3. Hafta Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor
3. Hafta Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor

Beşiktaş Forum|3. Hafta Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor Skor : Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor Tarih : 31.08.2019 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Kerem Ersoy -

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

3. Hafta Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor  [Okunma sayısı 24639 defa] 3. Hafta Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi levitate

hadi be abi hadi bi risk alın ya
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi Sinan66

Çevrimdışı haluk.m

lens çikarken alkislandi  :claps:

Tribünlerin yarısı ıslıklıyordu.

Boyd'u ilk yarıda sonunda çıkarak,  Lens 85 dakikada yuhalayarak bittirdik.  :claps:

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu maçta gol olmaz, açamıyoruz
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Her şeyi Caner'e bağladık. Bu beni çok düşündürüyor bu dakikalarda. Çok yoruldu o da :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi ferdi1903

Su kaleciyi bu uyarmadin be hakem müsvetesi

Çevrimiçi ferdi1903

Beynir ekmek gibi sarilari cikariyor

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı BavyeraKartali

Bir Beşiktaş atasözü: ''Oğuzhan'ın yeri, Atiba'nın yanı..''

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi ferdi1903

Su verilmeyen penaltilarin hesabini sorun !!!!

Çevrimiçi levitate

aga hiç gol çabası yok boş boş dolanıyoruz

Çevrimiçi ferdi1903

Allah korudu, güven napiyorsun

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hakem hakem hakem... Konuşursam bana yakışmaz, susuyorum...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı haluk.m

@cursedofdragon

Nkoudou'yu gördün mü ?  Hakem bizi doğradı ama kırmızıyı da vermedi, hepsi bilinçli.

işte bu yüzden renkli maçından sonra hemen başkan çıkıp konuşmaz. Dün bir yönetici konuşmuş olsa bugün 1 pozisyondan bize neler derlerdi ?  ki diyecekler yinede..

Çevrimiçi Samet Ç

Güven'den bize 5-6 sene sonra ancak forvet olur acil forvet gelmeli orta sahada da fiziksel olarak yetersisiz Elneny kapatır o açığı.

Çevrimdışı BavyeraKartali

Şükür direkten döndü bu da bir sürpriz oldu. Allah caner güç kuvvet versin !
Allahım bir sürpriz olsun...
Bir Beşiktaş atasözü: ''Oğuzhan'ın yeri, Atiba'nın yanı..''

Çevrimdışı Karabay

Kayıp 5 puanın hesabını kim verecek. Bı gün olmuş bu takımın as santraforunu geçtim yedeği yok.

Çevrimiçi ferdi1903

Yok böle bisey ya, bastan sona üstün oyna ilk pozisyon gol ye olacak is deil, penaltilar verilmedi golcü yok offf off ya

Çevrimdışı AigleBordeaux

Önde Güven,Boyd ve Lens’ten bir cacık olmaz
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı haluk.m

Dorukhan son 15 dakika baldırı tuta tuta oynadı ama hoca Lens'i alıp yuhalattı.   

Bu Lens ne kadar kötü de olsa oyuncumuz ve 2,250€  para alıyor. Eğer kadro dışı bırakamıyorsa küstürmek saçma.