2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1850407 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi murat

Kaan ayhanı da silelim listelerden sportif tdleri kalacak gibi bir şey demiş.
Kalmasa bile böyle dediğine göre yağlamıştır kazığı bizimkiler duyduğu gibi kaçarlar.
Kaan ayhanı ben pek beğenmiyordum zaten.

Bu arada @Erman1903 abi Burak Kapacak'a ne diyorsun ??? Dün Bülent uslu sohbet odasında açıkladılar.
Bursa 15m tl istemiş bizimkiler 10m+Douglas + genç kiralık bir oyuncu teklif etmişler.
Anlaşma yakınmış, bu gsnin aldığı barış alper yılmazla arasında fark var mı ???
Ben çok beğenmiştim barışı üzüldüm de gsye gitmesine sen nediyorsun bu konu hakkında ?
burak kapacak daha efektif bir oyuncu.ikisi arasında burağı tercih ederim.

Çevrimiçi MUSTAFA_

burak kapacak daha efektif bir oyuncu.ikisi arasında burağı tercih ederim.
Bu seneki Bursa takımında Ali Akman'dan sonra en dikkat çekici oyuncu Burak Kapacaktı. Bence çok yönlülüğü ile iş yapar. Yabancı sınırı olmasa bile böyle oyuncuların kadroda olması iyi olur.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu Akpom aşkı nereden depreşti yine anlayamadım.

Gol atamayan golcü peşinde niye zaman kaybediyoruz?

Çevrimiçi Samet Demir

Bu Akpom aşkı nereden depreşti yine anlayamadım.

Gol atamayan golcü peşinde niye zaman kaybediyoruz?

Kesin anadolu takımlarından birine kitleyecekler
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Benim buraya yazdığım Ike Ugbo'yu yazmışlar iyi transfer olur yedek santrafor için

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Bu kadar isteyeni de görmedim, sonunda ceza yiyecek kulübünden.

Çevrimdışı alimm

Nkoudou yu bir yerlere göndermeyeceksek aynı profil olan bruma yı neden istiyoruz acaba🤔
Larini satarsak (umarım) ismi çok dillenmeyen bakambu efsane olur sol önde...
Orta saha için fernando en büyük olasılık gibi görünüyor fakat Gedson isteniyor sanki, imkanımız varsa elneny i tercih ederim her ikisinede.. Bu sne ki gizli iki nöbetimdir elneny&bakambu
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı GreenBook

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Kenan geldi. Artık desteklemekten baska seçenek yok. Beşiktaş'imiza hayırlı olsun. Çok kupa kaldırması dileğiyle.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Nerede ve nasıl kullanacağımızı merak ettiğim transfer de gerçekleşti.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Çağrı Öz

Kenan geldi. Artık desteklemekten baska seçenek yok. Beşiktaş'imiza hayırlı olsun. Çok kupa kaldırması dileğiyle.

Hocam niye böyle bir zorunluluk ihtiyacı içerisindesiniz? Bir oyuncu gelmeden önce belli kalıplara sığdırmaya bıraksanız zaten “başka çare kalmadı” gibi avuntulara sığınmazsınız.

Kenan Bundesliga’da 27 maç görev aldı, kaçırdığı maçların çoğusu da sakatlıktan. Düzenli olarak bu ligde oynayıp süper lig’de başarısız olan çok az oyuncu var.

Yerli, gerektiğinde rotasyona sokabileceğin, ucuz, düzenli oynama pratiği olan ve belki de bu ligde kendini daha da geliştirebilecek bir oyuncuyu ucuza aldık.

Burada engizisyon mahkemesi kurup her futbolcuyu gelmeden yargılamaya gerek yok derim. Tabii ki oyuncular hakkında fikir sahibi olunabilir ama bu kadar kesin yargılara varmak, bu kadar kendini kaptırmak çok yanlış. Bu oyunun bir sürü farklı dinamiği var. Futbolcuların da performansı bu dinamiklere göre değişebiliyor.

Geçen yıl hiçbir oyuncu davulla zurnayla karşılanmadı. Bunun biraz ibret olması lazım gelir.
[ Son Düzenleme: 11 Temmuz 2021, 13:10:48 Çağrı Öz ]

Çevrimdışı can1903

Kenan yedekten gelip +7 tabela yapar ligte  :D
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Hocam niye böyle bir zorunluluk ihtiyacı içerisindesiniz? Bir oyuncu gelmeden önce belli kalıplara sığdırmaya bıraksanız zaten “başka çare kalmadı” gibi avuntulara sığınmazsınız.

Düz bir oyuncu geldi hep bana + Milli takım performansı yüzünden biraz önyargılıyim.
Umarım yanılırım.

Çevrimdışı Kursad_Duran

Kenan Bundesliga’da 27 maç görev aldı, kaçırdığı maçların çoğusu da sakatlıktan. Düzenli olarak bu ligde oynayıp süper lig’de başarısız olan çok az oyuncu var.

Yerli, gerektiğinde rotasyona sokabileceğin, ucuz, düzenli oynama pratiği olan ve belki de bu ligde kendini daha da geliştirebilecek bir oyuncuyu ucuza aldık.

Burada engizisyon mahkemesi kurup her futbolcuyu gelmeden yargılamaya gerek yok derim. Tabii ki oyuncular hakkında fikir sahibi olunabilir ama bu kadar kesin yargılara varmak, bu kadar kendini kaptırmak çok yanlış. Bu oyunun bir sürü farklı dinamiği var. Futbolcuların da performansı bu dinamiklere göre değişebiliyor.

Geçen yıl hiçbir oyuncu davulla zurnayla karşılanmadı. Bunun biraz ibret olması lazım gelir.
Kenan gecen sene 2.Bundesligada oynadı. Birinci ligde değil. Bundesliga icin en iyi ihtimal vasat bir futbolcu. Bizde yedek olur.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Kenan gecen sene 2.Bundesligada oynadı. Birinci ligde değil. Bundesliga icin en iyi ihtimal vasat bir futbolcu. Bizde yedek olur.

Hocam görüyorum 2. Lig olduğunu. Olcay Şahan da aynı ligde uzun zaman oynadı. Bu lig Süper Lig’in çok uzağında bir lig değil.

Kaldı ki bir önceki senelerde 1. Lig’de oynuyordu. Performansı yine aynı seviyelerdeydi. Sakatlık hariç pek maç kaçırmıyordu.

Burada başarılı olacağına inanıyorum.
[ Son Düzenleme: 11 Temmuz 2021, 13:40:42 Çağrı Öz ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kenan K hazır geliyor  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Video baya iyi olmuş,  Kenan'da fit duruyor.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Hayırlı olsun. Gelsin savaşsın canını dişine taksın başımızın tacı yaparız. Katkı verirse ne ala. Veremezse kenarda oturur en fazla.

Çevrimdışı Kursad_Duran

Hocam görüyorum 2. Lig olduğunu. Olcay Şahan da aynı ligde uzun zaman oynadı. Bu lig Süper Lig’in çok uzağında bir lig değil.

Kaldı ki bir önceki senelerde 1. Lig’de oynuyordu. Performansı yine aynı seviyelerdeydi. Sakatlık hariç pek maç kaçırmıyordu.

Burada başarılı olacağına inanıyorum.
Olcay Şahanla geldiği lig harici hiç bir benzerliği yok. Benim gözümde Larinin bir iki gömlek altı. Pas oyununda yok. Üstelikle Larin kadar bitiriciliği de yok. Hızlı değil. Olcayın futbol IQsu biraz yüksekti. Kenan’da oda yok.
İnşallah haklı çıkarsın ama ben Kenan’da bir ışık göremiyorum.

Çevrimdışı tuncaboylu

Kenan Karaman transferi gayet yerinde.

Bedavaya, 1 milyon Euro'dan az maaşa yerli milli kanat forvet alıyoruz, millet burun kıvırıyor.

Geçen sene 2. ligde oynaması, kendisinin aslında Bundesliga kalitesinde olduğunu gölgelemesin. Kariyerinde 100'den fazla Bundesliga maçına çıkmış bu adam ve daha 27 yaşında. 1.90 da boyu var.

Kesinlikle çok isabetli bir transfer.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Olcay Şahanla geldiği lig harici hiç bir benzerliği yok. Benim gözümde Larinin bir iki gömlek altı. Pas oyununda yok. Üstelikle Larin kadar bitiriciliği de yok. Hızlı değil. Olcayın futbol IQsu biraz yüksekti. Kenan’da oda yok.
İnşallah haklı çıkarsın ama ben Kenan’da bir ışık göremiyorum.

İşin ilginç yanı Larin hiç de gidecek gibi görünmüyor. En azından bu sezon takımda kalacak gibi. Enkudu da varken bu arkadaşın pek şans bulabileceğini düşünmüyorum.

Çevrimdışı tuncaboylu

Willian Jose'ye kiralama teklifi yapmışız.

Bence çok isabetli transfer olabilir.

Yalnız bu sefer yüksek de olsa opsiyonlu kiralamak lazım, parlatıp al sat yapmaya çok uygun bir adam.