20. Hafta Bursaspor 2-2 Beşiktaş
20. Hafta Bursaspor 2-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|20. Hafta Bursaspor 2-2 Beşiktaş Skor : Bursaspor - Beşiktaş Tarih : 02.02.2018 Saat : 20:00 Stadyum : Bursa Büyükşehir Stadyumu Hakem : Halil Umut Meler (Y) Mustafa Emir

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20. Hafta Bursaspor 2-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 62228 defa] 20. Hafta Bursaspor 2-2 Beşiktaş

Çevrimdışı hic2222

1 metreden atamıyoruz ama 100 metreden yiyecez sanırım
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı kyiv

Deplasmanlarda ligi verdik :by2: hepimize geçmiş olsun.

Çevrimdışı tangaz

yusuf erdoğanı bile yıldız yaptık bu takıma bu oyuna güvenip mi ben sabah 17 de 15 planları yapmışım  :s20:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı AigleBordeaux

65 dk daha takimdan iyi sinyal yok deli ediyorlar  :s20:
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tangaz

Deplasmanlarda ligi verdik :by2: hepimize geçmiş olsun.

evet tam olarak tespit bu birde lensin 3 kritik kaçırdığı gol kısmına ben de katılıyorum tese akhisar ve bu maç
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı kyiv

Canerle şişir babam şişirrrr

Çevrimdışı hic2222

orta saha yok bizde,, sorun bu

Çevrimdışı Orhan_

Şenol Güneş'ten maçı çevirecek hamle geldi :D. İyice saçmalamaya başladı. Bu seneyi heba edecek belli ama bizim bazı şeyleri şimdiden gözden geçirmemiz lazım. Sonu şampiyonluk bile olsa. 

Çevrimdışı spiegel

Canerle orta keyfi başlar. Takım hiç ışık vermiyor. Ortasahamiz malesef çok yetersiz

Çevrimiçi levitate

daha çok orta için caner ha harikasın hocam
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı hic2222

hoca bir daha yemek için defansı değiştiriyor :)
arkadaş orta sahan aksıyor yük defansa biniyor, görmüyor musun, müdahale yanlış yerlere yapılıyor

Çevrimdışı f_madida

yeterince topu sisiren oyuncumuz yoktu caner de geldi tam oldu..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı EMİR EMRE

malesef olmayacak gibi dan dun oynamaya başladık çünkü hiç iyi bulmuyorum gidişatı. geri düştük mü bitiyor oyun aklımız.

Çevrimdışı tangaz

ozi ve talişka ile deplasmanlarda orta sahayı oyun ve sertlik olarak ele geçirmek olanaksıza yakın

Çevrimiçi underworld

Orta  kafa  gol?
Talisca  -  tolgay  olmalı  madem  çift  forvet  olduk

Çevrimdışı kyiv

Ligde 1 tane maça bile olumlu etkisi yok Lensin. Beceriksiz herif!

Çevrimdışı hic2222

zaten oraya gidene kadar geberiyon,, birde dan dun harca pozisyonları

Çevrimiçi levitate

Şenol Güneş'ten maçı çevirecek hamle geldi :D. İyice saçmalamaya başladı. Bu seneyi heba edecek belli ama bizim bazı şeyleri şimdiden gözden geçirmemiz lazım. Sonu şampiyonluk bile olsa.

+1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tangaz

hoca caneri gg sakatlandı die aldı oyuna bari bunu görün beyler yanlış tepki veriyosunuz gg az evvel sakatlandı

Çevrimdışı Orhan_

Şenol Güneş rüyalarında "daha çok orta daha çok orta" diye rüyalar mı görüyor acaba?

Çevrimdışı f_madida

Marceloyu satmayacaktik arkadas. Bu ne bela yahu. Bu kadar mi yeteneksiz olur defans oyunculari.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi ferdi1903

Cikar artik su oguzhani ya

Çevrimdışı hic2222

ya ozi amacın nedir ya amacın nedir!!!!!!!!!!!!!!!!

Çevrimdışı Dr.Zeck

orta saha ''0'' bütün topları topladı adamlar..