Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 152 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5098362 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı Erdem Çözer

Aynısını bende dedim abi yönlendir beni bir kartalyuvasına ben ordan çekiyim dedim onada yok dediler. :)

evet o durum sıkıntı.. telefonu kapattıktan sonra internetten abonelik aradım ama bulamadım..
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı tangaz

böyle düşünmen ilginç çünkü ne zaman fotoğraf paylaşılsa bütün vinçler aktif..

sanırım eksik veya yanlış anladınız. ben sayfanın durgunluğuna işaret çekmiştim. bir ölü toprağı durgunluğu var, hadi silkelenip kendimize gelelim coşalım mesajı vermeye çalışmıştım.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Erdem Çözer

sanırım eksik veya yanlış anladınız. ben sayfanın durgunluğuna işaret çekmiştim. bir ölü toprağı durgunluğu var, hadi silkelenip kendimize gelelim coşalım mesajı vermeye çalışmıştım.

evet yanlış anlamışım kusura bakmayın..
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı cadavra

Canli yayin olsa sayfada hizlanirda işte...

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Efe

foto gelse yorum yapacagiz hic foto düşmedi daha :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Emre.Guler

çarşının açılış için planladığı organizasyonun resmi

Çevrimdışı Efe

açılışı konuşmak bile çok güzel artik o derceye geldik
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı tangaz

evet yanlış anlamışım kusura bakmayın..

rica ederim. hiç bir kusurunuz yok.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Serdkar

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Berbat ötesi.. demode  ve sığ!
Yorgo

Çevrimdışı quentine83

koltukları koyunda millet uğraşacak konuşacak bişey bulsun.bunlar  jelatinli naylonlu değilmi zaten ıslansa nolacak... :s20: :s20: :s20:
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı fiko1903

Tesislerdeki yenilikler.
Tesislere bu özen gösterilirken Vodafone arena da kötü iş beklemek haksızlık olur gibime geliyor. :claps: :claps:

Çevrimdışı Samet_

Beşiktaş Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri Yenilendi

https://www.youtube.com/watch?v=HHkX03l9_9Y&feature=youtu.be
Vallahi stres attım resmen ya. İzlemeyenler izlesin bence kaleci yok stad istediğimiz gibi gitmiyor biraz olsun kendime geldim

kafam dağıldı :)

Çevrimdışı ozan062

Berbat ötesi.. demode  ve sığ!

fazla birsey yapılamazki cnk stad bildiğim kadarıyla koreografi için uygun değildi yani necmi abi bi ara bu tip birsey soylemişti

zaten 110yıldada istanbuldayken bruge macındaki bayraklara benzer seylerde eklenir o tip bişi olur
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı İhsan

koltukları koyunda millet uğraşacak konuşacak bişey bulsun.bunlar  jelatinli naylonlu değilmi zaten ıslansa nolacak... :s20: :s20: :s20:

Şu an gereksiz bence. İşleri yavaşlatmaktan öteye gitmez, ancak göz boyaması olur.
Önce raylar ve korkuluklar monte edilsin.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı karakartalım

Stad acayip guzel tesislerde süper son olarak şöyle sağlam bir basketbol salonu kaldı 12-15bin kapasiteli.ama tesisleşme bitmemeli devam etmeli.Stad bize acayip gelir de sağlayacak önümüz açık inşallah kötü yöneticiler maf etmez takımımızı tek sıkıntımız bu.
Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
Siyah beyaz f. orman bize bir ömür yeter
Senin aşkın uğruna ölmeye değer
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Senin sevgin uğruna tüm stadlarda
Aç kaldık susuz kaldık deplasmanlarda
Doyduk senin aşkının o sıcaklığıyla
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Çevrimdışı denilanz

fazla birsey yapılamazki cnk stad bildiğim kadarıyla koreografi için uygun değildi yani necmi abi bi ara bu tip birsey soylemişti
Ben niye @Necmi abi tam tersini söyledi diye hatırlıyorum? :alala: "Bildiğin çatı, neden koreografi yapılmasın, yapılır" demişti sanki.
[ Son Düzenleme: 12 Ocak 2016, 14:12:34 denilanz ]

Çevrimdışı boateng

zaten 110yıldada istanbuldayken bruge macındaki bayraklara benzer seylerde eklenir o tip bişi olur
çarşı iyi güzel bağırıyorda bu kareografi konularında cahil kaldı.İlla biri cıvıtır kareografi kartonları değiştirilir ta olmaz vs..Kale arkalarındaki taraftarlar yapabilir ama normal aile tribünün olduğu yerlerde..

Çevrimdışı boateng

iğrenç kale arkası kareografi yapsın daha iyi.

Çevrimdışı capo di capi

Şaka gibi çok çocuksu. Sanırım fake bu.
Süleyman Seba Ölümsüzdür

Çevrimiçi Necmi

Ben niye tam @Necmi abi tam tersini söyledi diye hatırlıyorum? :alala: "Bildiğin çatı, neden koreografi yapılmasın, yapılır" demişti sanki.
zaten benim söylemediğim şeyleri söyledin diye ortaya atıyorlar
sonra üstüme yapışıyor. Bazen allah allah ben bunu nasıl demişim diye
düşündüğüm oluyor bana tamamen zıt bir şeyimi savunmuşum diyorum :o_o:

Çevrimdışı denilanz

zaten benim söylemediğim şeyleri söyledin diye ortaya atıyorlar
sonra üstüme yapışıyor. Bazen allah allah ben bunu nasıl demişim diye
düşündüğüm oluyor bana tamamen zıt bir şeyimi savunmuşum diyorum :o_o:
:D

Buldum zaten @Necmi abi, tekrar koyayım buraya. Güzel bir fikir de sunmuşsun çünkü, dursun burada da.

@Necmi @ahmetx abi stadımız çok güzel laf yok ama karoğrafi yapmaya kalksak çatı asma germe nasıl yaparız bana sıkıntı olur gibime geliyo ? toki arenanın çatısı berbat kötü anlatmama gerek yok ama sırf o direk çatı sadece karaoğrafi için uygun ortam sağlıyo bizdede karaografi için uygun ortam oluşurmu çatı bi engel teşkil eder mi ?
yapılır bir problem olmazda kareografiyi kim yapacak ona harcayacak kadar paran varsa gidip çocuk esirgeme kurumuna ver en azından yararlı bir işe yarar.

Çevrimdışı sallapati

i

kolaya kaçıyorlar.. eski pankartlar eski davullar...

bayburt bile bunu yapıyor.

tamam 3d falan birşey istemiyoruz ama biraz görsellik estetik lazım

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Biraz once stadin ordan gecerken güvenliğe sordum iceride buyuk calisma varmis ziyaretci alinmiyormus.Bu demek oluyoki icerdeki isler 19 Mart'a tamamen yetisecek. 😀😀😀
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı ozan062

Ben niye @Necmi abi tam tersini söyledi diye hatırlıyorum? :alala: "Bildiğin çatı, neden koreografi yapılmasın, yapılır" demişti sanki.

ben necmi abinin o tip seylere karsı oldugunu bildiğim içinde oyle hatırlıyor olabilirim:D

haydaa onceki mesajı simdi okudum demekki hepten sallamısız ilginc:D
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi