13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş
13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş Tarih : 05.11.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - İbrahim Çağlar Uyarcan -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 13717 defa] 13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş

Çevrimdışı 38life

Jesus önce bi şampiyon olsun burda sonra konuşuruz terimleri güneşleri sergenleri  :evillol:

İlla yaşamanız gerekiyor bazı şeyleri görmek için.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı caner.eryigit

Bahsettigin maclarin hic birinde Besiktas oyun olarak ezilen taraf olmadi. Skor alehimize olsa da, oyunda Besiktas ustundu. Bahsettigin maclari zaten yazdim, ama okudugunu anlayabilmek demek ki fazla bir beklenti.
Ya ne anlatıyorsun kardeşim istanbul maçı tek başına yeter o gün beden hocasını göndermeyen yönetime zaten yazıklar olsun. Oyun diyorsun hala

Çevrimiçi Mehmet57

Daha hazirlik maclarinda Valerien’i elestirenler Senol’un elestirilmesine gelemiyorlar. Bu takim kalesine en az sut cekilen takimdi. Basaksehir gibi ligin icinden gecen takim bile sut cekemedi Necip’in hediyesine kadar.

Ve ben simdi Senol’u, bundan onceki maclarda zar zor pozisyona giren Gs’a gosterdigi bu oyun icin mi elestirmeyecegim? Bunu Valerien’i hazirlik maclarinda gonderenler mi diyor?

Bu kadar trajikomik olmayin.

Çevrimdışı caner.eryigit

Valerien de ne antrenman yaptırıyormuş depar atan adale tutup çıkıyor. Vasat seviciler sizi

Çevrimiçi Mehmet57

Ya ne anlatıyorsun kardeşim istanbul maçı tek başına yeter o gün beden hocasını göndermeyen yönetime zaten yazıklar olsun. Oyun diyorsun hala

Okudugunu anlamiyorsun iste. Anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az kardesim.

Çevrimdışı caner.eryigit

Okudugunu anlamiyorsun iste. Anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az kardesim.
Sen ne yazdığına bir bak ondan snr konuşalım hakikaten tez olursunuz.

Çevrimdışı 38life

201 maç.

2 Lig şampiyonluğu.
1 UCL nağmalup grup liderliği.
1 UEL çeyrek final.

bunları kabul etmiyorsunuz o nasıl olacak o zaman ?

Tamam o zaman, onun döneminde 2 lig şampiyonluğu yaşandı diye 100 sene çalıştırsın Beşiktaşı. Finale gel finale! Ben oynattığı oyuna bakarım. Balık hafızalısınız. Şenol Güneşin o şampiyonluklardan sonra nasıl bir futbol oynattığını hatırlamıyorsunuz.

Çevrimdışı 38life

Fazla inatlaşan kaçırır derler, sezon sonu bütün istatistikleri konuşalım Valerien Ismael'i ikiye katlamazsa senden özür dilicem  :sevinc :sevinc

Senin sunacağın rakamlar veya özrün benim için bir şey ifade etmiyor. Kaldı ki, kim kimden neden özür diliyor, ne alaka? Biz bu konuştuğumuz şeylerin üçüncü taraflarıyız.

Çevrimdışı can1903

Senin sunacağın rakamlar veya özrün benim için bir şey ifade etmiyor. Kaldı ki, kim kimden neden özür diliyor, ne alaka? Biz bu konuştuğumuz şeylerin üçüncü taraflarıyız.
Sen başarısız olacak diyorsun ben başarılı diyorum daha ne diyim
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı DieForYou1903

Daha hazirlik maclarinda Valerien’i elestirenler Senol’un elestirilmesine gelemiyorlar. Bu takim kalesine en az sut cekilen takimdi. Basaksehir gibi ligin icinden gecen takim bile sut cekemedi Necip’in hediyesine kadar.

Ve ben simdi Senol’u, bundan onceki maclarda zar zor pozisyona giren Gs’a gosterdigi bu oyun icin mi elestirmeyecegim? Bunu Valerien’i hazirlik maclarinda gonderenler mi diyor?

Bu kadar trajikomik olmayin.

Hazırlık maçında oynattığı oyunu eleştirdik yine valorant ismael bizim kanlı düşmanımız değil o çok güvendiği 3 lü sistemden neden vazgeçti sistem değişsede oyunda bir şey değişmedi.Kalesine en az şut çekilen takımdı çünkü hücum yapmıyordu takımı geriye yaslıyordu kontradan uzun top atıyordu n'koudouya uzun top atıyordu yap bir şeyler diyordu defansttan çıkmazsan pozisyonda vermezsin topu rakibe verip set hücumu,pas oyunu dönen topları toplama bunlardan bir haberdi gözünüz bunları görmüyordu.

Eleştirilecek bir şey yok ortada olmuş olsa sizden önce biz yine Beşiktaş için eleştiririz zaten.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Mehmet57

Adamlar kac kez sampiyonluk getirmis, Avrupa kupasi getirmis Terim’i gonderdiler, elestiriyorlar ama siz 7 sene onceki basarinin ekmegini surduruyorsunuz.

Pepeli, Medel’li, Taliscali, Quaresmali, Babel’li takima berbat futbolu Valerien oynatmadi.

Çevrimdışı 38life

Sen başarısız olacak diyorsun ben başarılı diyorum daha ne diyim

Sen kafayı haklı çıkmak ve haksız çıkmak üzerine bozanlardansın. Tüm derdiniz bu, Beşiktaş umrunuzda bile değil. Ben Beşiktaş başarılı veya başarısız olur diye hiçbir şey demedim. Kapasiteniz anlamaya yetmiyor herhalde fakat başarı bir çok unsurun bir araya gelmesiyle oluşur. Ben geleceğe yönelik tahminde bulunmam. Kupon yapmıyoruz burada. Ben geçmişe ve bugüne dönük yorum yaparım. Oynanan oyun neyse ona göre konuşurum. Ben Sergen Yalçını şampiyon olduğu sezon boyunca eleştirdim, şampiyon oldu yine eleştirdim. Bunu sizin aklınız almıyorsa "he" deyin geçin. Aynı frekansta değiliz demektir.

Çevrimiçi Talisca1903

Bahsettigin maclarin hic birinde Besiktas oyun olarak ezilen taraf olmadi. Skor alehimize olsa da, oyunda Besiktas ustundu. Bahsettigin maclari zaten yazdim, ama okudugunu anlayabilmek demek ki fazla bir beklenti.
olmadı mı İstanbul’a Hataya bile kaybettin oyunu

Çevrimdışı 38life

Anlamamakta ısrar ediyorsunuz, aynı şeyleri tekrar tekrar yazmakla vakit kaybetmicem, siz yazdıklarımı tekrar tekrar okuyun anlamak istiyorsanız.

Çevrimiçi Talisca1903

Yapın pusunuzu sıkıntı yok takım bu maç kötüydü kabul ama Hoca oynatacak Şampiyonluk oyununu

Çevrimdışı DieForYou1903

Adamlar kac kez sampiyonluk getirmis, Avrupa kupasi getirmis Terim’i gonderdiler, elestiriyorlar ama siz 7 sene onceki basarinin ekmegini surduruyorsunuz.

Pepeli, Medel’li, Taliscali, Quaresmali, Babel’li takima berbat futbolu Valerien oynatmadi.

2 sene üst üste şampiyon olduktan sonra berbat oynattığı futbola bakıyorum 4 puanla şampiyonluk gitmiş.

https://arsiv.mackolik.com/Puan-Durumu/s=47148/Spor-Toto-Super-Lig

Gs deplasmanı Bülent Yıldırımın maçı maçı konuşmaya gerek yok insanlar tam bir balık hafızalı fazla yoruma gerek yok.

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu fm ci scout tayfa yok mu ah...
Harcanıyorlar buralarda yazık valla

Çevrimiçi Mehmet57

olmadı mı İstanbul’a Hataya bile kaybettin oyunu

20 kusur metreden kapattigi koseden gol yiyip, frikik de sadece izleyen Valerien degildi. Herkesin burda dumduz kufur etmemek icin, sozlesmesi uzatildigi icin elestirilen Ersin’di.

Ben Valerien kusursuzdu demiyorum, ama ona mobbing uygulayip bu toxic ortamda basarisiz olmaya surukleyen taraftari 3-5 mac sonra kendiniz de elestirceksiniz.

Çevrimdışı DieForYou1903

2 sene üst üste şampiyon olduktan sonra berbat oynattığı futbola bakıyorum 4 puanla şampiyonluk gitmiş.

Gs deplasmanı Bülent Yıldırımın maçı maçı konuşmaya gerek yok insanlar tam bir balık hafızalı fazla yoruma gerek yok.

69 puanla gs yine şampiyon olmuş Beşiktai 65 puan yine 4 puan bu sezonda bülent yıldırım katliamı olmuş yine son ana kadar yarıştaymış.

https://arsiv.mackolik.com/Puan-Durumu/s=51830/Spor-Toto-Super-Lig

Gs 72 gol Beşiktaş 72 gol.Kötü Şenol Güneşin oynattığı futbol.
[ Son Düzenleme: 05 Kasım 2022, 22:58:21 DieForYou1903 ]

Çevrimdışı 38life

Aynen, bu sene hiç hakem katliamına uğramadık mesela.  :)

Çevrimdışı 38life

Bu fm ci scout tayfa yok mu ah...
Harcanıyorlar buralarda yazık valla

Tek bir teknik-taktik yorumun yapılmadığı forumda bunu söylüyorsanız, sizin seviyeniz kahvehane seviyesinin bile altında demektir. Teknik-taktiği ne olarak zannediyorsanız artık.  :lol:

Çevrimdışı DieForYou1903

Alanya maçı harici ben uğradığımızı hatırlamıyorum.Hakem katliamı görmek isteyen Sergenin şampiyon olduğu sezon.Şenol güneşin 3.senesine ve 4.senesinde ki gs deplasmanı bülent yıldırım ile olan maçına bakabilir.Valorant İsmaele torpil bile geçtiler giresun maçında kal sen Beşiktaşın başında dediler o yok ben kalmayacağım dedi.

Çevrimiçi Samet Demir

Yapın pusunuzu sıkıntı yok takım bu maç kötüydü kabul ama Hoca oynatacak Şampiyonluk oyununu
Oynatır abi sıkıntı yok o konuda. Aylardan beri elinde sihirli değnek varmış gibi yorum yapıyordunuz. Çoğu kişinin eleştirisi buna.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Mehmet57

Yok, o sadece Senol ile gecerli.

Boşver, uc bes mac sonra Valerien’e mobbing uygulayip toxic ortama atan taraftar bunun farkina varir. Bu sefer Trabzonlu baskan Trabzonlu hoca getirdi diye elestirirler.
[ Son Düzenleme: 05 Kasım 2022, 22:58:31 Mehmet57 ]

Çevrimdışı 38life

69 puanla gs yine şampiyon olmuş Beşiktai 65 puan yine 4 puan bu sezonda bülent yıldırım katliamı olmuş yine son ana kadar yarıştaymış.

https://arsiv.mackolik.com/Team/Default.aspx?id=3&season=2018/2019

Gs 72 gol Beşiktaş 72 gol.Kötü Şenol Güneşin oynattığı futbol.

Tabela yorumculuğunun göğüs gere gere yapıldığı bir yer artık cahilliğe terkedilmiş bir yerdir. Ki bu forum da tam olarak öyle bir yer. (yöneticiler kızmasın, gerçek bu.)  Burada futboldan anlayan ne kadar insan varsa hepsi küstürülüp uzaklaştırıldı, (ben asla bunlardan biri değilim. Zaten hala burada olmamdan belli  :lol: )
nitekim bilim itibar görmediği yeri terk eder diye boşa dememişler.

Etiketler: