2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 47 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2810213 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı AigleBordeaux

O beğenmediğimiz takımlar bizden 2-3 kat fazla yayın geliri alıyor. Satılan oyuncular, sponsorlar derken aslında gelirleri bizden iyi durumda. Ek olarak ülkenin kötü ekonomisi sonucu oluşan kur atakları takımların bütçesini küçülttü.   Bu saatten sonra oyuncu satmadan ciddi para harcamamız imkansız.  (PL kıyaslamayın bile düşen takım 100m Sterlininin üstünde para alıyor :D )

Zamanında harcayabilirdik ama FFP diye bir şey vardı sadece bize işleyen  :kop:

Transfermarkt gibi siteleri açıyoruz çok ölçü olmaz ama bizim takım değeri 60m€ etmezken dün maç yaptığımız udinese 150m€  :alala:
Medel gitse Trabzonun değeri bizi geçiyor
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı savaş altay

4-4-2 demişken aklıma geldi:taktik dehamız şenol sun,elinde talisca gibi adam varken bir kere şu sistemi denemedi  :s20: Hayır yani talisca'dan forvet arkası olmayacağı belli,adamın en iyi oynayacağı pozisyon gizli forvet.Ondan sonra yanına ister cenk'i koy ister başkasını.4 sene boyunca 4-2-3-1'den vazgeçmedi adam.
S.G 'in surada da hakkini verelim, talisca'ya kafa topu calistiranda kendisi.

4231 tiksinc bir sey ama 4 4 2 de talisca gizli degil fikrimce hedef adam haline gelirdi stoperler tarafindan.

30 metre geriden deparla ceza sahasina girince ya indireceksin penaltiya razi olacaksin ya da dusuk ihtimal

pozisyonu kacirmasini bekleyeceksin  :D

Bir de etkili uzaktan sutlari orta sahaya yakin oynamasindan kaynaklaniyor. Akla gomulu takimlara da 4 4 2 kullanmadi

geliyor fakat topu sokmaya karar verdiginde sahanin hangi bolgesinde durdugunun bir onemi olmuyor, Kaleye uzakken

daha etkili oynuyor.

Çevrimdışı haluk.m

Medel gitse Trabzonun değeri bizi geçiyor

Ama iskeletimiz var..  :s20:

Ciddi şekilde geriye gittik 3 sezonda elle tutulur 3 oyuncu gerisi sakat ya da yaşlanmış..

Çevrimdışı sosyalkartal

konoplyanka nın geliş tarihini ayarlayamadık ama Beşiktaşta daha önemlis aboubakar da beşiktaşta
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Arthur Dayne

konoplyanka nın geliş tarihini ayarlayamadık ama Beşiktaşta daha önemlis aboubakar da beşiktaşta
Evet bir transferin daha gelmeyeceği kesinleşmiş oldu...

Çevrimdışı AigleBordeaux

Ama iskeletimiz var..  :s20:

Ciddi şekilde geriye gittik 3 sezonda elle tutulur 3 oyuncu gerisi sakat ya da yaşlanmış..
Takımda sadece iki tane maç kazandırabilecek futbolcu var: Llajiç ve Burak

Burak’ta fizik olarak kendine ne kadar baksada baya hassas gibi duruyor

Çevrimdışı tangaz

inanmayabilirsiniz tabi ama gerçek değişmez, diğer yandan Fikret Orman mevcut güç dengelerini gözeterek hareket ediyor ki bu da çok normaldir, bunda anlamayacak bir şey yok,,

mevcut güç dengesini nasıl gözetiyor? şayet öyleyse baya güçsüzüz öyleyse hatta anadolu takımlarından bile güçsüz düşmüşüz.

evet haklısınız gerçek değişmez, ensemize vurulup önümüzdekinin alındıgı gesenin sürekli bu yolla şampiyonluklarımızı çaldığı gerçeği değişmiyor
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı AigleBordeaux

Yevhen gelmesin 29 yaşında Beşiktaş’ta son vurgunu yapıp 3 yıl boyunca sonra  Kiev’e emekli olmaya gider
[ Son Düzenleme: 03 Ağustos 2019, 23:23:22 AigleBordeaux ]

Çevrimdışı haluk.m

Sol açık + Stoper + Sol bek + 6 numara + Kagawa/Holtby  tarzı bir oyuncu.. Eksikler bunlar. (Yedek kaleci ve santrfor saymıyorum bile)

Biz daha eksikleri alamadık.  Aboubakar'ın  maaşını bilmeyenler sallıyor... Başta bende inanmıştım ama o zaman safmışım  :kop:
[ Son Düzenleme: 03 Ağustos 2019, 23:25:56 jokerhm ]

Çevrimdışı savaş altay

Sol açık + Stoper + Sol bek + 6 numara + Kagawa/Holtby  tarzı bir oyuncu.. Eksikler bunlar.

Biz daha eksikleri alamadık.  Aboubakar'ın  maaşını bilmeyenler sallıyor... Başta bende inanmıştım ama o zaman safmışım  :kop:
Abu kac ister Besiktas'tan?

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Burak Yılmaz'ın sakatlığı 3-4 hafta sürermiş.(Murat Özen)

Burada kendimizi paraladık yedek forvet önemli diye, kimse dillendirmese bile bir kaç arkadaş burdan dillendirdik. Burak bu sene bir çok maçı kaçıracaktır.

En çok yazanlardan biriyimdir bunu ben dedim demek için demiyorum. Ayrıca Burak keşke hiç sakatlanmasaydı veya sakatlanmayacağı garanti bile olsaydı yine en az onun ayarında biri lazımdı. Şimdi daha da lazım ilk 1 ay kaçırması demek. Ara ara kaçırsa bir maç Güven atar bir maç umut atar veya başka biri belki idare edersin de 1 ay uzak kalması o yaşta dönüp form tutması falan 6-7 maç kaçırması demek milli ara denk gelmezse o maçlarda onunla bile geçen sene ki kadar skor bulamayacaktık şimdi durum daha da vahim.

Yalnız şuna lafım olmaz hoca nın ilk senesi yapılanmaya gidilecek ekonomik durumumuz kötü rakiplerimiz kadar hücum hattımız skorer değil çok mevkide eksiğimiz var bu sene geçiş senesi desinler. Laf etmem. Kimse de alınmasın hatta boşa masraf yarım yamalak oyuncuları alıp gönderemiyoruz bir de, ağzımı açmam. Ama yeter ki yalandan şampiyon olacağız demesinler Beşiktaş formasını veya x takım formasını koysan şampiyonluğa oynar diye demogoji yapmasınlar.

Yoksa gerçekten kaliteli üst düzey 5 oyuncu daha lazım minimum 5 iyi oyuncu gelirse eldekilerden 3-4 oyuncu da performansı etkileneceğinden ilk 11 oyuncusu gibi görülebilir. Sırasıyla Golcü-Sol Bek-Sol kanat skorer-Stoper ve Kaleci... Bunlar ya tam olsun ya hiç olmasın bence.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı haluk.m

Abu kac ister Besiktas'tan?

Sakatım, doğuştan Beşiktaşlıyım dese ıvır zıvırıyla 2,5-3m€ ister. + Porto tarafı ne isteyecek ?

Takım bütçesinin 40m€ ile sınırlandırıldığını unutmayın hesap yaparken.   Quaresma, Lens, Roco, Medel gitmeden uçuk maaşlar veremeyiz.
[ Son Düzenleme: 03 Ağustos 2019, 23:35:10 jokerhm ]

Çevrimdışı mylife1903

En çok yazanlardan biriyimdir bunu ben dedim demek için demiyorum. Ayrıca Burak keşke hiç sakatlanmasaydı veya sakatlanmayacağı garanti bile olsaydı yine en az onun ayarında biri lazımdı. Şimdi daha da lazım ilk 1 ay kaçırması demek. Ara ara kaçırsa bir maç Güven atar bir maç umut atar veya başka biri belki idare edersin de 1 ay uzak kalması o yaşta dönüp form tutması falan 6-7 maç kaçırması demek milli ara denk gelmezse o maçlarda onunla bile geçen sene ki kadar skor bulamayacaktık şimdi durum daha da vahim.

Yalnız şuna lafım olmaz hoca nın ilk senesi yapılanmaya gidilecek ekonomik durumumuz kötü rakiplerimiz kadar hücum hattımız skorer değil çok mevkide eksiğimiz var bu sene geçiş senesi desinler. Laf etmem. Kimse de alınmasın hatta boşa masraf yarım yamalak oyuncuları alıp gönderemiyoruz bir de, ağzımı açmam. Ama yeter ki yalandan şampiyon olacağız demesinler Beşiktaş formasını veya x takım formasını koysan şampiyonluğa oynar diye demogoji yapmasınlar.

Yoksa gerçekten kaliteli üst düzey 5 oyuncu daha lazım minimum 5 iyi oyuncu gelirse eldekilerden 3-4 oyuncu da performansı etkileneceğinden ilk 11 oyuncusu gibi görülebilir. Sırasıyla Golcü-Sol Bek-Sol kanat skorer-Stoper ve Kaleci... Bunlar ya tam olsun ya hiç olmasın bence.
Solbek falan tutturuldu yahu ismaelle bile sampiyon olmusun canerle mi olamayacan
Buragin yanina adam al dedik
Linc ediyorlardi beni
Firansa macinda oynadi falan diye
Yahu o mactaki gibi 50 mac oynayabilcek olsa zaten bizde oynamaz lazioda falan oynar

4 mac isin gorunen kismi form tutmasi kendini bulmasi takim arkadaslari ile arayi kapatmasi 7.8. Haftayi bulur 8 haftada 3 deplasman 2si ustuste 5 icsaha maci 16 puan falan cikmazaa isimiz zor
Buragin yanina adamdan ziyade buragin ywrine adam lazim bu saaten sonra zor tabi

Çevrimdışı haluk.m

Az önce bir duyumcu gördüm yazdığı isimler;

Aboubakar - Kagawa/Holtby - Durmisi/Alternatifleri - Neudstadter tamam +1 as stoper - Konoplyanka bitti + Johannes Geis haber bekleniyor + Fernandes...

Bakın bu adamlar hiç dayak yemişler yukarıdaki paketin mali değerini hesap edemiyorlar.  :kop:

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Solbek falan tutturuldu yahu ismaelle bile sampiyon olmusun canerle mi olamayacan
Buragin yanina adam al dedik
Linc ediyorlardi beni
Firansa macinda oynadi falan diye
Yahu o mactaki gibi 50 mac oynayabilcek olsa zaten bizde oynamaz lazioda falan oynar

4 mac isin gorunen kismi form tutmasi kendini bulmasi takim arkadaslari ile arayi kapatmasi 7.8. Haftayi bulur 8 haftada 3 deplasman 2si ustuste 5 icsaha maci 16 puan falan cikmazaa isimiz zor
Buragin yanina adamdan ziyade buragin ywrine adam lazim bu saaten sonra zor tabi

O zaman ki Gomez olsa evet Tolga ve İsmail ile olduk. Şimdi de Karius ve Caner le de oluruz. da Burak o seviye de değil sağlamken bile gol vuruşu çok üst seviye değil ama bu ligin üstünde. Ayrıca Fransa maçında çok kaçırdı da rakibin orta saha ve savunma hattı süper ligin toplam değerinde fazla herifleri perişan etti. Öyle 50 değil 20 maç oynasa maç vermeyiz kolay kolay. Lazio değil çok daha üst klasmanda da oynardı.

Çevrimdışı savaş altay

Olamazsin  :D

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Aboubakar - Kagawa/Holtby - Durmisi/Alternatifleri - Neudstadter tamam +1 as stoper - Konoplyanka bitti + Johannes Geis haber bekleniyor + Fernandes...

Bakın bu adamlar hiç dayak yemişler yukarıdaki paketin mali değerini hesap edemiyorlar.  :kop:

O paketin değeri 0 bomba var diye ihbar ederim o paketi  :D

Çevrimdışı savaş altay

Hangi fernandes  :nerd:

Çevrimdışı haluk.m

O paketin değeri 0 bomba var diye ihbar ederim o paketi  :D

Alacakları paranın yarısına daha iyi takım kuracak insanlar biliyorum   :lol: :tabe: Bonservis az diye bunlara gidiyorlar hep..

@savaş altay  Manuel olan :D

Çevrimdışı savaş altay

Alacakları paranın yarısına daha iyi takım kuracak insanlar biliyorum   :lol: :tabe: Bonservis az diye bunlara gidiyorlar hep..

@savaş altay  Manuel olan :D
:photo: cektum fotografini da

Çevrimdışı haluk.m

Çevrimdışı AigleBordeaux

Neudstadter gelecekse Roco kalsın

Çevrimdışı haluk.m

Neudstadter gelecekse Roco kalsın

:D Ben ihtimal vermiyorum ne kadar saçmaladıklarını göstermek için yazdım.

https://twitter.com/gameofduyums       Bu arkadaştan hesabını sorarız, sallayanlardan biri  :kop:

Çevrimdışı AigleBordeaux

:D Ben ihtimal vermiyorum ne kadar saçmaladıklarını göstermek için yazdım.

https://twitter.com/gameofduyums       Bu arkadaştan hesabını sorarız, sallayanlardan biri  :kop:
Tweetlerine baktım hayal dünyası güzelmiş

Çevrimdışı Arthur Dayne

Bakın bu fırat günayer ve sercan dikme tasmalı muhabirlerdir.Yönetimin ağizıyla konuşurlar.Hemen başlamışlar:yok neymiş sarper dr çok iyiymiş de avcı'nın ekibi şöyleymiş,bu kadar sakatlık tesadüf olamazmış vs. @38life bugün kulağını çok çınlattım.Al sana haklı olduğun bir konu daha.Bu seneki olası başarısızlığın bahanesini de buldular.Hala bir de çıkmışlar,2 eylüle kadar vakit var diyorlar.Akıl sağlığını koruyabilenler bana da tavsiye verirlerse çok mutlu olurum...