Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 129 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2742879 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

GS lobisi gercekten cok sinsi. GS yönetimlerinin bagirip cagirmasina hic gerek kalmıyor. Alttan sinsice hallediyor bu lobi. Ozellikle spor basininda iyi yayilmislar feto usulu. Alenen kollanıyorlar.

Sadece bir ornek vereyim.

Mete Kalkavan Quaresma'yi bir TS maçında atmadı diye manşetten hakeme kartal hareketi montajı yapan fotomac gazetesi (faule maruz kalan Yusuf Erdogan'in bacağıni montajla kipkirmizi göstermişlerdi) Hüseyin Göcek'in hakemlik kariyerini bitirmiş bile. Umit Ozturk Besiktas'i Konya'da doğradı ama hic bu hakemin kariyeriyle ilgili bir haber göremedik bu paçavradan.

Aziz Yildirim'i yoldan çıkartan, illegal yöntemlere zorlayan bu haramzade kulübün sinsi lobisiydi. Herifler cop kadrolarla, cop hocalarla, 7 yenilgiye ragmen şampiyon oluyor. Sistemlerini kurmuşlar ve tikir tikir isletiyorlar. Fakat sanki bu sezon, büyük ölçüde Besiktaslilarin sosyal medyadan yaptıkları ifsalar, GS'nin bu duzenegine tas koydu. Herifler gözüne far tutulmuş tavsana dondular son haftalarda.
Bunlardan cok aglayan genelde sampiyon olur
O sebeple her turlu aglamaya basladilar daha da bogurecekler

Bizim sampiyon olmamiz icin de hem cok cok iyi oynamamiz hem iyi bir ekip kurmamiz hem de renklilerin azicik dagilmasi lazim. Bu sArtlari yerine getirebilirsek rahat rahat sampiyon oluruz

Çevrimdışı Rasim

foruma ne oldu yahu 1 hafta girilemiyordu @Necmi bir aciklama yokmu :alala:
Beşiktaş!

Çevrimdışı mylife1903

foruma ne oldu yahu 1 hafta girilemiyordu @Necmi bir aciklama yokmu :alala:
Yonetim heklemis abi forumu
Metin albayrak kodcuymus kodu koymus

Çevrimdışı Rasim

Beşiktaş!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Ohhhh forum geri gelmiş. Biran kavusamıcam sizlere diye üzülmüştüm

Herkese Selam ...

Çevrimdışı tangaz

adriano tüm hafta idmanlara çıkmış iyi de görüntü vermiş son idman bitiminde ağrım war demiş  :alala:

resmen operasyon yapıyor bizim veteranlar babel pepe adri. bu sakatlıklardan en masum görüneni babel, ben ona bile masumdur diyemiyorum resmen devre arasına kendilerini atıp bi haltlar çevirmenin işlerini çeviriyorlar.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

ali dürüst istifa etmiş

bizim tff.de ki yöneticiler azcık örnek alsınlar
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

adriano tüm hafta idmanlara çıkmış iyi de görüntü vermiş son idman bitiminde ağrım war demiş  :alala:

resmen operasyon yapıyor bizim veteranlar babel pepe adri. bu sakatlıklardan en masum görüneni babel, ben ona bile masumdur diyemiyorum resmen devre arasına kendilerini atıp bi haltlar çevirmenin işlerini çeviriyorlar.
Abi mazotu bitmis adamlarin
Arpasini vereceksin bunlarin veremiyorsan gondereceksin sene basinda
Yiyemeyecegin falakanin altina yatmayacan diyoruz hep

Bu adamlari neyle motive edecen turkiyede oynamak icin bugun pepe istese aksama takim bulur, parasini zamaninda odeyeceksin, odemeyi garanti edemiyorsan almayacaksin boyle oyuncu

Yahu eskort gibi dusun, veresiye olur mu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ne olursa olsun beğenmesekte , kizsakta kimseye (renklilere) yedirmeyiz

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Karıus

Dorukhan    Vida   Medel    Caner

Atiba  Oğuzhan

Q7                Ljajic               Güven

Pekto

11 ı ile çıkarız diye düşünüyorum , eldeki oyunculara bakarak..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Karıus

Dorukhan    Vida   Medel    Caner

Atiba  Oğuzhan

Q7                Ljajic               Güven

Pekto

Pekto ney yaa
Yazmayin sunu ilk11

Çevrimdışı f_madida

Karıus

Necip   Vida   Medel    Caner

Atiba  Dorukhan

Q7                Oguzhan             Ljajic

Guven

duzelttim.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı f_madida

ali dürüst istifa etmiş

bizim tff.de ki yöneticiler azcık örnek alsınlar

fiksturu ayarlarken sorun yok, oyuncu transferine girerken sorun yok, simdi mi sorun oldu?
 :akuma: :akuma: :akuma:
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mylife1903

fiksturu ayarlarken sorun yok, oyuncu transferine girerken sorun yok, simdi mi sorun oldu?
 :akuma: :akuma: :akuma:
Gerekli etkiyi yapamadigi icin yonetim tarafindan geri cagrildi, yerine daha fanatiinbirini ariyorlardir

Çevrimdışı tangaz

serkan korkmaz kabızına bakın hele "göcek ve özkahya bidaahakemlik yapamaz" diyor ulan geçen sene bunlarla şampiyon olurken yapıyolardı neden ü.öztürk içinde 2 kelime ettmiyorsun allan dalaylaması

Çevrimdışı Librarius

serkan korkmaz kabızına bakın hele "göcek ve özkahya bidaahakemlik yapamaz" diyor ulan geçen sene bunlarla şampiyon olurken yapıyolardı neden ü.öztürk içinde 2 kelime ettmiyorsun allan dalaylaması

Necmi abi bak adamlar 2 hakemin kariyerini bitirdi hem de hiç Yusuf Namoğlu ismini anmadan. Bundan sonra hangi hakem bunlar aleyhine penaltı çalabilir?
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı mylife1903

Bunlar duduk astiklari an daha bi 6-7 sene sampiyon olamayiz, hakem oldugunu dusun besiktas bagiriyir 20 gun bisi olmuyor, gs yarim gunde silkeleyip atiyor.

Necmi abi gelip yazsin simdi
En buyuk camia biziz en guclu biziz kapital bizi gordu falan
Ayni kucuk emrahin batinyakasinin hikayesi filminin cakmadindaki sipor salonu sahnesinde oturup bagirmalari gibi

Seviye tespitini dogru yapmadiktan sonra bu isler duzelmez

Çevrimdışı mylife1903

Necmi abi bak adamlar 2 hakemin kariyerini bitirdi hem de hiç Yusuf Namoğlu ismini anmadan. Bundan sonra hangi hakem bunlar aleyhine penaltı çalabilir?
Goz ister goz
Oyle bi gorecen penaltiyi anca yani, ayhana yapilan gibi falan olursa anca verirler bize olursa gene vermezler aksam izleyecez bakalim metenin nereleri oynayacak.

Çevrimdışı Sinan66

Adamlar tff yi istifaya cagiriyorlar bide aydinus göçek halis hakemligi biraksinlar diyor
bakalim neler olacak  :)

Çevrimdışı tangaz

Goz ister goz
Oyle bi gorecen penaltiyi anca yani, ayhana yapilan gibi falan olursa anca verirler bize olursa gene vermezler aksam izleyecez bakalim metenin nereleri oynayacak.

federasyonu istifaya dawet etti mıstafa herifler bakın maç ertesi günü olağanüstü toplandılar en üst perdeden açıklama yaptı başkanları benzer durumun 20 katı ağırını yaşayan bizde ne olurdu fikret orman salı günü basın toplantısı düzenleyecek die açıklamalar yapılırdı

Çevrimdışı mylife1903

Adamlar tff yi istifaya cagiriyorlar bide aydinus göçek halis hakemligi biraksinlar diyor
bakalim neler olacak  :)
Fb goreve, meydani bunlara birakmamak lazim
Fb hakem korumak icin aciklama yapiyordu firatboylarini yedirmesinler
Bizim yonetimin ne gucu ne akli yeter bu mucadeleye

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sinan66

Fb goreve, meydani bunlara birakmamak lazim
Fb hakem korumak icin aciklama yapiyordu firatboylarini yedirmesinler
Bizim yonetimin ne gucu ne akli yeter bu mucadeleye

Aslinda bizim isimize geliyor bunlarin hakemligi birakmasi
en az yüzdelik bu hakemlerle herhalde

Çevrimdışı mylife1903

Aslinda bizim isimize geliyor bunlarin hakemligi birakmasi
en az yüzdelik bu hakemlerle herhalde
Olay isimize gelmesi degil
Caner ceza aldiginda da isimize geliyordu gorunurde sonra noldi? Mesaj baska

Çevrimdışı tangaz

herifler bizim maç öncesi her türlü algıyı yapıyor