

Hala ayni yerdeyim , bugünde topu ileriye göndermek veya pas vermek yerine taca atti topu

Yaptığı butun degajlar taca gidiyor , bizim oyun yapımıza uygun bir kaleci değil bunu neden anlamamakta ısrar ediyorsun ? Iyi kaleci olsa da oyunumuza uygun değil

Sen savunmayı onde kuruyorsun ve pas oyunu oynuyorsun bu oyunu oynuyorsan kalecinin ayagi iyi olacak , olmak zorunda , olmadigi zaman sikinti yaşarsın , yaşıyorsun da.....

Keza Welinton ve Vida da bu oyun yapısının stoperleri degil bu yüzden israrla Montero oynamalı diyoruz..

Savunmayi önde kurup pas oyunu oynuyoruz ama ne stoperlerimiz nede kalecimiz bu oyun yapısına uygun değil sikinti tamda burada..

Kaleciye gelene kadar senin oyun yapına (bir oyun yapın varsa tabii) Uygun olmayan 8 tne adam var sahada.

Pas oynayacağım diyorsun, N'sakala gibi topla kavga eden sok bek, Necip gibi her pası saatli bomba DOS, Vida gibi kurucudan çok kesici, Welinton gibi kazma iki stoperin var.

Pas oyunu oynuyorsan, kaleciye gelene kadar 10 tane oyuncun buna uygun olacak önce.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ersin bugün 13 uzun top kullanmış ve 8'i başarılı olmuş.

Ben demiyorum bunu, istatistikler söylüyor.

Daha ne bekliyorsunuz kaleciden?

Kaleciye gelene kadar senin oyun yapına (bir oyun yapın varsa tabii) Uygun olmayan 8 tne adam var sahada.

Pas oynayacağım diyorsun, N'sakala gibi topla kavga eden sok bek, Necip gibi her pası saatli bomba DOS, Vida gibi kurucudan çok kesici, Welinton gibi kazma iki stoperin var.

Pas oyunu oynuyorsan, kaleciye gelene kadar 10 tane oyuncun buna uygun olacak önce.

Ayni şeyi söylüyorum zaten kaleci ve 2 stoperimiz oynamak istedigimiz oyun yapısına uygun değil

Bu yüzden Montero oynamalı diyoruz , hala anlamak istemiyorsun , Nsakala zorunluluktan dolayı oynuyor , Nsakala oynadigi zaman Larinden de verim alamıyoruz

Oynamak istediğimiz oyunu oynayamamamizin en büyük nedenlerinden , topla birlikte cikamamamizin en büyük nedenlerinden biri de kalecimiz , geri pas veriyoruz hoooopp kalecimiz en ufak baskıyı görünce topu taca atıyor , çıkamıyoruz ve geriye kosmak zorunda kalıyoruz

Bu kadar sabit fikirli olunmaz be abi , nuh diyorsun peygamber demiyorsun sana daha nasil anlatayim anlamdim ki

Kaleye ayagi top yapan bir kaleci koy , stopere Montero sol beke de Ridvani koy bak bakalım nasıl pas oyunu yapıp çıkıyorsun ileriye

Montero ve ridvan ayni anda sahada olduğu vakit Ersine rağmen bu oyunu oynayabiliyoruz zaten anla artık bunu
[ Son Düzenleme: 08 Şubat 2021, 00:07:36 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Ayni şeyi söylüyorum zaten kaleci ve 2 stoperimiz oynamak istedigimiz oyun yapısına uygun değil

Bu yüzden Montero oynamalı diyoruz , hala anlamak istemiyorsun , Nsakala zorunluluktan dolayı oynuyor , Nsakala oynadigi zaman Larinden de verim alamıyoruz

Oynamak istediğimiz oyunu oynayamamamizin en büyük nedenlerinden , topla birlikte cikamamamizin en büyük nedenlerinden biri de kalecimiz , geri pas veriyoruz hoooopp kalecimiz en ufak baskıyı görünce topu taca atıyor , çıkamıyoruz ve geriye kosmak zorunda kalıyoruz

Bu kadar sabit fikirli olunmaz be abi , nuh diyorsun peygamber demiyorsun sana daha nasil anlatayim anlamdim ki

Oyun yapına uygun değilse, ona göre bir oyun yapısı uyduracaksın.

İstediğin oyunu oynamama sebebinin kaleciyle alakası yok, rakipten baskı mı yiyorsun da kaleciye geri pas vermrk zorunda kalıyorsun?

Antalyaspor maçında kalecine kaç kere top verdin de oyununu sergileyemedin.

Maçın 4'te 3'ü rakip sahada geçiyor, yaptığın pasların yüzde ellisi orada. Kaleciye maç boyunca 10-12 kere top geldiğinde 4-5 tanesi taca gitti diye mi oynayamıyorsun oyunu?

Çevrimdışı Erman1903

Bu şekilde oynanırsa Ghezzal doğası gereği sağa kaydığında N'Koudou içeride pozisyon da bulabilir, Terim benzerini Arda ile sol tarafta yaparak Onyekuru'ya epey gol attırdı. N'Koudou ne derece bitirebilir bilemiyorum ama biz bazı ezberlerimizden vazgeçmiyoruz, Hasiç yaşı dolayısıyla merkez gibi görülmüyor vb. Golü yemediğimizde yapmamız gereken değişiklikleri bekletiyoruz. Biraz daha esnek olmayı bilmemiz lazım.

Oyun yapına uygun değilse, ona göre bir oyun yapısı uyduracaksın.

İstediğin oyunu oynamama sebebinin kaleciyle alakası yok, rakipten baskı mı yiyorsun da kaleciye geri pas vermrk zorunda kalıyorsun?

Antalyaspor maçında kalecine kaç kere top verdin de oyununu sergileyemedin.

Maçın 4'te 3'ü rakip sahada geçiyor, yaptığın pasların yüzde ellisi orada. Kaleciye maç boyunca 10-12 kere top geldiğinde 4-5 tanesi taca gitti diye mi oynayamıyorsun oyunu?

Diyorum ki Stoperde Montero sol bekte de Rıdvan oynayınca zaten bu oyunu oynayabiliyorsun Kaleci handikapına rağmen

Ridvanin sakatlanmasi oyun yapımızi da sekteye uğrattı , Larinin bile verimi düştü

Nsakala , Welinton , Ersin ayni anda sahada olunca da kombo oluyor sıkışıp kalıyorsun 30 tane pas yapıp anca orta sahaya geliyorsun

Daha da açık anlatılmaz heralde , gerci yine anlamayacaksın ama neyse :money:

Welinton ne kadar iyi olursa olsun iste tamda bu yüzden Montero sahada olmalı , çıkamıyoruz topla CI-KA-MI-YO-RUZ !!!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ersin bugün 13 uzun top kullanmış ve 8'i başarılı olmuş.

Ben demiyorum bunu, istatistikler söylüyor.

Daha ne bekliyorsunuz kaleciden?

Ya bu cocuk daha 19 yasinda, eksikleri varmi var, ama kötü kaleci asla diyemeyiz, o övünen kaleciler 19 yasinda ne yapmislar bir acip izlesinler elestirenler. Ve ersin potansiyelli üstüne koyarak gelişecek bir yapisi var.  Ya su övünen altay gecen sezon yerden yere vurulmadimi, ugurcan kasimpasadan 6 antalyaspordan 7 yedigi maclari ne cabuk unuttular, bunlardan kaleci degil top toplayici bile olmaz diye taraftarlardan linc yemedimi.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Erman1903

Welinton da bugün ne oynadı valla. İlk yaptığı pas hatası da ekstra konsantrasyondan. Şimdi Montero oynamalı diyenlerin hiç umudu kalmamıştır :D