23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş Tarih : 29.02.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Ülker Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 37 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 256306 defa] 23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı Hasan Akten

Şenol hoca da sınıfta kaldı. Maçın ilk yarısı tam Törelikti. Yine Olcay'ı oynatarak koca 45 dakikayı yedi. Zaten ilk yarıda maçın hakkı en az 3-0 dı. Kimse kimseyi kandırmasın ilk yarı sahada resmen ezildik. Biraz bir şeyler yapmaya çalışan Quaresma vardı gerisi yokları oynadı. İkinci yarıda oyunu dengeledik. Üst üste kornerler, duran toplar, ortalar gelirken Cenk'i almayarak yine büyük hata yaptı Şenol hoca. Oğuzhan koştu çabaladı ama çok bocaladı. Belli ki bu tip maçları çıkaracak düzeyde değil daha. Bu arada Beck için Serdar Kurtuluş'tan bir artısı yok demiştim ama fikrimi değiştiriyorum. Geçen seneki Serdar bundan daha iyiydi.

Çevrimdışı Ersoy

Ya kadikoyde kaybetmek normal ama bu kadar kötü performansla kaybetmek beni uzuyor. Hadi hücum hattının performansı inişli çıkışlı ama bu stoper ikilisiyle bu sezon bitmez.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı b.damatoglu

Tolga Atiba Marcelo Quaresma. Diğerleri bitikti. Tolgayın dönmesi lazım. Rakip kapanıp iyi basınca oyunu çözemiyoruz. Anadolu takımlarına çözdük fenerde çözemedik. Sağlık olsun.  Şampiyonluktan başka şansımız yok.  Her türlü takımın da hocanın da arkasındayız.

Stad bir an önce açılmalı

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı GörkemGörkem

@laoban  Tebrikler bana laf atıyordun mactan önce oyun icerisinde önceden yazdıklarımın hepsi teker teker cıktı.

Olcay cok iyiydi dimi bugün nerdeyse atak yemedik. Ama nedense yine Olcay la baslayıp 2. yarı Töre girdikten sonra tek kale oynadık. Ve bu mac sayesindede önceki tartısmalarıda bosuna uzattıgımı anladım zaten haklı oldugumu biliyordum fakat yinede acaba karsı tarafmı haklı diye düsünmüstümki yine yanılmadım.

Bundan sonra yargısız infaz yapıp karsı tarafa yüklenmeden önce ilk kendinize bakmanızı öneririm.

Bu arada aramızdaki bu konuda yazdıgım son mesajdır bu sonucta haklı cıktıgımı ben biliyorum sizede kabul ettirme gibi bir zorunlulugum yok.

Saglıcakla kalın.  :)

Çevrimdışı ozan062

bu arada hiçbir şekilde sezonun bittiğine inananlardan değilim
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Tolga

Takımı genel olarak değerlendirdiğimde net olarak kötü buldum.

Fb bizim önemli oyuncularımza baskı yaparak özellikle ilk yarıda oynatmadı.

Hep söylüyordum bu maçta geriye düşmemek lazım diye ama maalesef geriye düştük hemde maçın çok başında. İlk golden önce faul falan yok fakat bu kadar da basit gol yeme hakkımız yok. Golden sonraki dakikalardaki BJK'ı ben tanıyamadım inanılmaz kötüydük.

2. Yarı Töre'nin oyuna girişiyle biraz toparladık gol pozisyonları da bulduk ama bugün şansımız da hiç yoktu. Bir türlü topu kaleye sokamadık.

Bugün takımda Quaresma'yı beğendim onun yanında orta sahada yalnız başına mücadele eden Atiba ve zaman zaman da Töre öne çıktılar.Bunlar haricinde herkes kötüydü.

Yediğimiz 2. gol Alexis'in saçma sapan işlerinin ürünüdür. Bugün RVP oynarsa bizim savunmayı zekasıyla ve yetenekleriyle daha fazla zorlar dediğimde pek kimse katılmıyordu ama birçok pozisyonun içerisinde o vardı.

Caner'i oyunda tutan C.Çakır'a da diyecek birşey bulamıyorum.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı kartal43

Bu takım buradan şampiyon olur. Hatta bundan sonra farklı kazanacağımız maçlarda olacak. Belliki tüm takımda bu maçın stresi varmış kaç haftadır

Çevrimdışı Scout

Sinirden Kalp Krizi Geçirecem  :s20:
Pika Pika

Çevrimdışı ismail

2 golde alexissin hatasi

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı GörkemGörkem

Ben bugün cok cok kötü oldugumuzu düsünmüyorum hatta ben daha önce 3-3 ve 3-4 biten maclar dahil kadıkoyde bu kadar pozisyona girdigimizi hele 2. yarı tamamen tek kale oynadıgımızı hic hatirlamiyorum.

Umarım bu sonuc moral bozmaz ve sampiyonlugu alabiliriz.

Çevrimdışı 'TaNeR'

Cüno eyyamcısından dolayı 1-0 geriden başladık maça... Olmayan faulden atılan serbest vuruştan gol geldi...
Alexis adama basmadı vurdurdu ... Benim gözümde vasat stoper...

Caner'in 2nci 3ncü sarılarını cüno ver(e)medi...

2nci golü de yine Alexis hatasından yedik...

Olcay ile 45 dakika boşa kaybettik...  Quaresma geçişlerde yavaş kaldı. 100%lük golü kaçırdı! Şovları eksik olmadı...

Töre... aklı hala nerelerde çözemedim...

Takım olarak çekingen oynadık...

Cüno'nun ben @XX!!##
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Bu maça aldanıp önümüzdeki maç Eskişehir maçını boş bırakmamak lazım full dolduralım fb akhisar deplasmanına gidecek eskişehir maçında 3-4 tane sallayıp moral bulmamız lazım tekrar
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı laoban

Şampiyonlugun belirleneceği maçta sen resmen tiklemezsen, ben seni de seni oynatanida severim. (!)

Çevrimdışı Turco

Bundan sonra stopere Necip geçsin her türlü Alexis'ten iyidir.

Çevrimdışı fatih e.

gerçekçi olmak gerekirse ligdeki en zor maçımızı atlattık. topu topu 2-3 zorlanacağımız maç var. o maçlarda da favori olduğumuz unutulmasın. fener puan kaybetmeye devam edecek. şampiyon olacağız.

bu takımda en zayıf halka delgado. kalan maçlarda idare eder ama. takım olarak kötüydük. kimse şu iyiydi bu iyiydi demesin, dalarım.  :D

ancak olumlu açıdan bakmak gerekirse net pozisyonlar bulduk. fener gibi takım halinde kademe yapan takıma karşı pozisyon bulmak zor. qu17 o golü atsa bu maçı kaybetmezdik. gomez, sosa,ati ile pozisyonlara girdik. şampiyon olmak isteyen takımda bunları kaçırma lüksü yok. hele hele teknik becerisi yüksek(!) quaresmanın o topu dışarı atmaması gerekirdi.

fener ise bizim defans ve beklere iyi baskı kurdu. kapanan takımlara karşı yine zorlanacak. bu yüzden içim rahat.

Çevrimdışı OrhanAker

Bu fener deplasmanda yine puan bırakır strese gerek yok biz işimizi yapalım yeter.

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı matias_27

1-ilk yarı kötüydü
2-ikinci yarı iyiydik
3-şenol güneş çok geç müdahale etti.80 dk neyi beklersin
4-cünoyla hiç bir takım ne biz ne gs kadıköyde kazanamaz.
5-alexis vasat bi stoper
6-oğuzhan bu maçlarda artık Öcalana çıkmalı
7-biz yine şampiyon olacağız onlardan çok daha iyi takımız ikinci yarı çok gol kaçırdık

Maçın genel özeti bu arkadaşlar
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı Kutay

hakemle kaybettik kesinlikle takımda suç bulmuyorum olmayan faulde maçın başında gol yemişiz, caner atılmamış, volkan sosanın boğazını sıkmış atılmamış geçen sene selçuk aynısını veliye yapmıştı o da atılmamıştı oh ne ala
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Kötü oynamaktan ziyade ceza sahasında kötüydük. Derbide deplasmanda rakibinden fazla tehlikeli pozisyona girmek kolay iş mi ? Becerikli olsak şu an şampiyonluk konuşuyor olurduk. 1 maç ile pes edenler zaten Beşiktaşı tutmasınlar.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimiçi Mehmet57

Sampiyonluk falan kacmadi. Nekadar yenecegimizi beklemis olsam da bu ne olacak yani? Ts macina yuklenecez, yine lider olup bu maci herkes unutacak.

Umarim Senol hoca ders cikarmistir bu mactan. Alexis bir hata oldu. Zaten Djilobodji, Sane, Douglas derken Alexis nerden cikti. Ayni oyuncu profili bile degil.

Neyse. Olcay kredisini iyice tuketti. Asla buyuk takim oyuncusu degil.

Çevrimiçi Koa_lAA

la 10 tane pozisyona girdik daha nolsun...

atamadık olmadı.. sağlık olsun daha çok maç var...

ben takımı 2. yarı beğendim.. bildiğin gömdük adamları.. öle tabelaya bakıp sallamayın hemen...

Çevrimdışı Dr.Zeck

İnş. eskişehire soyle guzel bi fark atarız da kendimize geliriz ama bunun devamı olması lazım işte. takım bi kac haftadır dususte zaten o yuzden eskisehiri yensek bile diger hafta için umutlanamıyorum

Çevrimdışı 38life

Anlamış olduk ki takım defansif anlamda gayet yetersiz. Bu yetersizliği oynadığımız hücum futbolu ile kamufle ediyoruz. Ve tabii ki oynadığımız takımlar da Fener kadar iyi değil zaten. Bu şekilde maç kazanıyoruz ve iyi futbol sergiliyoruz. Ama sıkıntı yok. Bu futbol bizi şampiyon yapar. Açıkçası ikinci yarıda2 ve daha fazla gol bulmamız çok normal bir sonuç olurdu. O pozisyonları yakaladık. Yediğimiz goller de kıytırık hata golleri. İkisinde de Alexis hatası var. İkinci yarı oynanan futbol beni biraz daha ümitlendirdi. Benim bu maçtan zaten bi beklentim yoktu fikstüre 0 yazmıştım bu maçın karşısına. Yeter ki moral bozukluğu yaşamayalım. İpler bizim elimizde. Fenerin fikstürü daha zor ve maç-puan avantajı bizde. Moral bozmaya gerek yok. Haftaya maç eksiğiyle lideriz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı GörkemGörkem

1-ilk yarı kötüydü
2-ikinci yarı iyiydik
5-alexis vasat bi stoper
7-biz yine şampiyon olacağız onlardan çok daha iyi takımız ikinci yarı çok gol kaçırdık

İlk 2 nin cevap belli.

1 - Olcay vardı
2 - Olcay yoktu

Çevrimdışı matias_27

1-ilk yarı kötüydü
2-ikinci yarı iyiydik
5-alexis vasat bi stoper

Pardon oğuzhan bu maçlarda artık önplana çıkmalı
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Etiketler: