Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç
Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç Skor : Beşiktaş - B.B. Erzurumspor Tarih : 22.01.2020 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : ------ VAR : ------ Yayın : A Spor

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç  [Okunma sayısı 61634 defa] Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç
Anket
Beşiktaş turu geçebilir mi?
Geçer
8 [%25.8]
Kararsızım
3 [%9.7]
Geçemez
20 [%64.5]

Toplam Oy Verenler: 31

Çevrimdışı Savaş

Beşiktaş'ımı bu hâle getiren herkesin allah bin belasını versin.

Kepazelik.

Çevrimdışı tangaz

ferdi mustafa ikinizinde doğum günü kutlu olsun gözlerinizden öpüyorum inşallah anç size güzel bir hediye verir
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı haluk.m

adam futbol die ucube bişey oynatmaya kalkışırsa sabote ederek kaldıklarına dua etsin avcı sahanın ortasına yatırmadıklarına şükretsin

Sahanın dışında istedikleri gibi sabote edebilirler, saha içinde formayı kirletiyorlar. 

Karius gibi hoca hakkında röportaj versinler, oyun ve hocayı yetersiz olmakla suçlasınlar; ama bize bu eziyeti yapmasınlar.  :s20:

Çevrimiçi levitate

bugün dogum günüm, bugünü bile zehir etiniz allahinizdan bulun özelikle sen fikret beyyy
doğum günün kutlu olsuuun abiiiiii
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Taraftara alışık değil diyorduk Avcı için. Bu maçta o tezimizi de çürüttü  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı autopsy

Avcı fanları nerede ya kayboldular.
Swot analizi fln yapıyorlar herhalde.
Nasıl bir dümene geldik arkadaş

Bir galibiyet alabilsek damlayacaklar analiz kasmaya ama son bilmem kaç resmi maçta sadece 9 kişilik Gençlerbirliği'ni yenebildik. O maçta da analiz kasmaya utanmışlardır.

Çevrimiçi levitate

Doğum günün kutlu olsun. Benim de doğum günüm. Bunu tahmin etmiştim. Şu an garip şekilde mutluyum. Doğum günü hediyem paket oldu, geliyor. Yoksa gidiyor mu  :naughty:
seninde doğum günün kutlu olsun abiiiiii
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Doğum günün kutlu olsun. Benim de doğum günüm. Bunu tahmin etmiştim. Şu an garip şekilde mutluyum. Doğum günü hediyem paket oldu, geliyor. Yoksa gidiyor mu  :naughty:

nice senelere kardesim, valla hayirlisi olsun diyorum sürekli ama iste hep böyle hüsran

Çevrimiçi MUSTAFA_

ferdi mustafa ikinizinde doğum günü kutlu olsun gözlerinizden öpüyorum inşallah anç size güzel bir hediye verir
Bugün hediyem paketlenir umarım. Gecikmiş hediyeleri sevmem  :utan

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tangaz

Avcı fanları nerede ya kayboldular.
Swot analizi fln yapıyorlar herhalde.
Nasıl bir dümene geldik arkadaş

öyle böyle değil ben böyle dümen görmedim
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi ferdi1903

tesekürler abim, insallah bekliyoruz artik birsey olsun, sabir falan kalmadi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hediyemi isterim ANÇ  :s19:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı caner.eryigit

Gerçekten hiçbir şeye değişilmezmiş, şunu getirmek için miydi onca dümen? Koca Beşiktaş Başkanı soytarı gibi elinde mikrofonla zıplayıp hopluyordu. Ne var ama bunda diye savunanlar vardı, bakın bakalım ne varmış, görüyor musunuz?
Yrn utanmadan program çıkacak dimi şimdi bu hain.
Allah bin türlü belanızı versin hepinizin

Çevrimdışı mylife1903

Taraftara alışık değil diyorduk Avcı için. Bu maçta o tezimizi de çürüttü  :tabe:
Dua etsin lig maci degil
Kulubeden cikamazdi

Çevrimdışı yaço58

Karius birde gülüyor
kadro dışı bıırakmazsan liverpolla geri göndermek için görüşmezsen böyle olur yönetimde inşallah kafasını kumdan çıkarır

Çevrimdışı mylife1903

Bir galibiyet alabilsek damlayacaklar analiz kasmaya ama son bilmem kaç resmi maçta sadece 9 kişilik Gençlerbirliği'ni yenebildik. O maçta da analiz kasmaya utanmışlardır.
A-Team sis atmis abi
Bu mac noldu geri kazanma suresi

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Bu kadar top kaybeden hücum hattı halı saha da olmaz. Diaby-Nkodou-Lens-Güven-Umut-Boyd falan bunlar nasıl alındı bu takıma nasıl hala tututuluyor en önemlisi nasıl hala forma veriliyor...

Avcı gitmezse sezonu kapattık uefa yı bile göremeyiz... Giderse de kısa bir dönem parlama yaparız diğer takımlara göre yarışta tavşan atlet olur sonunda ya kendimiz patlarız ya da hanedanlık gibi babadan oğula geçen hakemcikler patlatır...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı tangaz

arkadaş gönderin birini ingiltereye ötekini portekize azcık refleks gösterin ne diye yönetime geldiniz saksımısınız tuzlukmusunuz göndern kardeşi zaten sene sonuna kadar maaşlarını ödeyeceksin bütçe mütçe hak getire gerek de yok zaten varlıkları her türlü zarar defedin gitsinler

Çevrimdışı autopsy

50 kere söyledik, büyük takım hocası yakaladıysan bırakmayacaksın diye. Sanki her 10 senede 7 şampiyonluk alıyormuş gibi 4 yılda 2 şampiyonluk almış, diğer 2 sezonda da iyi kötü şampiyonluk maçına çıkmış, Uefa'da yarı finalin kapısından dönmüş, CL'de liderlik getirmiş adamı 3 kuruşluk futbol bilginle eleştirmeye kalkarsan ve altını oymaya çalışanlara çanak tutarsan bunu yaşamaya mahkumsun. Bırak artık Şenol'u diyenin ağzına kürekle vururum. Mesele Şenol'un şahsı değil, taraftar kitlesinin algı sorunu çünkü.

Çevrimdışı mylife1903

sezon başındaki sistem denemesi avcı'nın trajedikti. idealler-gerçekler arasındaki fark can sıkıcıydı.

ikinci yarı başında tekrar denemesi ise komedidir. bunun tartışılacak bi yanı kalmadı.
Hayati teori suslu laf
Sekil yapmalar falan
Morinyo sokuyo laflari bunlar

Guzel hikaye anlatiyor ama kupasi yok

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Aslinda hersey kasimpasa maci öncesinden, hersey iyi giderken baskan cebi'nin durduk yerden biranda sezon sonu avrupaya gidemeyebiliriz aciklamasiyla basladi. O gün bügündür tepe taklak gidiyoruz, ve o günden beri hakemler resmen anamizi aglatiyor.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı haluk.m

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Videonun sonunda Elneny'e bakın, Caner'in üstüne nasıl koşa koşa gidiyor. 

Avcı prensini de al git.