Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 185 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1786897 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı Erman1903

Mısır tanrısı çift haneyi göremez bu sezon. Bu Terim'e Penarol'ün sahibi ziyarete gelmiş oradan Agustin Alvarez'i almazlar umarım.

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Mısır tanrısı çift haneyi göremez bu sezon. Bu Terim'e Penarol'ün sahibi ziyarete gelmiş oradan Agustin Alvarez'i almazlar umarım.

Bizim kulübü de ziyaret etmiş Penarol'ün sahibi. Sırayla geziyor herhalde.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Erman1903

Bizim kulübü de ziyaret etmiş Penarol'ün sahibi. Sırayla geziyor herhalde.

İyi bari, elinde güzel birkaç topçusu var onlar için pazara çıkmış olsa gerek.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Yossi Terim yeni oyuncunun hediye ettiği maçı elleriyle verdi. Devam.

Çevrimdışı Sinan23

F spor f sporla berabere kaldı büyük mucize. Glesin f spor bize karşıda açık oynasın. 20 dk da 18 kez karşı karşıya kalırız.

Çevrimdışı celiker1

Galatasaray kaleci ile birlikte geri beşliyi yabancı oyuncu yaptığından dolayı  ileride oynatmak zorunda olduğu 3 Türk oyuncusunun kalitesi ile bu ligde şampiyon olamaz,olmamalı.Ileride 3 Türk oyuncusu+2 Romen her maç gol yer ve en az 5 net pozisyon verir
[ Son Düzenleme: 29 Ağustos 2021, 21:23:28 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

derbide ne olacak merak ediyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Tak şu fenere çelmeyi yaşlı kurt. Rodriguez keşke sahada olsaydı.

Çevrimdışı celiker1

Çok iyi adam şu Szalai.Fener'i her maç ayakta tutuyor.Övelim biraz burada da patlasın şu adam.Başka türlü patlamayacak!Hakemler "ekstra" yapmazsa bu Fb'den de bir şey olmaz.Duran top harici zor gol atar Fb. Şu an tek ciddi rakip Ts gözüküyor.
[ Son Düzenleme: 29 Ağustos 2021, 22:34:42 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çok iyi adam şu Szalai.Fener'i her maç ayakta tutuyor.Övelim biraz burada da patlasın şu adam.Başka türlü patlamayacak!Hakemler "ekstra" yapmazsa bu Fb'den de bir şey olmaz.Duran top harici zor gol atar Fb. Şu an tek ciddi rakip Ts gözüküyor.

Avcı iki maç puan kaybetsin, seksenlik ninelerden taktik dersi almaya baslasin görürüz ts yi. Ts nin kendi yerel dinamikleri şampiyon olmalarına izin vermez.

Çevrimdışı Erman1903

Büyük Mustafa'nın plan şimdilik iyi işledi. 5'linin önüne bir de Rodriguez'i feda ederek defansif kenar koymuş. Szalai yine bildiğimiz gibi, umarım yine kornerden falan çıkıp atmaz. Fener bir şeyler deniyor topa sahip oluyor ama lezzetli hücum edemiyorlar - bu ön tarafla çok da mümkün değil zaten. Maç beraberlik kokuyor hayırlısı bakalım.

Çevrimdışı Erman1903

Hade Mustafa hoca Naderilik bir şey kalmadı al Rodriguez'i.

Çevrimdışı can1903

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

Tehhhh ulan mis gibi Samatta oynuyordu ne güzel erken döndüler Valenciaya

Çevrimdışı Erman1903

Ohoo hala daha Naderi tutuyorsun sahada Mustafa hoca olmadı bu 1-0'da onun yerine alacaktın Rodriguezi.

Çevrimiçi levitate

yine bişey oynamadan aldılar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çok sağlam mücadele ediyorlar  ama arabayı sürekli 6000 devirde kullanırsan motoru kucağına alırsın.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı celiker1

yine bişey oynamadan aldılar
Şu ön oyuncularıyla 2 gol atmaları normal değil.Fb'nin ön taraf yeteneksiz bana göre.Fb kapanan takımı kolay kolay açamaz.Kapanan anadolu takımlarının çoğu puan alacak Fb'den.Fb'nin bir kaç maç puan kaybetse dağılacak havası var.Şimdi artislik yapıyor aklı sıra gençleri sahaya sürüp.Göreceğim 2-3 hafta sonra
[ Son Düzenleme: 29 Ağustos 2021, 23:24:27 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Erman1903

Çok sağlam mücadele ediyorlar  ama arabayı sürekli 6000 devirde kullanırsan motoru kucağına alırsın.

Oyuncular pek oturmasa da bu formasyon geometrik açıdan güzel - sıkıntısı çok koşmak gerekiyor bu yüzden yaşlılardan iyi verim almaları zor. Disiplinliler geçen sezondan en büyük fark bu. Ne kadar götürürler bilemiyoruz eforlu bir formasyon sakatlığa musait.

Çevrimdışı Sinan23

Lige yeni çıkan takımları gonder ilk haftalar 3 puan gelsin

.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bu sene bu hakemler ciddi sıkıntılar yani futbolumuzun selameti için bu mhk denen kurumun kapatılarak yurt dışından hakem getirilmesi şart.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi mellfred

serdar aziz rakibin boynunu kırıyordu az kalsın. penaltısından geçtim bu eleman her maç böyle canice kasten işlere girişiyor
beşiktaşlı olsa futbol kariyerini bitirirler
hakem yaşar kemal uğursuz pozisyonu görünce arkasına bakmadan kaçtı
peki var'da ki vasıfsız da mı görmedi
namussuzlar

Çevrimdışı Erman1903

Yaşar Kemal Uğurlu'yu tebrik etmek lazım. Kaç tane sarılık pozisyonu çıkarmadı o Nadiri'yi biçip durdular, takdir haklarını Fenerden kullanması - Altaylı oyuncunun çıkışı sırasında yaptığı sevimsiz hareketler ve son dakika vermediği penaltıyla maçın yıldızıydı.
[ Son Düzenleme: 29 Ağustos 2021, 23:57:46 Erman1903 ]