3. Hafta Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor
3. Hafta Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor

Beşiktaş Forum|3. Hafta Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor Skor : Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor Tarih : 31.08.2019 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Kerem Ersoy -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

3. Hafta Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor  [Okunma sayısı 24624 defa] 3. Hafta Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor

Çevrimdışı Arthur Dayne

Oyuncu değişikliğinden çok hoca değişikliğine ihtiyacımız var
Sen her geride olduğumuzda hocayı gömüp,öne geçtiğimizde şenol futboluna döndük de kazandık diyeceksen,derdin Beşiktaş felan değil belli ki.

Çevrimdışı yaço58

Bu sene talimat almislar belli vara mecbur kalmadikca bakmayacaklar

SM-A260F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
gs olunca çatır çatır bakarlar ayrıca pozisyon hakemin gözünün önünde görmemesi imkansız  fenere gsye sinek ısırığından penaltı bize olanı bile çalmıyorlar inşallah döner bu maç ilerde sorumluluk alcak adama ihtiyaç var nkadou mutlaka girmeli ljajic çok silik bugün kimse yokken dominant olmaıydı

Çevrimdışı kahyaoglueren

Daha dominant daha baskılı bir oyun hatırlamıyorum uzun zamandır.Burak olsaydı su mac 25 dakikada 3-0 di.Orta sahayı 30 dakika geçemediler baskıdan.Penaltin verilmiyor Vara dahi bakılmıyor.Hala hoca hala hoca.Takintilariniz gerçekçi olmanızı engelliyor.

Çevrimdışı worns

Takım gayet iyi oynadı. Hem topu geri kazanma hem de paylaşma konusunda iyiydik. Ben bu oyunu beklemiyordum açıkçası.

Santrafor problemi bildiğimiz üzere var. Boyd ve Lens aslında oyun içi aksiyonların çoğunda doğru işler yaptılar özellikle topu geri kazanma konusunda. Ama yaratıcılık anlamında çok eksiklerdi. Dorukhan da ön tarafta çok efektif değil ama enerjisinin faydası var. Caner yine iyi. Gökhan zaman zaman aksıyor.

Tam benzer bir şey yazacaktım. Önder Özen şu an söyledi. Şu ana kadar oynanan maçlar içerisinde bu kadar organize bir 45 dakika görmemiştim diye.

Şu maçın skoru tamamen bitiricilikle ilgili. Şanssızız da tek bir hata yapıldı neredeyse 45 dakika boyunca.

Aynı oyunu oynamaya devam etmek gerekiyor. Ben maç öncesinden daha pozitifim takıma dair şu oyunu bu kadar erken ve bu oyuncu grubuyla oynayabiliyorsak bu takımda çok ciddi potansiyel var.

Çevrimdışı Zafer55

Takım kötü değil.Dorukhan etkisiz.Adem kayboldu.
Dorukhan<>Umut değişikliğinden başka bişey gelmiyor aklıma.

Çevrimdışı haluk.m

Bir sakatlık olmazsa 2'yarı oyuna Nkoudou, Muhayer(Belki Necip) ve U.Nayır girer.  3-4 hafta daha Rebocho, Doglas oynamaz.  Abdullah Güneş  :by2:

Çevrimdışı worns

Şu maçta takıma sallayanda iyi niyet aranmaz. Ya da ciddi bir mental problemi vardır. İkisinden başka seçenek yok.

Çevrimdışı cursedofdragon

Şu maçta takıma sallayanda iyi niyet aranmaz. Ya da ciddi bir mental problemi vardır. İkisinden başka seçenek yok.

insanlar uçmuş.

Çevrimiçi uğur07

10 sutun ikisi kaleyi bulmus

SM-A260F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kahyaoglueren

Obsesyon.

Çevrimiçi ferdi1903

Su maci bi sekilde cevirelim, milli aradan sonra olacak bu takim inaniyorum, burak insallah yeni golcüyle bu sorun cözülür, yeni gelenler takima uyum sagladikdan sonra cok derli toplu ve güclü olacagimiza inaniyorum, yeterki baskan ve yönetim su hakemlerin hadini bildirsin

Çevrimdışı AigleBordeaux

Akıllı oyuncu az ön tarafta sadece Llajiç var
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Sinan66

Çevrimdışı Zafer55

Takım kesinlikle kötü değil.dak 45 iki oyuncu birden değişiyor hoca.
Sevdiğim bir tarz  :claps:

Çevrimiçi tolga1903

Hadi iş yapsın şu değişiklikler. 1 puanı bile hak etmiyorsun rize

Çevrimiçi ferdi1903

Oguzhan cikmis, malesef bu cocuk olmaz artik

Çevrimdışı worns

Douglas orta sahaya mı girdi bana öyle mi geldi.

İkinci yarı ilginç bir görüntü olabilir.

Çevrimdışı FedericoGiunti

Takım iyi oynuyor oynamasına ama leblebici olmayınca olmuyor işte. 3 haftadır güven. Eksikler giderilsin içinden geçeriz ligin ben takıma ve hocaya güveniyorum. Ancak bu vakte kadar kadro tamamlanmamış buna ayar oluyorum. Hakemlere gelince benim senin onun bişey demesi pek anlam ifade etmiyor. Yöneticiler çıkıp çatır çatır konuşmalı.Bak erol bedire nasıl konuştu.
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı yaço58

beşiktaş muhabiri diye geçinenler bi kaçı hemen oyuncularımıza saldırmaya başlamış hakemi konuşmaya gelince sus pus

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Takım kesinlikle kötü değil.dak 45 iki oyuncu birden değişiyor hoca.
Sevdiğim bir tarz  :claps:
Hocaya kimse birsey diyemez, elinden gelenin en dogrusunu yapiyor zaten, burda asıl suclu yönetimdir. O zeminin hağli ne öyle? Forvet nerede, kanat nerede? Penaltilarimiz neden verilmiyor, rakip topculara neden kart cıkarılmiyor?
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi ferdi1903

Vidaya vermedigi penaltiya demin rizeye faul verdi

Çevrimiçi mellfred

Vidaya vermedigi penaltiya demin rizeye faul verdi

Nasıl da görüyorlar

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !