6. Hafta Beşiktaş 2-1 Eyüpspor
6. Hafta Beşiktaş 2-1 Eyüpspor

Beşiktaş Forum|6. Hafta Beşiktaş 2-1 Eyüpspor Tarih : 22.09.2024 Saat : 20:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Zorbay Küçük - Furkan Ürün - Bahtiyar Birinci - Muhammet Ali Metoğlu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6. Hafta Beşiktaş 2-1 Eyüpspor  [Okunma sayısı 3708 defa] 6. Hafta Beşiktaş 2-1 Eyüpspor

Çevrimdışı 38life

Çok iyi oldu bu gol. Sıkıntılı bir maça dönüşebilirdi, o hissiyatı veriyordu. Kötü oynayan Joao'nun asist yapması da güzel.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tolga1903

Rashica senin en iyi yaptığın iş bek kovalamak ve şut çekmekti şutu unutmuştun sağ kanata gectiginden beri iyi oldu bu

Çevrimiçi Samet Demir

Tv karşısına geçtiğim ilk dakika golü attık. :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Samet Ç

hocanın kapanan takımlara karşı bir fikri yok gibi
var doğru olanı da yapıyor ama oyuncu kısmında yetenek yetmiyor maalesef Zalewski'ye istenilen parayı çok buluyorum ama şu takıma tam oturur hem birebirde hemde dar alanda kreatif iş yapacak oyuncu

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Samet Ç

iki maçtır rakip kaleciler imkansızı çıkarıyor bu arada çıkmayan topa da çıktı dedi

Çevrimiçi sEuL

Immobile nin yanına birilerini sokamazsak bir süre sonra yuhlanmaya başlar.
Birde az önce Masu’nun yapmış olduğu ortalar yok mu, beni benden alıyor ve cildirtiyor.

Arkadas topu önüne aldım, rakip ceza sahasına baktın ve 6 rakip oyuncunun içersinde sadece Ciro’yu gördün. Buna rağmen ne diye orta yapıyorsan arkadaş, hiç mi akıl yok. Hadi orada Gomez yada Weghorst gibi hava hakimi yeri çok iyi olan biri olsa tamam diyeceğim ama yok.

Semih iyi yapıyor ikilemeleri ve ceza sahasınıla girmeleri ama Mario şu ana kadar içeriyi pek zorlamıyor.

Ciro’yu dediğin gibi tek başına bırakırsak işi zor derken boş kale yerine kaleciye nişanladı. Yapışmıyor bu vuruşlar ona

Çevrimdışı ferdi1903

Ciro bu nasıl kacar

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi ulumemo

Immobile 2 haftadır vagner love a benziyorsun immobile

Çevrimiçi levitate

var doğru olanı da yapıyor ama oyuncu kısmında yetenek yetmiyor maalesef Zalewski'ye istenilen parayı çok buluyorum ama şu takıma tam oturur hem birebirde hemde dar alanda kreatif iş yapacak oyuncu

pır pır adam elzem, semihi kesmesi hoşuma gitmedi hareket sağlıyordu önde

zalewski'yi beğenmiyorum şahsen overrated tam bekte değil kanat oynuyordu ilk çıktığında
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bu arada Eyüp geçen seneden beri neredeyse aynı kadro ile oynuyor. Uzerine iyi eklemeler yapmışlar.

Gecen sene 1. ligde izlemiştim canlı. Kondisyon olarak da pas olarak da iyilerdi. Bir alışkanlıkları var.

Çevrimdışı tolga1903

İmmobile kendini sol kenara atınca çıldırıyorum ben hocanın buna müdahale etmesi lazım acilen top sürme yetin 0 ne işin var senin solda

Çevrimiçi levitate

gerizekalı içeride bir kişi var onu da iki kişi tutuyor nereye orta açıyorsun

Çevrimdışı tolga1903

Bu masuaku sol koridoru kullanıyo ya hani bence hiç hücuma katılmasa takım daha etkili olur svenson bundan iyi hücumcu bu kadar kötü orta yapan oyuncu görmedim ben 3 haftada belki 50 orta açtı herif 1 tanesi isabetli değil gerçekten iğrenç orta kalitesi

Çevrimdışı kahyaoglueren

Tribün bu sene çok zayıf.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

Musrati babam biraz çevre kontrolü lütfen, pas atana kadar arkadan rakip gelip topuna vuruyor. Dakika 35 dört tane saydım böyle. Hadi topsuz oyunda ağırsın anladıkta top sendeyken bu kadar da olmasın.
[ Son Düzenleme: 22 Eylül 2024, 20:39:55 sEuL ]

Çevrimdışı tolga1903

Musrati baban biraz çevre kontrolü lütfen, pas atana kadar arkadan rakip gelip topuna vuruyor. Dakika 35 dört tane saydım böyle. Hadi topsuz oyunda ağırsın anladıkta top sendeyken bu kadar da olmasın.

Çok hantal adam aşırı hantal joaoyla ikisi yürüyor bildiğin zaman duruyor sanki bunlar topu alinca

Çevrimiçi levitate

korner olunca niye bu kadar az kişi var

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Joao ne oynuyor anlamadım.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Kornerde paulistaya faul yok mu ?

Çevrimiçi sEuL

Duran toplarıda hiç etmeye devam ediyoruz, TS macindada 20-25 duran top kullanıp bir tane tehlike yaratamadik. Sene basinda ovuyorduk ama birden durulduk, bütün olay Colley’de miydi yoksa

Çevrimdışı tolga1903

Uzun süredir takimca bu kadar kötü orta açan bir takım görmemiştim ya bir tane ortaya yanlışlıkla değersin bak vurma da demiyorum değersin ya

Çevrimdışı underworld

Kanat diye joa yı almak çok stratejik bir hata.
Transferin finali daha iyi olabilirdi.

Çevrimdışı 38life

Şu dakikaya kadar 15 orta yapmışız ve bunlardan 1 tanesi isabetli.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Etiketler: