14. Hafta Kasımpaşa 2-3 Beşiktaş
14. Hafta Kasımpaşa 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|14. Hafta Kasımpaşa 2-3 Beşiktaş Skor : Kasımpaşa 2-3 Beşiktaş Tarih : 08.12.2019 Saat : 19:00 Stadyum : Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu Hakemler : Arda Kardeşler - Ekrem Kan

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Kasımpaşa 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 45609 defa] 14. Hafta Kasımpaşa 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Kasımpaşa maçından kaç puan alır?
3 puan
19 [%79.2]
1 puan
2 [%8.3]
0 puan
3 [%12.5]

Toplam Oy Verenler: 24

Çevrimdışı caner.eryigit

Sevinmek bizim işimiz saygıdeğer yönetim kurulu şimdi çıkın konuşun sizleri piste alalım.

Çevrimdışı caner.eryigit

Sadece burak değil ljajic te kötü diaby kanada atınca o da orjin kanat olmadığı için o kanatta işlemiyor kalıyor tek sol kanada atiba,elnenye :)
Ljlacic uzun zamandır kötü onu yazmıyorum bile artık bıktırdı bunların sosyal hayatı şimdi bu arkadaş çıktı

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Keyifler yerinde mi beyler

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Çevrimiçi yaço58

Ljajic burak size rağmen geldi bu galibiyet. Bu kadar kötü futbol oynamaya hakkınız var mı en çok kazanan 3 futbolcudan 2'si olarak? Düzelmezse bu ikisi bugünkü gibi olmayacağız. Ayrıca hakem sana gelsin bu galibiyet küfür yok hakem
ljajic yeni ozi olma yolunda hızla ilerliyor bu takım direk oynamalı malatya maçına caner-diaby-lens hucüm hattıyla çıkmalıyız ljajic diaby aynnı anda oynayınca geride eksik yakalanıyoruz 2side gelmiyor geriye burak zaten gelmiyor

Çevrimiçi sEuL

Hadi Elneny 3 gun once 90 dakikalik kupa macina cikip cok yoruldu ama Ljajic ve Burak’in performanslari kabul edilebilir degil.

Bu arada Atiba sen nasil bir adamsin, pamuklara sarmalar sabah aksam bir dedigini iki dedirtmem. Heykelin dikilmezse eger yaziklar olsun hepimize.

Çevrimdışı cursedofdragon

Hadi Elneny 3 gun once 90 dakikalik kupa macina cikip cok yoruldu ama Ljajic ve Burak’in performanslari kabul edilebilir degil.

Bu arada Atiba sen nasil bir adamsin, pamuklara sarmalar sabah aksam bir dedigini iki dedirtmem. Heykelin dikilmezse eger yaziklar olsun hepimize.

Burağın yaşı var diyelim de ljajicin ki hiç kabul edilemez sürekli yürüyor.

Yürüyecekse diaby geçsin oraya sağ kanada lens,boyd bir şeyler yapalım.

Hiç değilse orta saha çalışsın.

Çevrimdışı goktasoktay

Atibanın heykeli dikilmeli bunda hemfikirim lakin o kadar betonu nereden bulacaklar

Çevrimdışı Zafer55

Yalnız Gökhan bu gün dayak yedikçe hırslandı,hırslandıkca dayak yedi.En son maç bitiminde elindeki 3 kglık buz torbasını ısırıyordu

Atibanın heykeli dikilmeli bunda hemfikirim lakin o kadar betonu nereden bulacaklar

:kop: :kop:

Çevrimdışı worns

Valla helal olsun. Özellikle Caner gökhan atiba lens ve umut'a. Hakemin berbat bir yere götürdüğü maçı alıp çevirmesini bildiler. Bence puan kaybına tahammülümüz olmayan maçlardan biriydi. Bir deplasman 3 puanı daha gerekiyordu. Bir biçimde geldi. 6 maç 18, 8 maç 22 puan.

Konuşulacak, eleştirilecek çok şey var ama şu önce şu 90+4'ün keyfini çıkartalım. Şampiyonluk alameti gibi bitti maç keza. 2. sıraya yükseldik. Mesele 2.liğin şu an ki pozisyonun kutlamaya değer olup olmadığı değil 8 hafta önce nereden geldiğimizi hatırlarsak büyük yol yürüdüğümüzü anlarız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Lens'in açıklamaları  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Hakemle ilgili konusmamız lazım tekrar tekrar aynı şeyleri sölüyor giib oluyorum ama sonra iş işten geçiyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hakemle ilgili konusmamız lazım tekrar tekrar aynı şeyleri sölüyor giib oluyorum ama sonra iş işten geçiyor.
ANÇ ve ekibini bu konudaki sözlerini tutmadıklarını düşünmeye başlayacağım  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Kesinlikle. Takımın etkili görünmemesi maçı bu noktaya hakemin getirdiği gerçeğini değiştirmez. Zaten pozisyon verecek gibi görünmediğimiz maçı kaosa sürükleyen ilk olay Kasımpaşa'nın saçma sapan ilk golüydü. Vida'ya açık faul var. Vida yerde kıvranırken onun boşalttığı alana atılan bir top ve yenilen gol. Bunu izleyip de vermeleri skandal. Maç boyunca defalarca Koita'nın kırmızısı atlandı. Bize saçma kartlar çıktı. Yay çevresinde benim saydığım en az 4 faul verilmedi, bunlar döndü pozisyon oldu vsvs. Ne zamandır bu kadar bir takımın aleyhine kurulu çalışan hakem görmemiştim.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çıkıp Başkan konusması lazım.
Yoksa bunlar daha da azacaklar.
Yensekte yenilsekte konusmazı lazım.

ANÇ ve ekibini bu konudaki sözlerini tutmadıklarını düşünmeye başlayacağım  :money:
bende  :tabe:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Avcı'nın açıklamaları  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

Kesinlikle. Takımın etkili görünmemesi maçı bu noktaya hakemin getirdiği gerçeğini değiştirmez. Zaten pozisyon verecek gibi görünmediğimiz maçı kaosa sürükleyen ilk olay Kasımpaşa'nın saçma sapan ilk golüydü. Vida'ya açık faul var. Vida yerde kıvranırken onun boşalttığı alana atılan bir top ve yenilen gol. Bunu izleyip de vermeleri skandal. Maç boyunca defalarca Koita'nın kırmızısı atlandı. Bize saçma kartlar çıktı. Yay çevresinde benim saydığım en az 4 faul verilmedi, bunlar döndü pozisyon oldu vsvs. Ne zamandır bu kadar bir takımın aleyhine kurulu çalışan hakem görmemiştim.
Kesinlikle atlanmamalı. Herkesin gözüne soka soka yaptılar bunu da.  Bu pervasızlığa ses çıkarmak lazım. Etkili olur olmaz bilemem lakin kesinlikle başkan ya da üst düzey bir yöneticinin bunu bağıra bağıra söylemesi lazım ki bu camia sahipsiz sanmasın kimse. Yanlış kararlar maçın önüne geçti. Çok şükür ki ilahi adalet tecelli etti ama bu her zaman olmaz. Bu maç futbolcular için şampiyonluk alameti. Geçen hafta da söyledim, camia olarak herkes şampiyonluğa inanıp gereğini yapmalı..

Elneny, Koita ile 2’li mücadeleye giriyor..
Hakem sarı kart göstermek için elini cebine atıyor..
Koita “müdahele yok, karta gerek yok” diyor.. Hakem sarı kart gösteriyor.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Aklıma gelmişken yazayım.

Veysel Sarı (...)

Gerçi hangi takımdan geldiğini unutmusuz .

Çevrimiçi MUSTAFA_

Elneny, Koita ile 2’li mücadeleye giriyor..
Hakem sarı kart göstermek için elini cebine atıyor..
Koita “müdahele yok, karta gerek yok” diyor.. Hakem sarı kart gösteriyor.
Çünkü Elneny en iyi oynayan oyuncularımızdan birisi. O döndüğünden beri puan kaybetmiyoruz. Cezalı duruma düşmeli  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Aklıma gelmişken yazayım.

Veysel Sarı (...)

Gerçi hangi takımdan geldiğini unutmusuz .

o bizim maçlarda aslan gs ile oynarken kedidir.

Çünkü Elneny en iyi oynayan oyuncularımızdan birisi. O döndüğünden beri puan kaybetmiyoruz. Cezalı duruma düşmeli  :money:
:tabe:

Niyeti bozdular atiba'ya bile kart göstermeye başladılar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Uzun özeti izleyim diye TRT Spor izliyorum. A Spor'dan farkı yokmuş bunların. Beşiktaşlı geçinen adamların söyledikleri kanımı dondurdu. Atiba'nın ve Vida'nın pozisyonları konusunda söyledikleri inanılmaz. Bunlar daha yalakaymış  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat

Devre arasi transfer yapamazsak işimiz gercekden cok zor, yedeklere bakinca bir an tuzlasporun kadrosumu ne dedim :bawling:
Yedeklerden oyuna girip takima katki saglayabilecek birtane adam yok
:lol: :kop: