2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1830809 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı sefaköykartali

Bende bu haberleri uyduruk diye görüyorum. Şöyle yani 5 lirayı bantla bağlayan kulüp modelinden yıldız yaşlı adamları toplama modeline geçtik.

İsimler iyi güzel ama 3 ve 4.sezonlar gibi olmayalım şenol güneşin. Kadro iyi gibi gözüken koşmayan yıldızlarla dolu, satılacak genç adam yok vs. Sonuçta larin-ersin satılırsa geriye 2-3 adam kalıyor şöyle .
Koşmayacak yaşlılar kim yav? 38 yaşında atibayı koşturduk, josef desen ayrı, rosier, ghezzal, larin hepsi son nefeslerine kadar efor sarfettiler. Ljajic çok mu baskılı oynuyordu, çok mu istekli oynuyordu? Satılacak genç adam konusuna katılıyorum en azından Teixeira yedeği veya genç bir stoper, ersin giderse yine genç doğan vs almak lazım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Deli oğlan da emoji furyasına katıldı :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi blackeagle35

Joelinton ismi geçiyor, Newcastle'da pek bir şey yapamasa da kaliteli bir oyuncu. Tabi biraz zor transfer gibi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Salla babam salla...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı worns

Joelinton ismi geçiyor, Newcastle'da pek bir şey yapamasa da kaliteli bir oyuncu. Tabi biraz zor transfer gibi.

hayatımda gördüğüm en saçma transferlerde baş sıralardadır bu arkadaş. kendine biçilen-ödenen değerlerin oyuncusu asla değil. esasen seviye olarak buralarda görsek şaşırmayız ama maaşı yüksektir, kontratı bitmeden düşmez.

Çevrimdışı worns

Salla babam salla...

ne akpommuş be arkadaş, kulüpte beğenen-öneren kim bu adamı yahu?

Çevrimdışı worns

bi 2. santrafor muhabbeti dönmeye başlamış, ike ugbo-akpom filan. en azından çalışma olduğuna dair umutlanmak istiyorum.

Çevrimiçi blackeagle35

hayatımda gördüğüm en saçma transferlerde baş sıralardadır bu arkadaş. kendine biçilen-ödenen değerlerin oyuncusu asla değil. esasen seviye olarak buralarda görsek şaşırmayız ama maaşı yüksektir, kontratı bitmeden düşmez.
40 milyon falan kesinlikle etmez ama Hoffenheimda fena değildi yine de yaşı falan göz önünde bulundurulursa kiralık olarak iş yapabilir bizde belki. Gerçi olacağına hiç ihtimal vermiyorum.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ne kadar Rogon oyuncusu varsa, hepsi adı geçecek sanırım.

Çevrimiçi murat baltacı

Rıdvan-Nsakala konsuna gelince, birisi 20 diğeri 30 yaşında. Ben her türlü Rıdvan' ı tercih ederim. Rıdvan oynayacak ki gelişecek.

Şampiyonlar Liginde oynamak bile çok iyi geliştirecektir Rıdvan' ı. Bizde öyle rezalet maçını da hatırlamıyorum ben.

Ama Nsakala' nın rezilliklerini unutmayın. Konya macı, Başakşehir deplasmanı, Gs deplasmanı vs vs vs.

Geleceği pırıl pırıl olan Rıdvan' ı, Nsakala gibi yeteneksiz yüzünden harcamamak gerek.
İşte bu yüzden nsakala satılıp yada gönderilip oraya Adriano kalitesinde birini almalıyız varsın sakatlık sorunu olsun yedeginde Rıdvan var şans bulur deriz.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi murat baltacı

Costayi alacaksan mutlaka ikinci forvete shortlot tarzı kaliteli birini almalıyız abou kumarı tuttu costa falcao gibi çıkarsa bizi şampiyonluktan eder bu sene geçen seneki riski alamayiz.

Rosie bitti gibi ghezalda biterse süper olacak ama ljaic nsakala nkoudu gjbi oyuncuları elden çıkarıp wenilton yedeğe çekilmeli ersin Larin satılıp kaleyi sağlama almalıyız
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı AvrupaKartalı

İşte bu yüzden nsakala satılıp yada gönderilip oraya Adriano kalitesinde birini almalıyız varsın sakatlık sorunu olsun yedeginde Rıdvan var şans bulur deriz.
3 büyüklerin son 10 yildaki en kötü sol bekleri diye siralama yapilsa hic terettüt etmeden nsakala yazarim. Su an üstünde Besiktas formasi ondugu icin fazla kötü bisey yazmiyorum, üstünde renkli forma olsaydi fena dalga gecerdim.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Necmi

"ben devre arasında hulk'u istedim. açık söyleyeyim almadılar. ekonomisi de çok büyük falan değildi yani. yalvardım hulk'u alalım diye, almadılar. niye? işte 'ekonomi var.' dediler; 'rakam büyük.' dediler. o zaman duruyorsun, yani şimdi karşına ekonomi çıkınca otomatikman, camianı korumak adına duruyorsun. yani dese ki: biz o oyuncuyu almak istemiyoruz, dese; o zaman farklı gelişebilir olay, ama 'ekonomi' deyince, duruyorsun. ne yapayım ben şimdi? 'biz bu parayı ona ödeyemeyiz, limitimiz yok federasyonda, lisans çıkartamayız.' deyince, ne diyeceksin? hayır, çıkartabilirsiniz diyemem ki, ben de orasını bilmiyorum işin. o yüzden hem kulübü korumak adına hem de kendimizi korumak adına ekonomi devreye girdiği zaman çok konuşamıyoruz..."
yok benim dinlediğim röportajda kısa bahsetti cenke yakın maliyeti vardı dedi bizi zorlamazdı kabulde etmiş sonra vaz geçildi dedi
Ben ne duyduğumu biliyorum büyük ihtimal hocaya bilenmiş olanlar bozdu işi

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Costayi alacaksan mutlaka ikinci forvete shortlot tarzı kaliteli birini almalıyız abou kumarı tuttu costa falcao gibi çıkarsa bizi şampiyonluktan eder bu sene geçen seneki riski alamayiz.

Rosie bitti gibi ghezalda biterse süper olacak ama ljaic nsakala nkoudu gjbi oyuncuları elden çıkarıp wenilton yedeğe çekilmeli ersin Larin satılıp kaleyi sağlama almalıyız
Nkoudu gayet kaliteli ve oyuna sonradan girdgi zaman fayda saglayabilen adam, dursun yedekde. Sakatliklar kart cezalari olunca nkoudu gibi bir yedegin olsun iste.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Egos

yok benim dinlediğim röportajda kısa bahsetti cenke yakın maliyeti vardı dedi bizi zorlamazdı kabulde etmiş sonra vaz geçildi dedi
Ben ne duyduğumu biliyorum büyük ihtimal hocaya bilenmiş olanlar bozdu işi

beni değil, paylaşılan bağlantıyı düzeltmen gerekiyor ağabey.

Çevrimiçi Necmi

beni değil, paylaşılan bağlantıyı düzeltmen gerekiyor ağabey.
paylaşılan bağlantıyı açmadım bile ben kulağımla duyduğumu söylüyorum videoyu youtube de görmüştüm  röportajın ne zaman verildiğini bilmiyorum hatta dinler dinlemezde burda yazmıştım seni düzeltmek gibi bir derdim yok sergenin konuşması var onu söyledim cenke yakın bir ücrete anlaşıldı dedi net olarak hatta dinlerken cenki ateşe atıyor diye düşünmüştüm neden mukayese ettiki sonuçta cenk kadroda hulk değil demişdim

Çevrimiçi Necmi

Hulk konusunda asla yönetimi suçlamıyorum çok belliki cenk için baskı geldi cenki alıp milli takıma hazırlamamız istendi başka türlü hulk bırakılıp cenk alınmasının hiç bir mantığı yok bir hafta önce gazeteci fırçalayan cenk bir hafta sonra bize imza atıyor
Ne cenkin gelmek için planı vardı nede bizim alma planımız vardı bir haftada hulk cenk oluverdi

Çevrimdışı Egos

paylaşılan bağlantıyı açmadım bile ben kulağımla duyduğumu söylüyorum videoyu youtube de görmüştüm  röportajın ne zaman verildiğini bilmiyorum hatta dinler dinlemezde burda yazmıştım seni düzeltmek gibi bir derdim yok sergenin konuşması var onu söyledim cenke yakın bir ücrete anlaşıldı dedi net olarak hatta dinlerken cenki ateşe atıyor diye düşünmüştüm neden mukayese ettiki sonuçta cenk kadroda hulk değil demişdim

siz meseleyi aranızda halledin, yalnız forumda hulk'tan bahsedilmeye devam edilecekse artık bunun avengers başlığında gerçekleşmesi daha makbul olur.

Çevrimiçi levitate

Hulk konusunda asla yönetimi suçlamıyorum çok belliki cenk için baskı geldi cenki alıp milli takıma hazırlamamız istendi başka türlü hulk bırakılıp cenk alınmasının hiç bir mantığı yok bir hafta önce gazeteci fırçalayan cenk bir hafta sonra bize imza atıyor
Ne cenkin gelmek için planı vardı nede bizim alma planımız vardı bir haftada hulk cenk oluverdi

çok baskı yoktu bence başkan 3-4 ay önceden cenkle anlaşmış deniyordu. hulkla mandzukicle uğraşmak istemeyip direk getirmek istiyorlardı ama hoca isimleri medyaya söyleyince bir baskı oluştu, görüşmek zorunda kaldılar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat baltacı

Nkoudu gayet kaliteli ve oyuna sonradan girdgi zaman fayda saglayabilen adam, dursun yedekde. Sakatliklar kart cezalari olunca nkoudu gibi bir yedegin olsun iste.
Adam kronik sakat kenarda durmuyorki törede öyle hadi o yerli diye uzattık nkoudu yerine as bir kanat almamız lazım kaçırdığı penaltı ile şampiyonluktan ediyordu nerdeyse tahammülüm kalmadı artık diğer oyuncuların sırtından geçinen nsakala ljaic nkoudu gibi oyunculara
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi underworld

Tekşeyra, gezal, rosi, geldikten sonra costa kumarına hiç gerek yok.
Şörlot gelsin dertler bitsin.

Çevrimdışı tuncaboylu

Adam kronik sakat kenarda durmuyorki törede öyle hadi o yerli diye uzattık nkoudu yerine as bir kanat almamız lazım kaçırdığı penaltı ile şampiyonluktan ediyordu nerdeyse tahammülüm kalmadı artık diğer oyuncuların sırtından geçinen nsakala ljaic nkoudu gibi oyunculara
N'koudou geçen sene 7 Kasım'da sahalara döndü ve sezon sonuna kadar bir kere sakatlanıp sadece 1 maç oynayamadı.

0-0'ken 5. dakikada penaltı kaçırdığı maçta kendi sahamızda küme düşme adayı Ankaragücü ile oynuyorduk ve sonrasında 2-0 öne de geçtik. O maçta puan kaybettiysek, bunun yükünü adama atmak haksızlık bence.

İlaveten bu adam son 6 haftada 4 gol attı, Kayserispor ve Rizespor maçlarını çözdü.

Hep diyorum, bizim taraftar kadar kendi oyuncusunu değersizleştiren bir grup yok.

Çevrimiçi murat

Emre Mor , Muhammed Demirci aşırı teknik oldular da ne oldu ?

q7 tekniği ronaldodan iyiydi hani ? En çok geldi Türkiye liginde tutunabildi.

Oysa Larin, Umut Bulut, Olcay Şahan tekniği vasat olan oyuncular ama üçü de baya baya yüksek seviyede oynadılar.
teknik ile topla beceri farklı şeyler.topu iyi sürmek ayağında tutabilmekte tekniğe girer tabi ama doğru top kontrolü doğru yere topu atabilme hatta tek pas ile oynayabilme ,hızlı oynayabilme vs de bir tekniktir.larinin mesele kayarak vuruşları da bir tekniktir.

futbol tekniği şu şekilde tanımlanmış

Futbol Tekniği; - Futbolu oluşturan hareket ve davranışların oyun kuralları çerçevesinde ve her türlü müsabaka koşullarında hatasız, zamanında ve amaca uygun olarak yapılmasıdır. - Bireysel olarak top kullanma, üstlenilen göreve göre hareket etme ve takım içindeki oyun tarzına uygun şekilde yapılan davranış biçimidir.
belkide bu tanıma en az uyan isim quaresma olabilir şayet teknik adamlar o şekilde oynamasını istemiyorsa.

Çevrimiçi murat

Bakambu rüya gibi bir transfer. Mükemmel olur ama çok zor diye düşünüyorum.
katılıyorum .larin gidecekse bruma yerine bakambuyu tercih ederim.

Çevrimiçi murat

Fernando > Gedson
gedsonu fazla abarttılar bencede.yaşı genç muhtemelen ileride daha iyi bir oyuncu olacaktır ama biz sahibi olmayacaksak şu an için değerlendirilecek bir oyuncu değil.uygun maliyetle sahibi oluyor olsak iyi transfer olur derdim.