2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 197 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 788149 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

öncelik ersin-rıdvan-serdar-güvenle sözleşme yenilenmeli sonrada ilk 11'de olabilecek vasat bir yerli. seneye 4 yerli mecburuz. sonra yerliler sakatlanmasın diye dua edicez. ondan sonra forvet sol kanat olursa da talisca diye beklicez.
Hiç biriyle sözleşme yenileyemezler, bedava gidecekler.

Çevrimiçi Samet Demir

Hiç biriyle sözleşme yenileyemezler, bedava gidecekler.
Giderken de oyuncuları neyle kötüleyecekler merak ediyorum.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı can1903

Daniel Farke, Beşiktaş yönetimi ilk gündeme geldiğinde iş bitirmişti Ali Koç devreye girince anlaşma bozuldu. Farke istediğim mevkilere 3 tane nokta atışı yaparsanız şampiyonluk yarışında olurum diyor. Takımda kalmasını istediği bazı isimler var bazı sürpriz isimleri de göndermek istiyor. Görüşmeleri C.K yönetiyor.

Trpisovski, isteyeni çok bazı ispanyol kulüpleriyle görüşmeleri de var uzun vadeli bir proje de var olabileceğini iletti. Farke gibi o da bazı isimlerle yolların kesin ayrılmasını istiyor. O kontratlardan çıkabilirler mi kritik olan o.

Şenol Güneş, başkanın bire bir konuştuğu her gün iletişimde olduğu sözlü anlaşmanın bulunduğu tek isim. C.K iyi bir yabancı hocayla anlaşabilirse işler terse dönebilir ama şuanlık yeni hoca Şenol Güneş gibi duruyor.

Sürpriz olarakta İlhan Palut gündemi var.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Talisca1903

Daniel Farke, Beşiktaş yönetimi ilk gündeme geldiğinde iş bitirmişti Ali Koç devreye girince anlaşma bozuldu. Farke istediğim mevkilere 3 tane nokta atışı yaparsanız şampiyonluk yarışında olurum diyor. Takımda kalmasını istediği bazı isimler var bazı sürpriz isimleri de göndermek istiyor. Görüşmeleri C.K yönetiyor.

Trpisovski, isteyeni çok bazı ispanyol kulüpleriyle görüşmeleri de var uzun vadeli bir proje de var olabileceğini iletti. Farke gibi o da bazı isimlerle yolların kesin ayrılmasını istiyor. O kontratlardan çıkabilirler mi kritik olan o.

Şenol Güneş, başkanın bire bir konuştuğu her gün iletişimde olduğu sözlü anlaşmanın bulunduğu tek isim. C.K iyi bir yabancı hocayla anlaşabilirse işler terse dönebilir ama şuanlık yeni hoca Şenol Güneş gibi duruyor.

Talisca ?

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Talisca1903

o maliyetten düşerse bakacağız.  :money:
olacak bu iş olarak kabul ettim bunu :tabe: :tabe: :tabe:

Çevrimiçi levitate

kimlerin gitmesini istiyorlar? niyeyse aklıma josef falan geldi :D

umarım yüksek maaşlı arkadaşlardan birileridir

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı annoca

canın bahsettiği hocalar nasıl hocalar yorum yapabilcek var mı?

@can1903 yerli oyuncu kimleri düşünüyorlar

Çevrimdışı can1903

canın bahsettiği hocalar nasıl hocalar yorum yapabilcek var mı?

@can1903 yerli oyuncu kimleri düşünüyorlar
Abdülkerim bardakçı hariç gündemde yerli yok şuan.

Gidecekleri de yarın yazarım.

Çevrimdışı annoca

Abdülkerim bardakçı hariç gündemde yerli yok şuan.

Gidecekleri de yarın yazarım.
eyv. bizi duyumsuz bırakma  :)

Çevrimdışı can1903

Serdarın menajeri büyük arıza çıkartıyor, oynatmayacaksanız ben götürürüm diyor çözüm yolu aranıyor sözleşme yenilenme görüşmeleri var da ben zor olduğunu düşünüyorum.

Ersini takımda tutmayı planlıyoruz, Rıdvan'ın bir kaç sıkıntılı işi var ben gitme ihtimalini yüksek görüyorum.

Emirhana profesyonel sözleşme teklif edildi, çok komik bir rakam o rakamlarla asla olmaz o iş.

Emirhan, ne olursa olsun Beşiktaşta kalmak istiyor zaten Beşiktaşlı olmasa imzayı çoktan atardı başka bir yere.

Gelelim yabancılara;

Josef de Souzadan bu sene rahatsızlık duyan futbolcu çok fazla, her şeye burnunu sokuyormuş bir sürpriz yaşanıp gitse şaşırmam.

Teixeira son zamanlarda formu yükselse de bonservisli İLK SATIŞ olabilir. Oyuncunun acayip bir piyasası var araplarda

Larin bizim istediğimiz teklife doğru yaklaşıyor kalırsa şaşırmam o kontratı bulamadı dışarda. Sürpriz iç rakiplerden gelebilir GS 2-2.5 verirse oraya gider.

Vida 1.5-2 bandına ikna olacak gibi dursa da PLANLAMALARDA YER ALMIYOR.

Güven Yalçın sözleşme görüşmelerinde 200 bin € fark kaldı, stslden rakiplerinde teklifleri var.

Nkoudou kontratından çıkılacak.

Çevrimiçi Akil Emre

Serdarın menajeri büyük arıza çıkartıyor, oynatmayacaksanız ben götürürüm diyor çözüm yolu aranıyor sözleşme yenilenme görüşmeleri var da ben zor olduğunu düşünüyorum.

Ersini takımda tutmayı planlıyoruz, Rıdvan'ın bir kaç sıkıntılı işi var ben gitme ihtimalini yüksek görüyorum.

Emirhana profesyonel sözleşme teklif edildi, çok komik bir rakam o rakamlarla asla olmaz o iş.

Emirhan, ne olursa olsun Beşiktaşta kalmak istiyor zaten Beşiktaşlı olmasa imzayı çoktan atardı başka bir yere.

Gelelim yabancılara;

Josef de Souzadan bu sene rahatsızlık duyan futbolcu çok fazla, her şeye burnunu sokuyormuş bir sürpriz yaşanıp gitse şaşırmam.

Teixeira son zamanlarda formu yükselse de bonservisli İLK SATIŞ olabilir. Oyuncunun acayip bir piyasası var araplarda

Larin bizim istediğimiz teklife doğru yaklaşıyor kalırsa şaşırmam o kontratı bulamadı dışarda. Sürpriz iç rakiplerden gelebilir GS 2-2.5 verirse oraya gider.

Güven Yalçın sözleşme görüşmelerinde 200 bin € fark kaldı, stslden rakiplerinde teklifleri var.

Şu yerli sınırı sorunu olmasa ben Serdarla uğraşılması taraftarı değilim, larin ve vida içinde aynı şeyi düşünüyorum.

Çevrimiçi Talisca1903

Gelelim yabancılara;

Bizim şartlarımıza uymayan herkesin yolu açık olsun kimse bulunmaz hint kumaşı değil.22 puan fark yemiş takımın oyuncuları hiç kusura bakmayacak hiç kimse bu performanslarla klubü zorlayamaz. Devam etmek isteyenlerle devam edip gönülsüzlere yol vermek gerekir. Daha net oyuncularla oynamalıyız (talisca)
Yerli sınırına takılıp kimseye  hak etmediği kontratı vermeyeceksin Salih Töre Kenan Topal gibi bir sürü bal yapmayan arıyla doluyor takım sonra
Josef orta sahanın en net ismi takımı sahiplenmesi takdire şayan sakın göndermek gibi bir hataya düşmesinler sonra çok ararız
[ Son Düzenleme: 10 Mart 2022, 16:36:55 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Samet Ç

Ersin, Rıdvan, Serdar, Rosier, Emirhan ve Güven dışında herkes gidebilir bunları tutsunlar yeter.
[ Son Düzenleme: 10 Mart 2022, 17:09:05 Samet Ç ]

Çevrimdışı joseph35

Rıdvan mutlaka kalmalı. Umut oynayacak olsa bile Rıdvan da kalmalı. Orada yabancı oynatma  yabancıyı sahaya sürme şansımız yok, yedeği de ası da yerli olmalı sol bekin. Umarım Rıdvan kalır. Gelişimi de devam eden bir oyuncu kalmalı bence.

Ersin'in satılmıyor oluşuna çok sevindim. Çok iyi gelişiyor. Çok daha yüksek paralara satarız şampiyon olduktan sonra.

Güven iyi ki kalıyor. Aradaki fark kapanır. Çok iyi bir 3.forvet ve yerli alternatif kanat kendisi.

Serdar Saatçi geçen maç çok büyük hata yaptı ama ikinci yarı çok iyi toparladı. O durumda yıkılıp titrememek başarı 19 yaşında. Fiziği çok iyi. Gelişecek gibi daha. Fahiş fiyat istemiyorsa 4. ve 5. stoper olarak planlamada olmalı. Yerli stoper önümüzdeki sezon en çok arayacağımız şey olacak. 4 yerli kuralında 2 stoper yerli olursa Josef-Gedson-Talisca yapabiliriz.

Josef ise kalmalı. Takım içindeki hava bir şampiyonluk mücadelesine girişmekle düzelir. Ligin başlarında şampiyonluğun en büyük adayı gibi oynarsak Josef bakarsın bir anda takımın saygı duyduğu büyüğü kolej ruhunun yapıcısı olur.

Vida kalsa da olur kalmasa da. Kalırsa 2 yerli stoper, giderse 2 yerli bir yabancı stoper almalıyız.

Larin ve Nkoudu kesinlikle gitmeli ve sol kanada Boupendza gelmeli.
[ Son Düzenleme: 10 Mart 2022, 17:16:10 joseph35 ]

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Rıdvan mutlaka kalmalı. Umut oynayacak olsa bile Rıdvan da kalmalı. Orada yabancı oynatma  yabancıyı sahaya sürme şansımız yok, yedeği de ası da yerli olmalı sol bekin. Umarım Rıdvan kalır. Gelişimi de devam eden bir oyuncu kalmalı bence.

Ersin'in satılmıyor oluşuna çok sevindim. Çok iyi gelişiyor. Çok daha yüksek paralara satarız şampiyon olduktan sonra.

Güven iyi ki kalıyor. Aradaki fark kapanır. Çok iyi bir 3.forvet ve yerli alternatif kanat kendisi.

Serdar Saatçi geçen maç çok büyük hata yaptı ama ikinci yarı çok iyi toparladı. O durumda yıkılıp titrememek başarı 19 yaşında. Fiziği çok iyi. Gelişecek gibi daha. Fahiş fiyat istemiyorsa 4. ve 5. stoper olarak planlamada olmalı. Yerli stoper önümüzdeki sezon en çok arayacağımız şey olacak. 4 yerli kuralında 2 stoper yerli olursa Josef-Gedson-Talisca yapabiliriz.

Josef ise kalmalı. Takım içindeki hava bir şampiyonluk mücadelesine girişmekle düzelir. Ligin başlarında şampiyonluğun en büyük adayı gibi oynarsak Josef bakarsın bir anda takımın saygı duyduğu büyüğü kolej ruhunun yapıcısı olur.

Vida kalsa da olur kalmasa da. Kalırsa 2 yerli stoper, giderse 2 yerli bir yabancı stoper almalıyız.

Larin ve Nkoudu kesinlikle gitmeli ve sol kanada Boupendza gelmeli.

Sözleşmesi 2023 te bitiyor. En fazla şampiyon oluruz sonra bedava gider.
Ersin-Rıdvan-Serdar sözleşmelerde çok büyük hata yapıldı, şimdi de Emirhan çıktı.
Bu yönetim ne satmayı ne de bağlamayı hiç bir şey bilmiyor.

Çevrimdışı joseph35

Sözleşmesi 2023 te bitiyor. En fazla şampiyon oluruz sonra bedava gider.
Ersin-Rıdvan-Serdar sözleşmelerde çok büyük hata yapıldı, şimdi de Emirhan çıktı.
Bu yönetim ne satmayı ne de bağlamayı hiç bir şey bilmiyor.

sözleşmesi uzatılmalı Ersin'in.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hahaha bu Larin'in menajeri iyice uçtu.
Milan istiyormuş oyuncuyu yersen...

Çevrimiçi levitate

Gelelim yabancılara;

serdar işi belliydi

josef mevzusunu takımdaki kankalarının artmasına bağlıyorum, teixeira ve welinton çocukluk arkadaşıymış. demek fernando falan gelse ortalık karışırmış

twitter'da birileri josef önder'e kendi on birini veriyormuş diyordu doğru mu acaba?
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

şu haliyle gideceği max. orta sıra championship takımı

Çevrimiçi Samet Demir

serdar işi belliydi

josef mevzusunu takımdaki kankalarının artmasına bağlıyorum, teixeira ve welinton çocukluk arkadaşıymış. demek fernando falan gelse ortalık karışırmış

twitter'da birileri josef önder'e kendi on birini veriyormuş diyordu doğru mu acaba?
Onbiri Önderin kendisinin oluşturmadığı doğru en azından.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tuncaboylu

Uçacak bir şey yok.

Lazio Muric kazmasına 20 milyon Euro bonservis verirken, Larin bonservisi elindeyken Milan'a gidebilir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Gelelim yabancılara;

Bu kadar şeyin özeti:

Serdar, Ersin ve Rıdvan seneye bedava gidecekler.

Güven, Vida ve Larin'le sözleşme yenilenemeyecek.

Josef ve Alex'in alacaklarına karşı bonservisleri verilecek.

N'koudu kadro dışı bırakılacak, gönderilemeyecek ve B takımda tutulup bir sene daha maaş ödenecek.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Uçacak bir şey yok.

Lazio Muric kazmasına 20 milyon Euro bonservis verirken, Larin bonservisi elindeyken Milan'a gidebilir.

Milan ne yapacak, çubuk turşu mu kuracak?
Üzerine para vereceğim dese Milan' a gidemez. Tamamen menajer siparişi haber.

Çevrimiçi Samet Demir

Bu kadar şeyin özeti:

Serdar, Ersin ve Rıdvan seneye bedava gidecekler.

Güven, Vida ve Larin'le sözleşme yenilenemeyecek.

Josef ve Alex'in alacaklarına karşı bonservisleri verilecek.

N'koudu kadro dışı bırakılacak, gönderilemeyecek ve B takımda tutulup bir sene daha maaş ödenecek.
ANÇ bol bol Fikret Ormana sallasın. Bu sözleşmeleri ben yapmadım diye. Geldiğinden beri 3 kuruş para kazanamadık transferlerden. Elimizdeki değerlerde hiç oluyor. Adamlar sözleşme yenilemezse eğer Anç onları da boklayıp vicdanını rahatlatır.

Etiketler: