2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

cornelius ve 155 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 435960 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Samet Ç

Orta sahaya Salih kaleye Mert atarsak 5 tane yabancı koyarız yedeğe
Benim kafa karışmış 14 sanıyorum yabancı hakkını :D

Çevrimiçi levitate

Bunun hesabini gosterirmisin?
Yardimci olayim; galibiyet primi 6 milyon tl, sampiyonluk primi 40 milyon tl. Yani 10 mac tek basina kazandirsa ve sampiyon yapsa bile 5 milyon euro'luk maasinin yarisindan fazlasi anca cikiyoe. Sadece Immobile'nin maasi, diger futbolcularin maasi bu hesapta yok.
Turk futbolunda odenen paralar tamamen delilik, hicbir mantigi yok. Ulke'nin ve ulke futbolunun marka degeri ve ekonomik gercekleriyle uzaktan yakindan alakasi yok.

bilmem uel'e kalmamızı ve orada puan kazanmamıza yardımcı olursa karşılayabilir

dediklerinin hesabını bende yapıyordum ta ki geçen sezonu yaşayana kadar, zaten devlet dört büyüklerin hiçbirini batırmaz ki sırf batmasınlar ya da uefa dadanmasın diye bankalar birliği falan diye bir şeyler uydurdular
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Samet Ç

kontenjan 12
Peki bu kadar uzun maratonu mertle götürebilirmiyiz
Benim kafa karıştı 14 diye aklımda kalmış Mert'de sakatlanmazsa götürür kaleciden daha öncelikli mevkilerimiz var oraya para ayırma lüksümüz yok kadro oturmuş olsa 2-3 eksiğin olsa kalecide alırsın

Çevrimdışı Necmi

Cenk yerine Mustafa'yı 50 defa tercih ederim. Bu sene kalsa bile takımda en fazla 10 dk oynayabilir o nedenle güle güle Cenk kardeş.
sürekli oynamıyorum diye surat bir karış dolanır kadroyu mikserlemeye çalışır
Ne zaman vedalaşacağımızı bilmek lazım

Çevrimiçi Samet Demir

sürekli oynamıyorum diye surat bir karış dolanır kadroyu mikserlemeye çalışır
Ne zaman vedalaşacağımızı bilmek lazım
Evertona gitti geldi 2 sene yattı orada, Dönüşünde sanki dünya starı. Bir havalar tafralar falan. Kesinlikle ne olursa olsun takımda kalmaması lazım.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Beşiktaş ile 1 yıldır süren sözleşme görüşmelerinden sonuç çıkmaması sonucunda, Cenk Tosun ayrılma aşamasına geldi.

Fenerbahçe, Cenk'in sözleşme şartlarını kabul etmesi halinde sözleşme kısa süre içinde imzalanabilir. (Övünç Özdem)

geçen yıl ocaktan beri yok mls'e gideceğim, yok arabistandan teklif var, yok fb yok gs diye muhabir kankalarına haber yaptırıp duruyor yemiyorum artık, ha gerçekse yolu açık olsun sözde büyük beşiktaş'lıydı

yaşattığı güzel şeyleri unutmayacağız tabii ki ama geçen sene performansı ve takım rezil haldeyken gösteremediği liderlikle kalmayı falan hak etmiyor, zaten nisan'dan beri eyüp ile protokol imzaladı tarzı haberler çıkıyordu. turnuvada son 5 dk bir şekilde gol attın diye 3-4 tane forveti olan fb seni mi almaya karar verdi yani :D yemesin milleti
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

geçen yıl ocaktan beri yok mls'e gideceğim, yok arabistandan teklif var, yok fb yok gs diye muhabir kankalarına haber yaptırıp duruyor yemiyorum artık, ha gerçekse yolu açık olsun sözde büyük beşiktaş'lıydı

yaşattığı güzel şeyleri unutmayacağız tabii ki ama geçen sene performansı ve takım rezil haldeyken gösteremediği liderlikle kalmayı falan hak etmiyor, zaten nisan'dan beri eyüp ile protokol imzaladı tarzı haberler çıkıyordu. turnuvada son 5 dk bir şekilde gol attın diye 3-4 tane forveti olan fb seni mi almaya karar verdi yani :D yemesin milleti

ha şunu da ekleyelim hoca beğenmez oynatmazsa rahat durmaz yerli oyuncuların kafaları karıştırır, ismael döneminde yaptığından şüphem yok + sercan'a kadro sızdırıyor tarzı iddialar vardı

Çevrimiçi gokhans

Bence haftaya Servet Yardimci Tff baskani secilir ve yabanci sinirini yukseltir.
gs, ts, eyüp, antep, konya, başakşehir, alanya, kayseri, hatayspor kesin olarak büyükekşi’yi destekleyecek samsun’da gs ilişkileri sebebiyle belki destekler.. hacıosmanoğlu muhtemelen çekilcek.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı murat

neden burda renklileri övüp duruyor makas makas deyip duruyordun bir senedir onlar alırken hiç bunları konuşmadın arza çıktılar fark kapanmazdeyip beşiktaşı aşağılayıp durdun şimdimi aklına geldi futbol ekonomisi renkliler gibi davranmamız zorunamı gitti illaki beşiktaş için kötü birşeyler diyeceksin şimdi transferlerde sorun yok işin ekonomisine giriyorsun ben sende çebi zihniyeti görüyorum aynı onun gibi beşiktaş ne yapılırsa daha dibe giderin hesabıyla yapılan konuşmalar
Bizi ilgilendiren birşey yok türk futbolunu biz kurtarmayacağız
Hep merak ettim on yıldır şampiyon olamayan fenerle iki kupadan birini aldığımız sene bile nasıl makas açılıyor
biraz katılıyorum arkadaşa.fikret orman dönemi bir vizyon doğrultusunda  daoğru hamleler ile lig Avrupa başarısı uzakdoğu açılımı forma satışı vs ile döndürülebilir bir görüntü vardı hasan arat dönemi böyle bir emare görünmüyor henüz.altyapısı olmayan Demirören dönemi benzeri bir görünüm var..doğru yapılanmayla zirveye çıkma yerine direk zirveye çıkalım olursa yapılanmaya geçeriz  gibi bir görüntü var.bu sene başarı gelmezse sonu tufan olabilir.

Çevrimiçi sEuL

Umarim yapilan bu transferler bir plan ve program dahilinde hocanin istegi dogrultusunda gerceklestiriliyordur.
Bir iki yoneticinin egolarini tatmin etmek ve reklamlarini yapmak icin degil.

Çevrimiçi sEuL

Beşiktaş ile 1 yıldır süren sözleşme görüşmelerinden sonuç çıkmaması sonucunda, Cenk Tosun ayrılma aşamasına geldi.

Fenerbahçe, Cenk'in sözleşme şartlarını kabul etmesi halinde sözleşme kısa süre içinde imzalanabilir. (Övünç Özdem)

Bunlarda kendini muhabir olarak goruyorlar, Besiktas ile ayrilma asamasina gelmis falan.
Cenk'in sozlesmesi zaten bitti ve suan Besiktas'in oyuncusu degil.
Cenk serbest oyuncu statusunde, istedigi kluple gorusebilir. Umarim bugun yarin guzel bir vidyo ile verdigin emekler icin tesekkurler denilip konuyu kapatiriz. Gs'ye gitmis Fb'ye gitmis hic umurumda degil, yeter ki bizimle sozlesme uzatmasin.

Çevrimdışı Necmi

biraz katılıyorum arkadaşa.fikret orman dönemi bir vizyon doğrultusunda  daoğru hamleler ile lig Avrupa başarısı uzakdoğu açılımı forma satışı vs ile döndürülebilir bir görüntü vardı hasan arat dönemi böyle bir emare görünmüyor henüz.altyapısı olmayan Demirören dönemi benzeri bir görünüm var..doğru yapılanmayla zirveye çıkma yerine direk zirveye çıkalım olursa yapılanmaya geçeriz  gibi bir görüntü var.bu sene başarı gelmezse sonu tufan olabilir.
fazla katılma bence söylediklerim konunun dışında biri sürekli beşiktaşı aşağılamak için sebeb yaratıyorsa ne dediğinin bir önemi yok bu sizinkilerin köyden köyüne toz kondurmuyor

Çevrimdışı İzmitlibjk

Eveeet immobile hakkında fikrimi söylemeye geldim,

Az önce biten yarı final maçıyla başlamak istiyorum, Ollie Watkins!!! Ne goldü ama, tam bir santrafor hareketiydi, kaleye sırtı dönük aldı topu ve çok doğru bir hareketin sonrası mükemmel bitiriş. Forvet dediğin böyle olur dimi
Hemen kısa bir röntgen çekelim
28 yaşında 1.80 boy 390 maça çıkmış gol ve asistlerini birlikte düşünürsek 170 dakikada bir gol katkısı veriyor
Malum siteye göre şu anki bonservis bedeli tam 65 milyon euro ve evet kabul edelim ya ingiltere içinde yer degistirir ya da arap yarimadasına gider ve muhtemelen 80 milyonları görür, imza parasıydı menajeriydi dayısının jipiydi derken şu oyuncuyu kulübe katmanın maliyeti 100 milyon euro. Maaşı hariç.

Şimdi immobile gelelim (anlatmaya çok gerek yok ama)
34 yaş 1.85 boy 593 maça çıkmış yaklaşık 130 dakikada bir skor katkısı vermiş ( bu zaten ronaldo ve messi seviyesinin bir tık altı) (uzaylı kategorisine girememiş ama en iyi dünyalı golcülerden biri)

Şimdi lafı şuraya getiricem;
Bende isterim şu son dakika golünü atan adamı alalım, bende isterim 28 yaşında adam alalim ama gerçekleri kabul etmemiz lazim. Bana göre alabilecegimiz en iyi golcülerden birini aldık. Bu tarz adamlar dünyada sayılı var ve bulup getirmeside öyle kolay değil.

Son olarak kartalizma beyfendiye şunu söylemek istiyorum; uzun zamandir yorumlarini okumuyorum zaten, kullanici adini gorunce geciyorum o yorumu ama bugun kazayla birini okumuş oldum ve sasirmadim, yine şok etmeyi başardın beni tesekkur ederim.
Kartalizma beyfendi ve onun gibi dusunenlerin anlamadigi şey şu, eğer sizin yaklaşımınız ile kulubu yönetmeye kalkarlarsa külübü yönetemezler. Sizin dediklerinizi yaparlarsa direk kapıya kilit vurmamız lazım.

Neyse çok uzatmak istemiyorum.
Sadece hatırlatma
Kartallar yüksekten uçar.

Çevrimdışı İzmitlibjk

Bu seneki lig sıralamam
1 beşiktaşım
2 cimbomspor
3 kanaryaspor

Çevrimdışı İzmitlibjk

Penaltıcı kim olur bilmiyorum ama immobile rakamlarını yazalım

93 penaltı kullanmış
77 başarılı
16 kaçmış

%71 ile penaltı atıyor

Messi de bu rakam %78

Çevrimdışı celiker1

Rafa Silva,İmmobille gibi transferlerde kulübün kasasından çıkacak rakamın 3,5 milyon euro civarlarında olup kalanını Hüseyin Yücel'in karşılayacağını bilmesini isterim maddiyatı dert eden arkadaşların.Sponsor olunmasa bende dert ederim tabiiki de şu an durum bu.Ayrıca ben daha önce yazdığım gibi İmmobille yerine Onuachu tercih ederdim.İmmobille'yi yaşı ve düşüşte olmasından dolayı kestiremiyorum ne vereceğini.Umarım Gs süper kupa maçı ile açılışı yaparda "Nasıl başkadıysa öyle birer" deriz.😀
[ Son Düzenleme: 11 Temmuz 2024, 09:13:09 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi kartalizma190399

Bunlarda kendini muhabir olarak goruyorlar, Besiktas ile ayrilma asamasina gelmis falan.
Cenk'in sozlesmesi zaten bitti ve suan Besiktas'in oyuncusu degil.
Cenk serbest oyuncu statusunde, istedigi kluple gorusebilir. Umarim bugun yarin guzel bir vidyo ile verdigin emekler icin tesekkurler denilip konuyu kapatiriz. Gs'ye gitmis Fb'ye gitmis hic umurumda degil, yeter ki bizimle sozlesme uzatmasin.

Cenk’e yakisan kulup ne maas, ne rol teklif etse kabul edip kendi gerceklerine bakip bizde futbolu birakmak.
Kendisi yedek olarak bence hala faydali olabilir, bunun karsiligi da saglam kontrat degildir.
Kendini Besiktas’li olarak gosteren biri de su donemde fedakarlik yapip Besiktas’liligini gostermeli.
Ha, illa biraz daha para kazanayim diyerek Eyupspor’a giderse yazik eder. Hele Fenerbahce’de biraz daha para kazanayim diye oradaki kulubeyi tercih ederse kendini tamamen bitirir. Umarim boyle birsey yapmaz, onca senelik emege sevgi’ye yazik olur.
Ama mentoru Senol Gunes olan birisinden de boyle bir hareket gorsem sasirmam. Insallah imzalar ve kalir, 3. forvet olarak 2-3 mac kazandirsa yeter zaten, onu yapacak tecrubesi ve son vurusu hala var.

Çevrimdışı celiker1

BEŞİKTAŞ JK. youtube hesabından idmanların bir bölümünü izleyebilisiniz.Hocanın futbolcularla toplu çalışmaların içinde olması futbolcularla diyaloğu açısından ekstra olumlu.Hesabın BEĞEN tuşuna basmayı unutmayınız.
[ Son Düzenleme: 11 Temmuz 2024, 12:15:23 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı celiker1

Bugün saat 14:00 da fikstür seçimi varmış.Ligin son iç saha maçı olan Hatayspor maçında 6222 cezası yememden dolayı sezon boyu maç önü ve devre arası polis karakoluna imza vermeye gideceğimden  benim içinde zorlu bir sezon olacak.Maçlara gidemiyorum tamamda bir sene boyunca maç önü ve devre arası imzaya gitme zorunluluğu insanlık suçudur. #6222İNSANHAKLARINAAYKIRIDIR
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Immobile'nin 8 yıllık Lazio macerası sona eriyor.

Beşiktaşlı yöneticiler, sözleşmeyi imzalamak üzere Roma'da. (Di Marzio)

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Beşiktaş, Lazio'ya 2-2.5 M € bonservis, Immobile'ye ise brüt 15 M € ödeyecek.

(Alfredo Pedulla)

Çevrimiçi gokhans

İmmobile transferi içime hiç sinmedi yahu, son istatistikleride pek iç açıcı gelmedi bana. inşallah yanılırım, inşallah mario gomez etkisi yapar..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı Necmi

Bugün saat 14:00 da fikstür seçimi varmış.Ligin son iç saha maçı olan Hatayspor maçında 6222 cezası yememden dolayı sezon boyu maç önü ve devre arası polis karakoluna imza vermeye gideceğimden  benim içinde zorlu bir sezon olacak.Maçlara gidemiyorum tamamda bir sene boyunca maç önü ve devre arası imzaya gitme zorunluluğu insanlık suçudur. #6222İNSANHAKLARINAAYKIRIDIR
geçmiş olsun 😀 sayılı gün çabuk geçer

Çevrimdışı ONUR KOLCU

İmmobile transferi içime hiç sinmedi yahu, son istatistikleride pek iç açıcı gelmedi bana. inşallah yanılırım, inşallah mario gomez etkisi yapar..

Bende sıcak değildim ama dün oturdum baktım Laziio nun geçen seneki maçlarda istatistiklerine falan cidden bizim geçen sene oynadığımız oyun gibi Xg ler yerlerde maç başı 8 şut zor çeken bir takım İmmobile nin ısı haritası topla buluştuğu noktalar çok kötü hep geri ortasahaya gelmiş gibi. muhtemelen Sarri hoca baya kötü iş çıkarmış. Yoksa 35 40 gol atan bir oyuncu bir anda bu kadar düşmez temposu düşse bile onun o üst düzey bitiriciliğine bişey olmaz saha için farklı durum söz konusu bence

Çevrimdışı mellfred

geçmiş olsun
ağır bir ceza olmuş adam öldürenleri  bu kadar darlamıyorlar

Etiketler: