6. Hafta Beşiktaş 2-1 Eyüpspor
6. Hafta Beşiktaş 2-1 Eyüpspor

Beşiktaş Forum|6. Hafta Beşiktaş 2-1 Eyüpspor Tarih : 22.09.2024 Saat : 20:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Zorbay Küçük - Furkan Ürün - Bahtiyar Birinci - Muhammet Ali Metoğlu

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6. Hafta Beşiktaş 2-1 Eyüpspor  [Okunma sayısı 3709 defa] 6. Hafta Beşiktaş 2-1 Eyüpspor

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mellfred

maalesef bir kanat alamadık şu raşitsa’ya tahammül edemiyorum

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mellfred

az kaldı yiyorduk
kötü başladık

Çevrimdışı tolga1903

Mümkün olduğunca semih oynamalı sol kenarda yok joao mario oranın oyuncusu değil abi

Çevrimiçi sEuL

Hadi kaliteli beki geçtim, bir tane adam akıllı kanat almaliydik be arkadaş. Adam eksiltebilen bir tane kanat yok. Rashica iyi çalışıyor falan ama ne zaman çalım denese duvara çarpmış gibi top geri geliyor, ortalarında hiç etkili değil. Mario daha çok orta saha gibi oynuyor.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Su maç gösteriyor ki Ajax maçı çok, zor geçecek.
Karşımızda futbolu bilen bir rakip olacağı için bizim arkaya çok rahat sarkarlar.

Çevrimdışı tolga1903

Ya immobile allah aşkına bir içerde dur sürekli sağa sola deplase oluyor içerde topa vuracak adam yok yapma abi sen gol at asiste oynama sen

Çevrimdışı Samet Ç

mert tutuyor maçı Semih ile başlamamak hata merkezde kalabalıklar Rashica genişliği veriyor ama yetenek yok

Çevrimiçi Özgür Gültekin

City-Arsenal macindan sonra bizim maca gectim ve hakem
Ve rakip sagolsun 5 dakika'da mactan futboldan herseyden soguttular.

o maçı da saçma sapan bir kirmizi ile hakem pic etti.

Çevrimdışı mellfred

Çevrimiçi sEuL

Caner’in kanadı parçalamamız gerekiyordu şu ana kadar.

Çevrimdışı ferdi1903

İyi başlamadık

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi kartalizma190399

Çevrimiçi levitate

hocanın kapanan takımlara karşı bir fikri yok gibi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Immobile nin yanına birilerini sokamazsak bir süre sonra yuhlanmaya başlar.

Çevrimdışı ferdi1903

Goooooollll

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Özgür Gültekin

şapkadan tavşan çıkardık.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimdışı Samet Ç

mert tutuyor maçı Semih ile başlamamak hata merkezde kalabalıklar Rashica genişliği veriyor ama yetenek yok
duydu beni güzel gol attı :D

Çevrimiçi levitate

şu gol olmasa atamazdık gibi

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Etiketler: