9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş
9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş Tarih : 15.10.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Fatih Terim Stadyumu Hakemler : Atilla Karaoğlan - Tarık Ongun - Deniz Caner Özaral - Mert Güzenge

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 19417 defa] 9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Başakşehir maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%76.2]
1 puan
2 [%9.5]
0 puan
3 [%14.3]

Toplam Oy Verenler: 21

Çevrimdışı tuncaboylu

ili amatör gol yedik biri net kaleci hatası ikincisi rıdvanın tecrübesizliği (indir diye bağırdım içimden)
ancak 11 çıkan kadro net kötüydü, çok kötüydü
kalede mert ne gereği vardı
ersin almış hızını gidiyor avrupa piyasasında parlıyor, mert’i yeniden dünya futboluna mı hazırlıyoruz ?
ilerde güven, her zaman söylemişimdir güven bu kalibre adam değil ama son  maçı çeviren adamı da kesmek olmazdı ya, sanırım bir daha 11 görmez artık
ortada sezon başından beri kötü atiba’ya hiç gerek yoktu elinde bir dünya ortasaha var
serdar’ı kesip 2 aydır top oynamayan welintonu niye oynattın baba ?
yazık oluyor
önümüzde zor bir fikstür var
cancer is coming

Mert'in oynamasının tek sebebi, menajerine verilen bir söz olmalı. Başka izahı yok.

Senin elinde 1 senede değerini 10'a katlamış 20 yaşında kalecin var; bir maç oynatıyorsun, bir maç yedek.

Serdar tutacak gibi, koy işte Vida'nın yanına. Sol bek de yerli, ileride istediğin 6 yabancıya yer ver. 1-0 gerideyken yerli diye Necip'i alıyor oyuna.

Çevrimiçi Necmi

Sonuna kadar katılıyorum. Ve tekrar söylüyorum Batsu iyi oyuncu ama bizim forvetimiz asla olamaz. Bobo'daki hırsın 10'a 1'i Batsu'da yok.
eminmisin 😂
Tam tersi biraz hırsını törpülese daha olgun oyun oynayacak o baskıları hırsdan yapıyor alex in attığı golde kaleciye hata yaptıran kimdi
Maç boyu takıma yanıma gelin diye işaret yapıyordu tek başına pres yapıyor rakibe hatada yaptırıyor
Bazen ben hangi maçı izledim diyorum

Çevrimdışı 38life

Teknik direktörlük eldeki malzemelerle en iyi yemeği yapmaktır. Sergen hoca eldeki tüm malzemelerin hepsini tencereye atıp ocağı yakıp yemek olmasını bekliyor.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tuncaboylu

Larin gitmek istiyorsan Devre arasında git lakin kendini salmış olman kulübe zarar veriyor
Larin'in bu halinin tek sorumlusu yönetim, kimse kusura bakmasın.

Sen bu transfer döneminde 2.5 milyon Euro üstü alan 4 oyuncu transfer edersen, Larin'e nanik yaptığın zaman adamı kaybedersin.

Çevrimiçi levitate

Geçen senenin başından beri milli takım aralarından aşırı kötü dönüyoruz. Istisnasiz her seferinde. Bu kadar motivasyon kaybı nasıl yaşanıyor akıl alır gibi değil.
hoca takımı saldı mı tam salıyor

normalde 1-2 gün izin ya da düşük tempo antrenman olur, bizde 3-4 gün izin yapılıyor

bide sakatlıklara denk geldi ya aman sıkıntı olmasın diye bir şey yapmadılar herhalde
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Teknik direktörlük eldeki malzemelerle en iyi yemeği yapmaktır. Sergen hoca eldeki tüm malzemelerin hepsini tencereye atıp ocağı yakıp yemek olmasını bekliyor.
Daha çok olmayacak karışımdan yemek çıkmasını bekliyor. Aynı bizim eski Oğuzhan'ı senelerdir beklememiz gibi. Hala bekliyoruz...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Sonuna kadar katılıyorum. Ve tekrar söylüyorum Batsu iyi oyuncu ama bizim forvetimiz asla olamaz. Bobo'daki hırsın 10'a 1'i Batsu'da yok.

Bana göre hırs istek ve fiziksel durumunda hiçbir problem yok, bitiricilik de dahil. Oyuncunun suçu değil oyun tarzına uymuyor press vb ile ekstra iş yaparak pozisyon bulmaya çalışıyor. Sergen'in geldiği günden beri oynatmaya çalıştığı sistemde böyle oyuncu kullanılmaz, tam zıttına geride konumlanıp kanatlarını haraketlendireceksin. Derin Forvet, Komple Forvet, ya da kabiliyetli bir hedef santrafor ister öyle kalas adam da iş yapmaz ama böyle koşuyla ve pressle öne çıkmaya çalışan santrafordan öyle bile daha iyi iş yaparsın.

Bu takımda mühendislik hataları ve bölgeleri eksik bırakma gibi başka sayılabilecek şeyler de var Santrafor tercihi de oldukça önemli ama şu kadro geçen sezonki Sergen'de olsa o motivasyon ve amatör ruhla fark yapardı, bu sezon yarısı kadar iş yok kendisinde.
[ Son Düzenleme: 15 Ekim 2021, 22:29:16 Erman1903 ]

Çevrimiçi Necmi

Sen bu transfer döneminde 2.5 milyon Euro üstü alan 4 oyuncu transfer edersen, Larin'e nanik yaptığın zaman adamı kaybedersin.
larin kötü değildiki rıdvanın arkasını kapatmaktan hücuma katılamadı orta sahada bastı
İlk yarıda çıksa bu kadro maçı alırdık zaman daralınca sonuç böyle oluyor

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu var olayını nasıl çözeceğiz ısrarla vermiyorlar öyle böyle değil

Çevrimdışı kahyaoglueren

hoca takımı saldı mı tam salıyor

normalde 1-2 gün izin ya da düşük tempo antrenman olur, bizde 3-4 gün izin yapılıyor

bide sakatlıklara denk geldi ya aman sıkıntı olmasın diye bir şey yapmadılar herhalde
Evet persembe pazar 4 gün tatildi takım. Sadece bu milli ara için değil gecen seneden beri hiç sekmiyor bu konu.

Çevrimdışı GreenBook

Kanayan yaramız haline geldi bu mevzu pazarlık uzmanıyım diye sağa sola hava basıp taktir görmeye çalışmak yerine yaptıklarıyla kendini ispatlayan bu adama 2,5 ver Hatay maçında neler yaptı gördük geçen yıl

ver 2,5 sana ikinci aboubakar olsun 2,5 m lük performans versin 1,8 verirsen 1,8 lik verim alırsın
Oğuzhan’ın 2 m aldığı yerde Larine 1,8 teklif edemezsin
Larine verilen 2,5 m la mı batacak bu kulüp !

Çevrimdışı Unnamed

@Necmi abi şuçluyu buldu dağılın. Tek sorumlu Rıdvan'dır. Rıdvan olmasaydı 10 kişi oynasaydık maçı alırdı. Keza Mert kalesinde devleşti adeta :))))

Çevrimdışı tuncaboylu

Çözemeyiz, takma kafana.

Başkan hala her açıklamasında eski yönetime laf çakmaya odaklanmış, sahada olan bitenlere bakmıyor bile.

Şu eski yönetimden bir hıncını alsın, ondan sonra sıra gelir belki.

Çevrimdışı 38life

Bir mevkii'de oynayan oyuncu hem yeni sözleşme imzalamış hemde o mevkii'de oynayan "tek" oyuncu ise. Kadroda hiçbir alternatifi yok ise oyuncudan ne kadar performans bekleyebilirsiniz?

Rosier...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yönetim pamuk şeker gibi takılırsa bu iş çözülmez. Uzaktan bu işler çözülmez. TV köşelerinde konuşacaklarına somut adımlar atsınlar.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 38life

@Necmi abi şuçluyu buldu dağılın. Tek sorumlu Rıdvan'dır. Rıdvan olmasaydı 10 kişi oynasaydık maçı alırdı. Keza Mert kalesinde devleşti adeta :))))

Necmi abinin forumdaki varlığının tek sebebi Rıdvan Yılmaz adlı şahsa karşı Beşiktaş taraftarını kışkırtmak. Ben buna artık inanıyorum.

Çevrimiçi levitate

Evet persembe pazar 4 gün tatildi takım. Sadece bu milli ara için değil gecen seneden beri hiç sekmiyor bu konu.
hocanın rahat profili devreye giriyor işte... o 4 gün bir şeyler yapsan şu maça daha hazır olurdun

bize sıkışık fikstürler daha çok yarıyor, örneğin geçen yıl kasım-mart arası milli maç yoktu takım 10/10 top oynuyordu

martta ara geldi sakatlıklar saçma kayıplar başladı sonrası malum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı caner.eryigit

Çözemeyiz, takma kafana.

Başkan hala her açıklamasında eski yönetime laf çakmaya odaklanmış, sahada olan bitenlere bakmıyor bile.

Şu eski yönetimden bir hıncını alsın, ondan sonra sıra gelir belki.
İş çığırından çıktı vermiyorlar abi çağırmıyorlar şunun çeyreği renklilere olsa olağanüstü hal ilan edilir hakemi çarmıha gererler.
Vida da caicara da penaltı eli kapalıymış vücudu büyüyerek gidip eline çarpıyor yemişim kapalısını bu böyle devam etmez

Çevrimdışı caner.eryigit

Yönetim pamuk şeker gibi takılırsa bu iş çözülmez. Uzaktan bu işler çözülmez. TV köşelerinde konuşacaklarına somut adımlar atsınlar.
Şu verilmeyenleri çeyreği renklilere olsa ortalığı ayağa kaldırırlar onlara ve rakiplerine olmayana da çağırıp bir kulpuna uyduruyorlar şaka gibi

Çevrimdışı goktasoktay

Şu bahsedilen puan sisteminden vazgeçmezlerse yandı gülüm keten helva. İki tane net penaltımızı vermedi. Hadi vidanınkini inandırıcı bulmadınız, diğeri ne olacak? Adam kolunu arkasına almış sözde ama topa o kolunu uzatıyor. Rezalet ya. Kaldı ki maç orda berabereydi. İyi oynarız, kötü oynarız, oyuncular hata yapar ama onlar hakemi ilgilendirmiyor.

Rıdvana maçı seyreden her taraftar gibi ben de bağırdım, indir diye ama bunları tecrübeyle öğrenecek olması bizim adımıza kayıp oluyor. Bence hata da yapsa her türlü arkasında durmamız lazım. Bunlar daha çocuk, bunu unutmamak lazım. Oynaya oynaya gelişirler. İlk hatasında sen adamı kesersen gelişimini de durdurursun. Serdar da fazlasıyla formayı hakediyor. Wellinton üçüncü adamdır net. Montero ve serdar yoksa düşünülecek son adamdır. Bence takımda yeri de yok ama

Necmi abi, sen de pusuda bekleyip ilk fırsatta rıdvanı gömecek yer arıyorsun. Evet ben de kızıyorum bazen ama nsakala kat kat fazla hata yapıyor, o mu oynasın. 40 yılda bir altyapıdan bir çocuk çıkmış, oynasın. Yoksa kaybolup gidecek. Potansiyeli yüksek hala. Wellintona hiç laf yok? Majör hatalar yapıyor. Sen şimdi diyeceksin ki, rıdvanın bıraktığı boşlukları dolduruyor vs. İkinci golde adama topu hediye etti resmen.

Özkaynaktan çıkan çocukların arkasında durmamız lazım. Kaybedilecek kadar değersiz değiller.

Çevrimdışı Erman1903

oklar hocaya döndü bakalım şu iki maçta ne yapacak

Bu sezon bir ileri bir geri takılır Sergen hoca. Sonra da gider.

Çevrimdışı goktasoktay

İş çığırından çıktı vermiyorlar abi çağırmıyorlar şunun çeyreği renklilere olsa olağanüstü hal ilan edilir hakemi çarmıha gererler.
Vida da caicara da penaltı eli kapalıymış vücudu büyüyerek gidip eline çarpıyor yemişim kapalısını bu böyle devam etmez
Kapalı olması birşey ifade etmez. Ellerini arkaya bağlayıp kolunu topa doğru uzattı. Bu dünyanın her yerinde penaltıdır. Bilerek topa koluyla uzandı resmen. Rezalet yahu bunun vardan penaltı kararı gelmemesi

Çevrimdışı goktasoktay

Bu sezon bir ileri bir geri takılır Sergen hoca. Sonra da gider.
Hocanın sonsuz kredisi olmadığını bir anlaması gerekiyor artık.

Çevrimdışı Nartallo

Okaka denen herif tek başına yendi bizi... Ha biz hiçbir şey oynamadık, kopuk hatlar, herkes bireysel zorluyor.

En değerli haftaları sakatlıklarla heba ettik. Takım uyumsuz, biraz daha derli toplu oynayabilirdik, iki tane kontrayla yenildik.

Bu kaledeki rotasyon işini çözemedim, Mert'in oynama garantisi mi var.

Ersin ilk 4 maç gol yememiş iken tuttu Mert'i oynattı Antalya maçında. Ondan sonra bir maç Ersin, bir maç Mert oynuyor ve her maç gol yiyoruz bu abuk subuk rotasyonla.

Her maç Josef ve Atiba oynar bundan sonra, orda rotasyon yapmaz mesela Hoca.

Hoca'nın bir takıntısı da Oğuzhan. Oğuzhan'ın idaresindeki takım Sivas maçında gayet iyiydi, ne oldu yine 45 dakikada kementi attı, ne derdi var anlamak zor.

Çevrimdışı goktasoktay

Önemli bir nokta daha var. Başakşehir bu seyirciyi nerden bulmuş? Valla bizim seyirciden iyiydiler. Hep doğru anlarda doğru tepkiler verdiler. Hakemi de baskı altına aldılar. Pozisyona göre ıslık, yuhalama vs. Bence günün iyilerindendi, ilginç..

Etiketler: