3. Hafta Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor
3. Hafta Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor

Beşiktaş Forum|3. Hafta Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor Skor : Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor Tarih : 31.08.2019 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Kerem Ersoy -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

3. Hafta Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor  [Okunma sayısı 24613 defa] 3. Hafta Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor

Çevrimdışı AigleBordeaux

Güven'den bize 5-6 sene sonra ancak forvet olur acil forvet gelmeli orta sahada da fiziksel olarak yetersisiz Elneny kapatır o açığı.
5-6 yıl sonrada tek forvet olmaz
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı Arthur Dayne

Son dakikalarda rakibi az adamla yakalamışken güven'in verdiği pası gördünüz değil mi?Gurbetçi oyuncuların gamsızlığı insanı deli eder.Sanki zorla oynatıyoruz beyfendiyi.500 lira Beşiktaş yüzünden gitti. :s20: @tangaz abi sana demiştim içimde kötü bir his var diye,lanet olsun böyle geceye.

Çevrimdışı Dr.Zeck

sana yapılınca da konusacaksın baskasına yapılınca da konusacaksın.. susmakla olmaz ki bu işler.. bize de yapmasınlar baskasına da ..

Çevrimdışı cursedofdragon

@cursedofdragon

Nkoudou'yu gördün mü ?  Hakem bizi doğradı ama kırmızıyı da vermedi, hepsi bilinçli.

işte bu yüzden renkli maçından sonra hemen başkan çıkıp konuşmaz. Dün bir yönetici konuşmuş olsa bugün 1 pozisyondan bize neler derlerdi ?  ki diyecekler yinede..

dalga mı geçiyorsun sen 3 tane net penaltımızı vermedi kalın kalın doğrudu bizi halen n'koudou pozisyonu diyorsun.

SAna kalsa halen konuşmayalım demi susalım ?

Bak taraftarın neresine gelmiş gördün mü bu maç ?

Çevrimiçi uğur07

Zemin leş kendi ayağımıza sıkıyoruz

Karius un katkısı yok seneye olabiliyorsa Fabriyi geri getirelim. Solbek bence rebocho olmalı orası yine boşluktu
Orta sahada Oğuzhan dorukhan falan olmaz oraya atiba elneny ve bir transfer lazım
Ljajic orta sahada etkisiz bence kanatta oynamalı
Lens bir şekilde elden çıkarılmalı. Taraftarla bağı koptu artık. Onun yerine Arkalı onlu gökhan douglas oynamalı
Forvette güven kesinlikle yetersiz. Bir transfer şart buraya.

Çevrimdışı yaço58

şu maçta 1 puan yakışmadı güven 90 dakika dolandı santraforun gerektirdiği hiçbirşeyi yerine getirmedi ljajic çok pasfti insiyatif almaktan kaçtı hakeme söylencek söz yok 3 yüzde bi milyonluk penaltıyı yedi lensinki dışardaysada faul olur tehlikeli yerden vara bile ihtiyaç olmadan 3ünü de gördü çalmadı avcının değişiklere falan diyecek bişey yok kenardaki malzeme belli zaten yarın ts fb berabere kalır umarmda fb ile fark fazla açıkmaz şu oyun ilerisi için bana umut vadedeiyor elneny ve burak girecek bu takıma nkadou iyiydi ama gereksiz kırmızılık hareket yaptı o dakikdaa gerek yoktu şu oyunla bu kayıp çok koydu ljajic maalesef bir sosa yada bir talisca değil yanında burak gibi dominant hucümcu olursa yıldızlaşıyor yoksa kendi karakter koyamıyor çoğu maçta umaırm bu değişir şu kayıp çok kötü oldu ama hoca istediği oyunu takıma daha önce dikte etmiş hucümdayken 3lü stopere dönüyoruz caner ortaya geçiyor bizim ligde iş görcek sistem bugün topu kazanma süremizde çok iyiydi artık önümüzde başak ve trabzon zorlu maçlar onlarda puan kaybı şansımız yok 2 sinide kazanmamız lazım boyd beklentinin altında kaldı ama bu sisteme burak ve elneniydi uyum sağlarsa rakipler fatiha okusun gerçekten oyun umut veriyor

Çevrimdışı karaoğlan

Hoca, Oğuzhan'ı niye oyundan aldı? Tamam, şahane oynamıyordu ama sağ bek Douglas'ı orta sahaya koyduracak denli de kötü değildi.

Nkodou ve Ruiz'in sertlikleri gereksizdi, kendi adıma kırmızı gösterilse bir şey diyemem.

Bence kötü oynamadık; Burak'ın dönüşüyle seri galibiyetlere başlayacağımızı düşünüyorum.

Çevrimdışı worns

Şanssızdık. 3 maçın açık ara en iyi performans bu maçtaydı.

Güven'den olmaz dedik. Giderek ezilecek oyuncuya da yazık olacak dedik. Görüldüğü üzere kendi standartlarının bile altına düştü. Açık ara en kötüsüydü maçın. Santrafora benzer bir şey girince göreceksiniz Ljajic, Lens, Boyd, N'Kodou herkesi de olumsuz etkiliyor. Keza pozisyon alamıyor aldığı topu eziyor. Tüm hücum dengesini bozuyor. Adamda yeterli donanım yok. Babel filan santrafor oynadığında da böyle olurdu. Maç boyunca neredeyse 100 kez topu rakip alana organize taşıyan bir takımda böyle santrafor olmaz.

Oğuzhan sakatlanıp çıkmış yoksa hocaya kızacaktım bu konuda. Douglas ortada yapamadı bence. İlk yarıda çok daha üretkendik. Ama sakatlık nedeniyle suç bulacak bir durum yok yine de Necip'ten iyidir. Burada orta saha rotasyonundaki sorun kendini gösterdi.

Son bölümde çok yorulduk artık. Etkinliğimiz düştü. Bunu da anlayışla karşılıyorum.

Skor kötü ama benim geleceğe dair umutlarımı arttıran bir maç.

Santrafor almayı son 2 güne bırakan yönetim bu maçın puan kaybından sorumlu aranacaksa açık ara 1. sıradadır.

Hoca, Oğuzhan'ı niye oyundan aldı? Tamam, şahane oynamıyordu ama sağ bek Douglas'ı orta sahaya koyduracak denli de kötü değildi.

Nkodou ve Ruiz'in sertlikleri gereksizdi, kendi adıma kırmızı gösterilse bir şey diyemem.

Bence kötü oynamadık; Burak'ın dönüşüyle seri galibiyetlere başlayacağımızı düşünüyorum.

sakatlığı olmuş oğuzhanın.

Çevrimdışı ALDENYX

Yine boş transferler yine boş..
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı worns

Sakatlanmış. Elde Necip vardı. Bir şeyler denemesini anlayışla karşılıyorum yoksa ben de kızacaktım.

Çevrimiçi tolga1903

Baskan cik konus

Konuşsun da fatih terim yüzsüzlüğü gibi olmaz mı? Nkoudou şu maçı tamamladıysa tamamen hakem sayesinde. Penaltimiz verilmedi ancak ikinci yarı hakemlik durum yok ruiz'in yaptığı da nkoudou'nun yaptığı da çok amatörce ve ucuz kurtuldular.

Çevrimiçi levitate

+1903 ama bundan sonra puan kaybına tahammülümüz olmamalı

inş ileride aramayız bu maçları
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Şanssızdık. 3 maçın açık ara en iyi performans bu maçtaydı.

Güven'den olmaz dedik. Giderek ezilecek oyuncuya da yazık olacak dedik. Görüldüğü üzere kendi standartlarının bile altına düştü. Açık ara en kötüsüydü maçın. Santrafora benzer bir şey girince göreceksiniz Ljajic, Lens, Boyd, N'Kodou herkesi de olumsuz etkiliyor. Keza pozisyon alamıyor aldığı topu eziyor. Tüm hücum dengesini bozuyor. Adamda yeterli donanım yok. Babel filan santrafor oynadığında da böyle olurdu. Maç boyunca neredeyse 100 kez topu rakip alana organize taşıyan bir takımda böyle santrafor olmaz.

Oğuzhan sakatlanıp çıkmış yoksa hocaya kızacaktım bu konuda. Douglas ortada yapamadı bence. İlk yarıda çok daha üretkendik. Ama sakatlık nedeniyle suç bulacak bir durum yok yine de Necip'ten iyidir. Burada orta saha rotasyonundaki sorun kendini gösterdi.

Son bölümde çok yorulduk artık. Etkinliğimiz düştü. Bunu da anlayışla karşılıyorum.

Skor kötü ama benim geleceğe dair umutlarımı arttıran bir maç.

Santrafor almayı son 2 güne bırakan yönetim bu maçın puan kaybından sorumlu aranacaksa açık ara 1. sıradadır.

yönetim zaten her şeyin sorumlusu kimse hocaya suç bulmasın.

Takıma 7 tane oyuncu alındı halen oyuncu ihtiyaç görüyorsunuz demi ?

Geçen sene ki Beşiktaşın halini düşünün.

Bu lens ile Quaresma ile kanatta güven ile santraforda love ile puan toplamya calıstı bu takım.

Transferler yine geç geldi ve halen daha gelmiyor bu gelen oyuncular dan nasıl verim almayı düşünüyorsun çok zor.

Her sene şampiyonluğu ilk yarıda veriyoruz yönetim sağolsun.Çimler bile rezil durumda.

Çevrimdışı Sinan23

Ceza yerim yazmam o hakemin herşeyine küfür ettim ama herşeyine sınırsız apartman duydu zaten. Adamın tipinden bellli çomar olduğu. Her maçı böyle anadolu maçlatında bile böyle yönetiyor. Bir daha doğarsam bu coğrafyada değil umarım. 30 yıldır böyle yaşıyorum.

Çevrimdışı yaço58

Konuşsun da fatih terim yüzsüzlüğü gibi olmaz mı? Nkoudou şu maçı tamamladıysa tamamen hakem sayesinde. Penaltimiz verilmedi ancak ikinci yarı hakemlik durum yok ruiz'in yaptığı da nkoudou'nun yaptığı da çok amatörce ve ucuz kurtuldular.
bizim 0-0 ken 2net penaltımız yenmiş tekini verse maç farka gitcek 90.dakikadaki amatörlüğü diyorsun neyin yüzsüzlüğü olsun vidanın pozisyonu yüzde bi milyon penaltı vardakilerin gözlerimi bağlı

Çevrimdışı haluk.m

dalga mı geçiyorsun sen 3 tane net penaltımızı vermedi kalın kalın doğrudu bizi halen n'koudou pozisyonu diyorsun.

SAna kalsa halen konuşmayalım demi susalım ?

Bak taraftarın neresine gelmiş gördün mü bu maç ?

Renkli maçında sonra konuşacaksak biz konuşacağız. Yönetim gerekirse o TV'lerdeki para ve gücüyle köpeği yapacak.  Ben anlatamadığım konu bu.

Şimdi yönetim üstüne düşeni yapar,  yapmıyorsa ne olacağını herkes biliyor.

Çevrimdışı ALDENYX

Forvetin olsa maç 2-0 olacak ilk yarım saatte. forveti de yönetim alacak.... :akuma:
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi tolga1903

bizim 0-0 ken 2net penaltımız yenmiş tekini verse maç farka gitcek 90.dakikadaki amatörlüğü diyorsun neyin yüzsüzlüğü olsun vidanın pozisyonu yüzde bi milyon penaltı vardakilerin gözlerimi bağlı

Bağlı demek ki çünkü n'koudou için çağıracaklar diye ödüm koptu. İlk yarıda vermediği penaltı için diyorum zaten bunlar aşşağlık aynı hava topu mücadelesinde aynı hareket için ikinci yarı çaldı düdük. Ama bizimkilerin daha dikkatli olması lazım bugün atmaz yarın atmaz alıştırır seni ve en kritik noktada çat diye atar sen Beşiktaşsın gs fb değilsin onlara çok bariz değilse çıkmaz kart ama sana çıkar. Dikkat edilmeli diyorum anladın?

Çevrimdışı yaço58

Bağlı demek ki çünkü n'koudou için çağıracaklar diye ödüm koptu. İlk yarıda vermediği penaltı için diyorum zaten bunlar aşşağlık aynı hava topu mücadelesinde aynı hareket için ikinci yarı çaldı düdük. Ama bizimkilerin daha dikkatli olması lazım bugün atmaz yarın atmaz alıştırır seni ve en kritik noktada çat diye atar sen Beşiktaşsın gs fb değilsin onlara çok bariz değilse çıkmaz kart ama sana çıkar. Dikkat edilmeli diyorum anladın?
anladım ancak bizim net 3 penaltıyı yenesini konuşması lazım yönetimin ve bu ft yüzsüzlüğü ile uzaktan yakından alakası olamaz sivas maçı aynı bu maç aynı fbye gsye çalınan sinek ısırığından penaltılar varken bize çalınmayan yüzde bi milyon penaltılara ortalığı yıkmalı yönetim ama tabi bunu yapacak adam varmı yönetimde soru işareti

Çevrimiçi tolga1903

anladım ancak bizim net 3 penaltıyı yenesini konuşması lazım yönetimin ve bu ft yüzsüzlüğü ile uzaktan yakından alakası olamaz sivas maçı aynı bu maç aynı fbye gsye çalınan sinek ısırığından penaltılar varken bize çalınmayan yüzde bi milyon penaltılara ortalığı yıkmalı yönetim ama tabi bunu yapacak adam varmı yönetimde soru işareti

Yok. Olmadığını geçen sene şampiyonluğu kaybettikten sonra konuşmalarından anlayabilirsin. Benim herhangi bir beklentim yok artık yönetimden.

Çevrimiçi Necmi

ruizin haraketide net kırmızıydı ve çizgi üzerindeydi. hakeminde gözü önünde oldu veremedi.

Çevrimdışı Zafer55

birisi ligin ilk 3-4 haftasında galibiyetlerde alınan puanlar ile ligin ortasında ve sonlarında alınan puanların aynı değerde olduğunu başkana söylemeli..

Çevrimdışı Jimexi

Nkoudou bana Kasımpaşa'ya transfer olan birini hatırlattı bu maç. Tek farkı sağa değil sola park ediyor. Sonlara doğru tek tük içe girdi. Bu takıma forvet lazım ancak bu takıma Holtby'e fitim gerçi ama o tip bir oyuncu lazım az çok basacak ama dikine iyi oynayacak. Defansta toparlandığımız görünüyor. Ancak hocanın hücüm alternatiflerini düşük görmesi nedeni ile Caner'i çakma bek gibi oynattığı çoğu zaman 3'lü defans oynağımız aleni ortada. Çoğu zaman bahsettiğimiz Başakşehir tipi bir oyun oynamıyoruz aslında. Daha doğrusu gibisini oynuyoruz.