14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş
14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş Skor : Kayserispor 1-2 Beşiktaş Tarih : 05.12.2015 Saat : 19:00 Stadyum : Kadir Has Stadı Hakem : Bülent Yıldırım Yayın : Lig TV

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 104282 defa] 14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş

Çevrimdışı BesiktasTaraftari

Quaresma'nin oynayacagi mac. Rakip sacma sertlikler yapmiyor, kanatlarda bosluklar veriyor. Quaresma girmeli. Sosa ya da Mario'nun yerine Cenk girmeli.

Çevrimdışı AmaralGürses

Gökhan oyundan çıkarttı kendini sonunda. Sakatlık numarası yapıyordur Parasını alamayınca yapar böyle işler

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 14 Kasım 2016, 11:22:42 atalay ]

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı kahyaoglueren

Samba sowun yaptığı kasıtlı gökhana ikidir.Sakat diye

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Kalecinin eline teslim orta kesti sonrasında ama Endişe etme anormal birşey yok

Çok zorlanmış  sakatlandı  herhal.  :D  Çıkıyor.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bizim takıma bişeyler olmuş arkadaş. Anlamıyorum.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Törenin sakatlığı inşallah ciddi değildir 2.yarı iyidi

Çevrimdışı asi_kartal

Derbide mutlaka ozi ve Q17 ilk 11 de olmalı..
BEŞİKTAŞ için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!

:uhohu: :ishock:

Çevrimdışı f_madida

Gokhan'in cok ilginc bir sakatligi var ileriye giderken sorun yok, geriye gelirken dizi agriyor...  :evillol:
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı 38life

Şu maçı farkla kaybetmemiz gerekiyor. Önde olmamız tamamen şans.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Töre soyunma odasına. Oh basına da malzeme ver böyle beyefendi zaten sahada yoksun.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı AmaralGürses

Gokhan'in cok ilginc bir sakatligi var ileriye giderken sorun yok, geriye gelirken dizi agriyor...  :evillol:

Aynısını diecektim. 10m üzeri teklif geldiği saniye satılmalı işi yok burada. Ha bizi şampiyon yapacak orası ayrı ama ondan sonra satılmalı

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Şu maçı farkla kaybetmemiz gerekiyor. Önde olmamız tamamen şans.
abartıyorsun 

Çevrimdışı F1903

Kayseri'nin 2. golu ''Geliyorum!'' diye bagiriyor son 10 dakikadir.

Çevrimdışı ZEKI

Çevrimdışı Orhan_

Bi de rakip takımda ayağı düzgün az çalım atmayı bilen birisi varsa bizimkileri çok rahat ipe dizebiliyorlar. Çok rahat çalım atabiliyorlar bizimkilere.

Çevrimdışı AmaralGürses

Kayseri'nin 2. golu ''Geliyorum!'' diye bagiriyor son 10 dakikadir.

an meselesi

Çevrimdışı Tolga

3. golü atsak 4. gol de gelecek ama bugün her zamanki gibi bitiricilik konusunda sıkıntı yaşıyoruz.

Çevrimdışı AmaralGürses

Tolga İsmail tosiç gerçekten bu seviyelerin çok uzağında oyuncular

Çevrimdışı Tolga

Birazdan Cenk-Gomez değişikliği olur.

Çevrimdışı ilhan mansız

Çevrimdışı BesiktasTaraftari

Acaba ben farkli mac mi izliyorum? Net pozisyonlar bulan biziz, Kayseri uzaktan sutlarla bir seyler yapmaya calisiyor uzerimize gelmeye calisiyor ama geride de cok aciklar veriyor. Bu maci izleyip Kayseri'nin 2. gol ihtimalinin bizim 3. 4. gol ihtimalimizden yuksek oldugunu dusunuyorsaniz biraz voleybol izleyin futbola ara verin derim.

Çevrimdışı sabriozyurt

Gomez de bizle beraber ozliyor pozisyonlari super valla

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

Besiktaslisin sen!!   GururLAN

Etiketler: