Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor
Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor Tarih : 23.05.2024 Saat : 20:45 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan - Serkan Ok - Serkan Olguncan - Burak Pakkan VAR :

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor  [Okunma sayısı 6919 defa] Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor

Çevrimiçi Talisca1903

Onuachu oynarsa veririz Nejip babaya tekme toakt dalar sindirir Cenk te salaktan yazar bir tane 2-0 alır geçeriz

Çevrimiçi ferdi1903

Inşallah şu kâbus gibi sezonu kupayla bitiririz, (...) zor ama işimiz Allah a kaldı

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Talisca1903

Inşallah şu kâbus gibi sezonu kupayla bitiririz, (...) zor ama işimiz Allah a kaldı

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk
işimiz Allah'a kaldığı için korkmaya gerek en güvenilir noktadayız  hamsi tava yaparız

Çevrimiçi Talisca1903

gedsonu sola yakın oynatmaya devam etmeliyiz muçiyle beraber akarlar oradan

Çevrimiçi sEuL

Pek kazanabilecegimizi sanmiyorum bu oyuncu grubu ile ama bol sans Besiktas'im.
Rezil rusva gittigimiz su sezonu bir kupa ile kapatabilmek birazda olsa yuzumuzu guldurur.
Umarim sahaya cikacak olan oyuncularda durumun ciddiyetinin farkindadir, cunku hayatimda boyle bir oyuncu grubu daha once gormemistim.
En kotu sezonlarimizda bile derbilerin havasi farkli olur, aliriz bu maci diyorduk ama karsimiza Istanbulspor bile ciksa acaba diyoruz bu aralar.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

En büyük tehlike Onuachu
Bardhi de çok ters dönüşleri olan oyuncu ve karşısındakine rahat kart aldirabilir.

Bizde ise oyunun kaderini bence Ghezzal belirleyecek.
Belki kupayı hediye edip gidecek.

Çevrimiçi blackeagle35

Bizim tribün niye dolmadı acaba? Tüm biletler satılmıştı.

Çevrimdışı 38life

Benim aklım Kasımpaşa maçında şahsen. Bu maçta pek bir şansımız olduğuna inanmıyorum. Hele böyle bir ilk 11 ile.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

En büyük tehlike Onuachu
Bardhi de çok ters dönüşleri olan oyuncu ve karşısındakine rahat kart aldirabilir.

Bizde ise oyunun kaderini bence Ghezzal belirleyecek.
Belki kupayı hediye edip gidecek.
en büyük tehlike ali şansalan

Çevrimiçi Samet Demir

en büyük tehlike ali şansalan
Kötüyü çağırma abi çıkart aklından 😁😁
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Kötüyü çağırma abi çıkart aklından 😁😁
ne çağıracağım onu çağırmadan gelmiş sahada dolaşıyor

Çevrimiçi levitate

sağdan sola soldan sağa avcı aynı devam
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Salih, adam iki metre icerde olsa durduk yere penalti yaptiriyordu kaydigi icin. Simdi bir daha kayip top kaybi yapti, arkadas maca cikmadan once kramponlarinizi check etmiyor musunuz siz? nasil profesyonellersiniz ya

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi sEuL

Ne kadar basit, tank gibi aygir adami Messi gibi gosterttiler. Bu kadar olur ya
Lanet olsun

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

lan şu gol yenirmi sallana sallan geldi adam yık gitsin

Çevrimiçi blackeagle35

Çevrimiçi Samet Ç

Senin gibi stoperin ben pırpır adamın ayağına kayıp kırmızı görürsün 2 metrelik kağnı gibi adamın ayağına kaymayıp top sürmesine izin verirsin

Çevrimdışı mellfred

Çevrimiçi levitate

necip-colley ortak çalışması

millet 2 haftadır oynatma diye bağırıyor yazık ya

Çevrimiçi levitate

mert valla yeter şurada çıkmayacaksan başka napcaksın

Çevrimiçi Talisca1903

bu golü bizden başka kimse yemez bu mallık

Çevrimiçi Monza

Etiketler: