2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 93 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 804881 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Bu kadar şeyin özeti:

Serdar, Ersin ve Rıdvan seneye bedava gidecekler.

Güven, Vida ve Larin'le sözleşme yenilenemeyecek.

Josef ve Alex'in alacaklarına karşı bonservisleri verilecek.

N'koudu kadro dışı bırakılacak, gönderilemeyecek ve B takımda tutulup bir sene daha maaş ödenecek.
aynı şeyi düşündüm bir şey daha ekleyeyim yerine dünya para ödenip ya olursa transferi yapılır sonrada ikiyüzbin fazla vermedik beşiktaşın parasını çarçur ettirmeyiz denir bu arada sezonun ikinci yarıları transfer muhabbetinden takımın gücünün yarısı gidiyor oda ayrı hesap

Çevrimdışı tuncaboylu

Milan ne yapacak, çubuk turşu mu kuracak?
Üzerine para vereceğim dese Milan' a gidemez. Tamamen menajer siparişi haber.
Larin sözleşmesi biten forvet oyuncuları arasında, Transfermarkt değerine göre, 11. sırada. (Santrafor olarak düşünürsek, ilk 5'te.)

Kendinden önceki 10 oyuncu arasında Mbappe, Di Maria, kanser olan Brooks falan da var bu arada.

Yani Larin şu anda, gayet cazip bir free-agent.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Larin sözleşmesi biten forvet oyuncuları arasında, Transfermarkt değerine göre, 11. sırada. (Santrafor olarak düşünürsek, ilk 5'te.)

Kendinden önceki 10 oyuncu arasında Mbappe, Di Maria, kanser olan Brooks falan da var bu arada.

Yani Larin şu anda, gayet cazip bir free-agent.

Larin atanamamış bir oyuncu, bizdeki performansı yanıltmasın.
Sol forvet için gereken hıza sahip değil, topla ilişkisi zayıf, gol vuruş repertuarı sınırlı. Ancak bizim gibi sadece fizikle oynamaya çalışan ülkelerde sol forvet olabilir. Yoksa Bologna dahi onu sol forvet oynatmaz.
Santrafor desen, o konu anlatılırken muhtemelen elektrikleri kesikti çünkü hiç bir şey bilmiyor.
Zaten bizde de sola geçiş onun için kurtuluş olmuştu.

İşin özeti sol tarafta kendi solunu çizgiye alabildiği için muhtemelen kendini güvende hissediyor. Santrafor pozisyonunda ise sağından solundan hızla araç geçtiği için ne yapacağını bilemeyen sürücü modunda.

Çevrimiçi Necmi

Larin atanamamış bir oyuncu, bizdeki performansı yanıltmasın.
Sol forvet için gereken hıza sahip değil, topla ilişkisi zayıf, gol vuruş repertuarı sınırlı. Ancak bizim gibi sadece fizikle oynamaya çalışan ülkelerde sol forvet olabilir. Yoksa Bologna dahi onu sol forvet oynatmaz.
Santrafor desen, o konu anlatılırken muhtemelen elektrikleri kesikti çünkü hiç bir şey bilmiyor.
Zaten bizde de sola geçiş onun için kurtuluş olmuştu.

İşin özeti sol tarafta kendi solunu çizgiye alabildiği için muhtemelen kendini güvende hissediyor. Santrafor pozisyonunda ise sağından solundan hızla araç geçtiği için ne yapacağını bilemeyen sürücü modunda.
hahahha o nasıl benzetme

Çevrimiçi Özgür Gültekin

hahahha o nasıl benzetme

aklıma başka bir şey gelmedi.  :lol:

Çevrimdışı joseph35

Talisca, Şenol Güneş, çok çok iyi bir bitirici ve altyapıdan çıkıp oynayan gençlerimizle sözleşme uzatmak... Güzel günler göreceğiz güneşli günler.

Hiç öyle yeni Mitrovic, Milosevic, Opare, Dentinho gibi keşiflere, Welinton, Nsakala, Youla, Vagner Love gibi Anadolu'dan yabancılara gerek yok.

Çevrimiçi Samet Demir

Talisca, Şenol Güneş, çok çok iyi bir bitirici ve altyapıdan çıkıp oynayan gençlerimizle sözleşme uzatmak... Güzel günler göreceğiz güneşli günler.

Hiç öyle yeni Mitrovic, Milosevic, Opare, Dentinho gibi keşiflere, Welinton, Nsakala, Youla, Vagner Love gibi Anadolu'dan yabancılara gerek yok.
Şenol Güneş ve alt yapı :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı joseph35

Şenol Güneş ve alt yapı :)

bu yerli kuralında halihazırda oynayabilen Ersin,Rıdvan ve 2 yerli stoperi kullanacağını düşünüyorum. Zaten altyapı kaynaklı takım olalım demiyoruz oynayan gençleri yerli kuralı gereği kullansa yeter şampiyonluk için. Şenol Güneş altyapıya önem veren biri değildir ama yerli tercihinde net isim olan Ersin ve Rıdvan'ı kullanabilir bence.

Güven Yalçın ve Can'ı da ihtiyaç oldukça kullanır. Güven kariyerinde en fazla golü Şenol Güneşli sezonda attı yanlış hatırlamıyorsam.
[ Son Düzenleme: 11 Mart 2022, 22:02:03 joseph35 ]

Çevrimiçi sefaköykartali

Daniel Farke, Beşiktaş yönetimi ilk gündeme geldiğinde iş bitirmişti Ali Koç devreye girince anlaşma bozuldu. Farke istediğim mevkilere 3 tane nokta atışı yaparsanız şampiyonluk yarışında olurum diyor. Takımda kalmasını istediği bazı isimler var bazı sürpriz isimleri de göndermek istiyor. Görüşmeleri C.K yönetiyor.

Trpisovski, isteyeni çok bazı ispanyol kulüpleriyle görüşmeleri de var uzun vadeli bir proje de var olabileceğini iletti. Farke gibi o da bazı isimlerle yolların kesin ayrılmasını istiyor. O kontratlardan çıkabilirler mi kritik olan o.

Şenol Güneş, başkanın bire bir konuştuğu her gün iletişimde olduğu sözlü anlaşmanın bulunduğu tek isim. C.K iyi bir yabancı hocayla anlaşabilirse işler terse dönebilir ama şuanlık yeni hoca Şenol Güneş gibi duruyor.

Sürpriz olarakta İlhan Palut gündemi var.
maliyet olarak en iyisi trpisovsky olur. Kuzey avrupada oyuncu piyasası çok makul, buraya da uygun çok fazla oyuncu çıkıyor bence ama bizim takımlarımızın takip etmediği bir bölge. Avrupada da büyüklere karşı çok iyi maçlar çıkardı. Gelirler düştükten sonra takım maliyeti 25m euro üzerine bile çıkmamalı, o yüzden en doğru isim olur diyorum.

Çevrimiçi Necmi

bu yerli kuralında halihazırda oynayabilen Ersin,Rıdvan ve 2 yerli stoperi kullanacağını düşünüyorum. Zaten altyapı kaynaklı takım olalım demiyoruz oynayan gençleri yerli kuralı gereği kullansa yeter şampiyonluk için. Şenol Güneş altyapıya önem veren biri değildir ama yerli tercihinde net isim olan Ersin ve Rıdvan'ı kullanabilir bence.

Güven Yalçın ve Can'ı da ihtiyaç oldukça kullanır. Güven kariyerinde en fazla golü Şenol Güneşli sezonda attı yanlış hatırlamıyorsam.
ersin direk kulübeye gider

Çevrimiçi Samet Ç

Daniel Farke, Beşiktaş yönetimi ilk gündeme geldiğinde iş bitirmişti Ali Koç devreye girince anlaşma bozuldu. Farke istediğim mevkilere 3 tane nokta atışı yaparsanız şampiyonluk yarışında olurum diyor. Takımda kalmasını istediği bazı isimler var bazı sürpriz isimleri de göndermek istiyor. Görüşmeleri C.K yönetiyor.

Trpisovski, isteyeni çok bazı ispanyol kulüpleriyle görüşmeleri de var uzun vadeli bir proje de var olabileceğini iletti. Farke gibi o da bazı isimlerle yolların kesin ayrılmasını istiyor. O kontratlardan çıkabilirler mi kritik olan o.

Şenol Güneş, başkanın bire bir konuştuğu her gün iletişimde olduğu sözlü anlaşmanın bulunduğu tek isim. C.K iyi bir yabancı hocayla anlaşabilirse işler terse dönebilir ama şuanlık yeni hoca Şenol Güneş gibi duruyor.

Sürpriz olarakta İlhan Palut gündemi var.
Önder'le devam eder

Çevrimiçi Samet Ç

maliyet olarak en iyisi trpisovsky olur. Kuzey avrupada oyuncu piyasası çok makul, buraya da uygun çok fazla oyuncu çıkıyor bence ama bizim takımlarımızın takip etmediği bir bölge. Avrupada da büyüklere karşı çok iyi maçlar çıkardı. Gelirler düştükten sonra takım maliyeti 25m euro üzerine bile çıkmamalı, o yüzden en doğru isim olur diyorum.
Trpisovsky'nin geleceğini sanmam bir şekil ikna edebiliyorlarsa yanında Bah, Samek, ve Yira Sor paketide çözsünler.

Çevrimdışı can1903

Trpisovsky'nin geleceğini sanmam bir şekil ikna edebiliyorlarsa yanında Bah, Samek, ve Yira Sor paketide çözsünler.
Beşiktaş kulübü isterse Trpisovskyi getirir.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Samet Ç

Beşiktaş kulübü isterse Trpisovskyi getirir.
Umarım ister o zaman çünkü doğru isim. Slavia gibi mütevazi takımı iki kere Avrupa liginde çeyrek finale taşıdı bu yılda bir sürpriz olmazsa Konferans liginde minimum çeyrek final yapacak yine ligde takımı üst üste üç kere şampiyon yaptı alıp veya altyapıdan çıkarıp sonra sattığı oyuncularda belli Coufal ve Soucek'i West Ham'a Alex Kral'ı Moskova'ya Kuchta'yı Lokomotif'e tam bizlik hoca getirip Önder'e gösterilen sabrın çeyreği gösterilirse acayip işler yapabilir burada çünkü bizim ülkede futbola çok para harcanıyor ama akıl olmadığından dolayı harcanan paraya karşı başarı yok bu adam o açığı kapatabilir.
[ Son Düzenleme: 13 Mart 2022, 16:35:43 Samet Ç ]

Çevrimiçi Talisca1903

tayfur bingöl ve doğukan sinik alınabilecek 2 iyi yerli oyuncu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Mart 2022, 21:32:38
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Bülent Uslu: Cenk Tosun İstanbul’da.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bülent Uslu: Cenk Tosun İstanbul’da.

Verilecek paranın da az olmayacağı düşünüldüğünde çok yanlış hamle olur.

Çevrimiçi levitate

adamın futbolla alakası kalmamış hala peşinden koşuyoruz, yazık
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

adamın futbolla alakası kalmamış hala peşinden koşuyoruz, yazık
maç başı Aboubakar sözleşmesi gibi bir kontrat yapmak lazım

Çevrimiçi levitate

Bize düşmez ki. Tam ligimiz için aranan kan.

başak istanbul'a getirmiş geçmiş olsun
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

onu da yapmamak lazım, abou kadar özel bir oyuncu değil bence değmez

Çevrimiçi Samet Ç

Sözleşme yapmamak daha kârlı

Çevrimdışı murat baltacı

Takım penaltıya bile itiraz etmiyor Rıdvan desen korner peşinde seneye hepsini yollayın
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Ç

Trpisovsky lazım en acilinden.

Etiketler: