11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş
11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 30.10.2021 Saat : 16:00 Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun - Ramazan Keleş

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 17122 defa] 11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Hatay maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%46.7]
1 puan
2 [%13.3]
0 puan
6 [%40]

Toplam Oy Verenler: 15

Çevrimdışı GreenBook

Tüm sezon Ghezzal ve Rosier i almak için ufak tefek pazarlıklar yapmak yerine onları direk alıp vaktimizi Atiba ve josef e alternatif , vidaya alternatif almaya harcasak daha iyi olabilirdi

Çevrimdışı Orhan_

Atibaba 2. yarı oynamamalı. Bitmiş adam. Kenan'ı zaten niye aldık, niye oynatıyoruz belli değil. Töre inşallah kadroda değildir. Yoksa Ghezzal Töre değişikliği yapabilir.

Çevrimdışı worns

Boşu boşuna efsanemizi de kötü durumlara düşürüyoruz. Yok işte adamın oynayacak temposu. 39 yaşında bi de üstüne sakatlıklar yaşadı. Düşük tempo oyununda belki aklıyla iş yapar. Son bölümlerde girip katkı vereceği anlar olur tecrübesiyle. Bu sene yapacağı bu olurdu kenarda otururdu problem yok. Koştur koştur oyunu oynatıp ne zırt pırt sahaya atıyorsun atibayı.

Çevrimdışı murat baltacı

Hay kenanina necipine yeter hoca yeter Avrupa'dan elenelim bitsin bu eziyet her maç sakatlık yetersiz oyuncuların şans bulması sıkıldım artık bu nasıl oyun yanındaki adama pas veremiyor adamlar
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı tolga1903

abi acil çıkar necip atibayı valla anca aksatıyorlar

yav kardesim kör olman lazım lan şu ikisiyle josef pjanic'i ikame etmen için. atiba oynadığı her maç bitik gözüküyor bu can falan ne yaptı sana hoca allah aşkına

Çevrimiçi Samet Ç

Bu kenan oyuncu falan digil

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk
Sene başından beri aynı gol atacağım diye 15 pozisyon harcamıştır hayatımda gördüğüm en bencil oyunculardan yetenek olsa bencil olsun da yetenek de yok

Çevrimiçi sEuL

Beceriksiz.

Amator futbulcu bile kendinden emin bir sekilde ilerler su pozisyonda. Bizimkisi her adimda ikilemde, ben mi vurayim pas mi vereyim, ben mi vurayim pas mi vereyim. E rakipte essek degil yakalar boyle seni. Nelerle sinaniyoruz ya rabbi

Çevrimdışı Erman1903

Necip hadi neyse yokluktan ama Atiba artık mümkün olduğunca sahadan uzak olsun. Defansif falan sanıyoruz değil o anlamda da çok düşük katkı çıkarıyor 2 yıldır falan.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bizim maçların şifresi belli.
Atiba-Vida-Necipe top gelince ölümüne bas. Zaten topu sana verirler.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Atiba ve Necipin pasları amatör futbolcu seviyesinde
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

yav kardesim kör olman lazım lan şu ikisiyle josef pjanic'i ikame etmen için. atiba oynadığı her maç bitik gözüküyor bu can falan ne yaptı sana hoca allah aşkına
inat işte
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Bizim hoca ne diyordu mevki yok herkes her yerde oynar o yüzden Necip'in Pjanic'in yaptığını yapabileceğini düşünüyorsa şaşırmam Necip'ten stoperden başka bir şey olmaz.

Ek olarak bu takımın niye her hafta savunması değişiyor bunu da açıklasın maç sonu hoca.

Çevrimiçi levitate

murat hoca sahada ne görsen söylüyorsun maç öncesi şu 11'le çıkmaması için bir şey diyemiyor musun :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

2 maç ust uste tam kadro çıkamıyoruz. Nasıl antreman yapılıyor anlaşılır gibi değil. Mac başına 2 sakatla yürümez bu iş.

Çevrimdışı worns

Necip hadi neyse yokluktan ama Atiba artık mümkün olduğunca sahadan uzak olsun. Defansif falan sanıyoruz değil o anlamda da çok düşük katkı çıkarıyor 2 yıldır falan.

Bir de kenarda geçen sene ligin en dengeli orta saha performanslarından birini vermiş adam oturuyor. Alındığından beri ne oyuna katabildi ne katkı alabildi. Madem ana planında pjanic var, ona oyun tarzı olarak en benzetebileceğin adamın kim olduğu belli. Neden oynamıyor?

Çevrimdışı goktasoktay

Gs maçıyla gözümüzü boyadı ama ben hala sergenin gitmesi gerektiğini düşünüyorum. Orta sahada top tutamıyoruz, fırsat gelmiş işte çıkardığın yanlış kadroyu düzelt. Canı al, oğuzhanı al ya da. Alexi at en uca. Ne bu kenandan bişey olur ne de bu saatten sonra atibadan

Çevrimdışı AigleBordeaux

Gs maçıyla gözümüzü boyadı ama ben hala sergenin gitmesi gerektiğini düşünüyorum. Orta sahada top tutamıyoruz, fırsat gelmiş işte çıkardığın yanlış kadroyu düzelt. Canı al, oğuzhanı al ya da. Alexi at en uca. Ne bu kenandan bişey olur ne de bu saatten sonra atibadan
Ersin kurtardı o maçı yoksa o maçıda verirdik 2-2den sonra
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı goktasoktay

Vida bu sezon çok kötü. Neye göre oynatıyor? Bu kaçıncı hatası. Oynat montero serdar ikilisini.

Çevrimiçi levitate

rosier ghezzal alex umut bir şeyler yapmaya çalışıyor onun dışında geridi sıfır

Çevrimiçi Samet Ç

Ersin kurtardı o maçı yoksa veriyordu yine

Çevrimdışı almanci

Böylesine önemli bir Maça bu kadar hazırlıksız çıkılmaz. Devre arası Necip ile Atiba ikilisi oyundan alınmalı. Salih ve Can veya Oğuzhan girmeli. Ghezzal ve Larin'in kulağı çekilmeli. Sol beke Rıdvanı alıp Umut öne kaydırılabilir.

Çevrimiçi levitate

adamların hücumunu da biz başlatıyoruz, baskıları dışında numaraları yok

Çevrimdışı Orhan_

Pas atmayı bile beceremiyorsun Kenan.

Çevrimdışı goktasoktay

Pjanic olsa bu baskıyı yemezdik. Ya da öyle değildi o sanki, pjanic olsa kaç pozisyon vermiştik

Çevrimdışı worns

İki senedir takımın başındasın bütün stoper ekibin aynı ve hala yerleşim hatası yapıp durmayı beceriyorsun geride de. Bu da ayrı bi başarısızlık. Öne geçsen oyunu tutacak bi planın yok. Gs maçının büyük kısmını domine ettik 2 1den sonra bi on dakikada rakibe her türlü pozisyonu yine verdik. Bu uzun süredir bağıran bi sorundu ne oyun ne oyuncu bazında sorun tespit edildi, önlem alınmadı. Bu Halle clde iş yapılamayacağı belliydi ilk tespit bu olmalıydı. Ama biz Avrupa'nın elit tempo takımlarıyla koşu yarıştırmak gibi bi tespit yapıp takımın olası yıpranma puanını beş kat arttırdık. Her şey yanlış malesef.

Etiketler: