17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor
17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor

Beşiktaş Forum|17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor Skor : Beşiktaş - Çaykur Rizespor Tarih : 06.01.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Serkan Ok - Erdem Bayık

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor  [Okunma sayısı 30898 defa] 17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor
Anket
Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçından kaç puan alır?
3 puan
11 [%84.6]
1 puan
2 [%15.4]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı Erman1903

sergenin hayali
          ersin
nsakala nsakala welilton welilton

defansif o.s x2
defansif o.s     defansif o.s      defansif o.s(x)
                    aboubakar(x)

istediği x transferleri
-daha önce alanyada kendisiyle çalışmış oyuncu yada süper lig görmüş oyuncu
-şef scout gürsoy yalçının beinsportsu açma tuşuyla tvyi açıp gördüğü futbolculardan biri

olması gereken

ersin
rıdvan    vida montero    rosier

josef(necip)
nkodou   hasic oğuzhan  ghezzal
               abou     

Sergen bu ligdeki en iyi hocadır ve lig dinamiklerine çok uygundur.  Kadro mühendisliği pek ustaca yapılamamış ve bazı maç 11'lerinde öncelikleri doğru belirleyememe dolayısıyla tercih hataları olmuştur. Planlama işinde yük hocadan çok yönetimde olmalı, bu olay bir kere söylendi ve geçildi gereksiz baskı ve iş yükü. Kendisine bu konu hakkında daha fazla yüklenmeye gerek yok. Adam gibi scouting departmanın olsaydı belki de Gürsoy Yalçın orayı çalıştıracaktı hocanın istediklerine göre.

Hasiç - Oğuzhan diye merkez de olmaz bu lige.
[ Son Düzenleme: 06 Ocak 2021, 17:30:17 Erman1903 ]

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

son 8 macinda 7 galibiyet almis takimin teknik direktorune biraz saygi gostermek lazim bence.
sergen kendisi soyluyor ben dunyayi ne oynamis kim oynamis takip etmiyorum, yardimcilarin ediyor diye.
hoca'nin motivasyon, medya iletisimi, liderlik gibi vasiflari cok iyi. illa negatif yanina odaklanip moral bozmanin anlami yok.
transfere cok karistirmaz yonetim olur biter. 

hasic-ozi orta sahasi ile hic bir takim gol atamaz.

son 8 maçta 7 galibiyet aldı diye bütün yaptığı transferler her yaptığı şeyler doğru diyip alkışlamam mı gerekli ??
Yanlışlarını söylemek eleştirmek günah mı ??? Bu devirde futbolu takip etmeyen kendini geliştirmeyen hoca mı olur ??? Kloopla pep her geçen gün daha fazla çalışıp her geçen gün üstüne koyuyor, bu devirde öyle yardımcılarım yapsın kafasına karşıyım. O kadar para alıyor, geldiği yerin kıymetini bilmeli çalışmalı. Motivasyon konusunda evet doğru medya iletişimi de kısmen ama liderlik vasfından emin değilim. Liderlik işler kötüye gittiğinde belli olur, puanlar kaybettiğimizde ne açıklamalar yaptığını, yönetimi anında nasıl topa attığını, ne saçma yorumlar yaptığını da gördük. Yönetim transfer yapınca zaten ben istemedim aldılar falan diyordu ilk başta ??? Sen hem yönetimin yaptığı transferlere suç atıcaksın hem de ben araştırmam yatarım uyurum diyeceksin ??? Böyle bir şey yok.

Sen de haklısın hocanın yaptığı dorukhan josef atiba üçlüsüyle amma gol attık alanyaya gençlere gol olup yağdık.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Sergen bu ligdeki en iyi hocadır ve lig dinamiklerine çok uygundur.  Kadro mühendisliği pek ustaca yapılamamış ve bazı maç 11'lerinde öncelikleri doğru belirleyememe dolayısıyla tercih hataları olmuştur. Planlama işinde yük hocadan çok yönetimde olmalı, bu olay bir kere söylendi ve geçildi gereksiz baskı ve iş yükü. Kendisine bu konu hakkında daha fazla yüklenmeye gerek yok. Adam gibi scouting departmanın olsaydı belki de Gürsoy Yalçın orayı çalıştıracaktı hocanın istediklerine göre.

Hasiç - Oğuzhan diye merkez de olmaz bu lige.

ligin en iyi hocası olduğunda dair bir şey yok şuan, şampiyon mu yaptı kupalar mı kazandı??? 2-3 ay durup her takımdan uzayıp gitti, belki ileride olur ama tıkanıcak gibi adam sabit fikirli çalışmaktan nefret eden bir adam. Çalışmayan kimse en iyis olamaz istediği kadar yetenek olsun, bunu futbolcuuk döneminde de gördük. Coronadan dolayı belki aklı buralarda, hele corona olmasa o dışarıya çıksa yine tınlamayabilir takımı. Adam gibi scout departmanı yoksa o arkadaş neden bu kulüpte para alıyor ??? Hiç bir işe yaramıyor demekki. Hani 1 kuruş verecek paramız yoktu boşa ???

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Valla hocaya helal olsun. Atibayi dinlendirmis, mensah da kesik yemiş.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi mayguntr

son 8 maçta 7 galibiyet aldı diye bütün yaptığı transferler her yaptığı şeyler doğru diyip alkışlamam mı gerekli ??
Yanlışlarını söylemek eleştirmek günah mı ??? Bu devirde futbolu takip etmeyen kendini geliştirmeyen hoca mı olur ??? Kloopla pep her geçen gün daha fazla çalışıp her geçen gün üstüne koyuyor, bu devirde öyle yardımcılarım yapsın kafasına karşıyım. O kadar para alıyor, geldiği yerin kıymetini bilmeli çalışmalı. Motivasyon konusunda evet doğru medya iletişimi de kısmen ama liderlik vasfından emin değilim. Liderlik işler kötüye gittiğinde belli olur, puanlar kaybettiğimizde ne açıklamalar yaptığını, yönetimi anında nasıl topa attığını, ne saçma yorumlar yaptığını da gördük. Yönetim transfer yapınca zaten ben istemedim aldılar falan diyordu ilk başta ??? Sen hem yönetimin yaptığı transferlere suç atıcaksın hem de ben araştırmam yatarım uyurum diyeceksin ??? Böyle bir şey yok.

Sen de haklısın hocanın yaptığı dorukhan josef atiba üçlüsüyle amma gol attık alanyaya gençlere gol olup yağdık.

Klopp, pep td'lerin messisi ronaldosu, biz oyuncularimizdan messi performansi bekliyor muyuz. Veya klopp'un oturup oyuncu izledigini falan mi zannediyorsunuz.

Ben mukemmel hoca demedim zaten, artilari var eksileri de var. Nskala, Wellington, Mensah bu oyuncular yanlis transferdi benim gozumde elestirdim bundan dolayi. Elimizdeki en iyi hoca bu, bundan iyisini getiremeyecegimize gore iyi yonlerimize odaklanmaliyiz diyorum.

nasil gs taraftari fatih terim gazina gelip motivasyonla, medyayla kac tane kupa kazandi, biz de benzerini yapmaliyiz.

isler kotu gitti, ama su an iyi gidiyor, demek ki kotu gittiginde de liderlik gosterip toparlayabilmis takimi. ki ilk buyuk takim calistirma tecrubesi oldugunu da unutmayalim.

Scoutluk konusunda da yonetimin daha duzgun bir yapi kurmasi lazim o elestiriye katiliyorum. 2-3 elden yapilacak bir is degil dogru duzgun merkezi bir sistem kurmalari lazim.

Çevrimdışı cursedofdragon

Valla hocaya helal olsun. Atibayi dinlendirmis, mensah da kesik yemiş.

bir de ghezzal oynuyaydı tadından yenmezdi :D

Çevrimiçi Samet Demir

bir de ghezzal oynuyaydı tadından yenmezdi :D
Sanırım sakatlık nedeniyle oda. 2. Yarı falan sokar. Valla ben kadroyu görünce mutlu oldum resmen.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Sanırım sakatlık nedeniyle oda. 2. Yarı falan sokar. Valla ben kadroyu görünce mutlu oldum resmen.

neyse en azınnda hamle oyuncusu var elimizde mensah,ghezzal gibi :)

Çevrimiçi levitate

arada bi monteroyu oynatın :D

güzel 11
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Abuşun direk 11 başlamasi şaşirtti aslinda, mensah'yi yedek cekmis hoca cok dogru karar, ghezzal yedek olmasi daha tam fit olmamasindan herhalde, yoksa larinle başlamazdim maca.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

arada bi monteroyu oynatın :D

güzel 11

4 maçtır gol yemeyince hoca bozmak istemiyor bence :D

Abuşun direk 11 başlamasi şaşirtti aslinda, mensah'yi yedek cekmis hoca cok dogru karar, ghezzal yedek olmasi daha tam fit olmamasindan herhalde, yoksa larinle başlamazdim maca.

hafif ağrısı varmış ghezzalın.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

morali nasıl morali önemli olan o.

Kazanalım kötü oyun iyi oyun farketmez yeter ki 1-0 olsun ama kazanalım.

İyi oynayana 6 puan vermiyorlar bir maçta.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Kazanalım kötü oyun iyi oyun farketmez yeter ki 1-0 olsun ama kazanalım.

İyi oynayana 6 puan vermiyorlar bir maçta.
Aynen, simdi bide iyi oynayip kazanirsak bunlar transferdende vaz gecer😖
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

İşte kalecinin ayağı iyi olmayınca bu tip baskıları aşamıyorsun. Bizim defans oyuncularının da ayağı kötü olduğu için hiç çıkamıyoruz. Orta sahamıza top yaptırmıyorlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hakem iki defadır Skoda'nın dirseklerini es geçiyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

ligin en iyi hocası olduğunda dair bir şey yok şuan, şampiyon mu yaptı kupalar mı kazandı??? 2-3 ay durup her takımdan uzayıp gitti, belki ileride olur ama tıkanıcak gibi adam sabit fikirli çalışmaktan nefret eden bir adam. Çalışmayan kimse en iyis olamaz istediği kadar yetenek olsun, bunu futbolcuuk döneminde de gördük. Coronadan dolayı belki aklı buralarda, hele corona olmasa o dışarıya çıksa yine tınlamayabilir takımı. Adam gibi scout departmanı yoksa o arkadaş neden bu kulüpte para alıyor ??? Hiç bir işe yaramıyor demekki. Hani 1 kuruş verecek paramız yoktu boşa ???

Bana göre elindeki malzemeden çok iyi verim alıyor ve geldiğinden beri en çok puan toplayan olması lazım. Sergen benim Avcı gelmeden de giderken de istediğim adamdır. Ben hem severim hem kızarım çünkü ondan ekstra yüksek beklentim var, gelsin dediğim adam winner olmak zorunda. Şampiyon mu oldun, fark atacaksın o da oldu sıra namağlup şampiyonluk olacak beni doyuramazsın.

Benim kızmalarım bir teşviktir, ortaya challange koymaktır. Ne zaman gerekiyorsa o zaman yapılır. Ben öğretmeyi severim, bu dünyada çok az insan kendine güleryüz gösterdiğinde bir işi çok iyi öğrenir bu yüzden yapım budur. Bir insana notlarını yükseltmeye başladığında geçmişteki kırıkları yüzünden kızarsan onu kaybedersin.

Beşiktaş'ın çocuğu olduğu için kendisini aşması adına Gürsoy Yalçın'a da aynı şekilde yaklaştım fakat hoca oyuncu bakmadığını söyledi ve benim için o iş bitti. Rakip takımlara ve onların detay işlerine bakıyordur, ben o adamdan artık uzmanlğı olmayan işi isteyemem.

İkimizin yaptığı eleştiri arasında çok fark var, benim sebeplerim belli. Sen istemediğin bir hocaya liderliğe oynarken eleştiri yapıyorsun. Bence ne yeri ne de zamanı.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★