Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

ONUR KOLCU, kartalizma190399, BlackEagle16 ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 313198 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

ben sevmiyorum da yaptıkları gözümün önünde yönetim pasif kalıyor az daha pasif kalırsa ''matruşka '' dedikleri gelseydi diye dua ederiz

Öyle duruyor. Burak elmas yan sanayisi olur hatta bu kadar ağır konuşurum.

Çevrimiçi hasankale

Şaşılacak bir şey yok aslında.Riza Bey gideceğini anladığı için gerçek yüzünü ortaya çıkardı.Hepsi bu..

Çevrimiçi levitate

inanılmaz mızmız bir adam ya açıklamalara bak

sivas'ın başkanı 10 tane adam alıyoruz hala takım kötü deyip oyuncu istiyordu diyordu durduk yere aklıma geldi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kartalizma190399

En basta taraftarda sikinti var. Birkac hafta evveli hatirliyorum, o kadar balik hafizali degilim. Riza Calimbay geldiginde cogu kisi sevinmisti. Simdi ayni guruh Sergen diye bagiriyor.

Riza Calimbay'in ne oldugunu simdi mi anladiniz yani? Adamin 20 yillik antrenorlik kariyeri var, daha once Besiktas donemi var. Kimleri almis, nasil sonuclar almis bir bakin yahu. 20 senelik kariyeri boyunca mac sonu aciklamalari 'basit goller yedik sanssizdik' tan ileri gidememis adamdan ne gibi bir antrenorluk, teknik taktik dokunus bekliyorsunuz ki?

Adam geleli 1 ay oldu olmadi kendiyle celisen 10 tane aciklama yapti.
Herkes kendi yerinde oynayacak diyor, Muleka kanatta Tayfur heryerde Onur sag acik falan. Gencleri oynatacagim diyor, zorunluluk disinda 0 oynatti resmen. Ben bu kadro'nun basinda olsam 50 kupa alirdik dedikten 2 hafta sonra kadro yetersiz diyor. Daha sayayim mi?

Yani sadece Riza degil, Samet ve Feyyaz'dan ne bekliyorsunuz onu da anlamiyorum. Bahsettigimiz adamlarin bir kariyerlerine, basarilarina bakin. Ne gibi bir basarilari var ki Besiktas'ta o pozisyona getiriliyorlar? Simdi de Sergen diye bagirdi taraftarimiz. PAOK'a, Rio Ave'ye elenen, berbat kadrolarla CL'de 0 puan cekmemis Besiktas'a 0 puan cektiren, CL'ye hazirlik olarak kondisyon yukleyecegim diye 5. hafta 20 sakat verdirten, 10. haftada ligden koparan hoca'yi mi istiyorsunuz? Bu mu yani? Sampiyonluk falan demeyin sakin, kusun tasa carpmasi iste ki o da 1 golle zar zor geldi. O sampiyonlugu o kadar anlamdiracaksak o sampiyonlugun basindaki yonetimi de tepemize cikaraydik o zaman. Oyle olmuyor o isler.

Yapilacak sey Riza Calimbay, Samet Aybaba, Feyyaz Ucar, hepsini pak edip futbolu tamamen liyakat sahibi yabancilara teslim etmek. Ama olacagini hic sanmiyorum.

Çevrimiçi mellfred

hocanın açıklamasına bakılınca kovulacağını  düşünmüş   gibi konuşmuş yoksa yarın antrenmanda sen bu takımın yüzüne nasıl bakacaksın
sen ben misin birader tek tek oyunculara giydirmişsin
[ Son Düzenleme: 22 Aralık 2023, 00:06:52 mellfred ]

Çevrimiçi mellfred

şimdi hocaya da diyecek bir şey yok aslında
zaten onun harcı değildi
daha önce de yazdık kariyerini kümede  kalmak üzerine kurmuş adamdan şampiyon takım yaratmasını beklemek olacak değil
30 senelik piyade askeri süvari yapamazsın
gelgelelim bu takım bu sezon 3. hocayı yiyor
rezil bir takım var sahada
transferlerden tut oyuncu yeteneği oyuncu karakteri disiplin şu bu  komple baştan ayağa sıkıntı
çok alıyor diye vidayı göndermeleriyle başladı her şey

Çevrimdışı Sefa Kara

rıza kovuldu kararı cıkar umarım.

Çevrimiçi Samet Demir

"Beşiktaş'ta oynamayı hak edecek seviyede değilim" ( Luiz Rhodolfo )
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Vay be, Riza hoca ile yollarin 27 Aralik'ta ayrilacagini dusunuyordum ama bugun ku mactan sonra yonetimin boyle bir karar alacagini hic dusunmemistim.
Yonetimin bu karari nedense Bayern Munich'in bu sezon averajla sampiyon olduktan hemen sonra ayni gun Oliver Kahn'i kapinin onune koymasi olayini hatirlatti bana.
Riza hocanin sozlesmesi 18 Aralik'ta bitiyordu zaten sanirim, o sozlesmeyi 27 Aralik'a kadar uzatmalarini ne kadar dogru bulduysam bu mactaki takimin halini ve hocanin aciklamalarini gordukten sonra yonetimin Riza hocaya kapiyi gostermesinide bir o kadar dogru buluyorum. Tebrikler. 
[ Son Düzenleme: 22 Aralık 2023, 01:36:31 sEuL ]

Çevrimiçi murat baltacı

Hocanın gönderilmesi isabet oldu zira kendisi hocalığı kafada bırakmış zaten eskiden enerjisi vardı oda gitmiş teşekkürler afsanemiz olarak kalsın. Bundan sonraki süreç çok sıkıntı kaliteli bir yabancı gelmeyecek belli oldu gelsede kendi kadrosunu kurmak isteyecek öyle bir bütçe yok yine zar atmaktansa Sergen Yalçın'ı getirip parça kumaşlardan gömlek dikmesini isteyeceğiz böyle bir oyuncu grubuyla tüm hedeflerden kopmuşken kim gelir kim uğraşır kim bizi hedefe götürür.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Demir

Hocanın gönderilmesi isabet oldu zira kendisi hocalığı kafada bırakmış zaten eskiden enerjisi vardı oda gitmiş teşekkürler afsanemiz olarak kalsın. Bundan sonraki süreç çok sıkıntı kaliteli bir yabancı gelmeyecek belli oldu gelsede kendi kadrosunu kurmak isteyecek öyle bir bütçe yok yine zar atmaktansa Sergen Yalçın'ı getirip parça kumaşlardan gömlek dikmesini isteyeceğiz böyle bir oyuncu grubuyla tüm hedeflerden kopmuşken kim gelir kim uğraşır kim bizi hedefe götürür.
Sergen Y. gelirse kısır döngüye girer işler. Ben gelmesini hiç istemiyorum şahsen.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Sergen'den TD falan olmaz, bize isini ciddiye alan, isine saygisi olan, ve isini severek yapacak birileri lazim. Sergen bir heyecanla gelir 6 ay sonra o heyecanindan eser kalmaz, antrenmanlara cikmaz bi bakarsin hafta sonu mac varken kendisi Bodrum'da gunesleniyor.
Bize mucize bir sampiyonluk yasatti, adi ustunde mucize. Isimizin mucizelere kalmasini istiyorsak yine - buyursun gelsin ama olmaz.
Sergen'in hoca oldugu donemin mac basliklarinin hepsi forumda duruyor, gitmeden once az sac bas yoldurtmadi degil kendisi.

Çevrimiçi Samet Demir

Bugün Amartey, Masuaku, Cenk ve Salihin ilk 11 başlatması ile ilk hatasını yaptı hoca.

Cenki 100 dakika oyunda tutması da daha büyük hataydı.

Masuakuyu çok severim fakat genel anlamda adamcılık yapıyor bir çok pozisyonda önündeki Semihe top atmadı.

Rachica ve Bahtiyar bence bu takımda kalmalı. İyi bir iskelet olduğunda bize kesinlikle katkı sağlayacaklar.

Ox'a gelince bugün kendini çok yanlız hissetti. Adam iki al ver yapacak oyuncu bulamadı.

Colley bence yedek olabilir.

Semih oyunda kalmak istiyorsa aklını koyup formayı istediğini göstermeli.

Demir ege ye gelince biraz daha hırçın olmalı.

Onur ilk aldığımız sene Umutun gösterdiği performansı yaşatıyor bize.

Tayfura da selamlarımı iletiyorum.

Çevrimiçi levitate

Sergen'den TD falan olmaz, bize isini ciddiye alan, isine saygisi olan, ve isini severek yapacak birileri lazim. Sergen bir heyecanla gelir 6 ay sonra o heyecanindan eser kalmaz, antrenmanlara cikmaz bi bakarsin hafta sonu mac varken kendisi Bodrum'da gunesleniyor.
Bize mucize bir sampiyonluk yasatti, adi ustunde mucize. Isimizin mucizelere kalmasini istiyorsak yine - buyursun gelsin ama olmaz.
Sergen'in hoca oldugu donemin mac basliklarinin hepsi forumda duruyor, gitmeden once az sac bas yoldurtmadi degil kendisi.
katılıyorum, camianın derdini kendine dert edecek hırs küpü birisi gerekli
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Felix Magath gelsin bence.

Çevrimiçi Necmi

bugün hoca kovanın yarın hoca açıklaması gerekir yoksa taraftara şirin görünmek için alınmış saçma bir karar olarak damgalanır gönderilmesi çok doğru olsa bile

Çevrimiçi murat baltacı

Katılıyorum bende yabancı hoca taraftarıyım sadece yabancı olsun diye önümüzdeki sezonun heba olmasını istemiyorum üç senedir Kasım'da ligden kopuyoruz bir buçuk sene sonra seçim var başarı gelirse başkanın eli güçlenir ekonomik olarak rahatlama olur önümüzü görürüz yabancı hoca seçimi çok iyi olmalı en kötü montella etkisi katkısı olmalı yoksa bu kadronun şekillenmesi başarı gelmesi kolay iş değil Sergen Yalçın şapkadan tavşan çıkardı vasat oyunculardan verim aldı o yüzden tercihim şampiyonluktan sonraki sezon için bende eleştirdim hocayı ama bu sancılı dönemde iş görür Sergenin bir gömlek altı Okan yürüye yürüye şampiyon yaptı bu senede yapacak muhtemelen eline iyi kadro verdiler onu bile istikrarlı oynatamıyor.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Demir

Yalçın Ayhan: “Bu forma kutsaldır, nasip olmaz herkese derken; nasip olmuş herkese…”

Bu adamın ahı üzerimizde kaldı sanırım

Çevrimdışı zubeyirbaya

rıza hocanın yanlışı şu oldu. geçici teknik direktör olduğunun bilincinde olmalı, takım yeni bir planlamaya gidene kadar takımı sağ salim götürmeye, krizleri dindirmeye uğraşmalıydı. malesef bizim türk insanında şu görev tanımına riayet etme, kişisel hırslarını öne çıkarmama durumu olmuyor. rıza hoca malesef kendini göstermeye takımda kalıcı olmaya çalıştı. halbuki yeni yönetim ona asla o gözle bakmamıştı. böyle olunca takımla kavga etmeye başladı, kendini gösterecek bir dokunuş yapamadığı gibi durumu giderek zaten artık posası çıkmış takıma yıkmayı, yakınmayı adet edindi. ben de kendisini istiyordum ama geçici olarak devre arasında yeni hoca bulunana kadar vs. ama geçiş dönemini de iyi yönetemedi açıkçası. artık geçici hoca olarak da kendisini aklımıza getirmeyiz.

eğer sergen yalçın düşünülürse yeni yönetim ilk büyük yanlışını yapar. yeniden yapılanmamız gereken bir dönemdeyiz. nerdeyse elimizde hiç bir şey yok. sergen'le bu iş olmaz.

ismi geçen yabancı hocalarda iyi isimler var. ciddi bir aşamaya gelince bakalım. yönetim için önemli bir sınav. ayrıca taraftara da yeni gelen hocayı hemen yemeye kalkmamalarını öğretmeleri, beden hocası vs diyecek türkçe dahi zor konuşan ama taraftar temsilcisi diye gezen zevata karşı hocayı yapılanma sürecinde savunmaları gerekecek.

Çevrimiçi Akil Emre

Bizi bu hale sokanlar ibra edilip yollarına bakarken, biz bu enkaz nasıl toparlanır diye kafa yoruyoruz. A class hoca getirsen Feyyaz ve Sametle çalışabilir mi ve istedikleri bütçe verilebilir mi belli değil. Biliç gibi hoca getirsen yıl boyu gs ve fb güzellemesiyle orta karar adamlarla romantik edebiyatı devam edermi belli değil. Kasada para yok deniyor, gelecek karanlık. Gedson hariç bnce ilk onbir oyuncumuz yok.

Çevrimiçi zafkan

Futbol takımının başına Duşan Alimpiyeviç gibi maçı yaşayan, hırslı bir hoca lazım. Yerli hocalardan bir cacık olmaz.
Mutlu olmak için 1-Kendinize karşı dürüst olun, 2-Asla pişman olmayın, 3-Sevgi dolu olun, 4-Anı yaşayın ve 5-Aldığınızdan fazlasını verin.

Çevrimiçi levitate

:D

Çevrimiçi Mehmet57

Aliyim ordan bir tane Van Nistelrooy. En azindan Cenk’e bakip “sen kendini santrofor mu saniyorsun?” der

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi gokhans

bielsa, lucescu, favre arıyor gözlerim…
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Etiketler: