Sivas Maçı İçin Ankara'ya
Sivas Maçı İçin Ankara'ya

Beşiktaş Forum|Sivas Maçı İçin Ankara'ya Arkadaşlar konuyu başlatayım dedim. Buradan gelebilecek arkadaşlarla haberleşelim. Ankara'da ki organizasyonu yapalım. Gidiş ve dönüş için

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sivas Maçı İçin Ankara'ya  [Okunma sayısı 139985 defa] Sivas Maçı İçin Ankara'ya

Çevrimdışı ZEKI

Bugun stadta kombineler bilet alacaklarmi diye sordum, bize bir bilgi gelmedi dediler. Belki kombineler gecerli olacak onlara yerlerine gore bilet basilacak gibileirnden laflar ettiler. Hic bir sey belli degil.
@Necmi @ysariusta gelmek cok istiyorum ama gecerli mazeretim var. necmi abi biliyor o kesinlesince gelirim.

Çevrimiçi Necmi

Bugun stadta kombineler bilet alacaklarmi diye sordum, bize bir bilgi gelmedi dediler. Belki kombineler gecerli olacak onlara yerlerine gore bilet basilacak gibileirnden laflar ettiler. Hic bir sey belli degil.
@Necmi @ysariusta gelmek cok istiyorum ama gecerli mazeretim var. necmi abi biliyor o kesinlesince gelirim.
senin durumun ne zaman belli olur kombine sahiplerine salı gününe kadar hak verecekler herhalde bilet almak için bir an önce planlada ona göre plan yapalım :) @ZEKI

Çevrimdışı ZEKI

senin durumun ne zaman belli olur kombine sahiplerine salı gününe kadar hak verecekler herhalde bilet almak için bir an önce planlada ona göre plan yapalım :) @ZEKI

saliya kadar kesinlesmis olur ben %99 ikna olurum :D sana gonderdigim linkteki sorunu hal ederiz gibime geliyor

ysariusta

• Ziyaretçi

@ZEKI el kadar bak bütün yol boyu oynayabilir seninle. Çıkana kadar da arabada bekler bizi

Çevrimdışı ZEKI

@ZEKI el kadar bak bütün yol boyu oynayabilir seninle. Çıkana kadar da arabada bekler bizi
:kop: :kop: :kop: :kop: :kop: oda arkadasim bana bakiyor neye guluyorsun diye

Çevrimiçi murat

:kop: :kop: :kop: :kop: :kop: oda arkadasim bana bakiyor neye guluyorsun diye
beşiktaşlıyım de anlar  :D

Çevrimdışı ZEKI

beşiktaşlıyım de anlar  :D
oda besiktasin kıyısından donmus bir gs li..fulyada antrenman izlermis, ama ali samiyene maca gidermis. Butun arkadaslari bjk li, kendisi fanatik ama artik coluk cocuk derken maclara gidemiyor. 

Çevrimdışı Abdullah

Passoya başvur sonra en yakın n- kolay merkezlerinden maç biletini alabilirsin maç günü plastik biletini stadtan alırsın yanlışım varsa düzeltin(özellikle @1903tolga )
@MURAT abi passoya dün başvurdum bileti de internetten alırım o sıkıntı değil  :)

Çevrimiçi Necmi

@MURAT abi passoya dün başvurdum bileti de internetten alırım o sıkıntı değil  :)
hani passoyu aldım bileti aldım maça girerim diye düşünme :evillol: biz her seferinde dua ediyoruz okusun diye :D Ankaralılarda tanışsın bu passoyla yani bizde geleceğiz girememe ihtimali var :bandit:

Çevrimdışı Fatih

Kombine sahipleri de bilet alacak...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı rubi_tobin

Dostlar maça gitmek isteyenler burda kendini belli etsin ona göre araç ayarlaması yapalım bilet alınacaksa aynı tribünden alalım kombine sahipleri salı gününe kadar bilet alabilecekmiş bizde programımızı salı gününe kadar bitirelim sonrasında bende geliyorum diyen arkadaşlar kusura bakmasın çünkü gelecek olanlara göre araç ayarlanacak pazar maçtan birkaç saat önce orda olacakmış gibi haraket ederiz maç öncesi Ankaradaki dostlarla bir tanışma buluşması yaparız maç çıkışıda yola gider gece 1 veya 2 gibi İstanbulda oluruz maça konvoy gideriz ve kesinlikle hız yapılmaz usturuplu gider ve döneriz.
şimdi burda bir liste yapıyorum gelecek olanlar burda isimlerini yazdırsın bizde ona göre planımızı yapalım araçları ayarlayalım :)

1-  @Necmi
2-  @bjk_mabet
3-  @MURAT
4-  @ZEKI (ikna edilecek :evillol:)
5-  @AdemG (ikna edilecek :evillol:)
6-  @Geovani
7-  @Fatih
8-  @ysariusta
9-  @mustafa_(87)

10- rubi_tobin beni de yazın araba var, çoşku var, heyecan var, Beşikaşk var. mabet var mı?
Şeref'inle oyna Hakkı'ınla kazan.

Çevrimiçi Necmi

10- rubi_tobin beni de yazın araba var, çoşku var, heyecan var, Beşikaşk var. mabet var mı?
mabette var :D :ok:

Çevrimdışı Abdullah

hani passoyu aldım bileti aldım maça girerim diye düşünme :evillol: biz her seferinde dua ediyoruz okusun diye :D Ankaralılarda tanışsın bu passoyla yani bizde geleceğiz girememe ihtimali var :bandit:
abi niye korkutuyorsun ya  :bawling: ben nazik nazik severim makineyi okur o  :kop:

Çevrimdışı ugurkartalizma

Pasoya gerek yok bu maç zaten Asaşta o sistem de yoktu daha.Tek geçişlik kartlar verilebilir yine.Biz Ankaradakiler için Kartal yuvaları ve 19 Mayıs çarşamba sabahından itibaren gidilecek adres..

Çevrimiçi Necmi

Pasoya gerek yok bu maç zaten Asaşta o sistem de yoktu daha.Tek geçişlik kartlar verilebilir yine.Biz Ankaradakiler için Kartal yuvaları ve 19 Mayıs çarşamba sabahından itibaren gidilecek adres..
Bence insanları yanıltma passo üzerinden satış olduğu başından beri açıklanıyor kartal yuvalarında passo kartlarını anında alabilirler deniyor

Çevrimdışı yigitcan1903

Ankaralılar ses verin  :D
Nerde toplanırız nasıl gideriz

Çevrimdışı ilhan

Ankaralılar ses verin  :D
Nerde toplanırız nasıl gideriz
Yiğitcan özelden yazdım

Çevrimdışı ALI RIZA

oda besiktasin kıyısından donmus bir gs li..fulyada antrenman izlermis, ama ali samiyene maca gidermis. Butun arkadaslari bjk li, kendisi fanatik ama artik coluk cocuk derken maclara gidemiyor. 
hiçbirsey için geç değildir @ZEKI abi

Çevrimdışı ZEKI

hiçbirsey için geç değildir @ZEKI abi

6 yasindaki ogluna gozunu diktim ama donmesi cok zor...vodafone arena acilsa maclara goturecem

Çevrimdışı ALI RIZA

6 yasindaki ogluna gozunu diktim ama donmesi cok zor...vodafone arena acilsa maclara goturecem
@ZEKI abi sen gene baba oğlu al götür bir bakarsın gücüne güç katmayı birlikte söylüyorsunuz  :kop: :kop: :kop: yada yağmurlu bir günde görmüştüm seni  :kop: :kop: :kop: bir de bakmışsın avrupa fatihimiş gs.... (muhtemel söyleyeceği ilk beste)  :kop: :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı ilhan

Necmi abi  eklediğim foto (Elimden bu kadar geldi  :ebebe: :ebebe:)Ankara'nın girişi bu kavşağa gelmeden önce SİNCAN, AYAŞ VE ORGANİZE SANAYİİ diye tabela göreceksiniz. Tabelayı takip edip sağa dönüldüğünde Ayaş yoludur. Stadda bi kaç km ilerde zaten. Ben sizleri bekleyeceğim o kavşakta zaten, beraber stada geçeriz inşallah.

Çevrimiçi murat

Necmi abi  eklediğim foto (Elimden bu kadar geldi  :ebebe: :ebebe:)Ankara'nın girişi bu kavşağa gelmeden önce SİNCAN, AYAŞ VE ORGANİZE SANAYİİ diye tabela göreceksiniz. Tabelayı takip edip sağa dönüldüğünde Ayaş yoludur. Stadda bi kaç km ilerde zaten. Ben sizleri bekleyeceğim o kavşakta zaten, beraber stada geçeriz inşallah.
Bu resimden çözmek imkansız gibi .benim yön hissim kuvvetlidir orası olmasadada muhakkak başka bir asaş stadı bulurum :evillol:

Çevrimdışı ilhan

Murat kardeşim biz yaşlılar biraz çağın gerisindeyiz elimden bu kadarı :ebebe: :ebebe: :ebebe: geldi

Çevrimiçi murat

Murat kardeşim biz yaşlılar biraz çağın gerisindeyiz elimden bu kadarı :ebebe: :ebebe: :ebebe: geldi
Dönmeden önce dikkat çekici bir bina vs varsa aslında en iyi yöntem bu olur.belki maç günü akıl edip sapak önüne bir uyarı koyarlar nöbetçi stad gibi :evillol:

Etiketler: