2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 393080 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı okansosa

Arkadaşlar o formayı ben yaptım zaten  :evillol: nike kalıbı daha çok hoşuma gittiği için onunla yaptım. Adidas kalibiyla yapsam inanacaktiniz demekki :bandit:
hayır kardeşim inanıp inanmamakla alakası yok insanlar yanlış bilgilenmesin formayı görüp  :ok:
O gemi bir gün gelecek

Çevrimdışı Abdullah

hayır kardeşim inanıp inanmamakla alakası yok insanlar yanlış bilgilenmesin formayı görüp  :ok:
Yok hocam insanları yanlış bilgilendirmek gibi bir amacım yok olmaz da . Basindaki turuncu forma görselleri çok ozensizdi fikir vermesi açısından hazırladım.  Zaten turuncu forma olmayacak basının yalanı da salı günü çıkacak ortaya. :ok:

Çevrimdışı brci

Arkadaşlar o formayı ben yaptım zaten  :evillol: nike kalıbı daha çok hoşuma gittiği için onunla yaptım. Adidas kalibiyla yapsam inanacaktiniz demekki :bandit:

eline saglık güzel çalışma  :)

Çevrimdışı Deniz

Forzadan bir bomba daha.Süper bence
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı okansosa

Yok hocam insanları yanlış bilgilendirmek gibi bir amacım yok olmaz da . Basindaki turuncu forma görselleri çok ozensizdi fikir vermesi açısından hazırladım.  Zaten turuncu forma olmayacak basının yalanı da salı günü çıkacak ortaya. :ok:
turuncu forma olmasın zaten tarihimize yakışmaz siyah beyaz kırmızı devam  :)
O gemi bir gün gelecek

Çevrimdışı Abdullah

eline saglık güzel çalışma  :)
Teşekkür ederim hocam :)
http://besiktasarena.com/index.php?topic=325.0 bu başlığı yaptığım formaları paylaşmak için açtım eğer başka forma yapan arkadaşlar varsa onların da çalışmalarını bekliyorum :ok:

Çevrimdışı Abdullah

Forzadan bir bomba daha.Süper bence

Bu efsane ya keşke beyaz forma böyle olsa  :)
@Deniz hocam senin orjinal tasarımlarını da bekliyorum bu başlığa  :) http://besiktasarena.com/index.php?topic=325.0

Çevrimdışı Deniz

Bu efsane ya keşke beyaz forma böyle olsa  :)
@Deniz hocam senin orjinal tasarımlarını da bekliyorum bu başlığa  :) http://besiktasarena.com/index.php?topic=325.0
hocam ben kendim tasarlamıyorum forzadan yapan arkadaşlar var onlarınkini paylaşıyorum :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Abdullah

hocam ben kendim tasarlamıyorum forzadan yapan arkadaşlar var onlarınkini paylaşıyorum :)
Yok hocam bunları senin yapamadığını biliyorum forzadaki çalışmalarını burada da paylaş yapmaya devam et :)

Çevrimdışı Deniz

Yok hocam bunları senin yapamadığını biliyorum forzadaki çalışmalarını burada da paylaş yapmaya devam et :)
benim forzadaki tasarımları yaparsam yer yerinden oynar  :evillol: :evillol: .En rezil tasarımlara aday  :kop:

Çevrimdışı brci

Teşekkür ederim hocam :)
http://besiktasarena.com/index.php?topic=325.0 bu başlığı yaptığım formaları paylaşmak için açtım eğer başka forma yapan arkadaşlar varsa onların da çalışmalarını bekliyorum :ok:

güzel düşünmüşsün seneye cıkıcacak formalar için bence yapıp klübede yolla bu sene geciktik biraz :) ama vodafone arenaya özel forma yapacaklarsa ona yetişeblirsin :)

Çevrimdışı Abdullah

benim forzadaki tasarımları yaparsam yer yerinden oynar  :evillol: :evillol: .En rezil tasarımlara aday  :kop:
Aaa olur mu hiç öyle gayet güzel çalışmalar  :evillol: bence zamanla iyi bir seviyeye gelebilirsin devam et yapmaya istersen boş kalıp gondereyim :ok:

Çevrimdışı Abdullah

güzel düşünmüşsün seneye cıkıcacak formalar için bence yapıp klübede yolla bu sene geciktik biraz :) ama vodafone arenaya özel forma yapacaklarsa ona yetişeblirsin :)
Güzel şeyler çıkarsa begenilenleri gönderirim :)

Çevrimdışı ZEKI

Ustat renkli olupda Besiktas formasi almak isteyenler icin yaptin degil mi turuncu formayi :D  :evillol:

Çevrimdışı Abdullah

Ustat renkli olupda Besiktas formasi almak isteyenler icin yaptin degil mi turuncu formayi :D  :evillol:
:kop: :kop:
Hocam Beşiktaş forması almak isteyen varsa renklerimiz belli hoslarina gidiyorsa alsinlar turuncu istiyorlarsa kendi takimlari yapsin onlara
Yanci medya ortalığı karıştırmak için sürekli turuncu forma koyuyor hocam ben de bari yalan haber yapiyorlar forma güzel olsun dedim böyle bir çalışma yaptım :)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 12 Temmuz 2014, 21:59:13
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
valla çıkarsa yedeğini uzun kollusunu arkası numaralı olanını ayrı ayrı alırım yok böyle asil bi forma

Aynen geçen sene siyah formadan 3 sene aldım yıpranma ihtimaline karşı siz düşünün   :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Aaa olur mu hiç öyle gayet güzel çalışmalar  :evillol: bence zamanla iyi bir seviyeye gelebilirsin devam et yapmaya istersen boş kalıp gondereyim :ok:
Valla bir ara uğraştım ama bende olmuyor öyle şeyler onu fark ettim  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Abdullah

Valla bir ara uğraştım ama bende olmuyor öyle şeyler onu fark ettim  :evillol: :evillol:
Peki sen bilirsin :evillol:

Çevrimdışı ALI RIZA

Son 2 gün bakalım nasıl birşey cıkartacaklar bizlere...!

Çevrimdışı Deniz

Son 2 gün bakalım nasıl birşey cıkartacaklar bizlere...!
Ben güzel şeyler bekliyorum neticede formalara bizim hünerli yöneticiler pek karışmıyor adidas yapıyor  :tabe: .düşünsenize kavalcının forma işine girdiğini.Turuncu forma da olur mor forma da :D

Çevrimdışı Anıl

Artık nasıl korktularsa kaleci formalarında bile Turuncu forma yokmuş  :evillol: Yanlız son yapılan turuncu forma hiçte fena olmamış rengi biraz daha koyu olsan süper hatta  :icool:

Çevrimdışı Oğuzhan

Siyah formanın nasıl olacağını tahmin ediyorum ama beyaz formayı çok merak ediyorum. Acaba üzerinde detay olarak bir şeyler olacak mı? Yoksa düz beyaz mı?

ŞEREF'inle HAKKI'nla SİYAH'ınla BEYAZ'ınla

BEŞİKTAŞ !

Çevrimdışı Anıl

Siyah formanın nasıl olacağını tahmin ediyorum ama beyaz formayı çok merak ediyorum. Acaba üzerinde detay olarak bir şeyler olacak mı? Yoksa düz beyaz mı?
Bu formaya çok benzediği söyleniyor...

Çevrimdışı Oğuzhan

Açıkçası ben bunu beğenmedim biraz. Milan'ın formasının %98 aynısı. O ortadaki şeritler sanki sırf vodafone yazısını oraya yazabilmek için arpa plan oluşturulmuş gibi duruyor.

ŞEREF'inle HAKKI'nla SİYAH'ınla BEYAZ'ınla

BEŞİKTAŞ !

16 temmuz çarşamba günü saat 14:00'de gaziler büfe önünde toplanıp kartal yuvasına forma almaya gidiyoruz, herkesi bekleriz  :tabe: