19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş
19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş Skor : Göztepe 2-1 Beşiktaş Tarih : 26.01.2020 Saat : 16:00 Stadyum : Bornova Stadı Hakemler : Hüseyin Göçek - Esat Sancaktar - Serkan Ok -

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 52931 defa] 19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Göztepe maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%33.3]
1 puan
5 [%23.8]
0 puan
9 [%42.9]

Toplam Oy Verenler: 21

Çevrimiçi tolga1903

Lo adamin eksigi olmasa barca birakir mi

Yav abi savunma oyuncusu nihayetinde hiç mi bilmiyon be adam

Çevrimdışı Sinan23

Adam topla buluşmadan offside veriyor. Ne acele. Son dk topu bizden kaçırıp rakibe atıyor. Ne acelen var neyin diyeti.

Çevrimdışı f_madida

Lo adamin eksigi olmasa barca birakir mi

Yahu cikart Douglas'i al bir altyapi elemanini daha iyi oynar. Olmadi Necip'i oraya koy, ortasahaya birini al.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı haluk.m

Yahu sahaya karakter koymayan adami yazdik. Douglas Silva.

Asil gonderilmesi gerekenler sahada olmayan, maasini alip oturan gereksizler: Lens-Oguzhan-Caner-Ljajic.  Sirf sunlari gondersen senelik 10 milyon Euro butce acilir. Douglas'i da ver gitsin, bu kadar ruhsuz bu kadar vurdumduymaz bir herif gordugumu hatirlamiyorum. Herif hazirlik maci oynar gibi davraniyor.

Sene başında almayın dedikçe övüldü, sonra kabullendik mecbur. Hatta maaşını bile savundular.  Hepsini gönderecekler, kalacak 4*5 adam belli zaten.

Çevrimdışı caner.eryigit

Çıkar şu Douglas Allah aşkına adam yürüyemiyor

Çevrimdışı Karabay

Allah belanı versin daglıs

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu Şenol Fidan' da antrenmanlara hiç katılmamış herhalde.
Douglas, Diaby nedir arkadaş, eline 1 maçlık fırsat geçmiş denesene bir şeyler?

Çevrimdışı BJKTÜRK23

1980 70 60 lardan beri biz bu hakem hatalarını çekiyoruz hepsi de bize mecburmuyuz ya.

Sürekli buhakemleri konusmaya mecbur mu hoca oyuncular sürekli bu hakemlerle ugrasmaya bunun bir sonu olması lzazım.

Bizden başka kimseye hata filan yapılmıyor herkese hakkı neyse veriliyor.

ABV hepsinin yeter artık.

Güçlüyken kazanırken bağıracaksın... Şuan zayıf buldular bizi sene sonuna kadar suyumuzu çıkarırlardı da zaten bu maçla kapattık sezonu... Maçtan önce açıklandı mı başkan çıkıp konuşacak gs li adamı bize veremezsiniz diye, mhk yı hedef gösterecek  taraftar bütün hafta sosyal medyadan algı yapacak maç günü oyuncular akıllı olacak maç sonu şimdi çıkıp konuşsan renkliler ağlama der tv de ki maymunlar bıyık altından gülüp Beşiktaş ı doğradılar der... kaybettiğin puanlar ve bu yılın kaybı yanına kalır... Hep böyle oldu susmaya devam ederlerse de böyle olacak. Ha konuşup konuşup yaptırım yapamazsan da daha da gülünç duruma düşersin... Yönetim kendinde böyle bir güç görmüyor ezilmeye devam ediyor. Zorlu center da toplanılır ses çıkarmazsın harcama limiti %31 faizle yapılır transferi kapattık dersen boynunu büküp böyle doğrarlar... Beşiktaş güçlü olduğunda başkanı devre arası hakemleri arattırıp sahiplerine fırça attıracak kudrete sahiptir... Ama o gücü doğru yerde tam kapasiteyle kullanan adam lazım...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu Şenol Fidan' da antrenmanlara hiç katılmamış herhalde.
Douglas, Diaby nedir arkadaş, eline 1 maçlık fırsat geçmiş denesene bir şeyler?
Aynı pas oyununu sürdüreceğiz diye maç önü açıklaması var. BU maç yönetime yazar. Teknik direktörsüz çıkmamız yönetimin ne kadar plansız ilerlediğinin göstergesi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Ocak 2020, 17:17:28
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Su mactan sonra Douglası gönderirdim.
25 Yıldır bu kadr kötü bir oyuncu görmedım ben ya.

Çevrimdışı Kartal Ç

şu pozisyona sen adamın ayağına bastın diye sarı kart veren adam hakemliği bıraksın.

Çevrimiçi mellfred

Top oynamamıza izin vermiyor

Çevrimdışı caner.eryigit

Geçen sene ki gs maçı bu kadar doğrqnmadık hakeme bak ya

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hala VAR kayıtları konusunda açıklama bekleyen bir yönetim VAR. Biz çok boş konuşuyoruz...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı blackeagle35

Bu kadar olmaz yeter artık

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

ABV!!! herif  eliyel  kepceliyor  topu  iki mt  onunde hakemin  , ABV mokayim liginize yaa..
Yorgo

Çevrimdışı goktasoktay

Elle oynama? Hakem açık açık ağzımıza sı.ıyor. Yönetimin ABV. Sessiz kalanın, maç sonu açıklama yapmayanın vs vs

Çevrimiçi tolga1903

Diaby çık kardeşim hakem mi sen mi daha çok zarar verdiniz emin degilm qw

Çevrimiçi MUSTAFA_

Elle oynama? Hakem açık açık ağzımıza sı.ıyor. Yönetimin ABV. Sessiz kalanın, maç sonu açıklama yapmayanın vs vs

Yönetimden açıklama falan beklemiyorum. Otursunlar koltuklarında. Her hafta TFF'den haber beklesinler. Köşeye sıkışıp kalmışlar. İflas açıklasalar daha iyi  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı caner.eryigit

Yönetimde işine geliyor iyice uzaklaşıp hedeften onlardan rahat rahat gezerler yapacaklarını yaparlar. Kafalarına göre oh ne ala memleket

Çevrimdışı Orhan_

Hakem işi sıkı tutuyor. Diaby ve Karius da.

Muhalefet yaparken bol keseden sallayan yöneticileri de bunlarla beraber göndermek lazım.

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

eee Serdar  Gokhanin ayaginabasiyor oann iye sari  yok  arkadas?? Nkoudou degil diye adi  pardon  ..
Yorgo

Çevrimiçi MUSTAFA_

Daha maç bitmedi. Gelen yorum bu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi ferdi1903

az biraz gayret gösterseler cok rahat alinacak bir mac ama tüm cenabet ve beceriksizler bi araya gelmis bizde

Çevrimdışı Orhan_

Takım kaleye gidemezken ve rahat pozisyon verirken Necip kadar gereksiz bir tercih düşünemiyorum. Çıkar arkadaş. Gol atabilecek ya attırabilecek bir adam sok oyuna.