Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2775817 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı mellfred

Ben sadece telefondan mobil girebiliyorum. Tapatalk ve pcde açılmıyor. Yurtdışı sorunu olabilir.
Tapatalktan girebiliyorum

Çevrimdışı Librarius

Ankaragücü denen gereksiz kulübün başkanı saha  değişimi konusunda GS başkanını arayıp ne yapalım diye soruyor.  Bu öyle basit bir mesele değil. Ve bizim kulübün üzerine gitmesi gerekir bu olayın. Büyük bir skandal. 

Nedenini yazayım:

1. 17 kulüp bir metin üzerinde anlaşıp bildiriyi yayınlıyor. GS tarafı gücümüzü gösterip hakemlerin kellesini aldık derken bu bildiri oyunlarını bozuyor.

2. GS başkanı da çıkıp direk Ankaragücü başkanını ateşe atıyor. Yani görüşmelerini deşifre ediyor. Bunu şunun için yapıyor: lan sen hem benimle çalılıyorsun hemde karşı tarafın bildirisine destek çıkıyorsun. Anlatayayım mı herşeyi?

3. Mesajı alan Ankara başkanı, kanal kanal dolaşıp, oyuna geldik metnin içeriğinden haberim yok  diyor. Yani aman ha daha fazla beni deşifre etmeyin, bende bu bildiriyi değersizleştireyim mesajını veriyor.

4. Fakat Kayserispor ‘un yiğit başkanı çıkıp Ankaragücü başkanını yalanlıyor. Ben bizzat aradım onu ve ilgili metnin içeriğini söyledim. Sonra bu şark kurnazı çıkıp henüz acemi bir başkanım diyor.

Şimdi bu herif GS başkanını bizimle oynayacakları maç öncesi niye arıyor? Birbirlerine ne sözler verdiler? Bu konuyu sadece GS’li yorumcuların gündemde tutması bu konuşmayla ilgili mi? Bu şike veya teşvik anlamına gelmez mi?
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi sozkul

Bu konunun üzerine gidecek zaman değil, sen bu 17lik ittifak kolay mı kuruldu sanıyorsun.
Adam araya nifak sokmaya çalışıyor zaten.

Çevrimiçi Necmi

Foruma giremeyenler dns lerini temizleyebilir.

Bir Alan Adı Sistemi (DNS), web siteleri için bir telefon rehberi gibi daha kolay hatırlanabilmesi için site IP adresinin (192.168.xx) kelimelerle (* .com) tanımlanmasını sağlar. Bu servis genellikle ISS'niz tarafından sağlanır.

ISP'nizin sahip olduğu en son önbelleği aldığınızdan emin olmak için yerel DNS önbelleğinizi temizleyin. Windows için - (Başlat> Komut İstemi> "ipconfig / flushdns" yazın ve enter tuşuna basın).

Ofiste veya bir 3G şebekesinden bir web sitesine erişebilir, ancak bilgisayarınızda çalışmıyorsa, ISS'leriniz dışındaki alternatif bir DNS servisini kullanmak iyi bir fikirdir. OpenDNS veya Google Public DNS , hem mükemmel hem de ücretsiz genel DNS hizmetleridir.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Tapatalktan girebiliyorum

Ben de girebildim şimdi. Pcde hala açılmıyor ama.

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Güven'i oynat hocam gözün sevem.

Çevrimdışı Orhan_

Şimdi gs'yi tokatlayıp özgüvenle beraber puanı da yukarı çekiyor muyuz?

Çevrimdışı underworld

Çevrimdışı mylife1903

Foruma giremeyenler dns lerini temizleyebilir.

Bir Alan Adı Sistemi (DNS), web siteleri için bir telefon rehberi gibi daha kolay hatırlanabilmesi için site IP adresinin (192.168.xx) kelimelerle (* .com) tanımlanmasını sağlar. Bu servis genellikle ISS'niz tarafından sağlanır.

ISP'nizin sahip olduğu en son önbelleği aldığınızdan emin olmak için yerel DNS önbelleğinizi temizleyin. Windows için - (Başlat> Komut İstemi> "ipconfig / flushdns" yazın ve enter tuşuna basın).

Ofiste veya bir 3G şebekesinden bir web sitesine erişebilir, ancak bilgisayarınızda çalışmıyorsa, ISS'leriniz dışındaki alternatif bir DNS servisini kullanmak iyi bir fikirdir. OpenDNS veya Google Public DNS , hem mükemmel hem de ücretsiz genel DNS hizmetleridir.
Zeki muren de bizi gorecek mi?

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Yarinki mac cok daha onem kazandi.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Sinan66

Dns değiştirmek yasaksa napacaz? Üniversite internetini kullanıyorum. Daha dün akşam pcden giriyordum şimdi açılmıyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

Dns değiştirmek yasaksa napacaz? Üniversite internetini kullanıyorum. Daha dün akşam pcden giriyordum şimdi açılmıyor.

vpn kur.

Çevrimdışı caner.eryigit

Tt arenada kınagecesi!!!gelin bakalım siz yrn birşeyler deneyeceğiz...

Çevrimdışı mylife1903

Tt arenada kınagecesi!!!gelin bakalım siz yrn birşeyler deneyeceğiz...

Noluyo
Toplanmislar mi?

Çevrimdışı Umutcan Kaya

gs antremanı bugünmüş Beşiktaş niye yarın yapıyor  :alala:
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı caner.eryigit

Noluyo
Toplanmislar mi?
Kız evi abi malum kına yakıyorlar..yrn bizde beşi biryerde takalım namımız yürüsün

Çevrimiçi sozkul

Bende evdeki modemden giremiyorum artık. 4g de sorun yok.

Çevrimdışı kyiv

Yarın bize tek sıkıntı çıkaracak kişi Muslera olabilir. O yüzden 1. dakikada olsun 50. dakikada olsun pozisyonu bulur bulmaz değerlendirmeliyiz.Nasıl olsa yeniden buluruz diye bir şey yok. Buldun mu yerleştireceksin.Güvenin her ne kadar gençliğine, enerjisine, açlığına güvensem de tecrübesizliği endişelendiriyor beni. İşi sadece Güvenle çözemeyiz mutlaka kanatların ve ademin de etkili olması lazım.Yoksa 19 yaşındaki çocuk tek başına çok zorlanır.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Samet aybaba: "Artık mütevazı olmayacağım. bursaspor'un şampiyon kadrosunu ben oluşturdum. Beşiktaş'taki 'feda' sezonunun ardından gelen başarıların kadrosunu da ben oluşturdum. bunu rahatlıkla söyleyebilirim"

Çevrimiçi Özgür Gültekin

kırılma maçı.

Artık o oynasın, bu taktik olsun yok.
Oyuncular ezberlerinde ne varsa vücutlarındaki son damla enerjiye kadar sahaya yansıtmak zorundalar.

yarın koşmayan mücadele etmeyen oyuncu için yazıp yazıp sildim ama hiç iyi düşünmeyeceğim.
18 i de 38 i de kim oynarsa oynasın hayatının son maçı gibi oynamalı.