15. Hafta Beşiktaş 0-2 Yeni Malatyaspor
15. Hafta Beşiktaş 0-2 Yeni Malatyaspor

Beşiktaş Forum|15. Hafta Beşiktaş 0-2 Yeni Malatyaspor Skor : Beşiktaş 0-2 Yeni Malatyaspor Tarih : 15.12.2019 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Yaşar Kemal Uğurlu - Mustafa Emre Eyisoy

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15. Hafta Beşiktaş 0-2 Yeni Malatyaspor  [Okunma sayısı 40495 defa] 15. Hafta Beşiktaş 0-2 Yeni Malatyaspor
Anket
Beşiktaş, Malatyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi levitate

oooof oooof gül gibi fırsat teptik
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

bu yönetimde foss çıktı ilk devre 2 net penaltımızı vermedi sıfatsız
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yazık oldu haftaya feneri yenerek telafi edilebilir başka açıklaması yok ama sanmıyorum hakemler bize evimizde bile deplasman takımı muamelesi çekiyor
Çünkü bizim başımızdaki yöneticiler Beşiktaş gçmişini bahane edip konuşmuyorlar. Haftaya iyice doğranırız sonra lütfedip konuşmaya karar verirler belki  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Allah herkeze güven yalcin şansi versin, hali sahada bile oynatmayacam adam BJK'de milyonlar kazaniyor.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı yaço58

oooof oooof gül gibi fırsat teptik
Acaip koydu adamların pozisyonu yok gol yedik yazık oldu ama böyle şampiyon olunmaz hucüm oyuncularımızda form namına bişe yok ljajic yok Burak 2 haftadır yok diaby yok kim gol atacak

Çevrimiçi Sinan66

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hakkımızı savunan yok. Bu yönetimle şampiyonluk gelmez. Borcu da ödeyemez bunlar  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi ferdi1903

Milyonlari aliyorsunuz bi topu kaleye tuturamiyorsunuz ayiotir be

Çevrimdışı ProjectOrigin

Çevrimiçi MUSTAFA_

Çağrı yine haklı çıktı  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yaço58

Malatya fb maçında komedi penaltı çalmışlardı adamlar bizim net olan penaltılarımızı çalmıyor eğer birini çalsa kazanırdık bu maçı

Çevrimiçi levitate

Acaip koydu adamların pozisyonu yok gol yedik yazık oldu ama böyle şampiyon olunmaz hucüm oyuncularımızda form namına bişe yok ljajic yok Burak 2 haftadır yok diaby yok kim gol atacak
savunma var hücum yok

hücum olsun diye savunmadan feda ettik saniyesinde yedik

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Lajic tamamen kendine oynayan, ve hicbirsey umrunda olmayan bir şahiz
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate

faulü yiyen roco (...)₇ saçmalığa bak

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu maçta Avcı 0-0 a yatıp 2-0 kaybettirdi. Bu maçın önemi büyüktü. Taraftar ilk defa bu kadar çok geldi. Bundan sonra da zor bulurlar. Herkes işini düzgün yapmazsa kimse destek vermez. Her şey tek taraflı değildir  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

Alın size Caner Caner Caner. Derbide yok  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ProjectOrigin

Roco'ya faul var orada, Güven'de tam bir gereksiz

Çevrimdışı yaço58

Yönetim sussun denizli maçından beri doğranıyoruz şu maçta vermediği penaltıları geçtim resmen bilerek oyunu soğuttu hakem baskıya izin vermedi düdüklerle kesti ofsayt olmayan pozisyonlarımıza ofsayt deyip kesti yönetim uyusun uyusun şu maç insanda moral bırakmadı

Çevrimiçi ferdi1903

(Hakaret Yasak)₅ verdi penaltiyi, yönetim uyuma önceki pozisyon net faul