2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

cornelius ve 153 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 435937 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Hoca'dan ilk 11 için sürpriz oyuncu tercihi bekliyorum.

Adaylar:

Rashica (Sağ bek)
Emrecan Uzunhan
Emrecan Terzi

Bu yıl sanki Emrecan Terzi'nin çıkış yılı olacak gibi bir his var içimde.

Emrecan Terzi potansiyeli çok yüksek değil bence.

Çevrimdışı COB

Uzunhan daha olası bence.

Uzunhan sakatlıktan sonra ne alemde hiç haberim yok. Fizik olarak fit durumdaysa, ayağı falan iyi ama yinede kendisi açısından yedek stoperden fazlası benim için sürpriz olur.

Çevrimiçi gokhans

o hiç belli olmuyor işte.. sadece fizik gücü geliştirip barış alper'i ebesinin nikahına çıkardı spor medyası.. bir kaç yıl önce 2.ligde sıradan bi çocuktu fiziğide aynı emrecan terzi gibiydi.. Herşey oyuncuda ve çalışmada bitiyor.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı COB

Geçen yıl ki oyununu baz alırsak tabiki yeterli değil ama ışık verdi. Kendisini geliştirmesi lazım ama bu konuda ümidim GVB gibi futbolculuk kariyerinde sol bek oynamış teknik direktörümüz. Bu yıl çıkış yaparsa olur, yoksa önümüzdeki yıllar anadoluda görürüz kendisini.

Çevrimiçi levitate

Muci'de Slovenya kampına gitmiş tatili yarıda kesip
can sıkıntısı :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Uzunhan sakatlıktan sonra ne alemde hiç haberim yok. Fizik olarak fit durumdaysa, ayağı falan iyi ama yinede kendisi açısından yedek stoperden fazlası benim için sürpriz olur.
Yedek için düşünülmesi dahi onun için bir gelişim bence.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı ONUR KOLCU

o hiç belli olmuyor işte.. sadece fizik gücü geliştirip barış alper'i ebesinin nikahına çıkardı spor medyası.. bir kaç yıl önce 2.ligde sıradan bi çocuktu fiziğide aynı emrecan terzi gibiydi.. Herşey oyuncuda ve çalışmada bitiyor.

Tabiki kendini geliştirirse iyi oyuncu olabilir.

Benim bahsettiğim olay mesela Rıdvan yılmaz ilk maçında  Emirhan İlkhan Semih kılıçsoy vs. ilk topla buluşmalarında ilk maçlarında belli oluyordu.

Emrecan Terzi de benim gördüğüm savrukluk var gibi ve orta kesme konusunda, yoksa topla ilişkisi fena değil,

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Geçen sene takım o kadar kötüydü ki Semih dışında bi heyecanımız olmadı belki GİO takımı toparlayabilirse Emrecan Uzunhan da rotasyonda yer bulabilir. Rachica' dan sağ bek yapmayı planladığı söyleyenler var .

Çevrimdışı Necmi

Tabiki kendini geliştirirse iyi oyuncu olabilir.

Benim bahsettiğim olay mesela Rıdvan yılmaz ilk maçında  Emirhan İlkhan Semih kılıçsoy vs. ilk topla buluşmalarında ilk maçlarında belli oluyordu.

Emrecan Terzi de benim gördüğüm savrukluk var gibi ve orta kesme konusunda, yoksa topla ilişkisi fena değil,
terziyi alt yapıda çok beğenirdim geçen seneki performansı takım kaynaklımı bilemiyorum o kadar rezil sezon geçirdikki oyuncu bile değerlrndiremiyoruz ama gördüğüm alt yapının genel rahatsızlığı pozisyon bilgileri yok biraz eğitimle ve fiziki güçlenmeyle ikinci bir ferdi olur potansiyeli var şu an için as bek olmaz ama yedek olarak gayetde olur iyi bir bek alıp arkasında pişirelim ben demirege terzi cinemre den ümitliyim demiregeyi sakatlık çok geriletmiş

Çevrimdışı ONUR KOLCU

terziyi alt yapıda çok beğenirdim geçen seneki performansı takım kaynaklımı bilemiyorum o kadar rezil sezon geçirdikki oyuncu bile değerlrndiremiyoruz ama gördüğüm alt yapının genel rahatsızlığı pozisyon bilgileri yok biraz eğitimle ve fiziki güçlenmeyle ikinci bir ferdi olur potansiyeli var şu an için as bek olmaz ama yedek olarak gayetde olur iyi bir bek alıp arkasında pişirelim ben demirege terzi cinemre den ümitliyim demiregeyi sakatlık çok geriletmiş

Bizim Türkiye'de 6 veya 8 numara oynuyorsan İlla Josef De Souza gibi Medel gibi böyle veya Torrerira gibi sürekli koşup basacaksın temaslı oyun oynayacaksın falan böyle bir algı var mesela yanlış bi algı o yüzden Musrati ye alışamadılar Musrati daha çok alanı savunan ama ikili mücadeleleri fena olmayan 6 numara ama çok iyi alan kapatıp 10 numara oyun okuyor, Demir Ege' de yine çok temaslı bir 6 8 olmaz ama alanını iyi kullanmayı öğrenirse top tekniği ve pas yeteneği ile özel bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.

Çinemre zaten yetenekli bir oyuncu o çok çalışacak onun çalışmaktan başka bişeye ihtiyacı yok.

Çevrimdışı Necmi

Geçen sene takım o kadar kötüydü ki Semih dışında bi heyecanımız olmadı belki GİO takımı toparlayabilirse Emrecan Uzunhan da rotasyonda yer bulabilir. Rachica' dan sağ bek yapmayı planladığı söyleyenler var .
monteroyu beğendiğinide söylüyorlardı söylenen çok şey renkli basının taraftarı yönlendirme çabası
Ama raşitsa için bence çok iyi tercih olur zaten bütün sezon gizli sağ bek olarak oynadı bizim transfer sayısını azaltmamız gerekiyor

Çevrimdışı Necmi

Bizim Türkiye'de 6 veya 8 numara oynuyorsan İlla Josef De Souza gibi Medel gibi böyle veya Torrerira gibi sürekli koşup basacaksın temaslı oyun oynayacaksın falan böyle bir algı var mesela yanlış bi algı o yüzden Musrati ye alışamadılar Musrati daha çok alanı savunan ama ikili mücadeleleri fena olmayan 6 numara ama çok iyi alan kapatıp 10 numara oyun okuyor, Demir Ege' de yine çok temaslı bir 6 8 olmaz ama alanını iyi kullanmayı öğrenirse top tekniği ve pas yeteneği ile özel bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.

Çinemre zaten yetenekli bir oyuncu o çok çalışacak onun çalışmaktan başka bişeye ihtiyacı yok.
demirege bayağı sert ve temaslı oynuyor bence fiziki oöarak güçlenip sakatlık psikolojisini üstünden atarsa altı olmaz ama iyi sekiz olur bence taraftar gerçek musratiyi bu sene görecek bizim taraftarın futbol bilgisi ön görüsü yok sosyal medya için söylüyorum tek yaptıkları birilerinin peşine takılmak koyun gibi güdülüyorlar beşiktaşada çok zarar verdiler

Çevrimdışı Savaş

Ben Mustafa Hekimoğlu'ndan çok ümitliyim. Şahane fiziği var. Teknik de görünüyor. Patlama yapmasını beklediğim altyapı oyuncularından biri. İnşallah ufaktan süre bulur bu sene.

Çevrimdışı Necmi

iMMOBİLE bende çok sıcak değilim ama adam son sezon belki takımın sistemi ile alakalı gol atamamış olabilir maç başı 1,5 gol atmış takımdan bahsediyoruz. Geçen sene BJK de kim 20 gol atabilirdi. örneğin.

Adam 43 maç oynamış sakatlık veya başka bir durumu yok gelmeyide çok istiyor hoş gelsin sefa getirsin .
italya basınına göre hocayla sorun yaşıyormuş zaten ayrılmak istemesi tepki milli takımada alınmayınca kendisini ispatlamak istiyor gibi geldi iyi tarafı tribünle bağkurabilen ve tribünle coşabilen yapısı var o prime dönemini burda yakalaması çok uzak ihtimal değil hedefi olan bir takımda yükselir biz lazio değiliz burda ikincilik başarısızlık oluyor mental olarak farklı takıma gelecek gelirse eyer

Çevrimdışı ONUR KOLCU

monteroyu beğendiğinide söylüyorlardı söylenen çok şey renkli basının taraftarı yönlendirme çabası
Ama raşitsa için bence çok iyi tercih olur zaten bütün sezon gizli sağ bek olarak oynadı bizim transfer sayısını azaltmamız gerekiyor

Devre arası alınan 3 oyuncu var  Muci Musrati Svenson + Rafa ve Paulista 5 yapıyor buraya kaleci + semih eklediğin zaman 7 oyuncu abi,  Bizim Stoper , Sağ kanat ve Forvet önceliğimiz var herkes 10 kişi hemen gitsin 10 kişi hemen gelsin diye düşünüyor.

Bu iskeleti kurup bu sene yarışmacı takım olursak seneye daha planlı ve bonservis verip kaliteli genç ve boşa çıkan kaliteli topçuları ekleyerek güzel bir kadro yapabiliriz.

Çevrimdışı Necmi

Ben Mustafa Hekimoğlu'ndan çok ümitliyim. Şahane fiziği var. Teknik de görünüyor. Patlama yapmasını beklediğim altyapı oyuncularından biri. İnşallah ufaktan süre bulur bu sene.
o çocuk saf yetenek ama 16 yaşında daha fizik iyi ama akıl 16 yaşında yaptıkları en iyi iş a takıma almak oldu ama oynamasıda lazım o fizikle alt yapıda gelişemez bence zorlanmıyor

Çevrimdışı ONUR KOLCU

italya basınına göre hocayla sorun yaşıyormuş zaten ayrılmak istemesi tepki milli takımada alınmayınca kendisini ispatlamak istiyor gibi geldi iyi tarafı tribünle bağkurabilen ve tribünle coşabilen yapısı var o prime dönemini burda yakalaması çok uzak ihtimal değil hedefi olan bir takımda yükselir biz lazio değiliz burda ikincilik başarısızlık oluyor mental olarak farklı takıma gelecek gelirse eyer

+2 sözlelmesi varmış abi oyuncunun istese ülkesinde gayet parasını alır 2 yıl sonrada bırakır futbolu muhtemelen aynı paralara gelecek gelmek istemesi mücadele etmek istemesi bile yeterli sebep. Öyle sakatlıkla boğuşan maç kaçıran veya kadroda düşünülmeyen adam değil sonuçta.

2 sene önceki halini buraya zaten getiremezdik 30 35 yazıyordu adam her sezon :)

Çevrimdışı Necmi

+2 sözlelmesi varmış abi oyuncunun istese ülkesinde gayet parasını alır 2 yıl sonrada bırakır futbolu muhtemelen aynı paralara gelecek gelmek istemesi mücadele etmek istemesi bile yeterli sebep. Öyle sakatlıkla boğuşan maç kaçıran veya kadroda düşünülmeyen adam değil sonuçta.

2 sene önceki halini buraya zaten getiremezdik 30 35 yazıyordu adam her sezon :)
hemde italya liginde atıyordu ordan biraz daha düşük ücret diyorlar

Çevrimdışı Samet Ç

Çevrimdışı Samet Ç

Çevrimdışı Samet Ç

Hayırlısı olsun

Çevrimdışı Samet Ç

Kanata Ramon Sosa lazım hem oyun kurabilen hem fizikli kanat dümdüz oyun kurucu kanat alırsak savunmada sıkıntı çekebiliriz Musrati'nin yanınada Salih Özcan alırım

Çevrimdışı Samet Ç

Immobile'ye 3 milyon bonservis vermişiz

Çevrimdışı sefaköykartali

Halihazırda elimizde Mert, Paulista, Musrati, Muçi, Rafa ve Semih var. Atlet bekler, yaratıcı sağ kanat ve santraforu çözersek hiç fena bi kadro olmayacak. Salih Özcanı da katabilirsek güzel olur, ileri dörtlünün arkasında Musrati ve Salih defansif açıkları kapatabilir. Uduokhai’ yi de umarım alırız.

Bu ekibe ek olarak Muçi, Rashica, Salih Uçan, Amir, Tayyip Talha, Demir Ege de forma bulmalı, onları da kadronun aktif rol alacak isimleri olarak düşünmeliyiz. Kalan herkesi yollamamız şart. Friedeldan birkaç hareket görelim artık.

Edit: Anlaşılan forveti çözdük bile. Immobile ile kafamda şöyle bir kadro canlanıyor:

Mert
Bek - Paulista - Uduokhai - Bek
Musrati - Salih
Sağ Kanat - Rafa - Semih
Immobile

Kapanan anadolu takımlarına karşı 4-2-4e dönebileceğimiz Semihin ikinci forvet gibi oynadığı esneklikte bi takım kurabilirsek güzel olur diye düşünüyorum.

Zor maçlarda da Rafayı Laziodaki Luiz Alberto gibi kullanıp merkezi daha kalabalık tutup Semih ve Ciroyu çift forvet kullanmak hiç de fena bi plan değil.
[ Son Düzenleme: 10 Temmuz 2024, 20:19:21 sefaköykartali ]

Çevrimiçi kartalizma190399

Devre arası alınan 3 oyuncu var  Muci Musrati Svenson + Rafa ve Paulista 5 yapıyor buraya kaleci + semih eklediğin zaman 7 oyuncu abi,  Bizim Stoper , Sağ kanat ve Forvet önceliğimiz var herkes 10 kişi hemen gitsin 10 kişi hemen gelsin diye düşünüyor.

Bu iskeleti kurup bu sene yarışmacı takım olursak seneye daha planlı ve bonservis verip kaliteli genç ve boşa çıkan kaliteli topçuları ekleyerek güzel bir kadro yapabiliriz.

Tam tersi olmasi gerekmiyormu?

Etiketler: