13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş
13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş Tarih : 05.11.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - İbrahim Çağlar Uyarcan -

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 14044 defa] 13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş

Çevrimdışı 38life

Oyun kazanıyorsa yola devam, kaybediyorsa yol ayrımı olur zaten. O oyunla seni son maça çıkarmış beğenmemişsin yollarını ayırmışsın veya o bırakmış. VI' yarışacak puanları toplasaydı hadi dışarı diyecek bi grup yoktu yani. İstanbulu yenemiyorsan, 3 iç saha maçında birini yenemiyosan sence normal değil mi?

"yarışacak puanları toplasaydı." "yarışacak." "cak."

Öyle bir haldesinisz ki, sizin tahminlerinizin, iki kere iki kadar net gerçekler olduğunu, ve bütün dünyanın bunu böyle görmek zorunda olduğunu düşünüyorsunuz. Güneş'e, Sergen'e gelince son raddeye kadar beklenir, yabancı hocalara gelince takım liderden 3 puan geride olsa bile "yarışacak puan toplayamıyor" denir. Allah aşkına samimi olmadığınız bu kadar barizken üstelemeyin.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Onların derdi Beşiktaş değil hoca biz biliyoruz.
Bir siz Besiktaslisiniz.

Ne derseniz kanun. Hadi ya

Çevrimdışı can1903

"yarışacak puanları toplasaydı." "yarışacak." "cak."

Öyle bir haldesinisz ki, sizin tahminlerinizin, iki kere iki kadar net gerçekler olduğunu, ve bütün dünyanın bunu böyle görmek zorunda olduğunu düşünüyorsunuz. Güneş'e, Sergen'e gelince son raddeye kadar beklenir, yabancı hocalara gelince takım liderden 3 puan geride olsa bile "yarışacak puan toplayamıyor" denir. Allah aşkına samimi olmadığınız bu kadar barizken üstelemeyin.
Usta sen anlamak mı istemiyorsun aç bak bu saydığın hocaların böyle bi gidişatı var mı? Herif 3 kupa aldı ona bile 10 maç tolere edildi sıçtı bıraktı kendi gitti. 6 maçta 1 galibiyetin var bu adam neyle yarışacak kendiyle mi?
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu arada weghorst la cenk hiçbir şekilde aynı anda oynamaz.
Josef sana da öyle böyle kurulmadım memleketinde halı saha maçlarında adam öldürüyorlar yok güvenli değilmiş yürü abi tutan yok sahada yoksun haftalardır

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ismael'i de eleştiririm Senolu da.

Kim hata yaparsa, formu düşükse eleştiririm.
Bugün rezil bir teknik ekip yönetimi vardı.

Çevrimdışı 38life

Harcanıyorsun buralarda guardiola fln ekibinde olabilirsin şef scout olarak.
Beşiktaşın başına ne geldiyse zaten şu scout fm tayfa yüzünden geldi.
Vasat seviciler sizi.
İki süslü kelime eden Swot analizi fln biliyor abi adam ya.
Adam geleli 8 gün olmuş hazırda bekliyorsun yenilsek de gelsem burada çaksam hocaya.
Valla senelerdir ortaya çıktığın zamanlar ve yazdıklarından az çok tanıyorum seni başkasına yedir ben yemem

Hiçbir teknik, taktik yorumu yapmadım. Ama sen bunları söylüyorsun. Ekstra söze gerek yok...

Adam geleli 8 gün olmadı. Beşinci senesi bu. Bu adam gitsin diye bi ton uğraştık biz, hazırda beklediğim falan yok, giderken eleştiriyordum, geldi yine eleştiriyorum. Ben bazıları gibi iki yüzlü değilim pusuda bekliyeyim. Benim tavrım belli, beğenmiyorum. Bunun için herhangi bir maça çıkmasına da gerek yok.

Çevrimiçi Samet Demir

Uçup kaçacak  dedikleri İsmailleri başarısız oldu da sevmedikleri Şenol Güneş geldi ya tetikte bekliyorlar. Yanıldıklarını örtecekler ya.

Beyler vatan pahasına siyaset olmaz diye bir laf vardır, Beşiktaş pahasına da olmaz.
Senin VI'e karşı tek argumanın Şenol Güneş olursa o zaman ne dediysem şimdide onu söylerim. O zamanda söyledik kurtuluş tek başına hoca değişikliği ile olmaz diye. Ülkede futbol sorunu var.

En basit örnek son dk kullandığımız frikikde Toreyra denen zat son saniye sakat olduğunu fark ediyor. Değişiklik istiyor. Bizde sistem bu.

Bir kaç maç sonra da hakem eleştirmeye başlayacaksınız.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Umarım Cenk takıntı haline gelmez. Gol atması falan farketmez.
Josef'i bugün kadro dışı bırakırım.
Rosier kaçmak için bahane aradı.
Daha önce demiştim, Ghezzal sakatlandığında yanına bir tane oyuncu gitmedi. (sadece Nkodou koşarak gelmişti galiba)
Takımda çok büyük problemler var, çözecek olan yönetim.
Oyuncuların bu kadar ruhsuz olmalarının hesabı sorulmalı.

Çevrimiçi Mehmet57

Valerien bir cok macta oyuncularin bireysel hatalari ile, hakemin hatalari ile puan kaybetti. Istanbul macinda kaleye gelen her topu alan Ersin, Basaksehir macinda hakemin Duarte’nin elini es gecmesi ve Necip’in hediyesi, Alanya macindaki Tsli hakem faciasi ve yine Ersin.

Yigidi oldur hakkini yeme. Valerien’in eksikleri vardi, ama Senol Gunes’in de var. Lakin, fark vizyonsuz bir grubun Valerien ile daha basindan beri ugrasip adami son derece toxic bir ortama sokmalari oldu. Rakibe gerek yok ki boyle taraftar ile.

Mustahak bu taraftara. Burdan bir kac hafta sonra kurban Tayyip olur, Weghorst olur, Masuaku olur, yonetim olur ama Senol ve onu getirten taraftar olmaz.

Çevrimdışı can1903

VI'nin ilk geldiği 10 maça bakalım, bir de son 10 maçına bakalım istatistikleri kayıt altındadır.

Hocanın da ilk 10 maçı dolunca topladığı puanlara bakalım Valerienle karşılaştıralım ortada ne çıkacak bi bakalım?
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı 38life

5 milyon euro hocaya verebilirsen getirirsin jesus gibi birisini

Futbolculara verilen paralar ortada. Teknik direktörlük müessesine verilen değer 2 futbolcu parası etmiyorsa bir yere varamazsın zaten. Sizin mantığınız, getir Şenolu, getir Sergeni, getir Terimi, iki gazlasın, hadi koçum desin, Quaresmalar, Taliscalar vursun gol olsun. Futboldan anladığınız bu.

Çevrimdışı DieForYou1903

Bir siz Besiktaslisiniz.

Ne derseniz kanun. Hadi ya

Farklı dünyalarız biz ismaelin neden başarısız olduğunu geçerli argümanlar ile önünüze dizdik set hücumu,pas oyunu,oyuncu değişiklikleri vs. diye.Son 6 maçta 1 galibiyet içerde fb,ts beraerlik,başakşehir mağlubiyet,İstanbulspor 2-2,Alanya 3-3 diye sizin ne argümanınız var şenol güneş ile ? 2.maçına çıkan 1 galibiyet 1 mağlubiyet (derbi deplasman) sabrınız sadece valorant ismaele miydi ? Sabrınız ona kadar mıydı ? Şenol Güneş kurmadı kadroyu oyuncuları tanıyor oyuncular unuttukları defansı yapmaya çalışıyor  Beşiktaş bugün nasıl pozisyon aldı izleyip bakıp görün bakalım bunları söyleyin geriye düştükten sonra açıldık tabi ki rakipte gs pozisyonlara girecek maçı koparabilirdi sizin valorant ismaeliniz ile ümitlenme şansımız bile olmazdı.Takımda formayı haketmeyen oyuncular var josef gibi hoca bunları görüp kızağa çekmeli.Merak etmeyin yanlış yaparsa onun içinde dile getiririz.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı can1903

Futbolculara verilen paralar ortada. Teknik direktörlük müessesine verilen değer 2 futbolcu parası etmiyorsa bir yere varamazsın zaten. Sizin mantığınız, getir Şenolu, getir Sergeni, getir Terimi, iki gazlasın, hadi koçum desin, Quaresmalar, Taliscalar vursun gol olsun. Futboldan anladığınız bu.
Jesus önce bi şampiyon olsun burda sonra konuşuruz terimleri güneşleri sergenleri  :evillol:

Çevrimdışı 38life

Ne garip iğrenç yorumlar var..2. Maçta hoca gonderiyirlar bu maça kadar niye oynuyor dedikleri dele yi bu maç neden oynamadı deniyor..Valerian guzellemeleri falan bu forumdan yol almanın vakti gelmiş futboldan anlayan sayısı yüzde 5 i geçmez burada

2. maç değil. 201. maç. Şenol Güneş Beşiktaşın başında 201. maçına çıktı bu akşam.

Çevrimiçi Samet Demir

VI'nin ilk geldiği 10 maça bakalım, bir de son 10 maçına bakalım istatistikleri kayıt altındadır.

Hocanın da ilk 10 maçı dolunca topladığı puanlara bakalım Valerienle karşılaştıralım ortada ne çıkacak bi bakalım?
Kardeşim boşuna yorma kendini. Bak yazdıklarımı az çok biliyorsun 6-7 aydır. VI yetersizdi.

Şenol hocanın elinde de sihirli değnek yok. Ama gelmeden önce hep öyle lanse edildi. O zaman ki Şenol Güneş e karşıt yorumlarda bu yüzdendi. Çünkü sorun sadece teknik boyutta değil.

Bugünkü maçta hocanın tek hatası bence sağ kanata oyuncu koymamasıydı. Neyse ders alır düzeltir bu durumu da en azından.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı caner.eryigit

Valerien bir cok macta oyuncularin bireysel hatalari ile, hakemin hatalari ile puan kaybetti. Istanbul macinda kaleye gelen her topu alan Ersin, Basaksehir macinda hakemin Duarte’nin elini es gecmesi ve Necip’in hediyesi, Alanya macindaki Tsli hakem faciasi ve yine Ersin.

Yigidi oldur hakkini yeme. Valerien’in eksikleri vardi, ama Senol Gunes’in de var. Lakin, fark vizyonsuz bir grubun Valerien ile daha basindan beri ugrasip adami son derece toxic bir ortama sokmalari oldu. Rakibe gerek yok ki boyle taraftar ile.

Mustahak bu taraftara. Burdan bir kac hafta sonra kurban Tayyip olur, Weghorst olur, Masuaku olur, yonetim olur ama Senol ve onu getirten taraftar olmaz.
Başak fb ts alanya İstanbul Hatay maçları daha sayalım mı Valerien eleştirmek için

Çevrimiçi sEuL

Ne garip iğrenç yorumlar var..2. Maçta hoca gonderiyirlar bu maça kadar niye oynuyor dedikleri dele yi bu maç neden oynamadı deniyor..Valerian guzellemeleri falan bu forumdan yol almanın vakti gelmiş futboldan anlayan sayısı yüzde 5 i geçmez burada
Velerien guzellemesi yapan kim? Hazirlik macinda Valerien’in kalemini kiran bu taraftar degil miydi? Sezonun en rezil macindan sonra takimi elestirmeyelim mi?

Sezon basindan beri rakiplere pozisyon vermeden, kaleye sut cektirmeden puanlar kaybettik. Ucup kacan gol rekoru kiran Fb’ye pozisyon vermedik. Bugun Besiktas tarihinin en agir yenilgilerinden birini aliyorduk az kalsin - adamlar yuzde yuz 7 - 8 pozisyonu harcadilar. Elestirmeyelim mi?

Çevrimdışı GreenBook

Atibadaki futbolcu ruhunun 4/1’i yok josefte

Çevrimdışı 38life

Yabancı hocalara, daha resmi maça çıkmadan baskı yapmaya başlayanlar bizim bu eleştirilerimize paşa paşa katlanacaklar. Yok öyle yağma. Daha yeni başlıyoruz...

Çevrimiçi Mehmet57

Başak fb ts alanya İstanbul Hatay maçları daha sayalım mı Valerien eleştirmek için

Bahsettigin maclarin hic birinde Besiktas oyun olarak ezilen taraf olmadi. Skor alehimize olsa da, oyunda Besiktas ustundu. Bahsettigin maclari zaten yazdim, ama okudugunu anlayabilmek demek ki fazla bir beklenti.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Farklı dünyalarız biz ismaelin neden başarısız olduğunu geçerli argümanlar ile önünüze dizdik set hücumu,pas oyunu,oyuncu değişiklikleri vs. diye.Son 6 maçta 1 galibiyet içerde fb,ts beraerlik,başakşehir mağlubiyet,İstanbulspor 2-2,Alanya 3-3 diye sizin ne argümanınız var şenol güneş ile ? 2.maçına çıkan 1 galibiyet 1 mağlubiyet (derbi deplasman) sabrınız sadece valorant ismaele miydi ? Sabrınız ona kadar mıydı ? Şenol Güneş kurmadı kadroyu oyuncuları tanıyor oyuncular unuttukları defansı yapmaya çalışıyor  Beşiktaş bugün nasıl pozisyon aldı izleyip bakıp görün bakalım bunları söyleyin geriye düştükten sonra açıldık tabi ki rakipte gs pozisyonlara girecek maçı koparabilirdi sizin valorant ismaeliniz ile ümitlenme şansımız bile olmazdı.Takımda formayı haketmeyen oyuncular var josef gibi hoca bunları görüp kızağa çekmeli.Merak etmeyin yanlış yaparsa onun içinde dile getiririz.
Farkli dünyalarız diyerek baştan ayrıştıriyorsun zaten.
Surekli siz valorant yazınca farklı bir sey söylemiş olmuyorsunuz.

Ben Senol Güneş'i elestirdigim zaman neden Ismael savunucusu oluyorum. Bunun açıklaması nedir ?

Ikisinin de hatalarini soyleyemez miyim ?

Çevrimdışı DieForYou1903

2. maç değil. 201. maç. Şenol Güneş Beşiktaşın başında 201. maçına çıktı bu akşam.

201 maç.

2 Lig şampiyonluğu.
1 UCL nağmalup grup liderliği.
1 UEL çeyrek final.

bunları kabul etmiyorsunuz o nasıl olacak o zaman ?
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Samet Ç

O maçların hepsini Valerien verdi hiçbirinde oyuncu hatası veya hakem hatası olmadı hatta Giresun maçında ofsayt olan gol bile ofsayt değildi hakem lehimize hata yaptı.
Ama bugün Şenol on numara beş yıldız oyun planıyla çıkmasına rağmen oyuncuların vasatlığından hiçbir şeyi doğru yapamadık neyse böyle devam yönetim ve onun getirdiği hoca değişmeden daha çok Kasım'da sezon kapatırız biz.

Çevrimdışı can1903

Yabancı hocalara, daha resmi maça çıkmadan baskı yapmaya başlayanlar bizim bu eleştirilerimize paşa paşa katlanacaklar. Yok öyle yağma. Daha yeni başlıyoruz...
Fazla inatlaşan kaçırır derler, sezon sonu bütün istatistikleri konuşalım Valerien Ismael'i ikiye katlamazsa senden özür dilicem  :sevinc :sevinc

Çevrimdışı can1903

201 maç.

2 Lig şampiyonluğu.
1 UCL nağmalup grup liderliği.
1 UEL çeyrek final.

bunları kabul etmiyorsunuz o nasıl olacak o zaman ?
oralarda fenerbahçelilerdi heralde şenol gidicne geldiler geri  :evillol: :evillol:

Etiketler: