14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş
14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş Skor : Kayserispor 1-2 Beşiktaş Tarih : 05.12.2015 Saat : 19:00 Stadyum : Kadir Has Stadı Hakem : Bülent Yıldırım Yayın : Lig TV

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 104280 defa] 14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Biz en başta kendimiz kendimizi yakıyoruz arkadaşlar.

Hakemmiş, rakiplerin çirkeflikleriymiş hep bundan sonra geliyor.

Biz kendi kendimizi mahvediyoruz.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı AmaralGürses

Mandanda - Clichy - Mbia - Nkolou

Hepsini bedava alabiliriz

Çevrimdışı acan07

tosic i halısaha maçına bile çağırmam adam topa bile vuramıyo , yerini acaip boşaltıyo
necip hep 2. yarı skoru alınca girsin oyuna
töre  berbat
olcay sahada yok

kerim ve cenk tosun girer oyuna

Çevrimdışı Tolga

@Tolga bu sorunun sebebi Tosic ve İsmail'in sürekli ürkek müdehaleler yapması hatalı pasları ve bolca adam kaçırmaları. Kendi oyununu rakibe kabul ettirebilmen için önce topa sahip olman ve rakibin her hatasında bak ben büyük takımım böyle oynarım diyebilmen lazım. Malesef ileride Töre, defansta saydığım isimler hiç güven vermiyor. Tolga da dahil
Bireysel performanslar zaten bugün çok çok kötü ama bu dediğim başka birşey.

Takımın psikolojik olarak sahada golü yemiş olsa da geriye de düşse daha sakin kalabilmesi şart sonuçta karşındaki takımın kalitesi belli.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı atalay

İki takımda çok fazla alan bırakıyor rakiplerine... Çok fazla duran top şansı verdik ve adam paylaşımını iyi yapamadık.

Olcay ve Gökhan toplu, topsuz oyunda etkisizler. Sosa direkt etki ediyor. İkinci yarı Takım boyunu biraz daha kısa tutmak gerek. Ayrıca sahadaki isimler ile set oynayamayız. 3 atıp fişi çekmek ancak maçı rahatlatır.

Çevrimdışı Türkay

Töre ne zaman düzelecek ya  :s20:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Savaş

O kadar dağınık oynuyoruz ki inanilmaz.

Bu takım neye çalıştı bi hafta çözemedim. Cidden oynadığımız oyun rezalet. Ne top tutabiliyoruz ne savunma yapabiliyoruz.

Ersan ne kadar onemliymiş bizim savunma için arkadaş..

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Kadir G.

Resmi hesap yazmış "Tolga oyunu hızlı başlatmışta büyük katkısı varmış."olması gerekeni ne diye yazarsın? Gönül alıyorlar heralde. :)

Net ihtiyacımız olan transferler var.

Ospina
Papy
Mbia
Aras

Şampiyon yapar.

Çevrimdışı Çağatay

Biz burdan debeleniyoruz ama umarim yonetim de bu tolga tosic ismail üçgeninden bir yol olmayacagini görüyordur... yoksa bu üç ayaktan bir tanesi bile 2. Yari yerini korursa isimiz yaşş...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı onder23

Motta ve Franco nun en kötü halleri tosic ve ismailden iyi oynar bu kadar net

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kivanc

Töre ne zaman düzelecek ya  :s20:
şöyle 1 gol atsa adam toparlicak morallenececk çok eminim

Çevrimdışı EMİR EMRE

Bireysel performanslar zaten bugün çok çok kötü ama bu dediğim başka birşey.

Takımın psikolojik olarak sahada golü yemiş olsa da geriye de düşse daha sakin kalabilmesi şart sonuçta karşındaki takımın kalitesi belli.

Aynen öyle. O yüzden topa sahip olmak lazım bu akşam mutlaka.

Yalnız Sosa çok ekstra oynadı herhalde maçı kazanırsak katkısı muazzam olacak

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Töre sanki birazcık düzelmiş gibi geldi bana

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Resmi hesap yazmış "Tolga oyunu hızlı başlatmışta büyük katkısı varmış."olması gerekeni ne diye yazarsın? Gönül alıyorlar heralde. :)

Net ihtiyacımız olan transferler var.

Ospina
Papy
Mbia
Aras

Şampiyon yapar.

KAdir devre arasına kadar bu adamlarla  gidilecek.Birazda o yüzden yazılan,söylenenler.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Şenol Hoca'nın özellikle Necip-Töre ikilisini baya bi sert uyarması lazım.

Hadi diğerleri zaten yeteneksiz oyuncular da. Bunlar yapmaları gerekeni bile yapamıyorlar ekstrasını zaten istemiyoruz.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı f_madida

Yalniz demek Ersan Cin'e gitseymis bu sene iyice Anadolu takimi gibi oynayacakmisiz.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı fatih e.

Kusura bakmayin ama Senol Gunes'in bahanesini kabul etmiyorum, asil mevkii stoper olan Pedro'yu sildi, Milo'yu da begenmedi simdi bize Tosic'le korku filmi sunuyor..Bu nedir yahu? Bunun kabul edilebilir yani yok, sanki oyuncu kalmamis da top toplayiciyi fasulyeden defans yapmis gibi..

pedro şu anki haliyle 1. ligde dahi oynayamaz.

milo bir nebze o da yerini çok sık terkediyor. elde kaldı tosiç ve necip.

Çevrimdışı Orhan_

Ben şahsen takımın aklının derbide olduğunu düşünüyorum çünkü derbiyi kazanmalıyız algısı var derbinin önemi büyük ve yenersek bi rakibimizi saf dışı da bırakacağız oyuncular oyun disiplininden çok uzak.

Takım düşüşte haftalardır. Zirveyi bulduk mu bilmem ama geriye doğru gidiyoruz artık. Bunun açıklaması derbi olamaz bence. Derbiyi kazansak bile rakip saf dışı kalmayacaktır. Geçen sene 8 puan geriden aldı şampiyonluğu gs.

Çevrimdışı AmaralGürses

İki takımda çok fazla alan bırakıyor rakiplerine... Çok fazla duran top şansı verdik ve adam paylaşımını iyi yapamadık.

Olcay ve Gökhan toplu, topsuz oyunda etkisizler. Sosa direkt etki ediyor. İkinci yarı Takım boyunu biraz daha kısa tutmak gerek. Ayrıca sahadaki isimler ile set oynayamayız. 3 atıp fişi çekmek ancak maçı rahatlatır.

Katılıyorum. En hızlı adam geçen oyuncumuza göre bir maç ama kenarda oturuyor şu an.

Çevrimdışı mellfred

golü bulduk ama yanıltmasın kimseyi. bu kadar karaktersiz oyun oynanmaz. gökhan olcay necip ismail tosic. bu adamların rakibi altı üstü kayseri. ayakları titriyor karar vermekte sıkıntı yaşıyorlar elleri ayaklarına dolaşıyor. biz beşiktaşız. bunu hatırlasınlar.
bu akılla finale gidemeyiz

Çevrimdışı F1903

Oguzhan'a bugun verilen kart dunyanin en sacma sari kartiydi resmen ama bir bakima iyi oldu cunku eminim bu mac gormese Kayseri macinda sari gostereceklerdi. Haftaya herkes kart konusunda ekstra dikkatli olmali.

Orta sahada muhtemelen Atiba-Necip oynayacagi icin en kritik adam Sosa olacak. Sosa eger haftalar hatta aylar sonra iyi bir mac cikarmayi basarabilirse bu maci aliriz.

Ahhh Tolgay ahhh  :bawling:

29/11/2015 - 05/12/2015 : SOSA!

Çevrimdışı Tolga

Töre sanki birazcık düzelmiş gibi geldi bana

Şahsen bugün de beğenmedim bence kötüydü.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı kivanc

şenol hocanın etkisi ile ikinci yarı üstün futbol oynarız.

Çevrimdışı cisse557

Yaşa  kardeşim  sıkıntını.Ama Beşiktaş  gazozuna  oynasa yenmek için oynar,gol atarsa da  taraftarı  herhalde  sevinir.Çok iyi oynamadığımızın,eksiklerimizin  diğer  kötü  faktörlerin de  farkındayız.Ama çok kötü bile  oynasak bu maçı  almamız  gerekiyor.Bir şekilde bu maçı  önde  bitirmemiz  gerekiyor.Devre arasına kadar da ya li,der  yada burnunun dibinde olmamız  gerekiyor.Dönüşüm kolay olmuyor işte.Devre arası gereken operasyonlar  yapılır.
Abi ben artık inancımı kaybettim. Her sene aynı hikaye. Ilk 8-9 hafta fırtına gibi bir Beşiktaş, 10. haftadan sonra sahada şampiyonluğa oynayan takımdan uzaktan yakinda alakası olamayan bir Beşiktaş.  Alınan sonuçlarla zerre ilgilenmiyorum. Ben bugünü yaşayıp 3 puan aldık gözüyle bakamiyorum. Hep yarınların planı içerisindeyim. Ne yazık ki bu takima yarınlar için umutlu bakamıyorum.

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kartal43

Vasatlıktan memnun olunduğu sürece devre arasında en fazla kiralık genç biri alınır okadar.

Etiketler: