25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş
25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş Tarih : 12.02.2024 Saat : 20:00 Stadyum : RHG Enertürk Enerji Stadyumu Hakemler : Kadir Sağlam - Mustafa Sönmez - Serkan Çimen - Ömer Faruk

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7560 defa] 25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Daha once hiç izledin mi?
böyle konuştuğuna göre izlememiş bu kafa yapısı taliscayada sövüyordu

Çevrimiçi gokhans

Demirege girmesi lazım. Takımda pas atacak adam yok, bacaksız joe rakibe veriyor tüm topları.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi kartalizma190399

Ya bize gelen her antrenor sacmalamak zorudna mi?
Onur'u sag acik oynatan mi dersin, forvette Avrupa'yi dagitmis Nihat'i tekrar sag acik yapmayi deneyen mi dersin, Oguzhan Ozyakup'tan 10 numara yaratmayi deneyen mi dersin.
Zaynutdinov gibi 8 numara'dan stoper yaratan mi dersin.
Yahu su 9.5 numara olan Muci'ye 10 milyon euro bayilmissin, o zaman ilk once bu adami forvet arkasina yazacaksin. Adam hayatinda sag acik oynamamis, ne alaka yani?
Oyuncularin kariyerlerine ve gecmis performansina bakarak mantikli bir mevkide oynatacak sekilde bir kadro kurmak bu kadar mi zor?

Her gelen antrenor sacma salan denemeler yapiyor, vallahi yildim artik yahu.

Çevrimiçi Talisca1903

her yeni geleni direk 11 koymak gerekmiyormuş onu anladık yeniler ilk yarı itibari ile çok kötü ileride tek işe yarayan adam Cenk ama siz yinede gömün sahada 3 adam didiniyor görene nejip cenk gedson

Çevrimiçi Savaş

Joe insallah ilk maç diye böyledir :/

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi kartalizma190399

Aytug'a onca laf ettiniz. Birkac mac forma sansi bulsaydi su ilk 45 dakika'da izledigimiz Worrel'dan ne kadar kotu olabilirdi yani?
Hadi Aytug da olmayacak belki eyvallah, ama ona sans verseydin en azindan su Worrel'a odeyecegin 6 aylik para cebinde kalirdi.
Bir ihtimal stoper kazanirdin.

Çevrimiçi Samet Demir

Demir ege - Cenk
Musrati - Amartey değişikliği yapılması lazım.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

portekiz ligi ile polonya ligi aynı şey mi abi kim izler polonyayı ama enkötü portekiz liginin benficasının özetleri döner TV de dengesiz kıyas bu

Çevrimdışı Unnamed

Alana sormak lazım seneye zaten gider

Al Musrati dışında yapılan bütün transferler hatalı. Rosier'i de günah keçisi yaparak 3 kuruşa yolladılar.

Dedik abi alacaktın Yusuf Yazıcı yı. Alacaktın sol kanada yabancı. En kötü Emre Mor Fenerbahçe'den.

Çevrimiçi Samet Demir

İlk yarı yanlış kadro kurup 2.yarı kurtarmaya çalışmak. Sıkıldım artık bu senaryolardan.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Demir ege - Cenk
Musrati - Amartey değişikliği yapılması lazım.
niye ayağımızda top hiç kalmasın tüm ümitleri çöpe atalım diye mi şua ana kadar tek atağın var onu da Cenk yarattı muci yok muleka yok semih de yok sahada
warol çıkart musrati koy muleka çıkart sol bek koy devam et

Çevrimdışı Unnamed

Ben Talisca'ya hiç sövmedim.

Çevrimiçi Sefa Kara

bence yazın hoca bakmalıyız biz takım kötü dedik yeni oyuncular  geldik oyun olarak bir gelişim göremiyoruz.Beşiktaşın oyunu bu mu uzun top  ne oldu topa sahip olan Beşiktaşa kapanıp kontra takımı yaptı bizi.

Çevrimiçi Samet Demir

Al Musrati dışında yapılan bütün transferler hatalı. Rosier'i de günah keçisi yaparak 3 kuruşa yolladılar.

Dedik abi alacaktın Yusuf Yazıcı yı. Alacaktın sol kanada yabancı. En kötü Emre Mor Fenerbahçe'den.

Yusuf yazıcı neysede Emre mor nedir 😁

Çevrimiçi Zafer55

Yetmez..Necip ve onur da uzun top yapmalı..hatta semih de geri gelsin o da uzun top yapsın!

Çevrimiçi Talisca1903

yazıcı işi biraz zor artık atmaya başladı takımında

Çevrimdışı Unnamed

Ernest Muci transferi Tabata V2'dir. Yeni Yıldırım Demirören'imiz hayırlı uğurlu olsun. En baştan da dedim gelen gideni aratır.

Çevrimiçi Samet Demir

bence yazın hoca bakmalıyız biz takım kötü dedik yeni oyuncular  geldik oyun olarak bir gelişim göremiyoruz.Beşiktaşın oyunu bu mu uzun top kapan ne oldu topa sahip olan Beşiktaşa kapanıp kontra takımı yaptı bizi.

Geçen seneki beden hocası dedikleri adamın takımı bu takıma futbol dersi verir.

Çevrimdışı Unnamed

Yusuf yazıcı neysede Emre mor nedir 😁

Emre Mor şu andaki haliyle Cenk'i cebinden cıkarır. Ama takımı toparlamak için hocada lazım. Santos ile olmaz bu iş.

Çevrimdışı Unnamed

Geçen seneki beden hocası dedikleri adamın takımı bu takıma futbol dersi verir.

Sonuna kadar katılıyorum. Eksiği yok  :claps:

Çevrimiçi Talisca1903

Ben Talisca'ya hiç sövmedim.
zaten aynı kulvar değil kıstas alakasız
 benfica ile legia izleme konusunda haklısın kim izler polonya ligini herkes sanki full izlemiş gibi yorum yapıyor bilmiyorum diyeceksin kardeşim bu kadar ben diyorum işte tek maçını izlemedim polonyanın

Çevrimiçi tolga1903

Yanlış saymadıysam kayseri'nin sağ bekinin üzerine yaklaşık 8 veya 9 tane taça giden uzun top atıldı. Herifin cenk'i oynatmasinin tek sebebi uzun vurdurması ama bir tane alabildiği top yok, hoş pası atanlar da iğrenç attı. Madem uzun vuracaksın bu işin tillahını getirmissin oynat muci'yi oynatiyorsun worral sahada bu adam niye kenarda? Şu ilk yarıdaki oyun tam bir valerian ismael oyunu muhtemelen sonu da aynı olacak bu hocanın

Çevrimdışı Unnamed

zaten aynı kulvar değil kıstas alakasız
 benfica ile legia izleme konusunda haklısın kim izler polonya ligini herkes sanki full izlemiş gibi yorum yapıyor bilmiyorum diyeceksin kardeşim bu kadar ben diyorum işte tek maçını izlemedim polonyanın

Yalnız Talisca bize gelmeden önce kimse tanımıyordu.

Çevrimiçi Sefa Kara

Ernest Muci transferi Tabata V2'dir. Yeni Yıldırım Demirören'imiz hayırlı uğurlu olsun. En baştan da dedim gelen gideni aratır.

kardeş çok boş yapıyon ya son 3-4 mesajına dikkat ediyorum sürekli muci gömdün adamı sağ kanat oynatanı gömüceksin oyuncuyu değil.

Adam daha woral sağ stoper oynatmayı akıl edemiyor.

Çevrimiçi gokhans

bu yorumlar, aboubakar ilk geldiğinde de söylenmişti. Cisse, redmond ve daha niceleri. İlk maçda kesmişsin yargıyı, helal olsun.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Etiketler: