2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 37 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1826364 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı can1903

Savunma + Hücum toplam katkı olarak bakılırsa takımın en yüksek oynayan adamlarından biri ama ağzıyla kuş tutsa nafile, ben de satmam.
Hoca çok tutuyor nkoudouyu satılmaz zaten abi.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

Güvenin gelişen bir tarafını göremiyorum

Doğru oyuncuda gelişme göremiyoruz ama zaten oynamıyor. Bu sezon atacaktır.

Çevrimdışı can1903

nkoudounun menajeriyle Batshuayinin menajeri aynıdır bu arada  :lol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

5+

Nice oralara çıkacak gibi durmuyor ama çıkarlarsa başarılı alışveriş olur.

Çevrimdışı can1903

Nice oralara çıkacak gibi durmuyor ama çıkarlarsa başarılı alışveriş olur.
ANÇ Effect olur bi anda muhabirler girer devreye  :icool:

Çevrimdışı Erman1903

Hoca çok tutuyor nkoudouyu satılmaz zaten abi.

Sevindim, Güven'i de tutuyor zaten ama sen inşallah gitmez dedin o yüzden bulamadık kimdir :)

Çevrimdışı Erman1903

ANÇ Effect olur bi anda muhabirler girer devreye  :icool:

Bir denedik onu başta ama tutmadı heheh. Bakalım İnşallah.

Çevrimdışı joseph35

Ljajic gidiyorsa Gedson'u almak lazım. Hem Teixeira'nın alternatifi olarak hem Salih'in. Şampiyonlar liginde de Josef-Gedson-Teixeira yapmak için. Zaman zaman Larin yedek kalır Teixeira sol atarsın Josef-Atiba-Gedson yaparsın Bayern deplasmanı falan daha fazla bir sorun çıkmasın diye. :)
Bu arada Godin işi kesin tamam mı?

Çevrimdışı can1903

Sevindim, Güven'i de tutuyor zaten ama sen inşallah gitmez dedin o yüzden bulamadık kimdir :)
Vida abi o isim. Oyuncu bizle mutlu ama bakıcaz duruma göre.

Çevrimdışı joseph35

Pepe geldiğinde Marcelo'yu satmıştık. Birlikte izleyememiştik. Godin geliyorsa Vida'yı satmak da benzer olacak. Bu arada Godin işi kesin tamam mı?

Çevrimdışı Erman1903

Onu baba yerlerden isterler Roma'yı bile istememişti diye hatırlıyorum bakalım kısmet. Çok iyiydi bu sezon ama maaşı acayip.

Çevrimdışı can1903

Pepe geldiğinde Marcelo'yu satmıştık. Birlikte izleyememiştik. Godin geliyorsa Vida'yı satmak da benzer olacak. Bu arada Godin işi kesin tamam mı?
Bana gelen ufak pürüzler var çözülür %100 dendi.

Çevrimdışı can1903

Kulübü Gedsonu bırakırsa oraya da bi atak yapacağız. Bekleyelim bakalım :photo:

Çevrimdışı Erman1903

Patron çıldırdı 😁

Çevrimdışı tuncaboylu

Sözleşmenin 2+1 yıl olması çok yerinde olmuş. Tahminim net ücret olarak 2 ile 2.5 arası bir şey verdik. İmza parası da

300 civarında senelere bölmüş olabiliriz. Bonuslarla birlikte 3.5 falan bulacak gibi duruyor. Sol kanat oynayıp forvet arkası

diye pazarlanan ljajic yerine asıl mevkisi forvet arkası bir oyuncu aldık. Alex nereden baksan 100.000 forma fazla sattırır.

Bunu da dikkate almak lazım. 1 senelik maaşının yarısını zaten formadan çıkartırız gibime geliyor. Ljajic bir şekilde

şutlamalıyız

O formadan maaş çıkarma muhabbetine hala inanlar olması, beni epey şaşırtıyor.

Kaldı ki bu sene toplam 95 bin forma satmış bir takım olduğumuzu düşünürsek, fazla iddialı bir cümle olmuş.

Yönetim bu transfer dönemindeki hamleleri ile, Fikret Orman'ın 3. sezonunda yaptığı hataları yapıyor gibi hissediyorum.

Daha bu takıma santrafor da gelecek, en az 3-3.5 milyon Euro maliyetle.

Çok açılıyoruz, umarım yine boğulmayız.

Çevrimdışı joseph35

Bana gelen ufak pürüzler var çözülür %100 dendi.

mükemmel haber. Umarım Vida da kalır. Ersin ve Ljajic'in satılması yeterli bence.

Çevrimdışı tuncaboylu

Josef Salih Alex yumuşak kalır evet Atiba Josef Alex yapıp Salihi yedeğe çeker mi ? ( Pek sanmıyorum )
Yumuşak olacağını bile Josef Salih Alex ile mi çıkar hoca ?
Yerli kimi oynatacağız?

İlk 11'de 3 yerli oynatmak zorundayız

Çevrimdışı tuncaboylu

Ghezzal ve Rosier'in alınması doğru.

Bu adamlar denendi ve tuttu. Daha artık kumar oynamış olmuyoruz.

Alex transferi fazla riskli. Oyuncunun kariyeri ve transfer dönemi boyunca gösterdiği tavır, çok güven vermiyor.

Hayırlısı olsun.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Yerli kimi oynatacağız?

İlk 11'de 3 yerli oynatmak zorundayız
Kaleci, ridvan, salih. Biri olmayinca kanatlarda kenan yada töre oynar.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı can1903

Patron çıldırdı 😁
Başkan iletişimi ve liderliği becerebilse sevilebilecek bi adam. Lakin iletişim problemi yüzünden çok antipatik kaldı bizim taraftara.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Başkan iletişimi ve liderliği becerebilse sevilebilecek bi adam. Lakin iletişim problemi yüzünden çok antipatik kaldı bizim taraftara.

Can bugün ne haberler veriyorsun öyle  :lol:

Çevrimdışı can1903

Can bugün ne haberler veriyorsun öyle  :lol:
Kaliteli iş peşindeler bende haberleri verip azcık başkan sevgisini arttırayım dedim :evillol:

Çevrimdışı joseph35

O formadan maaş çıkarma muhabbetine hala inanlar olması, beni epey şaşırtıyor.

Kaldı ki bu sene toplam 95 bin forma satmış bir takım olduğumuzu düşünürsek, fazla iddialı bir cümle olmuş.

Yönetim bu transfer dönemindeki hamleleri ile, Fikret Orman'ın 3. sezonunda yaptığı hataları yapıyor gibi hissediyorum.

Daha bu takıma santrafor da gelecek, en az 3-3.5 milyon Euro maliyetle.

Çok açılıyoruz, umarım yine boğulmayız.

limit ne kadar verilmişse o ölçüde açılıyoruz. eğer belirlenen limitler bizi batırmaya yönelikse batarız zaten. kaldı ki zaten battık, 3.5 milyar'ı 5-6 sene şampiyonlar ligi geliri elde edip her sene 1-2 iyi satış yaparak düzeltirsin bir nebze. Yerlerine 1 milyonluk scout transferi yapmak şartıyla. Bu arada hoca seçimin de iyi olacak hep zirvede tutacak. Tribün gelirin hep maksimum olacak bunu için hep şampiyonluk yarışında olman gerekiyor. Lig uzun alternatifli kadro kuracaksın vs.

Bence borcu düşürüp yarıya falan indirmeyi düşünmek hayalcilik. Bizim yapmamız gereken limitlere uyup banka desteğini almak. Maaşları da ödenebilir seviyede tutmak. Zaten limite göre de maaş verdiğimiz için bankadan gelen parayla maaşlar ödenir. eğer borca gidiyorsa bütün  gelirler başkan maaşları öder, sonra herhangi bir fırsatta alır parasını.

Keşke Yıldırım Demirören döneminde fiyat/performans transferleri yapsaydık. Ve Del Bosque Schuster ile kurulan iyi kadroları heba etmeseydik. Takım içi huzur sağlansaydı ve daha fazla şampiyonlukla 2 milyarlarda kalsaydı borcumuz. Ama şimdi batık kulüp limite göre transfer yapmak zorunda olan kulüp olarak bu limitlerle bence çok iyi gidiyoruz.

Gs mesela 2.1 milyar borcu var ve saçma saçma bonservisler veriyor kaç senedir. Onlar bir mülk sattılar ve baya düze çıktılar ama onların düze çıkmış halinden daha iyi transferi limitle yapıyoruz biz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Nazım Ar

Doğrusu ben Gedson'u geçen sezon pek beğenmedim ama potansiyeli olduğu ortada. Hoca istiyorsa ve bir şekilde kiralık falan çözebilirsek kedi yavruları sezonu hiç açmazlar, B. Elmas tarihin en kısa başkanlığını yapmış olur. Futbolun keyifli bir yanı da bu bu tarz transferler her ne kadar fayda açısından rasyonel olmasa da. Bize faydası çok kısıtlıydı ama o Mensah transferinin Gs'ye psikolojik zararı daha büyüktür.