15. Hafta Beşiktaş 0-2 Yeni Malatyaspor
15. Hafta Beşiktaş 0-2 Yeni Malatyaspor

Beşiktaş Forum|15. Hafta Beşiktaş 0-2 Yeni Malatyaspor Skor : Beşiktaş 0-2 Yeni Malatyaspor Tarih : 15.12.2019 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Yaşar Kemal Uğurlu - Mustafa Emre Eyisoy

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15. Hafta Beşiktaş 0-2 Yeni Malatyaspor  [Okunma sayısı 40492 defa] 15. Hafta Beşiktaş 0-2 Yeni Malatyaspor
Anket
Beşiktaş, Malatyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi Samet Ç

Caner kırmızı penaltı öncesi faul var seni hakem yapıp başımıza bela edenin allah belasını versin

Çevrimiçi levitate

bu kadar berbat bir hakem olamaz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu arada Avcı yine şaşırtmadı
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu maçı Avcı kendi eliyle verdi. Tribün desteklerinin gerçekliğini sorgulattı bana. Yine maç sonunda oyuna ve oyunculara bahane bulacak  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yönetim susmaya, deve kuşu gibi kafasını kuma gömmeye, biz kurula ilettik diye atıp tutmaya devam etsin. Bak elin adamı sana bir hakem gönderir, kendi sahanda 35 bin taraftarın önünde bir tane lehine karar vermez.  Maçı ve maçtan daha büyük şeyleri kaybedersin sonra iş işten geçer üstüne soğuk su içersin  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Sinan66

geçmiş olsun
renklilerden daha kötüsünü becerdik

Çevrimiçi tolga1903

Bir daha da bok gibi kapanıp kontra kovalayan anadolu takımlarına binlerce yüksek orta yaptırmazsın hoca. Kaleciyi 2 kere gördük 2 gol yedik bu takımın kanseri ön bölge oyuncuları burak yılmaz'a falan güvenip oyuncu almayın emi devre arası sakın almayın.

Çevrimiçi levitate

berbat oynadık ayrı konu ama yönetim susacaksa 1 dk durmasınlar adam çıldırdı resmen

Çevrimiçi ferdi1903

Yönetim bu (Hakaret Yasak)₅ susmayin  bu rezaletin hic bir aciklamasi yok. Satilmis bizi dogradi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Güven'i sistem değil Avcı bitirdi. Bu çocuk ağzıyla kuş tutsa yaranamaz artık. Oyuncunun değerini de dip yaptın. Kimse bana Avcı oyuncu yetiştiriyor demesin.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı caner.eryigit

Kendi sahanda deplasman da oynayan Anadolu takımı muamelesi görüyorsun şimdi çıksın anlatsın sevgili yönetim.

Çevrimdışı Karabay

Yönetim bu (Hakaret Yasak)₅ susmayin  bu rezaletin hic bir aciklamasi yok. Satilmis bizi dogradi

Bu saatten sonra konuşan hangi yönetici olursa samimiyetini sorgularım net

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kendi sahanda deplasman da oynayan Anadolu takımı muamelesi görüyorsun şimdi çıksın anlatsın sevgili yönetim.

Sergen Yalçın'ı tebrik ederler. Başka bir şey beklemiyorum. Hakemler pırlanta gibi. Taraftarı kandırmaya devam...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

avcının eseri bu maç tek hücum seti caner olan hoca takıma etkisi sıfır bile değil şampiyonda olsak sene sonu göndermeliyiz. güveni kurtarıcı die sahaya süren adamın ben diplomasını yırtarım bırak antrenörlüğünü sorgulamayı diplomasını yırtarım.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tebrikler yönetim  :claps: Tebrikler Abdullah Avcı  :claps: Haftaya da mağlubiyete hazır olun  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

avcının eseri bu maç tek hücum seti caner olan hoca takıma etkisi sıfır bile değil şampiyonda olsak sene sonu göndermeliyiz. güveni kurtarıcı die sahaya süren adamın ben diplomasını yırtarım bırak antrenörlüğünü sorgulamayı diplomasını yırtarım.
Haftaya o da yok. Bakalım nasıl kaybedecek formülü bulacak  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

hakemi şimdi değil 2-3 hafta önce kazandığımız zaman çıkıp konuşulacaktı.

Dedim iş işten geçtikten sonra bir anlamı yok diye.

Hakeme rağmen nasıl olsa kazanıyoruz diye konuşmazsan sonuç bu olur.

ANÇ yönetimine de benden koca bir "0".

Siz yalnız bırakmayacağım hakkınızı yedirmeyeceğim dedi böyle mi yedirmeyeceksin sevgili başkan ?

Çevrimdışı tangaz

Bu saatten sonra konuşan hangi yönetici olursa samimiyetini sorgularım net

hikaye abi bunlarda ben zaten adalıyı destekliyordum bunların tek yaptıgı para yok die ağlamak
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı worns

Çok üzücü bir yenilgi bu. 0-0ken maç iki kere geldi Roco ve Elneni'nin kalenin dibinden auta attıkları pozisyonlarda. Lens girdikten sonra belli bir hücum ritmi de yakamıştık.

İlk yarı yanında yazdığım gibi ofansif orta saha grubunun yetersizlikleri zaten genel bir üretkenlik krizine neden oluyor.

1 puan değil de 0 puan almamızın nedeni ise tamamen Elneni-Güven değişikliği. Geçen hafta da saçma yazmıştım bu hafta da saçma. Bence Umut'un girmesinin de gereği yoktu. Diaby çıkıp Lens girmeliydi sadece.

Rakibin 1-0'a kadar pozisyonu yok ElneniGüven değişikliği olmasa da olacak gibi değildi. Ama arkadaş tek şutta herifin hayatının golünü atmasından da sıkıldım artık o da rize maçı senaryosu oldu.

Bu maça puan kaybı yazmıştım onun için çok yasa bağlamaya gerek yok diyeceğim ama elimize kadar gelen maçın şu şekilde gitmesine üzülmemek elde değil.

Bi de Sergen'e niye son bölümde yere yatsana diye bağırmadı taraftar şaşırdım. Ben Avcı'nın Ekrem Ekşioğlu'yla filan oynadığı İBB zamanlarında bile bu kadar anti-futbol oynadığını görmemiştim. Bu ironi tabi. Rakip stoper Hadebe'de (baktım güney afrika liginden almış adamlar genç de sayılır) ligin iyi transferlerinden biriymiş daha önce dikkatimi çekmemişti.

Çevrimdışı cursedofdragon

haftaya var ziraat kupası maçı var direk kırmızı görmedi 2.ci sarıdan gördü.
cezasını hafta içi çekiyor.

Çevrimdışı tangaz

o nie yok  :alala:

Çevrimdışı caner.eryigit

Sergen Yalçın'ı tebrik ederler. Başka bir şey beklemiyorum. Hakemler pırlanta gibi. Taraftarı kandırmaya devam...
Ya abi adam öyle güzel oynatıyor ki maçı oyunu soğutmalar rakibe nefes aldırmalar sinirleri germeler şu yönetimi ne Kadıköye be Telekom da yapamaz bize yapıyor ama her sene ayrı terane.
Biz efendiliğe devam uyardık haftalardır öyle bir zamanda yaparlar ki bütün havan fln dağılır gider. Şimdi çıkıp anlatsınlsr ben yemiyorum yemek isteyen varsa afiyet olsun.
Ya 2.golde nasıl faulü vermez var da bakıyorlwr birde.
Kürekle giricem 3-4 oyuncuya da fırsat vermiyor saolsun bu müptezel ler

Çevrimdışı Zafer55