Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

cornelius ve 127 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1837450 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı can1903

Adamlara çalınmayan penaltıya bak, bizim ılıman taraftar ise en ufak müdahelede penaltı çalınsa penaltı işte kardeşim beşiktaş hak yemez yeaaa diye geziyor.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Sinan23

Yaşar Kemal Uğurlu'yu tebrik etmek lazım. Kaç tane sarılık pozisyonu çıkarmadı o Nadiri'yi biçip durdular, takdir haklarını Fenerden kullanması - Altaylı oyuncunun çıkışı sırasında yaptığı sevimsiz hareketler ve son dakika vermediği penaltıyla maçın yıldızıydı.

İlk 10 dk 2 sarıyı es geçti.

Çevrimdışı Erman1903

Adamlara çalınmayan penaltıya bak, bizim ılıman taraftar ise en ufak müdahelede penaltı çalınsa penaltı işte kardeşim beşiktaş hak yemez yeaaa diye geziyor.

Bu Serdar'ın dokunulmazlığı var öldürmediği sürece her şey serbest, bizde olsa her maç penaltı yaptırır 90 dakika tamamlayamaz.

Çevrimdışı Erman1903

İlk 10 dk 2 sarıyı es geçti.

Fenerliler adamı EPL hakemi ilan etmiş yorumlar her şeyi anlatıyor.

Çevrimiçi Samet Demir

Fenerliler adamı EPL hakemi ilan etmiş yorumlar her şeyi anlatıyor.
Fener 2 - 0 yenik ve penaltıları verilmemiş olsa görürdüm onları ben. Ulan nasıl bir dünyada yaşıyoruz yahu.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı worns

ads montella'yı getiriyormuş. bu kuşak italyan hocaları severim ama rahat bir çalışma ortamı bulabilir mi? kulübün içini bilemiyorum. muhtemelen 3lü oynatır, yapı uygunsa. sağ taraftaki iskandinav oyuncularından iyi kanat bek olur.

Çevrimiçi qp 383

Maç 2-0 ve 90+6 ' da çalınmadı penaltı. Yani bu kadar avantajlı durumda bile aleyhlerine penaltı verilmiyorsa ne zaman verilecek?
Aslolan hayattır hayat da Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

alanya çağdaş hocayla yolları ayırmış, asistan olarak geri gelsin diyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

hayatımda bu kadar saçma karar da az gördüm.

Çevrimdışı can1903

10 tane kulüp bulur bu sene ligte  :lol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Adamın elindeki omurgayı hamsilere peşkeş çekerlerse olacağı bu.
Çağdaş hoca her zaman rahatlıkla çalışacak bir takım bulur ama Alanyadan bu saatten sonra bir halt olmaz.

Çevrimiçi levitate

Adamın elindeki omurgayı hamsilere peşkeş çekerlerse olacağı bu.
Çağdaş hoca her zaman rahatlıkla çalışacak bir takım bulur ama Alanyadan bu saatten sonra bir halt olmaz.

olan bizim gençlere oldu, ahmet gülay falan napıyor hiçbir fikrim yok
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

Fenerin transfer ettiği Rossi nasıl topçu abi @Erman1903

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
:D

Çevrimdışı Erman1903

Fenerin transfer ettiği Rossi nasıl topçu abi @Erman1903

Skorerliği yüksek bir kanat forveti, iş yapacaktır bu ligde ama ne kadara maloldu pek bir bilgi yok. Altyapı Penarol, genç oyuncu yetiştirme işini bilen bir takım lakin 18M'lik futbolcu mu orası biraz tartışılır konu. Çok yüksek aksiyonu olan, müthiş çalımcı bir tip değil, pasları yüzdeli yaratıcılığı iyi - kendi tarzında düzgün bir futbolcu.

Çevrimiçi sEuL

Halil buyuk olcude sarisinlarda. Misirliyi satmislar, ordan gelen para ile Halil’i zorlarlar buyuk ihtimal. Bir ihtimal Gedson pesindende gidebilirler.

Çevrimdışı Erman1903

Halil buyuk olcude sarisinlarda. Misirliyi satmislar, ordan gelen para ile Halil’i zorlarlar buyuk ihtimal. Bir ihtimal Gedson pesindende gidebilirler.

Halil konusunda ısrarcılar, bizim o başlardaki ilgimiz kalmamış gibi gözüküyor. Arada hatır gönül var mı bilmiyorum ama C sınıfı santrafor Mostafa'yı söylenen rakamlara satmak büyük iş, keşke kalsaydı.

Gedson için tüm kaynaklar bizi gösteriyor Gs yapması bence düşük ihtimal.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Mısırlı onların değildi ki?

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Fenerliler yine uçmuş. Her yıl aynı terane.

-Sergen kacacak.
- Bizden daha kötü kadroları var.
-Pereira ' nin sistemi hepsinden daha iyi.
-tff ve hakemler engellemez ise fener şampiyon.

Çevrimiçi Necmi

opsiyonları vardı alıp satmışlar
opsiyon süresini geçirdikleri için mısır opsiyonu açmıyormuş deniyor

Çevrimiçi Necmi

Fenerliler yine uçmuş. Her yıl aynı terane.

-Sergen kacacak.
- Bizden daha kötü kadroları var.
-Pereira ' nin sistemi hepsinden daha iyi.
-tff ve hakemler engellemez ise fener şampiyon.

koç bunları kandırmayı iyi biliyor :D

Çevrimdışı Erman1903

opsiyon süresini geçirdikleri için mısır opsiyonu açmıyormuş deniyor

Günün en güzel haberi, biz Larin'den para kazamazken şu çöpten bu kadar kolay kurtulmaları üstüne bir de para kazanmaları dokunmuştu bana.

Fransa'da 24:00'e 2 saat bile kalmadı kapanacak transfer.
[ Son Düzenleme: 31 Ağustos 2021, 23:12:08 Erman1903 ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

?s=19

Çevrimdışı tuncaboylu

?s=19
2. torbadan Dortmund yerine Barcelona gelseydi daha iyi olacaktı, acayip güç kaybetti herifler.