24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor
24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor

Beşiktaş Forum|24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor Skor : Beşiktaş - Konyaspor Tarih : 07.02.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halis Özkahya - Ceyhun Sesigüzel - Kemal

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor  [Okunma sayısı 35949 defa] 24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor
Anket
Beşiktaş, Konyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%71.4]
1 puan
1 [%7.1]
0 puan
3 [%21.4]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimdışı AigleBordeaux

Nsakala pro futbolcu olması büyük mucize
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mrred

Takıma ne zaman ljajic girdi

takımın topu geri kazanma süresi geriye gitti

The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Çıkış arayan oyuncuların da gazı kaçmış gözüküyor. İyi olan Beşiktaş'dı oyuncular değil dedik anlatamadık

Çevrimiçi MUSTAFA_

Nsakala'ın kırmızı yemesine şaşırmadım. Welinton'dan da bekliyorum. Haftalardır Rosier'e yüklenileceğine bu ikisine yüklenilseydi yol alırdık. Bu maça da puan kaybı yazabilirsiniz. Maçı izlemediğime hiç bu kadar memnun olmamıştım. Sergen böyle devam hiç bozma kendini  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi mayguntr

hakem (...) gozunun onunde 2 kere elle oynamayi vermedi.

Çevrimiçi levitate

konya her topa tokat atıyor çalmıyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Nartallo

20 dakikadır gevşek gevşek top çevirmeler, hızlı atak pozisyonlarında topa basmalar. Solunda Vida, N’Sakala var, pas oyunu oynamaya çalışıyorsun.

Çevrimiçi underworld

Nsakala değil onu getiren hatalı

Çevrimiçi Samet Ç

Konya kırmızı görmezse geçmiş olsun maç gider

Çevrimiçi mellfred

Çevrimdışı kahyaoglueren

Rosier-Necip kanat degistiremez mi ki ? Rosier iki ayağını daha etkili kullaniyor necip ters ayakta kaliyor.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Abou - Nkoudu degisikligi sart.

Abou ile 9 kisi oynuyoruz

Çevrimiçi levitate

Rosier-Necip kanat degistiremez mi ki ? Rosier iki ayağını daha etkili kullaniyor necip ters ayakta kaliyor.
hoca daha nkoudou'yu sağa atmıyor rosier'i hayatta sola atmaz

Çevrimdışı can1903

Tek başına Josef mücadelesini izliyoruz. Karakter koyuyor.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı yaço58

abou noldu olm sana ya
Her topu rakibe verdi rakibe verdi inanılmaz düştü

Çevrimdışı AvrupaKartalı

abou noldu olm sana ya
Onu transferi periodundaki son saniyede transfer yapan yönetime sormak lazim
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

Her topu rakibe verdi rakibe verdi inanılmaz düştü
azıcık yedeğe çekmek lazım diyeceğim ama adam yok maşallah

Çevrimiçi levitate

Onu transferi periodundaki son saniyede transfer yapan yönetime sormak lazim
onlara göre 500k harcamayıp 30 milyon kaybetmek tasarruf

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Ç

Cenk'in karantina bitti koy kadroya dursun tribünde işi ne

Çevrimdışı Karabay

Takıma ne zaman ljajic girdi

takımın topu geri kazanma süresi geriye gitti
Yana geriye yana geriye yana geriye.

Çevrimdışı AigleBordeaux

azıcık yedeğe çekmek lazım diyeceğim ama adam yok maşallah
Öyle deme Başkan Tosunu getirdi :)
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Welintonun pasina bak, ya bunlar nasil futboldan para kazaniyorlar, onu gecdim bunlar bide koca Besiktasda oynuyorlar, bildigin kamera şakasi bu ya
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !