Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor
Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor Tarih : 23.05.2024 Saat : 20:45 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan - Serkan Ok - Serkan Olguncan - Burak Pakkan VAR :

0 Üye ve 47 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor  [Okunma sayısı 5065 defa] Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 23.05.2024
Saat : 20:45
Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu
Hakemler : Ali Şansalan - Serkan Ok - Serkan Olguncan - Burak Pakkan
VAR : Dennis Johan Higler - Murat Erdoğan - Murat Tuğberk Curbay - Hakan Ceylan
Yayın : ATV

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sanırım bu maçı izlemeyeceğim. Gördüklerim göreceklerime karşı beni korkutuyor. Bu kadro tarihte gördüğümüz en kötü kadro. Umarım yanılırım ama yanılacağımı düşünemiyorum bile...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Sanırım bu maçı izlemeyeceğim. Gördüklerim göreceklerime karşı beni korkutuyor. Bu kadro tarihte gördüğümüz en kötü kadro. Umarım yanılırım ama yanılacağımı düşünemiyorum bile...
yensekte yinede reziller ama en azından fener bizden daha rezil deriz 😂

Çevrimiçi MUSTAFA_

yensekte yinede reziller ama en azından fener bizden daha rezil deriz 😂
O kadar rezil bir sezon geçiriyoruz ki kupayı alsak çok şanslıyız derim. FB her türlü rezil. Onlarla başarı kıyaslamak için onların şampiyon olması lazım  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

O kadar rezil bir sezon geçiriyoruz ki kupayı alsak çok şanslıyız derim. FB her türlü rezil. Onlarla başarı kıyaslamak için onların şampiyon olması lazım  :)
yok onlar rezil değil bildiğin loser

Çevrimiçi Necmi

Bütün seneyi affettirecekleri maç
Desek yerlermi acaba

Çevrimiçi MUSTAFA_

Desek yerlermi acaba
Tanrım kötü kullarını
Sen affetsen, ben affetmem...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

En olmadık yerde çıkacaklar bence ortaya hamsi buğulama yapacağız rahat olun

Çevrimiçi Sefa Kara

Mert
Svensonn  Necip   Omar     Masuaku

Al musrati

Raşitsa      Gedson  Muçi     Semih

Aboubakar

Çevrimiçi uğur07

Mert
               Necip.        worral.     masuaku
Swensson.   musrati.           Salih.    gedson
Ghezzal.                     Semih.      muci

Neden böyle
1. Onuachu en büyük silahları ve onu Necip colley falan durduramaz. Worral a zimmetlersek ts nin hücum gücünün yarısı gider
2. Visca ikinci en etkili oyuncu masuaku gamsizi hayatta durduramaz. Gedson hem yapışır he de hücumda masuaku dan fazla fayda sağlar
3. Defansta masuaku top çıkarma daha fazla fayda saglar

SM-X200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Mert
               Necip.        worral.     masuaku
Swensson.   musrati.           Salih.    gedson
Ghezzal.                     Semih.      muci

Neden böyle
1. Onuachu en büyük silahları ve onu Necip colley falan durduramaz. Worral a zimmetlersek ts nin hücum gücünün yarısı gider
2. Visca ikinci en etkili oyuncu masuaku gamsizi hayatta durduramaz. Gedson hem yapışır he de hücumda masuaku dan fazla fayda sağlar
3. Defansta masuaku top çıkarma daha fazla fayda saglar

SM-X200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Masuaku sol bekde arkaya adam kaçırabilir yanındaki sol stoper orayı kapatıyor, durum böyleyken onu stoper oynatmak intihar olur.

Bence geri yaslanmadan oynamamız lazım. Defansı öne çekmeliyiz. Böylece Orta sahaya yakın noktalarda topla buluşan onuachu o kadar de etkili olmaz. Bu defa da geride aldığı toplarda istasyon olmasını engellersek ts yi kilitleriz diye düşünüyorum.

Taraftar takımı ittirmesi lazım. Hakemi baskı altına alması lazım. Çok zor maç..
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Desek yerlermi acaba
Abu zincirlerini kırmış salın beni diyormuş abi.

Çevrimiçi uğur07

Masuaku sol bekde arkaya adam kaçırabilir yanındaki sol stoper orayı kapatıyor, durum böyleyken onu stoper oynatmak intihar olur.

Bence geri yaslanmadan oynamamız lazım. Defansı öne çekmeliyiz. Böylece Orta sahaya yakın noktalarda topla buluşan onuachu o kadar de etkili olmaz. Bu defa da geride aldığı toplarda istasyon olmasını engellersek ts yi kilitleriz diye düşünüyorum.

Taraftar takımı ittirmesi lazım. Hakemi baskı altına alması lazım. Çok zor maç..
valla onun yerine colley var. onu da istemiyorum. cabuk adam lazim. talha oynasin o zaman ama mausaku colley gamsizini izlemek istemiyorum visca bunlarin içinden gececek. gun gibi acik

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Abu maça damga vuracak

Bu hainden gelecek kupa hiç gelmesin.
Gelmesi hataydı, en kısa sürede deffolup gitsin.

Çevrimiçi Samet Demir

Voodoo büyüsü yaptırmış. 😁

Çevrimiçi Necmi

abd ye kızıp satın aldıkları ıphone ları parçalayanlara benzedin
Maaşını ödediğin adamın çıkıp oynayıp kupayı kazandırmasına neden karşısın o gidecek ama kupa beşiktaşın müzesinde kalacak en azından ödediğimiz parayıda boşa ödememiş olacağız

Çevrimiçi Özgür Gültekin

abd ye kızıp satın aldıkları ıphone ları parçalayanlara benzedin
Maaşını ödediğin adamın çıkıp oynayıp kupayı kazandırmasına neden karşısın o gidecek ama kupa beşiktaşın müzesinde kalacak en azından ödediğimiz parayıda boşa ödememiş olacağız

abi ben kabul etmiyorum. Zorla şampiyon olduğumuz sene bile ve isteye takimi satan (...) yerine oynayacak kim olursa olsun o hainden daha iyi oynayacaktır.

Çevrimdışı mayguntr

Ideal, dengeli 11.

Mert
Svensson Necip Omar Masuaku
Musrati
Gedson Ox
Muci Semih Rashica

Apo takimlarin zayif noktamizi hep iyi bulup orayi islemeyi cok sever, Worral Omar cok agir kalirlar. Muci de ortada oynarsa savunmada sorun cikartabilir bize.
Gedsonu Mucinin kanatina yakin oynatip orayi savunmak en mantiklisi.  Rashica da iyi savunmaci bi kanat, Viscanin oldugu kanati savunur.

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi kartalizma190399

Boyle 3lu 5li falan kadrolar yapiyorsunuz da son 10 sene kac BJK antrenoru 4-2-3-1/4-3-3 disinda bir sistem deneyebilecek capta oldu ki?
Hicbiri.
Yani yine 4-2-3-1 baslariz, Muci 10 numara oynar, orta sahada Musrati-Gedson falan.
Cok fazla seyler beklemeyin.

Normalde Worrel'in belki de tek ise yarayacagi mac olur, ama teknik kadro'nun su basit analizi yapacagini zannetmem.

Beklentim:

-----------------------------------Mert---------------------------------

Svensson---------------Necip-----------Colley----------------Masuaku

-------------------------Al Musrati-------Gedson-----------------------

------------------------------------Muci------------------------------------

Ghezzal--------------------------Semih-------------------------Rashica

Çevrimiçi Samet Ç

Maçın düdüğü Ali Şansalan olmuş.

Sosyal medyada edit falan yapıp övmüşlerdi adami direkt tese başkanını verselerdi maçı yönetmesi için daha iyi olurdu :D
[ Son Düzenleme: 22 Mayıs 2024, 13:00:59 Samet Ç ]

Çevrimiçi Samet Demir

Sosyal medyada edit falan yapıp övmüşlerdi adami direkt tese başkanını verselerdi maçı yönetmesi için daha iyi olurdu :D
İş taraftara düşüyor, şu saçma sapan besteleri bu maç özelinde bıraksınlar artık

Çevrimiçi mellfred

ali şansalan yeni nesilin  en tiksindiğim hakemi

Çevrimiçi Talisca1903

ali şansalan yeni nesilin  en tiksindiğim hakemi
en tetikçisini verdiler diyeceğimde hepside aynı zaten ayrıca bu maça yabancı hakem istemeliydik gelmese bile kamuoyu baskısını oluşturmuş olurduk VAR için kesinlikle yabancı istemeliyiz yoksa canımızı çok yakarlar

Etiketler: