Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

Kapkarakartal, c3c2k ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 306432 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimiçi levitate

yummy yummy

genesio gayet iyi hoca, bizi eleyen lyon'un ve geçen sene fbye 5 kilo gol atan rennes'in hocasıydı

potter hoca çelside çok yıprandı kafasında ne dönüyordur bilmiyorum

lope beğenmiyorum + nottingham forest diyorlar onun için
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

çok pahalı bir dükkana girip azıcık bakınıp çıkmak gibi olmuş...
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

insan nezaketen istifa eder haydi başkana yönetime saygın yok tarftar umurunda değil yahu samet feyyaz ikilsine saygın olsun arkadaşların bunlar senin efendilikten kovamıyorlar yapıştın kaldın eylemlerin ytersiz söylemlerin ondan da beter

Çevrimiçi sEuL

yummy yummy

genesio gayet iyi hoca, bizi eleyen lyon'un ve geçen sene fbye 5 kilo gol atan rennes'in hocasıydı

potter hoca çelside çok yıprandı kafasında ne dönüyordur bilmiyorum

lope beğenmiyorum + nottingham forest diyorlar onun için

Flick, Lupe ve Potter'in ismi Manchester ile geciyor. Buyuk ihtimalle Erik Ten Hag yakinda kovulacak.
70 yasina merdiven dayamis hocalarada pek sicak degilim - bu yastaki hocalarda halen futbol aski, motivasyon ve basari acligi var mi kestirmek cok zor. Favre yavas yavas 70'ine yaklasiyor ve ne zaman TD arayisinda olsak hep ismi geciyor - seveni cok ama kararsizim. Conte falan bilemiyorum, bu yoklukta hangi paraya getireceksin adami - buyuk ihtimalle o da Avrupa'nin belli basli kluplerini tercih eder. Bruno hakkinda hicbir bilgim yok.

Neyse, umarim kanimizin uyustugu bir isim ile anlasilir - her ne kadar bu haberlere fazla inanmasamda bu haberlerin giderek cogalmasi sevindirici. Hic olmazsa Riza hoca ile yollarin ayrilmasi hem taraftar hemde medya bazinda bekleniyor demek ki

Çevrimiçi Mehmet57

Çevrimiçi gokhans

Ahh uruguay’dan temiz bir bielsa çekseler.. o deli, camia’yı kendine getirir..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi levitate

iyi olmuş

Çevrimiçi levitate

Flick, Lupe ve Potter'in ismi Manchester ile geciyor. Buyuk ihtimalle Erik Ten Hag yakinda kovulacak.
70 yasina merdiven dayamis hocalarada pek sicak degilim - bu yastaki hocalarda halen futbol aski, motivasyon ve basari acligi var mi kestirmek cok zor. Favre yavas yavas 70'ine yaklasiyor ve ne zaman TD arayisinda olsak hep ismi geciyor - seveni cok ama kararsizim. Conte falan bilemiyorum, bu yoklukta hangi paraya getireceksin adami - buyuk ihtimalle o da Avrupa'nin belli basli kluplerini tercih eder. Bruno hakkinda hicbir bilgim yok.

Neyse, umarim kanimizin uyustugu bir isim ile anlasilir - her ne kadar bu haberlere fazla inanmasamda bu haberlerin giderek cogalmasi sevindirici. Hic olmazsa Riza hoca ile yollarin ayrilmasi hem taraftar hemde medya bazinda bekleniyor demek ki

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Savaş

İsimler çok iyi. Hepsine tavım. Özlemişiz böyle isimleri.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kahyaoglueren

?s=19

Çevrimiçi Samet Demir

?s=19
Bari bu seneyi ibra etmeseler. İşin kötü tarafı Fikret Orman ibra edilmedi, Anç ibra edildi.

Toplam borcumuz 8 milyar 682 milyon bu borcun neredeyse 6 da 1 ini  geçen yaz yapmışız.
[ Son Düzenleme: 16 Aralık 2023, 12:19:12 Samet Demir ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bari bu seneyi ibra etmeseler. İşin kötü tarafı Fikret Orman ibra edilmedi, Anç ibra edildi.

Toplam borcumuz 8 milyar 682 milyon bu borcun neredeyse 6 da 1 ini  geçen yaz yapmışız.
Onumuzdeki donem daha zorlu olacak. Faizler yüksek.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Sefa Kara

Daha gelmedi mi yeni teknik direktör ?

Çevrimdışı Ravenman

Hasan Arat: "Seçimlerden 1 gün önce Tüpraş'tan gelen paralarla eski yönetimin 130 milyon TL alacakları ödendi. Geriye ne kaldı araştıracağız."

Hırsız Çebi, gitmeden 1 gün evvel kasayı boşalttı.

Sen ve Şenol yatacak yer bulmayacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Fo dönemindede ayrılırken kasayı boşaltmıştı son sene çekilen nakit sıkıntısının sebebiydi daha bunu söyleyeli on gün olmamıştır giderken kasayı boşaltacak demişdim sponsorlukları yapması bu nedenleydi ordan gelen nakiti alıp gidecekti fo döneminde kasayı boşaltıp sonrada tetikçilerine paralar nerde diye bağırttı aslında paralar çebinin cebindeydi
2.4 milyar tl olarak aldığı borcu 8.6 milyar tl ye yükseltti döviz arttı denöesin bankalar birliği anlaşmasıyla döviz tl ye çevrilip tl borçlanılmıştı
6.2 m harcadığını düşünmeyin geldiğinde kulübün yıllık geliri 1.3 m dı enflasyonla 2 olmuştur ama 1.5 ortalama diyelim dört yılda 6 m gelirde harcandı toplam dört yılda harcadığı para 12.2 milyar lira ve ortada enkaz bıraktı kendi dönemini borçsuz tamamlayan fo paralar nerde diye suçlanıp ibra edilmezken kulübü batıran çebi ibra edilip kongre tarafından alkışlanarak gönderildi
Bize herşey müstahak

Çevrimiçi Samet Demir

Fo dönemindede ayrılırken kasayı boşaltmıştı son sene çekilen nakit sıkıntısının sebebiydi daha bunu söyleyeli on gün olmamıştır giderken kasayı boşaltacak demişdim sponsorlukları yapması bu nedenleydi ordan gelen nakiti alıp gidecekti fo döneminde kasayı boşaltıp sonrada tetikçilerine paralar nerde diye bağırttı aslında paralar çebinin cebindeydi
2.4 milyar tl olarak aldığı borcu 8.6 milyar tl ye yükseltti döviz arttı denöesin bankalar birliği anlaşmasıyla döviz tl ye çevrilip tl borçlanılmıştı
6.2 m harcadığını düşünmeyin geldiğinde kulübün yıllık geliri 1.3 m dı enflasyonla 2 olmuştur ama 1.5 ortalama diyelim dört yılda 6 m gelirde harcandı toplam dört yılda harcadığı para 12.2 milyar lira ve ortada enkaz bıraktı kendi dönemini borçsuz tamamlayan fo paralar nerde diye suçlanıp ibra edilmezken kulübü batıran çebi ibra edilip kongre tarafından alkışlanarak gönderildi
Bize herşey müstahak
İbra edenlerin listesi belli, o gün el kaldıranların hepsine bu borcun ödenmesi ile ilgili tebligat yollasınlar :)

Biride çıkmış ismail eri savunuyor. Hakkını yiyormuşuz. Bu tabiri hiç sevmem ama Beşiktaşdan bu dinazorları ayrıştırmamız lazım. En büyük zararı onlar veriyor. Tevfik Yamantürk de 1.5 sene takımın başında Rıza hoca olmalı diyor. Bunların amacı ne anlamakta zorlanıyorum artık.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

sevilla yine hocasını kovmuş inş bizim hocalardan birine sulanmazlar

Çevrimiçi MUSTAFA_

sevilla yine hocasını kovmuş inş bizim hocalardan birine sulanmazlar
Sulanmama ihtimalleri yok.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

pazar-pazartesi gibi noktalanır diyenler var

Çevrimiçi Talisca1903

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

pazar-pazartesi gibi noktalanır diyenler var
ne güzel iş yahu zaten piyasada 4-5 adam var hepsini yaz tarihi de şöyle geniş tut pazartesi/Salı haftaya netleşir
Sonra herhangi biri olunca da bak ilk ben yazmıştım

Yazmaya kalsa levitate kardeşim herkesten önce yazııyor
Bir tanesi geçen basket şubeyle ilgili twit atıyor 5 dk sonra UTG space de yalanladı halen ısrar ediyor bunlar böyle terbşyesiz
Sercan’lar bitti bunlar başladı yeni yönetim izin vermesin şunlara

Çevrimiçi gokhans

Favre hamlesi muhteşem bir olay ama uçak istanbul’a inene kadar inanmam. Gelsinde türk antrenör sevdalısı medya ve hocalara, taktik, mantelite nedir öğretsin. Alem hoca görsün…
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Ç

Favre 1 senede 4-5 kere istifa eder ömrü uzun olmaz

Etiketler: