Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç
Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç Skor : Beşiktaş - B.B. Erzurumspor Tarih : 22.01.2020 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : ------ VAR : ------ Yayın : A Spor

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç  [Okunma sayısı 61401 defa] Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç
Anket
Beşiktaş turu geçebilir mi?
Geçer
8 [%25.8]
Kararsızım
3 [%9.7]
Geçemez
20 [%64.5]

Toplam Oy Verenler: 31

Çevrimiçi levitate

futbolun ceosuyla görüşmek istiyorum bu ne la böyle
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

UtAnctan mi sinirden mi agliyom bu yasta
Allah belanizi versin lan
Kosamiyonuz basamiyonuz

Çevrimiçi tolga1903

Bu yetersiz₁ rizanin gunahini almisim
Boyle rezil olmuyorduk

Yeni hoca ünal mı olur sergen mi abi sen ondan bahset

Çevrimdışı worns

sezon başındaki sistem denemesi avcı'nın trajedikti. idealler-gerçekler arasındaki fark can sıkıcıydı.

ikinci yarı başında tekrar denemesi ise komedidir. bunun tartışılacak bi yanı kalmadı.

Çevrimdışı haluk.m

Hocayı yarın kovun,  yeni gelecek hocayı oyuncular beğenmezse 5 haftada o da kovulur.

Temizlik yapacaklarsa hocayla birlikte 5-6 oyuncununda biletini kesecekler.

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu takım geçen sene kalede karyus varken 40 gol 40 puan yapmış takım kadro kötü filan değil avcı anasını ağlattı takımın
Orta sahayı boşaltmayı nasıl başardı. Anlam veremiyorum. Orta sahayı alan maçı alır. Bu kadar basit kuralı nasıl bilmez  :alala:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Noldu lan topu geri kaznama suren
Nerede oarselasyonun
Pas oyununu da gor ogren
Rezalet

Çevrimdışı tangaz

sezon başındaki sistem denemesi avcı'nın trajedikti. idealler-gerçekler arasındaki fark can sıkıcıydı.

ikinci yarı başında tekrar denemesi ise komedidir. bunun tartışılacak bi yanı kalmadı.

abi dur allah aşkına küfredecem attıracan beni forumdan
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Yeni hoca ünal mı olur sergen mi abi sen ondan bahset
Atiba olsun kimseyle
Ugrasmayalim

Sampiyonluk
Kovalayacaksak
Haynkes gelsin
Bu pisirik topculara da feliks makat lazim seneye

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben garip şekilde mutluyum, umutluyum. Zaman, değişim zamanıdır  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Orta sahayı boşaltmayı nasıl başardı. Anlam veremiyorum. Orta sahayı alan maçı alır. Bu kadar basit kuralı nasıl bilmez  :alala:

yaw mustafa 1500 defa yazdım bu hoca falan değil futbolun f.sinden haberi yok

abicim forum kurulunu olağanüstü toplayın küfürü serbest bırakın bu maçlık
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı caner.eryigit

UtAnctan mi sinirden mi agliyom bu yasta
Allah belanizi versin lan
Kosamiyonuz basamiyonuz
Ya abi sen dur daha bu gece ya da yarın dalgakıran istikadi  bir araştırna yayınlar twit hesabından.
(...)
Bu gece itibariyle bu adamı görevden almayan yönetim yok hükmündedir.
Fikret Orman en büyük bedduaları ediyorum sana yatacak yerin yok

Çevrimdışı mylife1903

Hocayı yarın kovun,  yeni gelecek hocayı oyuncular beğenmezse 5 haftada o da kovulur.

Temizlik yapacaklarsa hocayla birlikte 5-6 oyuncununda biletini kesecekler.
Aynen sabote ediyorlar
Onlari da gonderecen
Sonra felik makat verecen bunlaraki makattan kan alsin
Yaz kampi 3 ay lan

Çevrimdışı worns

hayalinde de bruyne ve ilkay var o orta sahada gidip geliyolar. siz göremiyosunuz hep dolu o orta saha aslında oyun kurucu 6'larda çift yönlü 8'lerle sahte bekler sahte 9 filan bile geliyor top dağıtıyo arada.

Çevrimdışı ferdi1903

bugün dogum günüm, bugünü bile zehir etiniz allahinizdan bulun özelikle sen fikret beyyy

Çevrimdışı tangaz

Aynen sabote ediyorlar
Onlari da gonderecen
Sonra felik makat verecen bunlaraki makattan kan alsin
Yaz kampi 3 ay lan

adam futbol die ucube bişey oynatmaya kalkışırsa sabote ederek kaldıklarına dua etsin avcı sahanın ortasına yatırmadıklarına şükretsin

Çevrimiçi MUSTAFA_

yaw mustafa 1500 defa yazdım bu hoca falan değil futbolun f.sinden haberi yok

abicim forum kurulunu olağanüstü toplayın küfürü serbest bırakın bu maçlık
Bardağın dolu tarafından bakalım. Küfüre hiç gerek yok  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı caner.eryigit

Oley çekiyor adamlar.
Verin paramı gideyim diyor adam
Parasının peşinde

Çevrimdışı worns

abi dur allah aşkına küfredecem attıracan beni forumdan

yazdıkların küfürleri "hayal ettiriyo" abi  :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

bugün dogum günüm, bugünü bile zehir etiniz allahinizdan bulun özelikle sen fikret beyyy
Doğum günün kutlu olsun. Benim de doğum günüm. Bunu tahmin etmiştim. Şu an garip şekilde mutluyum. Doğum günü hediyem paket oldu, geliyor. Yoksa gidiyor mu  :naughty:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Hala topuk oasi yaptiriyorlar
Dalsanjza lan

Tekme at kavga cikar
Tepki verin lan
Iyusik herifler
Milyarlik essekler

Çevrimdışı tangaz

yazdıkların küfürleri "hayal ettiriyo" abi  :)

evde yalnızım neyseki tahmin dahi edemeyeceğin derecede saydırıyorum

Çevrimdışı caner.eryigit

Avcı fanları nerede ya kayboldular.
Swot analizi fln yapıyorlar herhalde.
Nasıl bir dümene geldik arkadaş

Çevrimdışı yaço58

ne desek boş yazıklar olsun istifa etmezse birdaha maça çıkmasın evinde otursun daha yararlı olur yönetimde çıkarsın kafasını gömdüğü kumdan 10 gün var acil önlem lazm sneye bi şekilde avrupaya atamazsak iyice çökecek herşey

Çevrimdışı mylife1903

hayalinde de bruyne ve ilkay var o orta sahada gidip geliyolar. siz göremiyosunuz hep dolu o orta saha aslında oyun kurucu 6'larda çift yönlü 8'lerle sahte bekler sahte 9 filan bile geliyor top dağıtıyo arada.
Epl izleyip taktik beyenen salaktir ya
Sitinin kalecinin ayagi layicten iyidir
Biz karyusla oynuyoz