17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor
17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor

Beşiktaş Forum|17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor Skor : Beşiktaş - Çaykur Rizespor Tarih : 06.01.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Serkan Ok - Erdem Bayık

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor  [Okunma sayısı 30506 defa] 17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor
Anket
Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçından kaç puan alır?
3 puan
11 [%84.6]
1 puan
2 [%15.4]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı cursedofdragon

Aboubakar harcamasa rahat 5-0 dı maç neyse canı sağolsun golü atıp annesine göndermek istiyor herhalde.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bir Fenerlinin yorumu

Son kisim hariç katılıyorum :D :D

Bu %100 hoca başarısıdır :claps: :claps:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Hakem için şimdi konuşmaya gerek yok maç öncesi söyledim zaten bu adamdan korkuyorum diye josefin,welintonun en ufak müdahalesinde atmak için çaba gösterecek.biz 2 faul 2 sarı kart rakip 100 tane faul dirsek arkadan müdahale "0" sarı kart.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Ocak 2021, 19:49:28
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Neyse sakatsiz, cezasız 3-0 ile kapatalım.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Burada kimse Welinton'a iyi futbol oynadığında eleştiri yapmadı. Tüm kariyerinde aynı olan bir futbolcudur, önceki maçlarında hataları başka birisi yapmadı. Ya vay Welinton dersin ya yapma Welinton. Sen bunun başka bir futbolcu olduğunu mu iddia ediyorsun? O bu sezon top oynamaya başlamadı.

Welinton için komisyon transferi, çöp, futbolcu değil minvalindeki birçok yorum yapıldı bunlardan bahsediyorum.

Bu takımda 5 milyona pepe oynadı. Ben bazı zamanlarda keşke tosiç olsaydı dedim o oynarken.

Welinton son 5 maç itibariyle bu takımda bir geleceğinin olduğunu kanıtladı bence. Kötü oynayabilir bazen ancak belli bir standart olacak. Ah vah etme durumunu iyi bir stopere kaç kere ediyorsak ona da ancak o kadar ederiz.

Çevrimdışı can1903

Abou bir tane atarsa morali de yeirne gelecek umarım atar da rahatlar abuş
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Çağrı Öz

Aboubakar'ın son pozisyondaki vurma kararı doğruydu. Sağdaki oyuncu ile birlikte koşan rakip defans vardı. Hayatta vurmazdı.

Atar ikinci yarı.

gs'li ümit öztürk 2.ci yarı kaldığı yerden devam edecek josef,welinton dikkat etmesi gerekiyor.

Çevrimdışı can1903

Larinin transfermarkt değerinin 5.5 olması  :evillol: :evillol: En az 10 milyon değeri var şuan bence.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Larinin transfermarkt değerinin 5.5 olması  :evillol: :evillol: En az 10 milyon değeri var şuan bence.

salla o siteyi.oynamadığı maç sayısı oynadığı maç sayhısını geçen 36 y aşında ki falcao halen 3.5 milyon € duruyor.

Uydurma bir site.

Çevrimdışı can1903

salla o siteyi.oynamadığı maç sayısı oynadığı maç sayhısını geçen 36 y aşında ki falcao halen 3.5 milyon € duruyor.

Uydurma bir site.
Ya sallıyorum da yönetimler bu siteye deli para akıtıyor alman gazete yayınlamıştı hatta burda topçu 20 milyon € gözükünce tabiki 20 etmiyor da etkisi olmuyor değil.

Aboubakar gelince larinin etkinliği müthiş artıyor.

Çevrimdışı can1903

Linç yemiyim ama Atibanın bizim hızımızı kestiği konusunda @Necmi abiye katılıyorum :boxin: :super:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Aboubakar gelince larinin etkinliği müthiş artıyor.
Aboubakar 10 numara gibi oynuyor şu anda  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Linç yemiyim ama Atibanın bizim hızımızı kestiği konusunda @Necmi abiye katılıyorum :boxin: :super:

Karşı takım ilede alakalı bu durum yalnız.

Rizenin başında yabancı hoca var açık oyun oynatıyor kapanan savunmayı necip ile aşamayız.

Ligde ki takımların %80'i de bu kapalı oyunu oynuyor.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Dogru tespit, bunda lince gerek yok
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı can1903

Karşı takım ilede alakalı bu durum yalnız.

Rizenin başında yabancı hoca var açık oyun oynatıyor kapanan savunmayı necip ile aşamayız.

Ligde ki takımların %80'i de bu kapalı oyunu oynuyor.
Bu konuda katılyıorum ama 1 senedir o eski performansında değil atiba bazı maçlarda çok sıkıntılar da yaşatıyor bize. Hala müthiş oynuyor lafım yok.

Çevrimiçi levitate

bu sezon öyle maalesef
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mourinho1903

Su son 3 sene bu takimin basarili olmamasinin, guzel ve tempolu ofansif futbol oynayamamasinin en buyuk nedeninin Atiba oldugunu soyledim, hala soylemeye devam edecegim.
Oguzhan'in oynamasi kadar Atiba'nin oynamamasi pozitif yansidi takima. Emin olun Atiba oynasa bu sok pres ve baskili oyun da olmazdi, oyunun merkezi de bu kadar onde olmazdi, bu kadar fazla dikine pasla da oynayamazdik.
Su son 3-4 macin toplaminda girdigimiz kadar pozisyona sadece 45 dakika'da girdik, belki daha fazlasina. Bunun istahla da alakasi yok, rakibin kalitesiyle de alakasi yok (Rize Kayseri ve Ankaragucu'nden kotu degil), sansla da alakasi yok. Biraz sansimiz yaver gitse su an skor 4-0 idi ve Oguzhan 3 asistle oynuyordu.

Ama ben yine umitli degilim, cunku bir sonraki maclarda yine Atiba oynayacak ve yine temposuz, yan pas dolu kisir futbolumuza geri donecegiz. Maalesef oyle.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Josef yada welinton kirmizi görebilir, hoca ona göre erken degisiklikler yapmali, gs'nin cocugu ü. Öztürk bunun pesinden kosuyor
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Karabay

Şu rıdvanı izledikçe nasıl mutlu oluyorum, nasıl hayat doluyorum. İstese de şımaramaz bu çocuk.
Yürü be çocuk.

Çevrimdışı Erman1903

Welinton için komisyon transferi, çöp, futbolcu değil minvalindeki birçok yorum yapıldı bunlardan bahsediyorum.

Bu takımda 5 milyona pese oynadı. Ben bazı zamanlarda keşke tosiç olsaydı dedim o oynarken.

Welinton son 5 maç itibariyle bu takımda bir geleceğinin olduğunu kanıtladı bence. Kötü oynayabilir bazen ancak belli bir standart olacak. Ah vah etme durumunu iyi bir stopere kaç kere ediyorsak ona da ancak o kadar ederiz.

Benim yerim yurdum bellidir, burada listesini verdim kolaylık sağlanan oyuncuların çok istiyorsan maziye dönüp bakarsın. Özellikle silmiyorum, henüz bir kağıt gelmedi. Hoşuna gitmeyen varsa mahkemeye verir, böyle senin gibi ortaya konuşmaz yok falaka bilnemne. Sen kimsin ki? Adamın 5 maçını gördün geldin burda İtalya'da var öyle stoper hikayesi anlatıyorsun. Bu adamın 10 sezonu var hepsinde yapıyor az veya çok.

Benim gibi işini bilen adam için ilk maçlardaki görüntü zaten yeterlidir, kafadan sınıfta kalır. Ben onun böyle katkılar vereceğini de yazdım, gelip hocaya işini öğreteceksin. O 12 maç oynandı bir yere kaybolmuyor.

Çevrimiçi sEuL

Ah be Abu, biraz daha dikkatli ve tercihlerin iyi olsa 4-5 olmustu simdi.

Insallah atacaksin bugun bir tane

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!