2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 31 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1838907 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şu teseliler neyin kafasını yaşıyorsa aynısından istiyorum.

Adamın peşinden koştunuz mesaj yağmuruna boğdunuz.
Adamın cevabı ne oldu : "enough is enough"

Ulan bir bakın bunu hangi anlamda kullanıyorlar.

Çevrimdışı sefaköykartali

Godin kesin imzalıyorsa Vida da gidebilir bence. Yanına Kaan koyarsın hem yerliden kar ederiz hem bütçe baya rahatlar.

Çevrimdışı blackeagle35

Llajic gidip bir 8 numara gelirse harika olur.

Çevrimiçi Necmi

Valla kardeşim biz iletişimde iyi, oyuncuları satıyor demiyoruz zaten, genel için konuşuyoruz. Türk takım taraftarlarının genelinin en çok sevdiği şey isimli futbolcu, git Gedson'un yarısına 7 milyon ver havalara uçar insanlar. Rakibe inat planların olsun, onun girdiği her şeye sen de gir, Aziz yıldırım gibi mangalda kül bırakma, atıp tut bunları seviyoruz biz. Türkiye'de futbol 15-20 sene önce neyse şimdi de o. Senin gibi düşünenler azınlıktadır, ANÇ'ı da buraya getiren divanda yaptığı konuşmadır mesela - oy verenlerin yarısının ne işler yaptığından haberi bile yoktur.

Ortaya bir plan bile koymadan geldi adam, tek dediği şey biz bu işleri iyi yapacağız. Geldiklerinde Ajax modeli falan bir şeyler dediler şimdi ondan bambaşka bir planda yürüyoruz.
valla adamlar az daha canımızı alıyordu oyuncular dik durduda yırttık evet kısasa kısas yapmak mantıksız görünüyor ama bedel ödetmezsende gelecekte çok yaşarsın bunları gedson zarar ettirmeyecek bir oyuncu genç ümit veriyor bedel ödetmemiz gerekiyorsa böyle ödetmeliyiz zarar etmeyiz canlarınıda alırız hep diyoruz ya sahada iyi mücadele etsekte masada kaybediyoruz masada böyle davranırsan kazanırsın  gedsonu alsın en sevdiğim başkan olur çebi alamasakda almalarına engel olacak şekilde masada kalalım gs birileri istedi diye transferden çekilmez diye büyük laflar etmeyi biliyorsan o masadan dayak yiyerek kaldırılacağınıda anlatmak gerekiyor sen birisinin masasına oturursan biriside gelir senin masana oturur bu kulübü kimse yedi milyonla batıramaz ama bu şekilde prestijini al aşağı ederek kolayca batırır
Büyük kulüpsen büyük kulüp gibi davranacaksınki kimse bir daha sana bulaşmasın  quaresmayı alır kulübede oturturum diyen adamla yarışırken sağ bekiyle ocak ayında el sıkışmak büyük kulüp olmaktır
Herşey para değildir zirvede oturmak istiyorsan bunun bedeli var ya ödersin yada zirveden inersin

Çevrimdışı alimm

Sol bek transferine gerek yok bence, lig için idare edecek bir rotasyon var elimizde.

Şampiyonlar Ligi içinse kapasitemiz belli, kuraya bağlı olarak 50 milyonluk sol bek alsak bile yeterli olmayabilir.
O rotasyonda Nskala nun yabancı olması dışında bnce de sıkıntı yok/idare eder yani... Statü gereği Rıdvan ın oyundan çıkması durumunda ekstradan bir oyuncu değişikliği daha yapmamız gerekiyor.. Buna engel olmak için sol beki de kale gibi ful yerli yapmalıyız... Ben de bi umut meraş hamlesi bekliyorum açıkçası...
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı alimm

?s=19
🤣🤍🖤
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

valla adamlar az daha canımızı alıyordu oyuncular dik durduda yırttık evet kısasa kısas yapmak mantıksız görünüyor ama bedel ödetmezsende gelecekte çok yaşarsın bunları gedson zarar ettirmeyecek bir oyuncu genç ümit veriyor bedel ödetmemiz gerekiyorsa böyle ödetmeliyiz zarar etmeyiz canlarınıda alırız hep diyoruz ya sahada iyi mücadele etsekte masada kaybediyoruz masada böyle davranırsan kazanırsın  gedsonu alsın en sevdiğim başkan olur çebi alamasakda almalarına engel olacak şekilde masada kalalım gs birileri istedi diye transferden çekilmez diye büyük laflar etmeyi biliyorsan o masadan dayak yiyerek kaldırılacağınıda anlatmak gerekiyor sen birisinin masasına oturursan biriside gelir senin masana oturur bu kulübü kimse yedi milyonla batıramaz ama bu şekilde prestijini al aşağı ederek kolayca batırır
Büyük kulüpsen büyük kulüp gibi davranacaksınki kimse bir daha sana bulaşmasın  quaresmayı alır kulübede oturturum diyen adamla yarışırken sağ bekiyle ocak ayında el sıkışmak büyük kulüp olmaktır
Herşey para değildir zirvede oturmak istiyorsan bunun bedeli var ya ödersin yada zirveden inersin

Kime talip olurlarsa bizde olalım.
Morutan işini de girip bozalım. Becali sever böyle şeyleri.

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

?s=20
Yorgo

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

?s=20
Yorgo

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çebi başkanı kızdırmayacaklardı :)

Çevrimiçi sEuL

Masallah akiyor bugun yine  :steamed:

Alex ve Mert hayirli olsun.

Ghezzal'i da hava alaninda gorsekte rahatlasak.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bilal'i umarım düzgün bir takıma zorunlu oynatma şartıyla kiralarız.

Çevrimiçi sEuL

Mehmet’i cikaramadim once, acaba Serdar ile birlikte alt yapidan guvendigi bir cocuk mu var hocanin dedim sonra aklima Topal geldi
Umarim Topal’i stoper olarak izlemeyiz ne ligde nede kupada.

Çevrimiçi Necmi

Kime talip olurlarsa bizde olalım.
Morutan işini de girip bozalım. Becali sever böyle şeyleri.
o kadar değil işde o zaman zararımıza olur üstüne çöktüğünde almak zorunda kalırsan sana zararı olmayacak oyuncuya çökeceksin az ve öz olacak sıktımı kafadan vuracaksın
Morutanı alsınlar işe yaramaz o zaten bize gerekde yok başkanları halleder
Bizim onlara vuracağımız en ağır darbe gedson olur zaten rosier ve ghezzal de tokat yediler şimdi yusuf yusuf karşı hamlemizi bekliyorlar gedsonla yapmışız zaten ama oyuncularımızı aldık diye bırakmamak lazım gedson korkusuna daha ileri gidemediler durursak onlarda durur mantığı güttüler durmamamız lazım

Çevrimiçi Necmi

rosier neden yok onu boşamı aldık 😂

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Emre Demir'i de merak ediyorum. Ligde 26 maça çıkan bu çocuğun daha 17 yaşında olduğunu unutmayalım.

Çevrimiçi Necmi

O rotasyonda Nskala nun yabancı olması dışında bnce de sıkıntı yok/idare eder yani... Statü gereği Rıdvan ın oyundan çıkması durumunda ekstradan bir oyuncu değişikliği daha yapmamız gerekiyor.. Buna engel olmak için sol beki de kale gibi ful yerli yapmalıyız... Ben de bi umut meraş hamlesi bekliyorum açıkçası...
yerli stoper almamız lazım çok önemli yoksa elimizi daraltıyoruz rıdvan salih mehmet döner dururuz

Çevrimdışı worns

gözünüz aydın @mrred  @worns

kesinleşmeden sandıkları terk etmiyoruz. daha yazarım gitmeli diye :)

Çevrimiçi Özgür Gültekin

o kadar değil işde o zaman zararımıza olur üstüne çöktüğünde almak zorunda kalırsan sana zararı olmayacak oyuncuya çökeceksin az ve öz olacak sıktımı kafadan vuracaksın
Morutanı alsınlar işe yaramaz o zaten bize gerekde yok başkanları halleder
Bizim onlara vuracağımız en ağır darbe gedson olur zaten rosier ve ghezzal de tokat yediler şimdi yusuf yusuf karşı hamlemizi bekliyorlar gedsonla yapmışız zaten ama oyuncularımızı aldık diye bırakmamak lazım gedson korkusuna daha ileri gidemediler durursak onlarda durur mantığı güttüler durmamamız lazım

Nikah mı kıyıyoruz, paramızın vadesi gelmedi faizden bozduramadık onun için ödeme yapamayacağız deriz olur biter  :lol:
Karşımızdaki adam Becali, sonraki transferler için yüz-göz olacağımız birisi değil.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

yerli stoper almamız lazım çok önemli yoksa elimizi daraltıyoruz rıdvan salih mehmet döner dururuz

Bir ara Arda Kızıldağ haberleri vardı ama serbest durumdaki Fatih Kuruçuk neden düşünülmedi anlamadım.

Çevrimdışı worns

Savunma + Hücum toplam katkı olarak bakılırsa takımın en yüksek oynayan adamlarından biri ama ağzıyla kuş tutsa nafile, ben de satmam.

ilk intiba önemli oluyor, sonra bir türlü fikirlerini değiştirmiyor bizdeki taraftarın geneli. nkodou avcı'yla çizgiye hapsolup debelendiği ve uzun yıllardır fazla süre almadığı için mental-fiziksel olarak kötü olduğu dönemle hatırlanıyor. geçen sene açıldığı anlardaysa sıkı bir yarış vardı heyecandan düzgün maç izleyemedi kimse herhalde, şanssızlık. :) ilk yarıda da gelişim göstermişti ama eksik olduğumuz son bölümde çok iyiydi nkodou. ben sağdaki performansını da beğeniyorum, 3. kanat oyuncusu olarak değerli bir rolü var rotasyonda. neyse ki teknik ekip oyuncunun katkısının farkında gözüküyor. takım yapısına olan katkısı bir tarafa sadece skor istatistiklerine bakınca da dakika bazlı düşünülürse çok başarılı.

ljajic'de de bu önyargı sorununun tersi var hele kontratıyla birlikte düşünüce elli kere topun ağzına konulması gereken adam, ilk geldiği sezon üç beş uzaktan gol attı diye hala umut bağlanılan adam oluyor yok iyi bi ljajic yok diri bi ljajic. yok öyle bi ljajic.
[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2021, 18:21:14 worns ]

Çevrimdışı joseph35

Maçımız vardı de mi bugün unutmuşum. çok sevindim şu anda.  :) tüm transfer dönemini bir maçımıza değişmem.
[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2021, 18:25:51 joseph35 ]

Çevrimdışı tuncaboylu

ilk intiba önemli oluyor, sonra bir türlü fikirlerini değiştirmiyor bizdeki taraftarın geneli. nkodou avcı'yla çizgiye hapsolup debelendiği ve uzun yıllardır fazla süre almadığı için mental-fiziksel olarak kötü olduğu dönemle hatırlanıyor. geçen sene açıldığı anlardaysa sıkı bir yarış vardı heyecandan düzgün maç izleyemedi kimse herhalde, şanssızlık. :) ilk yarıda da gelişim göstermişti ama eksik olduğumuz son bölümde çok iyiydi nkodou. ben sağdaki performansını da beğeniyorum, 3. kanat oyuncusu olarak değerli bir rolü var rotasyonda. neyse ki teknik ekip oyuncunun katkısının farkında gözüküyor. takım yapısına olan katkısı bir tarafa sadece skor istatistiklerine bakınca da dakika bazlı düşünülürse çok başarılı.

ljajic'de de bu önyargı sorununun tersi var hele kontratıyla birlikte düşünüce elli kere topun ağzına konulması gereken adam, ilk geldiği sezon üç beş uzaktan gol attı diye hala umut bağlanılan adam oluyor yok iyi bi ljajic yok diri bi ljajic. yok öyle bi ljajic.
İlk intiba falan değil, bizim taraftarın geneli kendi oyuncusuna hakettiği değeri vermeyen insanlardan oluşuyor.

Dikkat edin bakın, hep rakiplerin oyuncuları daha iyi, hep rakiplerin transferleri daha matah.

Kalede Ersin kötü, 3 verene sat. Yerine 30 yaşına kadar ilk 11 göremeyen Mert gelsin.

Larin 20 gol atmış, gitsin. Maaşı da çok, 20 gol atan adam 500 bine oynamalı. Ha Alex için 1.5 milyon imza parası versinler ama.

Bizimkilere göre Larin 5 bile etmez, millet kazma Muric'i 18'e satıyor.

Vida gitsin, N'koudou yaramaz.
Şu adamları renklilere ver, üstlerine takım kurarlar. Bir bizim taraftar beğenmiyor.

Çevrimdışı worns

Bilal'i umarım düzgün bir takıma zorunlu oynatma şartıyla kiralarız.

alt lig takımları onu da deliyor sağolsunlar. geçen sene kerem kalafat bütün sezonu 89. dakikada oyuna girerek geçirdi. (adamı lig için iyi bir sağ bek olan hayrullah'ın arkasına kiralamışlardı ve kesemedi) biraz takımlara yönelik araştırıcı olmak, oyun yapısına-hocasına, oyuncunun rotasyonda nasıl bir rolde planlandığına bakmak gerekiyor. büyük takımlarda sadece kiralık oyuncularla ilgilenen departman var. rastgele kiralanmaları çok kötü. mesela ümraniye'de geçen sene recep uçar vardı. lig ortalamasına göre epey pozitif oyun oynatıyordu, orda geçirdiği dönem kartal'a epey yaradı. hasic'e de ümraniye fena gelmemişti diye  hatırlıyorum. oyuncuların istanbul'da kalmalarını, düzenlerini değiştirmemeleri de önemli oluyor mesela. elimizde maç deneyimi kazanması gerkeen epey oyuncu oluyor, iyi planlanmış ortaklıklar geliştirmek gerekiyor bu konuda.