31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş
31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Skor : Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Tarih : 14.05.2015 Saat : 19:45 Stadyum : Manisa 19 Mayıs Stadyumu Hakem : Bülent Yıldırım Yayın

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 134888 defa] 31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

VERDİNİZ ŞAMPİYONLUĞU REZİL HERİFLER
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağatay

Ligin basindna beri pektemek bize kac puan kazandirdi cenk ne kadar kazandirdi bilen varsa bilic e soylesin bilmiyor sanirim hazretleri...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Kadir G.

Çevrimdışı Tolga

Kazanmayı bilen bir hoca ve oyuncu grubu olmadan biz önümüzdeki senelerde de bundan farklı sonuçlar alamayız artık bu çok net ortada.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Hadi SOSA at bunu be Yalvarıyorum at şunu beee

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Mayıs 2015, 21:38:40
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Ersan

biliç bu maçın ardından gönderilmeli gökhan töre mustafa pektemek kadro dışı bırakılmalı kalan maçlara bu şekilde çıkmalıyız

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bir tane bilic le çok iyi yolda olduğumuzu söyleyen arkadaş vardı gelsin de hakem federasyon diye ağlasın maç bitti.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı enesbjk

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı Altuğ

Geçmiş olsun Şu Gs yi Şampiyon yaptık ya dahada bişey demiyorum :akuma: :akuma:

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Tolga

Gs yine kendini kurtaracak biz yine ekonomik sıkıntılarla boğuşmaya devam.

Çevrimdışı Yusuf

Artık bitti bu sene de buraya kadarmış.  :s20:

Çevrimdışı Deniz

Tebrikler bilic gokhan ve mustafayla zoru basardiniz.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Biliç birazcık haysiyetin varsa ilk uçakla git nereye gidiyosan. İngiltereyemi gidersin, memleketine mi gidersin git sadece git.

Çevrimdışı Tolga

Kazanmayı bilen bir hoca ve oyuncu grubu olmadan biz önümüzdeki senelerde de bundan farklı sonuçlar alamayız artık bu çok net ortada.
:claps: :claps:

Çevrimdışı EMİR EMRE

bu takım kazanmak için her şeyi yaptı, son pozisyon ofsayt hiç kimse küfür etmesin. bu sene olmadı malesef

Çevrimdışı src35

umarım gökhanın egosu artık tatmin olmuştur

Çevrimdışı Tolga

Bilic ile ilgili söyleyeceklerimi aylar öncesinden beri söylediğim için artık o konuya hiç girmiyorum sadece şu bitik haldeki Gs'yi şampiyon yaptık ya diyecek başka birşey yok.

Çevrimdışı Çağatay

Şu saatten sonra 2. Olmak yine yaramayacak bize bari 3. olup sezona erken baslamayalim.
Hope for the Best, Plan for the Worst

Etiketler: